Teoria Chaosu

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W skrócie audycja jest w temacie wszelakich, szeroko-pojętych teoriach spiskowych, głównie koncentruje się na: UFO i Free Energy. Ciekawi goście, zaskakujące tematy oraz możliwość dzwonienia i porozmawiania na żywo podczas audycji.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2017-02-24 23:00:12
Audycji w katalogu: 207
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 14 dni temu
Audycja 03/02/2017: „Rzeczy ważne i rzeczy nieważne”
W dzisiejszym świecie ludzie wydawało by się zatracili zdrowy rozsądek. Niemal wszystko jest do góry nogami, tak też z rzeczami ważnymi i nieważnymi. Do jakiej grupy zaliczycie dane spiski? I jakie one mają znaczenie w codziennym naszym życiu?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Audycja 27/01/2017: „Silnik spalinowy vs elektryczny – 100-letnia wojna!”
Jakie rodzaje silników są najlepsze i czy faktycznie ostatnio promowany 'ekologiczny' silnik elektryczny jest taki doskonały? Co z technologiami XXI wieku czyli free energy? Czy Nikola Tesla zbudował tego typu silnik? I najważniejsze pytanie jakie rozstrzygnięcie sporu przyniesie XXI wiek?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Audycja 20/01/2017: „Długowieczność”
Czy można żyć wiecznie? Jak długo żyli ludzie w wiekach i mileniach minionych? Co możemy zrobić aby żyć znacznie dłużej niż obecnie? Czy są ludzie którzy znacząco przedłużyli sobie życie. A może tacy ludzie istnieją i dziś?!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Audycja 13/01/2017: „Trump, Rosjanie i fałszywe wiadomości”
20. stycznia br. Donald Trump stanie się oficjalnie 45. prezydentem USA. Czy to Rosjanie zapewnili mu zwycięstwo? Czy może to Hilary Clinton i jej establishment zawalił sprawę? Kto stoi za tzw. fałszywymi wiadomościami? Uwaga! 27. stycznia br. o g.13:00 odbędzie się spotkanie "Spotkania z Nieznanym" na Uniwersytecie w Białymstoku. Tutaj więcej informacji...
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Audycja 06/01/2017: „Terroryzm urojony, czyli wieczna wojna”
Kto jest faktycznym sponsorem i propagatorem terroryzmu? O czym się nie mówi w mediach mainstreamowych? Jak możemy zatrzymać niekończącą się wojnę?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Audycja 30/12/2016: „Podsumowanie 2016 roku”
Najważniejsze tematy spiskowe w 2016 roku. Czyli Brexit, terroryzm ze służbami specjalnymi w tle oraz Pizza Gate i inne. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Claude mOnet
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Audycja 23/12/2016: „Niemiecka choinka pod semickim zarządem powierniczym”
Spokojna audycja o ostatnich wydarzeniach z Berlina oraz świętach Bożego Narodzenia w tle. Życzę Wszystkim słuchaczom, sponsorom oraz fighterom NWO, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam! Claude mOnet
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Audycja 07/10/2016: „Co Ciebie wkurza w teoriach spiskowych?”
Czy spłycanie tematów, sianie strachu oraz sensacyjne bzdury to najbardziej wkurzające rzeczy w "mediach spiskowych"? Czy to tylko kwestia chęci zysku i przypodobania się przysłowiowemu Kowalskiemu? A może to szerszy plan gry?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Audycja 20/05/2016: „Transkomunikacja, czyli EVP po polsku”
Czy można kontaktować się ze zmarłymi? Czy można do tego użyć jakiejś technologii audio-wizualnej? Jak najbardziej. Ba, są osoby, które zajmują się tym profesjonalnie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Audycja 10/06/2016: „Bilderberg 2016 na żywo z Drezna”
Jak zwykle co roku spotykają się reprezentanci rządu światowego, tym razem w Niemczech w samym centrum Drezna. Co planują w tym roku? I kto rozdaje karty? Polskę reprezentuje małżeństwo państwa Sikorskich... Ps. Wielkie dzięki dla sponsorów za wpłaty na moją wyprawę do Drezna w celu dokumentacji poczynań psychopatycznych globalistów!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Audycja 03/06/2016: „Bilderberg 2016”
Od 9. do 12. czerwca w Dreźnie (Niemcy) spotykają się świadomi i nieświadomi twórcy NWO. Czy warto im w tym przeszkodzić, a przynajmniej dowiedzieć się co planują w tym i przyszłym roku? Ps. Wielkie dzięki dla sponsorów za wpłaty na moją wyprawę do Drezna w celu dokumentacji poczynań psychopatycznych globalistów!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Audycja 20/05/2016: „Co można robić w 2016 roku?”
Audycja dla ludzi, którzy bardzo chcą coś robić przeciwko zniewalającemu systemowi, ale nie mają wiedzy czego mogą dokonać.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Audycja 13/05/16: „Hollywood vs NWO!”
Film to więcej niż 1000 obrazów... Kto z Hollywood chce przeciwstawić się rządowi światowemu i NWO? Czy takie filmy mogą się przebić? Kilka takich produkcji już istnieje, a jedna ma premierę właśnie podczas emisji tej audycji! Przypadek?! Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Audycja 06/05/16: „TTIP, czyli irlandzka gehenna XXI wieku!”
Co to jest TTIP? Jakie ma to porozumienie znaczenie dla cywilizacji Zachodu? Czy za wodę powszechnie dostępną powinniśmy płacić? ...i co to wszystko ma wspólnego z Irlandią? Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Audycja 29/04/16: „Jak najskuteczniej poinformować ludzi o depopulacji?”
Kevin Galalae – człowiek najlepiej anty-reklamujący depopulację. Co takiego zrobił? Po prostu głoduje… A co Ty byś zrobił słuchaczu, słuchaczko? Audycja do pobrania (mp3): >>> Jak najskuteczniej poinformować ludzi o depopulacji? Newsy: Chuck Norris o smugach chemicznych (chemtrails) Even the FBI director puts tape over his webcam Linki: Kevin Galalae (biografia) Kevin Galalae (youtube) W […]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Audycja 15/04/16: „Antarktyda, Niemcy i Agartha”
Czy życie w środku Ziemi to absurd? Antarktyda i Arktyka – co się działo i dzieje na biegunach? I czy one prowadzą do mitycznej Agarthy? W końcu pada odpowiedź na pytanie czym jest ta Agartha… Audycja do pobrania (mp3): >>> Antarktyda, Niemcy i Agartha Newsy: Cudów nie ma! Cud w Legnicy Linki: Admirał Byrd opowiada […]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Audycja 25/03/16: „3-22: Bruksela, Belgia, UE”
Operacja false-flag, oszustwo, a może faktycznie lunatykujący terroryści islamscy? Kto skorzystał na zamachach, kto stracił? I w końcu czy data zamachów w Brukseli była przypadkowa? Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Audycja 18/03/16: „‚Modne bzdury’ w teoriach spiskowych”
Jakie są najbardziej niemądre teorie spiskowe? Czy ich propagowanie to tylko wymiar głupoty, a może jest w tym jakaś metoda? Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Audycja 11/03/16: „Big Pharma prosi o ciszę: ‚Zabijamy lekarzy!'”
Co się dzieje w świecie alternatywnej, ale wciąż naukowej medycyny? Czy Big Pharma może posuwać się do ostatecznego rozwiązania konkurencji, czyli jej fizycznej likwidacji? Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Audycja 03/04/16: „2016 rok w ocenie profesjonalistów oraz proroków”
Co się stanie w 2016 roku? Czy jak zwykle nic, czy może coś niewyobrażalnego? ...zarówno coś z dobrej jak i złej strony... Ps. Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą otwartego studia w Irlandii polecam odwiedzić stronę Open-Air Space Studio i wspierać ten projekt. Dzięki!
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek