InputLag

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Nietypowy podcast o grach, na luzie i bez cenzury!
Data dodania: 2013-12-04 22:36:02
Data aktualizacji: 2017-03-30 10:50:12
Audycji w katalogu: 176
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 10 dni temu
InputLag #91 – Horizon: Zelda Switch
Roszady mieszkaniowo-eventowe pokrzyżowały nam plany, ale nareszcie udało się zasiąść i nagrać kolejny odcinek. Okres wyczekiwania zadośćuczynimy Wam grubym materiałem! Newsy: IEM 2017 Netflix Iron Fist Event Gry: Switchuś! Zelda: Breath of the Wild Horizon: Zero Dawn Berserk Elite Dangerous i Patch 2.3 Filmy, seriale: Logan Kong: Wyspa Czaszki Ukryte Działania   Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #91 – Horizon: Zelda Switch pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 127.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
NTC #31 – Nowe początki
Po dwóch tygodniach wracamy z 31 odcinkiem NTC.   Zdecydowaliśmy się przebudować mocno formułe podcastu i zaoferować coś innego niż reszta bazując bardziej na rozmowach niż relacjach.   Tak więc nie recenzujemy gier, nie mówimy o ostatnich wieściach z branży, w miejsce tego stawiamy na doznania i doświadczenie nabyte przez lata, na czymś, gdzie każdy może mieć własną opinię i odnieść się do rozmowy.   Zapraszamy! Artykuł NTC #31 – Nowe początki pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 172.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
InputLag #90 – I See
Chorzy fizycznie, mentalnie i psychicznie powracamy aby omówić gry, seriale, sprzęty... no aby pogadać, no... głównie o muzyce Country i grach sprzed ponad 10 lat, no ale kto gru... bogatemu zabroni, tak? Zapraszamy. I see. Newsy: PS4 Firmware 4.50 i tryb Turbo Destiny 2 w tym roku South Park znów opóźniony PewDiePie drama Gry: Shenmue Conan Dragon Age: Inqusition Yakuza:0 For Honor Ghost Recon Wildlands Filmy, seriale: John Wick 2 Lego Batman The Path Nashville Sprzęt: LG 34UC87C Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #90 – I See pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 157.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Input Lag #89 – #Mielonka!
Dziś w nieco okrojonym składzie, ale to okazja dla Magdy, by sprawdzić się w warunkach bojowych, gdzie wujek Furio nie wspomoże siermiężnym dowcipem! Naszym zdaniem poradziła sobie rewelacyjnie! W odcinku wrażenia konsolowca po starciu z 4K #PCMasterRace, recenzje Resident Evil VII i filmy, filmy i jeszcze raz Netflix. Dla każdego coś dobrego! Newsy: 30-lecie Final Fantasy Forum CD Projekt RED zhakowane - zmieńcie hasła! Nową grę Warner Bros  poznamy na początku marca Battlefront II na gwiazdkę 2017 roku Nowa gra Bioware Gry: #PCMasterRace show Gravity Rush 2 pierwsze wrażenia Tides of Numenera Rise & Shine Resident Evil VII kącik japońszczyzny co nikogo Film: Resident Evil: Final Chapter Dlaczego On Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Jakub „Pan Kubaka” Karaś // Pan Kubaka Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #89 – #Mielonka! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 105.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Input Lag #88 – Elite Vegas
Cóż to były za dwa tygodnie! Furio sławił polską myśl technologiczną w Las Vegas, Ryjek jak to Ryjek, nie mógł powstrzymać się od zakupu nowej zabawki i ogrywania czego popadnie na wszystkim co posiada, Matt nadrabiał starocie i przygotowywał się na skok w Andromedę a Magda... a faktycznie: Do składu dołącza Magda ;) Od dziś jej żeński głos wspomoże podcast, a japońskie gierki "które-nikogo" na stałe wpiszą się w rozpiskę. Przywitajmy ją gorącymi brawami i przejdźmy do odsłuchu! Newsy: CES 2017 w Las Vegas Nintendo Switch Scalebound anulowany Gry: Pokemon Moon Dark Souls III Elite Dangerous Fate/Extella World of Final Fantasy Kącik zaległości Matta: Shadow of Mordor & Mass Effect Trilogy Film: Pasażerowie Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Marek "Furio" Kłos Magdalena "Flyboy" Kucharska // @_flyboy FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #88 – Elite Vegas pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 152.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Input Lag #87 – Podsumowanie 2016 roku!
Wybaczcie drobne opóźnienie, ale Matt nam zardzewiał i nie wiedział jak się tnie ścieżki. Ale o to jest! Specjalny odcinek w którym mogliście pośrednio wziąć udział poprzez oddawanie głosów w ankiecie online! Czas na podsumowanie 2016 roku! Oto kategorie, które omawialiśmy - jakie są Wasze typy? 1. Najładniejsza gra roku? 2. Najlepszy Exclusive? 3. Lokalizacja roku? 4. Fabuła roku? 5. Moment roku? 6. Najlepsza gra z PSStore/Xbox Marketplace? 7. Mobilna Gra roku? 8. Największa niespodzianka? 9. Największe rozczarowanie? 10. Guilty Pleasure? 11. Soundtrack roku? 12. Najlepszy dodatek DLC? 13. Najlepsze Multi? 14. Gra roku? 15. Najbardziej zjebana gra? 16. Najbardziej ześwirowana gra? 17. Najważniejsze/najciekawsze wydarzenie w branży? 18. Najgorsze wydarzenie w branży [FAIL]? 19. Najlepsza gra w co-opie? 20. Najlepsza gra na imprezę? 21. Najlepsza gra dla najmłodszych? 22. Najlepsza gra na ostrą fazę? 23. Najbardziej wyczekiwana? Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł Input Lag #87 – Podsumowanie 2016 roku! pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 89.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
InputLag Special #4 – Rogue One
Jak musieliśmy czekać latami na nowe Star Wars to było źle. Tymczasem od siódmej odsłony mija rok i dostajemy kolejny film w realiach Gwiezdnych Wojen i... no pewnie, że teraz też źle... Chciałem jeszcze coś napisać ale już mi ciśnienie skacze... Od dyskusji o najlepszym robocie po dysputy na temat gry aktorskiej zmarłych aktorów. Rogue One wzbudził wiele emocji jak na film, który nie posiada fabuły, a cięcia budżetowe ratowane są recyclingiem kadrów z poprzednich odsłon. Jakim więc cudem zbiera oceny 8/10 ? Uwaga: ep zawiera spoilery, w tym największy - Matt to po prostu maruda. Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Marek "Furio" Kłos Jakub Wojtkowiak Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #4 – Rogue One pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 105.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
InputLag Special #3 – Final Fantasy XV
No i po wszystkim. Dziesięć lat czekania, mnóstwo zmian koncepcyjnych i kadrowych, ale najnowszy 'fajnal' ujrzał światło dnia. W tym samym dniu, my przestaliśmy widzieć jakiekolwiek światło, oprocz tego, emitowanego przez monitory podczas maratonu najnowszej odsłony serii, która ironicznie nie chce się skończyć. ...a! Podcast zawiera spoilery na całego, więc czujcie się ostrzeżeni. Gościnnie na special dołącza do nas znów Magda, Bartek spał albo nas już nie lubi. Tymczasem postaramy się odpowiedzieć, czy FFXV to nie tylko dobra gra, ale i dobry Final w którym Angela Merkel spotyka Promko i z którego tak ostatecznie nie wiele wiadomo, bo jeszcze Square-Enix gry tak naprawdę nie skończyło... Miłego słuchania :) Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Magda "Flyboy" // @_flyboy na Twitterze Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #3 – Final Fantasy XV pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 186.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
InputLag #86 – Final
Z opóźnieniem bo jeden taki nie mógł oderwać się od Boyband Simulatora, szczęśliwie wszystko musi mieć kiedyś swój koniec. Teraz tylko wysłuchać o nowym "fajnalu" i można wrócić do normalnego życia.   Ale w tak zwanym między czasie miałą również miejsce konferencja PlayStation, na której pokazało się wiele rzeczy, na które mniej lub bardziej czekamy. Na przykład nikt nie czeka na Ni No Kuni 2 i w ogołe to głupia gra jest, jak chcecie wiedzieć czemu, to zapraszamy. Rundown 2:28 50 mln sprzedanych PS4 9:48 Patronite Matta Konferencja PSX 16:17 Uncharted: Lost Legacy 19:22 The Last of Us 2 26:16 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 30:13 Wipeout Omega Collection 34:13 Parappa the Rapper 35:06 NieR: Automata 38:01 Ace Combat 7 (VR) 39:01 Resident Evil 7 41:11 Knack 2 44:09 Horizon Zero Dawn 47:16 Ni No Kuni 2 49:18 Marvel vs Capcom: Infnite 51:21 Yakuza Kiwami 54:02 Pyre 55:50 Nioh 59:25 The Last Guardian 1:03:27 Persona 5 1:04:27 Gran Turismo Sport 1:09:47 Let id Die 1:11:22 Absolver 1:12:13 StarBlood Arena 1:13:39 Nex Machina 1:15:10 Strafe 1:17:36 Mother Russia Bleeds 1:20:00 Dreadnought 1:21:48 Rain World 1:22:27 Ys: Origin 1:23:04 Garou: Mark of the Wolves 1:25:31 Windjammers 1:29:09 Watch Dogs 2 1:41:37 Final Fantasy XV 2:23:41 Suchar 2:24:23 Final Fantasy Anniversary Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #86 – Final pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 172.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
InputLag Special #2 – Final Fantasy
"Finale" można kochać lub nienawidzić. Każdy jednak o nich przynajmniej słyszał, a wielu z nas zostawiło z nimi dużą część swego życia, generując w zamian dużo więcej niż tylko wspomnienia... na przykład odcinek specjalny podcastu! Gościnnie na special dołącza do nas Magda i Bartek, którzy swą wiedzą pomogą w zgłębieniu sekretów tej serii. Na przykład czemu Michael Bay jest jej irytującą częścią... Zapraszamy do słuchania i komentowania! Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email] Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX  Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Magda "Flyboy" // @_flyboy na Twitterze Bartosz Mszyca // AsianJamPodcast Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #2 – Final Fantasy pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 316.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
InputLag #85 – Adoratorzy sukienek
Przecieramy... wiele rzeczy - oczy, serwetki... Tym razem przetarliśmy szlak. A nawet parę, nie dość, że zdecydowaliśmy, że pora trochę wydorośleć i robić podcast dla ziomów nie przez ziomów, to jeszcze zaczęliśmy robić go na żywo. Pierwsi uczestnicy mieli okazję już wczoraj uczestniczyć na żywo w sesji nagrania #85, zapraszamy wszystkich do tego samego przy #86. Po więcej informacji zapraszamy do środka. Pojawiają się również Quizy, dajcie znać czy przypadły Wam do gustu, nawet jeśli gdzie niegdzie znacznik markujący dobrą odpowiedź mógł sie nieznacznie przesunąć... Oprócz tego o rasizmie genitaliów, prosiakach, stackowaniu ruskich chibbi i sukienkach ślubnych. Można o nas wiele mówić, ale rozstrzał mamy do pozazdroszczenia... Powraca równiez gościnnie głos z zaświatów, czyli Sennsej, który znalazł czas między piwami na podcastowanie. No i Suchar... tym razem wyjątkowo jest dobry.   Rundown 6:01 Cenzura w WD2 12:04 The Last of Us The Movie 16:29 Quiz 38:07 Gwint 43:46 Civilization 6 54:08 World of Final Fantasy 1:17:37 The Division 1.4 1:34:23 Book of Demons 1:44:21 PlayStation 4 PRO 2:12:31 Gitex Dubai 2:17:30 Westworld 2:25:13 Dr. Strange 2:30:03 Arrival 2:38:53 Suchar     Masz pytanie na które chciałbyś usłyszeć odpowiedź w przyszłym odcinku? Podsyłajcie je śmiało na: [email]   Chcesz złapać nas na żywo? Siedzimy na Discordzie! https://discord.gg/GNwGZGX    Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Przemysław "Sennsej" Stefańczyk // Piwna Recenzja Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #85 – Adoratorzy sukienek pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 223.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
InputLag #84 – Gruby odcinek
Przez Matta oczywiście nie mogliśmy nagrać odcinka w regulaminowym czasie, na szczęście szef zmiany w Maku dał mu luzy i odcinek został poczyniony. Niestety... tygodniowa obsuwa w naszych rozmowach sprawiła, że rozpiska mimo, że pękała w szwach (hi Matt), to i tak połowe czasu rozmawialiśmy o czymś innym... Co ma swoje plusy, dowiecie się miedzy innymi jak znaleźć złoto w Dubaju. Działo się w miedzy czasie dużo... Grube newsy, grube premiery, grube wydarzenia. Jak nie porozmawiać o Nintendo Switch... nie, serio  - jak? Jedna osoba nie chciała... Chłopaki odwiedzili największe eventy growe na świecie czyli WGW i PGA (tak, promujemy tę ideę), a gdy nie było czasu biegać za afterami, odbijaliśmy dzielnice, strzelaliśmy do robotów, zastanawialiśmy się komu należy się pies... Dobre czasy, zapraszamy do odsłuchania jeśli nic z powyższego nie ma dla Was sensu... jeśli ma, to i tak zapraszamy do odsłuchu! Z tym odcinkiem rozpoczynamy również dział, w którym odpowiadać będziemy na Wasze pytania, tak więc podsyłajcie je śmiało na: [email]   Rundown 1:20 Sennsej Patronite 2:18 Hallo Games umarło (?) 7:13 Evolve umarło (!) 8:29 PolyTuba 12:25 PS4 Pro Controllers 23:46 Bathesda nie posyła promek 34:21 Nintendo Switch 47:10 Microsoft VR 56:10 Uwe Boll kończy kariere :( 1:02:38 WGW 1:18:26 PGA 1:34:31 Oh... Sir! The Insult Simulator 1:48:36 PewDiePie: Tuber Simulator 1:53:18 Battlefield 1 + TitanFall 2 2:17:51 Mafia 3 2:28:35 Shadow Warrior 2 2:44:10 Pytania od widzów 2:48:08 Suchar Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #84 – Gruby odcinek pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 233.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NTC #30 – Co-op
W życiu każdego gracza zdarza się ten moment, w którym przychodzi ktoś i stwierdza, że chce z nami grać w grę... Nie są to momenty częste, nasza wrodzona natura introwertyka nie pozwala wszak na to.   No ale jak już się nadarzy taki moment, trzeba znaleźć coś "na dwóch". Spieszymy z pomocą. Artykuł NTC #30 – Co-op pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 157.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
InputLag Special #1 – Best of Indie
84 odcinek InputLag dopiero za dwa tygodnie, ale w między czasie zdecydowaliśmy się zebrać w trybie nadzwyczajnym aby porozmawiać o równie nadzwyczajnych grach. Witamy w InputLag Special #1, w którym porozmawiamy o naszych ulubionych grach Indie. Niektórzy je kochają inni nienawidzą, my postaramy się przedrzeć przez piksel/voxel artowe gry i przybliżyć Wam najlepsze ich przykłady, może uda się paru sceptyków namówić, może uda się paru trollów nawrócić... wątpliwe, ale hej - nadzieje umiera ostatnia (No Man's Sky umiera pierwszy). Tak więc zapraszamy do odsłuchania odcinka w którym wspominamy nasze ulubione gry Indie (member-berrieeeees...)   Rundown Nie ma, zachowujemy gry jako niespodziankę ;) Boli was dupa o wszystko - https://www.youtube.com/watch?v=42zBgpzhfRw      Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag Special #1 – Best of Indie pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 221.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
InputLag #83 – Odcinek bez powrotu
Wy którzy tu wchodzicie porzućcie nadzieję. Na te słowa wielu obruszy się jedynie, w innych pobudzi to zaciekawienie... Jest też trzecia grupa. Składają się na nią ludzie obyci w Internecie, którzy znają jego dobre jak i złe strony, którzy widzieli do czego jest on zdolny i czego można się po nim powiedzieć. Ci powiedza - pi**** taki click-bait. Tymczasem weszliście dalej mimo potencjalnego cynizmu, tak więc ostrzegamy, że ten odcinek może być dość... hmm... specjalny. Ludzie mogą zachowywać się inaczej, poziomy mogą spaść i nie chodzi tutaj o poziomy napromieniowania, o te zadbał Jakub, który nie dość, że powrócił na ten odcinek, to powrócił na niego z Czarnobyla... My też byliśmy ciekawi powodów i wrażeń, niektórzy zbyt ciekawi, nie mogli wręcz doczekać się odpowiedzi... No cóż, promieniowanie ponoć się udziela, ale podobno też nie przechodzi do następnego odcinka. A oprócz tego gry, filmy, suchary, all that good stuff! Rundown 0:15 RyJek News + Free Galaktus 5:50 Jakub the Stalker czyli wycieczka krajoznawcza po Czarnobylu 34:56 Żegnamy Battle.net 39:53 Witamy YouTube Stars 43:32 NBA 2k17 53:43 Fifa 17 1:10:46 Asseto Corsa 1:18:26 F1 2016 1:22:39 Forza Horizon 3 1:32:17 Quantum Break PC 1:43:14 Deepwater Horizon 1:53:14 Roccat Sova 1:59:12 Suchar Zdjęcia z wycieczki Jakuba: http://bit.ly/2dxVMAG Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub Wojtkowiak Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #83 – Odcinek bez powrotu pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 168.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
InputLag #82 – BigMac Pro
Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą... Niestety wychodzi na to, że jesteście dość nieszczęśliwymi osobnikami, z których jednak cieszymy się równie bardzo jak z każdych innych :) InputLag #82 wreszcie ląduje a my jesteśmy pełni nadziei, że #83 pojawi się już bardziej terminowo. Długie rozłąki nie służą jednak jedynie Wam, również ekipie zdają się one udzielać (i wcale nie mówimy to u decyzji wyjazdu na wycieczkę objazdową po Czarnobylu...) i widać to przede wszystkim w braku jakiegokolwiek gustu po stronie Pana Kubaki... Niestety, o gustach się nie dyskutuję, pozostało nam więc się jedynie o nich kłócić. Nie nasza wina. Matt po kupnie nowej karty graficznej ogrywa same nowości, czyli - GTAV i Wiedźmina... na PS4 Może po prostu przejdźmy do rozpiski... Rundown 2:43 PlayStation 4 PRO 48:03 Sony mówi nie modom 53:06 Super Mario trafia na iPhone 1:03:17 No Man's Sky 1:11:58 Phantaruk 1:18:48 Deus Ex: Mankind Divided 1:35:10 Master of Orion 1:49:06 GTA5 (kącik retro) 1:53:30 Battlefield 1 Beta 2:01:53 TitanFall 2 Beta 2:13:43 Final Fantasy XV: Kingsglaive 2:20:21 Suicide Squad 2:21:51 Civil War 2:27:05 SteelSeries Rival 700 2:31:09 Suchary   Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // NTC Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #82 – BigMac Pro pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 218.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
InputLag #81 – No Man’s Pie
Wakacje wakacjami, ale podcast sam się nie nagra... Aczkolwiek poniekąd myśleliśmy, że może właśnie tak będzie... Tymczasem kolejne dni mijały bez nowego odcinka, tak więc trzeba było ruszyć tyłki (poprzez posadzenie ich w fotelach) i wziąć sprawy we własne ręce. Co może też nie wyszło tak naprawdę na złe, albowiem dało to nam możliwość poświęcenia przynajmniej paru godzin No Man's Sky, które miało premierę na dwa dni przed wypuszczeniem odcinka, co lepsze - niedługo wcześniej swą premierę miał również Starbound, czyli dwuwymiarowy odpowiednik NMS, czy brak jednego wymiaru automatycznie jednak znaczy, że któraś z tych gier ma przewagę? No właśnie niekoniecznie... Oprócz tego o kolekcjonerkach bez gier, Pokemonach bez graczy, Denuvo bez... a nie, Denuvo wydaje się już mieć piratów... Miłego słuchania! Rundown 2:01 Battlefield 1 Colletor's Edition bez gry 10:58 Denuvo pod presją piratów 20:00 Mr. Robot od Telltale? 27:05 Vita 2 od Sony? 32:25 Kto jeszcze gra w Pokemon GO? 37:16 Kingdom Rush 41:14 Gems of War 46:38 Nightmares from the Deep (PS4) 56:56 No Man's Sky 1:17:36 Starbound 1:30:02 Fire Emblem: Fates 1:43:49 Phantaruk (Early Access) 1:50:14 Ghostbusters 1:58:26 Suicide Squad Link od Matta: https://www.youtube.com/watch?v=YC_BHp7hER4   Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // ryjek.net Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #81 – No Man’s Pie pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 183.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
NTC #29 – Retro
Trochę nas nie było, ale też niestety zaczyna się okres, w którym często jesteśmy na jakiś wyjazdach.   Ale robim co możem i 29 właśnie ląduje. Tym razem tematem odcinka będzie Retro pod kątem naszych początków i wspomnień związanych z grami.   Gościnnie zawitali do nas Wojtek Mroczek z Dzieciak po 30tce Krzysztof Tomicz z Graczem jestem   Zapraszamy do słuchania! Artykuł NTC #29 – Retro pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 197.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
InputLag #80 – Furio GO
Szał łapania kolorowych stworków w grze dla dzieci ogarnął cały świat, jako ślepi naśladowcy trendów nie mogliśmy nie dołączyć do tego masowego fenomenu... oprócz Furia, którego jednak przekonaliśmy, że warto spróbować, tak więc też zrobił to w najlepszym możliwym według niego czasie - podczas nagrania. Nie samymi Pokemonami jednak człowiek żyje... chyba... Ilość newsów im poświęconych ostatnio twierdzi co prawda co innego, ale znaleźliśmy czas żeby przyjrzeć się trybowi F2P w Evolve czy głośnym ostatnio aferom to z hazardem w CS:GO czy nagonką na Warner Bros., która zmieniła się w nagonkę na PewDiePie. A! Matt zaczął grać w GTA5 #truestory Miłego słuchania! Rundown 2:19 Evolve Stage 2 18:21 Rocket League Chests 26:01 CS:GO Gambling Shadow of Mordor kupował recenzję 44:51 No Man's Sky RC1 51:40 ComicCon w Kielcach 54:33 Sega Saturn złamana po 20 latach 1:01:56 Pokemon GO 1:38:58 Hard Reset: Redux 1:41:52 Doom 1:46:28 GTA V 1:59:29 Furi 2:03:49 LEGO: Przebudzenie Mocy 2:10:51 Warcraft 2:15:11 Steam Controller 2:21:30 Razer Man O'War   Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE Nasza grupa dyskusyjna na Facebooku W odcinku uczestniczyli: Mateusz "Matt" Greloch // szachmatt.com Daniel "RyJek" Wójcik // ryjek.net Jakub "Pan Kubaka" Karaś // Pan Kubaka Marek "Furio" Kłos Muzyka w tle: "Sovereign" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License [link] FACEBOOK, ARCHIWUM, iTUNES Artykuł InputLag #80 – Furio GO pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 212.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
NTC #28 – PlayStation 2
Naturalną koleją rzeczy przechodzimy z tematu PlayStation w jego następce - PlayStation 2. Była to też konsola, na której ekipa spędziła najwięcej czasu, tak więc i sam odcinek rozrósł nam się do trzech godzin, a do tego był nagrywany dwa razy, z racji faktu, że tak dobrze się bawiliśmy (zepsuta ścieżka przy pierwszym podejściu nie ma tu nic do rzeczy). Tak więc zapraszamy na drugą już podroż w czasie i wspomnienie "stary, dobrych czasów" gdy pocinało się z kolegami w peesa lub samemu w fajnala. Artykuł NTC #28 – PlayStation 2 pochodzi z serwisu Podcast InputLag - Gry wideo, granża, kino .
pobierz 235.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek