Nerdzi w Kulturze

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Z głębokich rubieży Internetu nadają do Was Nerdzi w Kulturze – Audycja na żywo o grach! Nerdzi w kulturze to audycja hipertekstualna, w której łączymy takie tematy jak gry, technologie, fantastyka, komiksy, animacje, filmy, książki, konwenty – słowem kultura Internetu. Możecie nas posłuchać w każdy czwartek od 20:00 na żywo w internetowym radiu Praga.
Data dodania: 2016-02-21 13:57:51
Data aktualizacji: 2017-03-30 11:30:11
Audycji w katalogu: 63
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 28 dni temu
NwK+ #53 – Nintendo Switch i AMD
NwK+ #53  Nerdzi Narzekają Na Nintendo Switch i… szkolą nowego członka zespołu.
pobierz 111.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NwK+ #52 – Rain Of Sorrow – gość specjalny.
NwK+ #52 Tym razem w studiu gościmy zespół Rain Of Sorrow, rozmawiamy o muzyce, początkach działalności zespołu, nowej płycie, kondycji na polskim rynku muzycznym, nie zabrakło też porcji nerd newsów i afer tygodnia.
pobierz 87.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NwK# 51 – Leniwie o grach
NwK+ #51 Nerdzi gadają o klasykach, grach z kolejkami, Switchu oraz o nowym serialu – Legionie.
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #47 – Audycja wyjazdowa, Huuuge Game Jam, Huuuge Games, Bydgoszcz.
NwK+ #47 Audycja wyjazdowa, Nerdzi zawitali do Bydgoszczy przeprowadzić wywiad ze zwycięzcami Huuuge Game Jam oraz organizatorami jamu czyli Huuuge Games.
pobierz 70.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #46 – Bassy, Dżemy i Daltony
NwK+ #46 Bassy, Dżemy i Daltony czyli krótka historia tego jak trzech Nerdów spotkało Daltona i zaczęli poraz kolejny dyskutować o Game Jamach w Polsce i na świecie a wszystko to w tymczasowym, prowizorycznym studio nagraniowym.
pobierz 51.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #45 – Kya – gość specjalny, demoscena, retrowspominki i problemy techniczne z mikrofonem.
NwK+ #45 Tym razem nerdzi w raz z gościem specjalnym dyskutują o retroczasach,  byciu kobietą nerdem,  Silly Venture, koncercie Marka Bilińskiego. Nie zabrakło oczywiście nerd newsów, Pokemon again.
pobierz 124.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #44 – O modzie na VR i V a p o r w a v e
NwK+ #44 Kapitan, Gorky i Krzychos omawiają przyszłość VR-u, z czym to sieje a całość podlana lekkim sosemm z V a p o r w a v e .
pobierz 64.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NwK+ #43 – Wielki brat patrzy, rok 1984 i Blizzcon 2016
NwK+ #43 Kapitan i Gorky „badają” skąd się wzięła teoria wielkiego brata, czemu Orwell wyprzedzał swoją epokę oraz czemu nie możemy uciec przed inwigilacją służb. Poza tym znów Pokemon GO i wybuchające pralki od Samsunga. Znów…
pobierz 131.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #42 – Gamingowe Teorie Spiskowe i Sly
NwK+ #42 Nerdzi omawiają najdziwniejsze gamingowe teorie spiskowe,  śmierć Platformy VINE oraz koniec Windowsa7. Poza tym 5 powodów żeby wyjść z piwnicy i nerdNewsy a wszystko to z gościnnym udziałem starego redakcyjnego kolegi – w studiu pojawił się Sly.
pobierz 67.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #41 – Gościnnie Dalton o GameJamie, Polygonie, VR i pracy w GameDevie
NwK+ #41 Gość Specjalny: Dalton (Krzysiek Pachulski) Tym razem Nerdzi gościli Krzysztofa Pachulskiego a.ka. Dalton – członka koła naukowego Polygon, Legendę GameJamów i gracza z zamiłowania i mieli przyjemność pogadać z Nim o istocie GameJamów, o pracy w branży, Nintendo Switch oraz o VR i Oculusie. Oprócz tego 5 powodów by wyjść z piwnicy oraz … NwK+ #41 – Gościnnie Dalton o GameJamie, Polygonie, VR i pracy w GameDevie
pobierz 68.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
NwK+ #40 – O Craftingu, Samsungu i Switchu
NwK+ #40 Kapitan, Gorky i Coram zadają ważne pytanie o istotność craftingu w grach – czy jest on potrzebny i czy nie jest on ostatnimi laty nadużywany w grach. Poza tym (znów) parę słów o bombowych produktach Samsunga, pierwsze wieści odnośnie Nintndo Switch oraz 10 nieziemskich powodów by wyjść z piwnicy.
pobierz 72.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #39 – Najgorsze filmy na podstawie gier?
NwK+ #39 Nadal chorzy Kapitan i Gorky sprawdzają listę 10 najgorszych filmów na podstawie gier i zadają sobie pytanie, czy faktycznie są one aż tak słabe. Poza tym nagonka na Samsunga i telefon Galaxy Boom 7, mody a ps4 i oficjalne wsparcie dualschocka na platformie Steam.
pobierz 68.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #38 – O grach medycznych mówią chorzy Nerdzi
NwK+ #29 Nerdzi nie biorą urlopu i mimo choroby prowadzą chorą audycję, w której to mówią o grach medycznych w jakie grali, podają nowe newsy ze świata i zastanawiają się ile jeszcze miejsca na dysku  będzie wymagać nowe Call of Duty…
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
NwK+ #37 – Chroniczna Serialoza i House of Coram
NwK+ #37 Coram i Kapitan zastanawiają się nad fenomenem serialozy – czemu wszyscy oglądają seriale i kiedy to się zaczęło. Oprócz tego kryzys w blackberry, czekolada w plasterkach i wybuchowe pralki Samsunga… a wszystko w lekko za cichym nagraniu…
pobierz 68.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Nwk+ #36 – Netflix godo po polsku
NwK+ #36 Kapitan i Gorky omawiają oficjalne wejście Netflixa do Polski, co się zmieniło na przestrzeni kilku miesięcy i czy warto już zakupić usługę. Poza tym afera Paladins vs Overwatch oraz nowe czasopismo growe w Polsce?
pobierz 49.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #35 – O Apple i braku jacka
NwK+ #35 Nerdzi omawiają kontrowersyjną decyzje Apple o usunięciu gniazda jack 3,5mm z Iphone7, w jakim kierunku zmierza marka i dyskutują o zmianach na Youtube.
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #34 – Krytycznie i z dystansem
NwK+ #34 O infantylnych studentach, (znów) Legionie Samobójców, brodaczach i Pokemonach mówią Coram, Lis i tajemniczy Ivo. Stay Tuned!
pobierz 59.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #33 – O retro z innej strony
NwK+ #33 Kapitan i Gorky znów rozwodzą się o retro, tym razem z innej strony bo niektórzy tak lubią. Poza tym afera z Overwatch, Słowacki Dobry Film i wiele innych.0
pobierz 56.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
NwK+ #32 – Psychopaci w (pop)kulturze
NwK+ #32 Nerdzi mówią o  psychopatach i ich ewolucji w popkulturze, nowym komunikatorze od Google, nowej bohaterce Marvela z branży 18+ oraz o ludziach od VR co przepuścili pieniądze na Hazard i dziw…
pobierz 74.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
NwK+ #31 – Era Hejtu
NwK+ #31 Gorky i Kapitan mówią o Hejcie, Hate-train i czemu ludzie hejcą. Poza tym nowe Ghostbusters i sukces piratów – złamanie zabezpieczień Denuvo.
pobierz 71.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek