Rozgrywka

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: O grach od innej strony.
Data dodania: 2013-04-15 20:01:06
Data aktualizacji: 2017-03-26 03:10:20
Audycji w katalogu: 171
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 15 dni temu
Grube Rozmowy #7 – Kulinarny Offtop
Piękno Grubych Rozmów polega na tym, że rozmawiamy o czym tylko chcemy, a ponieważ siedem to wyjątkowa liczba, postanowiliśmy uczcić ją dyskusją o jedzeniu i piciu. Będzie smakowicie, będzie rubasznie i alkoholowo.
pobierz 205.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
Rozgrywka #133 - Wszyscy krzyczą horajzon
Wszyscy krzyczą eloooo! Serwujemy odcinek wypchany bo brzegi grami. Znowu zwiedzamy wirtualną Boliwię, przemierzamy świat post-apo, w którym przeżyli tylko konsolowcy oraz omawiamy erpega, który mógłby być książką. Gramy w strategię na padzie, pijemy niezidentyfikowane eliksiry, które na pewno nie są trucizną, czy wreszcie ciepło wspominamy wizyty nie tylko w domu Bakerów, ale również starusieńkim Silent Hill.
pobierz 180.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Grube Rozmowy #6 - Zmęczenie Materiału
Preza ogarnęło tymczasowe zmęczenie materiału. Chciał się chłop wygadać, a przypadkiem zaczął wątek, który zajął nam połowę odcinka. Pomarudziliśmy o pracy, ambicji, samorozwoju, zarobkach i zakupach w delikatesach.
pobierz 188.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rozgrywka #132 - Transplantacja
Trzech dzielnych wojowników światła stanęło na drodze ciemności. Bety i gry we wczesnym dostępie zaatakowały z całą mocą, ale dla nich to była drobnostka. Na dokładkę rozprawili się z polskim horrorem i greckimi zamieszkami. Jak zawsze nie zabrakło off topów, kulturki i solidnej porcji śmiechu. Zapraszamy do Rozgrywki 132!
pobierz 131.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Grube Rozmowy #5 - Podróżujące Penisy
Dlaczego siusiak wywołuje taki szok za każdym razem, kiedy pojawi się w grze wideo, skoro kobieca nagość już nikogo nie dziwi? Czy wszyscy barbarzyńcy mieli przyrodzenie do kolan? Gdzie najlepiej pojechać na wakacje?
pobierz 137.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozgrywka #131 - Lorem Ipsum
Rozgrywka to nie jest normalny podcast. A już na pewno normalni nie są jego prowadzący. Dlatego, jeśli to Wasz pierwszy kontakt z nami, nie zaczynajcie przypadkiem od tego odcinka. Serio...
pobierz 166.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Grube Rozmowy #4 – Sequel Nienawiści
Tego się nie spodziewaliście. Tacy grubi, a tak szybko nagrywają! Tym razem znowu o muzyce, ale też o sequelach znanych serii oraz pewnej bardzo ważnej powieści graficznej.
pobierz 196.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Grube Rozmowy #3 – Muzyczne Fantazje Strategiczne
Po bardzo długiej przerwie wracamy z nowym odcinkiem i mocnym postanowieniem częstszego nagrywania. A ponieważ rozmawia się nam jak zawsze doskonale, z regularnością kolejnych rozmów nie powinno być od tej pory problemu!
pobierz 172.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka Rogue 1 Specjał
Specjał o Star Wars zaraz zacznie być równie tradycyjny co ten świąteczny. Na to wyjdzie, jeśli nowe filmy ukazywać się będą co roku. Czy to dobrze? Czy źle? Czy Prez znowu narzeka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w środku. I zostańcie po napisach - tak nam się dobrze rozmawiało, że część dyskusji przeniosła się do bloopersów!
pobierz 132.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka Krismes Specjał 2016
Tradycyjnie już, na koniec roku, mamy dla Was odcinek specjalny, a w nim kolejną podróż w czasie. Postanowiliśmy na chwilę poczuć się dziećmi i ograliśmy kilka tytułów sprzed około 20 lat. Wspominamy Amigę, dyskietki, salony z automatami i pierwsze PSX. Omawiamy pozycje, w które zagrywaliśmy się za małolata i zestawiamy wspomnienia z reczywistością, a także sprawdzamy, jak gra się w nie po latach. Dla jednych będzie to archeologia, a dla innych nostalgiczny powrót do przeszłości.
pobierz 133.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rozgrywka #130 - Nam się podoba!
Ostatni odcinek w tym roku to okazja do podsumowań, przemyśleń i... eee tam, kogo to obchodzi? Lepiej pogadać o zwiedzaniu planety Ziemi w wirtualnej rzeczywistości, problemach z pewnym sklepem internetowym oraz temacie Blaxploitation. Bo nam się tak podoba!
pobierz 152.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Specjał Rozgrywki - N7 Day 2016
7 listopada, czyli November 7th, to święto wszystkich fanów kosmicznej serii tworzonej przez Bioware. Tegoroczny N7 Day jest wyjątkowy, bo poznamy dziś nowe szczegóły dotyczące zbliżającej się wielkimi krokami czwartej odsłony serii - Mass Effect Andromeda. W oczekiwaniu na dzisiejszy trailer i newsy, możecie posłuchać naszego odcinka specjalnego, poświęconego trylogii Mass Effect. O kosmicznym remiksie, miłosnych podbojach i ratowaniu galaktyki rozmawiać będą Anna Nowak, Piotr Modzelewski oraz gospodarz programu Prez.
pobierz 162.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Rozgrywka #128 - Akcja Sztos
Zgodnie z obietnicą odcinek serwujemy na bogato - omawiane przez nas tytuły to głównie hity z najwyższej półki. Taki zestaw zajebistości nie mógł jednak powstać bez poświęceń. Żebyśmy mogli grać, ktoś musiał pracować - padło na Deusza, który bez chwili odpoczynku, od kilku dni prowadzi wykłady na temat cudowności naszego podcastu. Podobno nasz dzielny doktorant szykuje się nawet do napisania książki zatytuowanej "Giereczkowo i libacje, czyli jak Rozgrywka odmieniła moje życie". Kazz z kolei odmówił udziału, ponieważ w tym odcinku za mało jest indyków.
pobierz 160.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Specjał Rozgrywki – Specjał of War
Standardowo nie obejdzie się bez spoilerów, ale przed tymi dotyczącymi czwórki ostrzegamy w odpowiednim momencie, dlatego nawet bez znajomości najnowszej części, możecie spokojnie posłuchać sobie o samej serii. W roli skokszonego kwartetu opowiadającego o historii kosmicznego bromance’u występują: Makaq, Szary Lis, Konsolite oraz gospodarz programu Prez. LET’S DO THIS!
pobierz 100.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozgrywka #127 - Indycze Bingo
Ponieważ zaczyna się właśnie bogata w premiery AAA, świąteczna końcówka roku, postanowiliśmy zaserwować Wam jeszcze jeden, bardzo duży i wyśmienity posiłek złożony w dużej mierze z indyków, gier w fazie produkcji oraz tytułów starszych i bardzo starych. A wszystko to wrzucone do miksera i podane w merytoryczyno-heheszkowym sosie. Czyli tak jak lubicie!
pobierz 171.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Rozgrywka #126 - PlayStation Problem: Rozgrywka Divided
Po bardzo długiej przerwie wracamy z odcinkiem, który kosztował nas wiele pracy i nerwów, a mógł niektórych kosztować nawet zęby - dyskusja na temat nowych konsol wywołała burzę emocji i przez moment było gorąco! Deusz zestresował się do tego stopnia, że praktycznie przestał się odzywać, po czym opuścił nagranie w brytyjskim stylu. Kazza dyskusja ożywiła tak bardzo, że już do końca nagrania mówił z sensem. A Razer miał znowu niefart, bo pod koniec nie obyło się bez zakłóceń technicznych.
pobierz 194.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Grube Rozmowy #2 – Marcin Przybyłowicz
Nowa forma Grubych Rozmów pozwala nam na nieco więcej niż dyskusje o nowinkach w branży, czy zwykłe narzekanie na to, że kiedyś było lepiej – w miarę możliwości będziemy Wam serwować ciekawe rozmowy z bardzo ciekawymi ludźmi. Na pierwszy ogień idzie kompozytor Marcin Przybyłowicz, który od lat tworzy muzykę w grach!
pobierz 182.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Grube Rozmowy #1 - Hype Fiction
W dobie sequeli, rebootów i remasterów, a także powrotu zajawki na lata '80, postanowiliśmy zrobić swój własny powrót i reboot w jednym, nie mający z latami '80 niczego wspólnego poza okładką. No dobra... w sumie to obaj urodziliśmy się w tamtym czasie i zaczynamy się starzeć, a co za tym idzie - zrzędzić. I jak się słusznie domyślacie, audycja Grube Rozmowy powstała właśnie po to, żebyśmy mogli sobie pomarudzić, a przy okazji od czasu do czasu zrecenzować jakieś giereczki. No dobrze, ale przecież Grube Rozmowy były cyklem felietonów pisanych przez kilku autorów - zapytacie. Ale jesteście leniuszki i nie chce się Wam czytać, postanowiliśmy więc wznowić cykl w formie audycji słuchanej. Na dodatek, zaczynamy od rozmowy, o którą nigdy byście nas nie podejrzewali - w ten sposób udowadniając, że w Internecie ludzie piedzirelą głupoty o rzeczach, o których pojęcia nie mają. Ha! Byli Batman i Robin, Starsky i Hutch, Sonny i Rico, czy wreszcie Narrator i Tyler Durden. Teraz czas na Cooldana i Preza (Możecie już sobie odpalić soundtrack z Miami Vice)!
pobierz 212.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozgrywka #125 - Przepraszamy za usterki
Tak się czasem zdarza, że coś pierd**nie i wtedy jest dupa. Możecie to nazwać siłą wyższą lub fakapem, jeśli chcecie być jazzy, bo pracujecie w korpo lub byliście kiedyś na wakacjach w Londynie i od tamtej pory lubicie dorzucać angielskie słówko to tu, to tam. W każdym razie, przy nagraniu odcinka #125 coś pierd**nęło. Trudno, zdarza się. Dlatego zamknęliśmy Razera w piwnicy, postawiliśmy nutrie na straży i przez ponad tydzień karmiliśmy go jarmużem, żeby miał chłopak siły jakoś to wszystko zmontować. I zmontował, bo to dzielny zuch. Za usterki przepraszamy - inaczej się nie dało. A co w odcinku? Na pewno nie Batman od Telltale, bo też pierd**nął, ale to już nie z naszej winy. Ale jest za to recka ABZU w wykonaniu Krula, który udaje, że to nie jest indyk, bo przecież on indyków nie toleruje. Poza tym mamy gotowanie w kooperacji, trochę przeciętnego skradania, kwadratowych hakerów, kwadratowych żołnierzy oraz takich normalnych, ale w brzydkiej oprawie graficznej.
pobierz 137.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Rozgrywka #124 - Skrajnie uboga
Sezon ogórkowy w pełni, ale z nieskrywaną radością donosimy, że było o czym rozmawiać! Wielkich produkcji AAA w tym odcinku nie doświadczycie, ale jest kilka naprawdę dobrych indyków, a także gry we wczesnym dostępie. Będzie o papierowych demonach, polskich barbarzyńcach, wielkim hicie indie, w który Cooldanowi nie chciało się grać, czy wreszcie o tym, co robi Duke Nukem przed emeryturą! Kazz, niezmiernie ucieszony tym faktem, spieszył na nagranie niczym letni wiatr zapowiadający burzę!
pobierz 150.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek