Rozmowy w Nocy

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Nocne rozmowy prosto z USA.
Data dodania: 2012-11-26 10:11:00
Data aktualizacji: 2017-02-25 09:50:04
Audycji w katalogu: 82
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - „Je Suis Charlie” po Polsku. Gra planszowa "w świat".
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy
pobierz 1.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy www.RozmowywNocy.com
pobierz 1.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - POLszczenie z dystansem. Gość: Krawiec
pobierz 88.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - O Rosji i o polskich Chinach Europy. Gość: Tomasz Omański
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - „Zwykły Człowiek” – dlaczego już nie kocha Janusza Palikota. Gość: Janusz Gabriel Niedźwiecki
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - STARE odgrzewane ziemniaki ale dobre :) - Jak wykorzystać plemnik, o rzucaniu palenia i lęku przed pierwszym dniem w pracy.
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Czego boją się Polacy? Gość: Niemagister Wojciech Zarzycki
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Psychodeliczny Teleexpress - audycja dla ludzi spalonych
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy
pobierz 3.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w Nocy - Rozmowy w Nocy
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - Nowe Taśmy Karola i Krawca - "Aftera" Taśmowa u Kuby w Barze.
Zrzeszenie sprzątaczek i kelnerów vs BOR czyli kto komu kreci loda? Telefon od Lecha Wałęsy. Gdzie najlepiej nagrywają? O domniemanej zemście Kwaśniewskiego rękami Urbana. Przedłużane penisy -- sekrety Jakubasa i komu zależało na wycieku. [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 44.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - 1200 złoty polskiego emeryta -część 2- www.RozmowywNocy.com
Muzyka i tekst - KubaDziś dzień jak co dzień kasy brak, A śmetnik jest otwarty Już na żer pora iśćBo kiedyś śmietnik miałem sam, Dziś wpuszczę Cię do jego bram Już pora na żer iść a,C,G,a Uczyłem rosyjskiego nikt nie chce mnie kolego I 1200 złoty renty mamCukszycę i 2 raki full długów i kozakiNa lato to złe buty dla mnie saCukszycę i 2 raki full długów i kozakiNa lato to złe buty dla mnie saF,C,E,aF,C,EF,E,aŁapówki nie dając, W szpitalu czakając Smoleński widzę kraj Nadzieji już nie mam, obietnic nie sprzedamSmoleński wide kraj a,C,G,aF,C,EŚmietniki ja zwiedzam tak market odwiedzam W tym kraju równość jest I głowa mnie boli gdy polityk pier**** W tym kraju równość jest I głowa mnie boli gdy polityk pier**** W tym kraju równość jest a,C,G,aF,C,EF,E,awww.RozmowywNocy.comRozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 1.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - 1200 złoty polskiego emeryta -część 1- www.RozmowywNocy.com
Muzyka i tekst - Kuba.Urodziłem się zaraz po wojnie Trochę pózniej nie było tak źle Rosyjskiego uczyłem się w szkole Propagandę słyszałem co dzień aCGF C GPracował całe życie w państwowej fabryce I 1200 ZUSu ma Dzieci w biedronce licencjat kończą Zaoczny popęd wszystkich gna Prąd gaz opłacić, księdza zobaczyć A on im wszystkim wiarę daW to że przegrali, choć w nic nie grali Co łaska nich emeryt da _________a C G a Coś tam rozumię, troche coś umięZa stary bym marzenia miał Polityk kocha, Polska szanujeA przeżyc z ZUSu nie ma jak [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 2.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - Dla Generała Wojciecha Jaruzelskiego na 90 urodziny.
---1---Jestem starym Genarałem Nic nie muszę nic nie miałem Każdy dziś ma swoją wiarę Ja jej nie mam i nie miałem Przepraszałem wiele razy i za Żydów i za Stany Dziś mam swoje urodziny Pierwszy toast już rozlany Choć nie piję nie swiętuję Inni wiedzą dużo lepiejSzubienice stosy spalić Kamień pierwszy już odwalić --REF--Urban Michnik Kuc - pijani a dalej leczę rany. Wszyscy inni w niebo wzięci a ja myslę co to będzie Gdy te Polskę wiara chwyci szklane domy w nich bandyci. Urban Michnik Kuc - pijani a dalej leczę rany. ---2---Napisałem już Ostatnie swoje słowo autokratne Od pachołów mnie nazwali bo nie kradłem jak dawali.Każdy z nas ma swe wybory Ja ich nigdy mieć nie miałemStrasznych ludzi było wielu ja sam siebie bać się miałemDziś mi życia nie zostało i ja umrzeć chce spokojnie Bo walczyłem i przegrałem na tej drugiej długiej wojnie G,D,C,Dwww.RozmowywNocy.comRozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 1.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - „Wojna Światów" - jedyny taki show w polskim internecie.
Premiera zwiastunów nowego programu „Wojna Światów" [link] O post apokaliptycznej oazie Kuby i jak uczestniczyć w nowym projekcie.Skąd pomysł na audycję. O dziwnych charakterach i a także mała historia mojej emigracji.O fantastyce dla dorosłych w ciemnym i mocno wykrzywionym klimacie zapowiadanej audycji „Wojna Światów" Zapraszam na żywo Środy 22.00 [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 30.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - "Idź do diabła" Krawiec u Kuby - pozasezonowi ale za to bardzo rozśpiewani.
"Idź do diabła"O sukcesie rdzeniu i powołaniu. O "przyssawkach" mózgowych i arce szatana rozmawiają z słuchaczami Krawiec i Kuba.Czy Kuba jest agentem, jak się relaksować i kiedy warto być sobą. Absolutna rewelacja - show - wyjątkowy bo śpiewający. "Idź do diabła" Krawiec u Kuby - pozasezonowi ale za to bardzo rozśpiewani.www.RozmowywNocy.comRozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 53.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - "Koniec z Krawcem" - zakończenie II sezonu.
O przyszłości rozmów i sekretach nowego projektu. Za ile można kupić Rozmowy w Nocy, czy cuda się zaradzają i jak najłatwiej zmienić swój image. Krawiec i Kuba rozmawiają o słuchaczach i zaradzają najgłębsze sekrety nadających. Zakończenie II sezonu. Omówienie 21 audycji podziękowania dla gości, muzyków i słuchaczy.Do usłyszenia w III sezonie, ale przed nim w nowym projekcie który już jest w trakcie realizacji -- szczegóły wkrótce. [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - Jak się nie bać? gość: Niemagister Wojciech Zarzycki
O Niemagistrze który matołów się nie bał.O świetlicy dla dzieci której Staszowscy urzędnicy ścierpieć nie mogą. Przepis na lokalną władzę i pożytecznych urzędników. O żłobie szmalcu kutasach i hakach wewnątrz atomu głupoty. O Januszu Korwinie Mikke, Nowej Prawicy i sposobie na naprawę Polski. Dlaczego tak wielu Polaków boi „wydymania" I jak szokować ludzi aby wzbudzać w nich zdrowy rozsądek. Gość: niemagister Wojciech Zarzycki -- polityk Nowej Prawicy, youtuber, nauczyciel z powołania, korepetytor praktykujący. [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 34.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« kuba@rozmowywnocy.com »
Rozmowy w nocy - "Za wafelka do więzienia" Gość dr Bartosz Rydliński
O polsko-amerykanskich paradoksach. Telefony od krawca-Janusz Korwin-Mikke i krawca-Lecha Wałęsy. Dlaczego Korwin ucinał by ręce i co Lech Wałęsa myśli o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Jaką rolę odgrywa strach w procesie podejmowania decyzji, dlaczego papier tak często wyłącza mózg. Dużo o zdrowym rozsądku i czym jest prawo "amnezji" :) Co ma wspólnego Pan Samochodzik z ewolucją i jak dziś wpływamy na informację. Skandaliczne wysokie emerytury eurodeputowanych i spisek żarówkowy. [link] w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00.Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.
pobierz 49.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek