Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko! To moje życiowe podejście, którym chcę zarazić ludzi, aby zainspirować ich, żeby sami je sprawdzili. Razem z moimi gośćmi pokażę Ci tę ideę z wielu punktów widzenia. Dowiesz się o znanych artystach, gwiazdach, sportowcach, pasjonatach oraz utalentowanych osobach. Od dawien dawna, świat można postrzegać przez pryzmat tych, którzy mówią oraz tych, którzy robią. Bardzo często, Ci którzy mówią, nie mają realnych efektów. A Ci, którzy potrafią coś zrobić, nie zawsze potrafią wyjaśnić, co robią. Potrzeba zupełnie innego, unikalnego spojrzenia oraz serii pytań, żeby to z nich wydobyć. Oni sami, często nie uważają się za nikogo specjalnego. Sądzą, że to, co robią, jest normalne i każdy tak potrafi. Podczas gdy okazuje się, że prawda jest inna. Gdyby ludzkość znała ich wynalazki, rozumiała ich podejście, nauczyła się wykorzystywać ich potencjał, to świat byłby lepszym miejscem.
Data dodania: 2016-02-21 14:12:59
Data aktualizacji: 2017-03-30 11:30:17
Audycji w katalogu: 30
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
ZiWMW S02E13 - Ania Kołodziejska - Polska lekarka w Nepalu
Niezwykle energiczna i odważna! Ania Kołodziejska zdecydowała się na podróż do Nepalu, by pomagać osobom bez dostępu do opieki medycznej. Michał Wawrzyniak z przyjemnością stał się głównym sponsorem jej wyprawy! Ania to szalenie pozytywna osoba, o fascynującej historii, w której oprócz pasji do medycyny, znajdzie się również dużo sportu i ciekawych zwrotów akcji. Czemu zdecydowała się pojechać do Nepalu? Co sprawiło, że w ogóle stało się to możliwe? O czym jeszcze marzy chirurg na stażu?
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
ZiWMW S02E12 - 6 tygodni na ulicy - Marcin Jabłoński
Marcin przyleciał do nas z Wielkiej Brytanii, by podzielić się swoją niesamowitą historią. Kiedy życie mocno nas doświadcza, najczęściej nie jesteśmy na to zupełnie przygotowani. Jego doświadczyło hardkorowo, ponieważ w pewnym momencie został bezdomnym. Przez kilka tygodni pracował w dwóch miejscach na raz, pomiędzy zmianami, nie mając dokąd pójść. Opowieść Marcin Artur Jabłoński daje zupełnie nową perspektywę i pozwala wyciągnąć dużo, naprawdę pozytywnych wniosków. Sprawdźcie sami, jak poradził sobie przez 6 tygodni na ulicach Londynu i co pomogło mu przetrwać.
pobierz 46.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
ZiWMW S02E11 - Jarosław Ewert i Marta Kuszyńska - Czy istnieje przyjaźń w biznesie?
Jak można połączyć przyjaźń z biznesem? Jak zamiast rywalizacji współpracować w trudnej, specyficznej branży fashion? Co wchodzi w rzeczywisty koszt zaprojektowanego ubrania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie już teraz w najnowszym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Jarosław Ewert i Marta Kuszyńska w rozmowie z Michałem Wawrzyniakiem opowiadają o kulisach pracy ich wspólnych butików, funkcjonowaniu branży, a także o realizacji swojej pasji, jaką z powodzeniem oboje przekuli w biznes. Podcast znajdziecie w 3 wersjach: - krótka wersja video (15min) : [link] - dłuższa wersja audio (25min): [link] - niereżyserowana PEŁNA wersja (1h20min) : [link]
pobierz 50.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
ZiWMW S02E10 - Sylwia Dobrowolska - Kobiece piersi to poważny temat
Niezwykła kobieta, z jaką miałem przyjemność rozmawiać, dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i umiejętnościom, odmienia ciała tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W najnowszym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” poznacie Sylwia Dobrowolska – linergistkę, specjalizującą się w uzupełnianiu urody tam, gdzie ludzi pozbawia czegoś choroba. Historia jej drogi przez trudności, zmianę kierunku i wytrwałe dążenie do celu mocno Was zainspiruje i wiele nauczy.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
ZiWMW S02E09 -Mateusz "Matheo" Schmidt - Nigdy nie mów nigdy
Posłuchajcie mojej rozmowy Michała Wawrzyniaka z Matheo – producentem, kompozytorem i raperem, tworzącym fantastyczną, światowej klasy muzykę. Swoje artystyczne flow z powodzeniem przekuł w sukces, pokazując, że #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko. Z prawdziwą pasją mówi o tym, jak zaczął komponować, o podejściu do muzyki oraz co go napędza, by dalej tworzyć. Cały 1. sezon podcastu w PEŁNYCH wersjach znajdziecie na Storytel, gdzie w prezencie posłuchacie tysięcy audiobooków przez 30 dni za darmo! Zapiszcie się tutaj: [link] PEŁNE odcinki 2. sezonu na bieżąco gwarantuje karta MentalWayandia Membership: [link]
pobierz 28.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
ZiWMW S02E08 - Rafał Dedyński - „Od pasji do biznesu"
Najnowszy odcinek podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” jest już dostępny! Doświadczycie w nim połączenia artystycznej pasji i biznesu za sprawą rozmówcy Michała Wawrzyniaka - Rafała Dedyńskiego. Twórca marki Leolandia, artysta i kreator przepięknych tekturowych zabawek pobudzających dziecięcą kreatywność i wyobraźnie, opowie o swojej drodze od wizji do biznesu, zapoczątkowanej przez… domek z kartonu. Cały podcast znajdziecie w 3 miejscach: - krótka wersja video: [link] - dłuższa wersja audio: [link] - niereżyserowana PEŁNA wersja: [link]
pobierz 48.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
ZiWMW S02E07 - Majka Jeżowska - "Nie boję się być szczęśliwa"
Wspaniała, ciepła kobieta, o głosie, który zna chyba każdy! Gwiazda i prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej - Majka Jeżowska, jest gościem w 7. odcinku drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.Ścieżka jej kariery jest fascynująca, ponieważ świadomie wybrała specyficzną niszę w branży muzycznej. Czas pokazał, że była to doskonała decyzja, wsparta wiarą w piękne ideały.
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
ZiWMW S02E05 - Wawrzek Sawicki - Artyzm a życiowe realia
Pasja do sztuki, realizacja marzeń i wspaniały styl - tego możecie się spodziewać w mojej jutrzejszej rozmowie z Wawrzkiem Sawickim. Artysta i projektant, założyciel luksusowej marki Oswald Schilling opowie o tym, jaką drogę przebył nim zaczął się spełniać w swoim FLOW.
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
ZiWMW S02E05 - Grzegorz Sapiński - Prezydent też człowiek
W piątym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” moim gościem jest Grzegorz Sapiński - Prezydent miasta Kalisza. Rzadko kiedy mamy okazję posłuchać osoby o tak ważnej funkcji i dużym wpływie na otoczenie. Koniecznie posłuchajcie uważnie i notujcie jak najwięcej, ponieważ historia Grzegorza da Wam zupełnie nowy punkt widzenia! Jak trafił do polityki? Jaką drogę przeszedł zanim został Prezydentem? Jakie ma nastawienie do życia?
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
ZiWMW S02E04 - Damian Ukeje - Muzyka ponad wszystko
Damian Ukeje (fanpage Ukeje) jest moim gościem w najnowszym odcinku drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. To wspaniały artysta, mega utalentowany i do tego fantastyczny człowiek!Opowie sporo o tym, jak wygląda praca nad albumem, ale przede wszystkim, jak to się stało, że poszedł w życiu za swoją pasją i marzeniami. Wierzy w to, że #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko i pokazał to m.in. wygrywając pierwszą edycję The Voice of Poland.
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
ZiWMW S02E03 - Dawid Ozdoba - Wykorzystaj każdą chwilę
Nowy odcinek drugiego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” z Dawidem Ozdobą oraz jego przyjaciółką i autorką książki opartej na jego dziennikach, Anną Bogusławską.Dawid to szalenie pozytywny facet, od zawsze wierzył, że można w życiu osiągnąć wszystko, jeśli tylko się tego pragnie. Od wielu lat przełamuje stereotypy krążące wokół tancerzy erotycznych. Posłuchajcie jak wygląda ten świat. Jest zupełnie inny niż większości z Was się wydaje!Atmosfera podczas wywiadu była fantastyczna. Mocne życiowe i biznesowe wnioski przeplecione pozytywną energią i poczuciem humoru - idealna kombinacja dla serii „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
ZiWMW S02E02 - Irek Bieleninik - Radość z każdej chwili
Przed nami drugi odcinek nowego sezonu podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko!”.Na przekór jesiennej aurze uderzymy MEGA pozytywnie, z fantastycznym poczuciem humoru, gwarantowanym przez rozmówcę Michała Wawrzyniaka - Irek Bieleninik.25 lat w showbiznesie, jako DJ, konferansjer, dziennikarz i artysta estradowy, z niekończącą się energią do działania i niewybrednym żartem. Możecie spodziewać się wielu szalenie ciekawych historii! Posłuchacie o nich w nadchodzącym odcinku podcastu i videocastu. Irek opowie Wam także o tajnikach pracy konferansjera, a wy poznacie go z innej strony.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
ZiWMW S02E01 - Tomek Manikowski - Ograniczenia są tylko w naszej głowie
W pierwszym odcinku poznacie Tomka - fantastycznego gościa, który nigdy nie pozwolił, by jego fizyczność w jakikolwiek sposób go ograniczała. Jestem pewien, że ten wywiad otworzy Wam oczy i udowodni, że naprawdę #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko!Tomasz Manikowski korzysta z życia, pracuje, spełnia marzenia i realizuje swoje pasje. Osiągnął więcej, niż wiele w pełni sprawnych osób, a robi to wszystko… jedną ręką! Jest tak pełen pozytywnej energii, że rozmowa z nim to czysta przyjemność. Jestem pewien, że ten odcinek bardzo wiele Was nauczy.
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZiWMW S01E17 - Jakub Ćwieki - Inspiruj się wszystkim
Przed Wami ostatni odcinek pierwszej serii podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. W finałowym epizodzie posłuchacie rozmowy Michała Wawrzyniaka z Jakubem Ćwiekiem. Pisarz literatury fantastycznej, autor 19 książek, wydawca miesięcznika „Bangarang Magazine” oraz aktywny działacz konwentów fantastyki, opowie o swojej pasji. Usłyszycie zaskakujące historie, poznacie podejście artysty do życia oraz tego, co robi, głębokie wnioski i jak zawsze potężną dawkę inspiracji!
pobierz 38.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZiWMW S01E16 - Ignacy Trzewiczek - Twórca gier, wydawca, biznesman
Wchodzimy w fascynujący świat gier planszowych w 16. odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. W roli głównej pojawia się Ignacy Trzewiczek, który spopularyzował gry planszowe w naszym kraju.Twórca i wydawca, który ma na swoim koncie ponad 30 autorskich gier i o wiele więcej wydanych przez Portal Games, opowiada o swojej drodze do sukcesu i spełnienia marzeń oraz kulisach kreowania i testowania gier planszowych.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
ZiWMW S01E15 - Wróżbita Maciej - Tarota Nie Da Się Nauczyć
Jak wiecie interesuje mnie właściwie WSZYSTKO. Dlatego też, gdy pojawiła się okazja na rozmowę z najbardziej rozpoznawanym wróżbitą w Polsce, nie mogłem jej przepuścić. To dla mnie kolejna dawka inspiracji, cennych wniosków i zderzenia światów, które tak uwielbiam.Moim gościem w tym odcinku podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” jest Maciej Skrzątek, czyli popularny Wróżbita Maciej. Warto wyciągnąć swoje wnioski z drogi do sukcesu Wróżbity i tego, jak zrealizował swoje marzenie o zostaniu postacią telewizyjną.Zobaczcie jak dobrze można wykorzystać przypiętą nam łatkę i na niej wzrastać. Wzmocniona w tym wypadku talentem i skutecznością daje spektakularne efekty.
pobierz 54.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
ZiWMW S01E14 - Michał Gołkowski - Napisz Jedno Dobre Zdanie
Uwielbiam literaturę science fiction! Przeżywanie czegoś w innym świecie, w innej rzeczywistości, daje mi po pierwsze odskocznię i relaks, a po drugie ogrom wniosków. Na swoich szkoleniach uczę, aby wyciągać coś dla siebie wszędzie, gdzie się da, m.in w książkach. Szczególną sympatią darzę nurt postapo. Do tego stopnia, że sam stworzyłem unikalne szkolenie, jakim jest obóz Urban Samurai, podczas którego wprowadzamy ekstremalny scenariusz po wielkim wybuchu jądrowym.Powieści Michała Gołkowskiego genialnie oddają postapokaliptyczny klimat! Z przyjemnością przeprowadziłem z nim wywiad w ramach cyklu "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko". Rozmowa z taką osobą, jak Michał, to sama przyjemność! Sami zobaczycie, ze wywiad odkrywa wiele warstw z historii autora, z których możecie bardzo dużo się nauczyć.
pobierz 36.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
ZiWMW S01E13 - Krzysztof Skiba - Człowiek Renesansu
Nowy odcinek podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”, a w nim, w roli głównej Krzysztof Skiba - muzyk, autor tekstów, satyryk, publicysta, aktor, konferansjer, artysta rozrywkowy, felietonista i lider zespołu Big Cyc.Usłyszycie w nim masę ciekawostek z życia artysty i aktywisty z czasów PRL. Rozmówca Michała Wawrzyniaka oczaruje Was swoim satyrycznym spojrzeniem na świat i naszą rzeczywistość. Porwą Was zabawne anegdoty zbierane przez lata kariery na scenie oraz za kulisami.Bogata historia kariery Skiby doskonale ilustruje ideę Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko, ale też pokazuje, że warto odważnie być sobą, korzystać ze swoich talentów i nie godzić się na bycie Zwykłym Człowiekiem.Krzysztof Skiba to niezwykła osobowość. Sam o sobie mówi, że jest człowiekiem renesansu. Dlaczego? Posłuchajcie sami!Poprzednie odcinki znajdziecie tutaj = [link] ‪#‎Podcast‬ ‪#‎Videocast‬ ‪#‎ZiWMW‬ ‪#‎KrzysztofSkiba‬ ‪#‎NieInteresujeMnieBycieZwykłymCzłowiekiem‬ ‪#‎BigCyc
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
ZiWMW S01E12 - Dawid Lewandowski - Czy podejmiesz wyzwanie?
Już można obejrzeć i posłuchać 12. odcinka podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. A w nim o walce ze słabościami i podejmowaniu wyzwań w rozmowie z Dawidem Lewandowskim – twórcą i organizatorem Survival Race.= [link] się od gościa Michała Wawrzyniaka jak wiele nauczyło go stworzenie tak niesamowitej imprezy i zobacz, jak możesz zastosować tę wiedzę u siebie! Historia Dawida wspaniale odzwierciedla nasze najważniejsze idee, którymi na co dzień się kierujemy. Sponsor naszej akcji #Hejtoholik pokazuje dzięki swojej działalności co znaczy #ZakazStękania i jak można zrealizować to, czego się pragnie.Posłuchaj i obejrzyj = [link]
pobierz 37.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
ZiWMW S01E11 - Kasia Wawrzyniak - Czy Istnieje Idealny Związek?
Tak! Już można obejrzeć ten najbardziej wyjątkowy odcinek podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” #Perfect Couple edition! Pełna miłości, ciepła i śmiechu rozmowa naszej wzorcowej Perfect Couple o tym, jak udało im się stworzyć Idealny Związek.= [link] inspirującej historii Kasi i Michała, wzbogaconej o bezcenne porady o tym, jak pielęgnować relacje, jak układać wspólne życie oraz być szczerym, przede wszystkim z samym sobą. Dowiedz się, co jest kluczem do udanych relacji, i to nie tylko partnerskich. Daj się ponieść niesamowitej atmosferze, którą poczujesz już od samego początku!A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o budowie Idealnego Związku, dołącz do nas na darmową transmisję z Perfect Couple Live++ już w ten weekend!Zapisz się = [link]
pobierz 32.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek