Kobiece Radio

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Kobiece RADIO stworzyłam z myślą o kobietach, które chcą świadomie kroczyć swoją drogą do szczęścia. Nazywam się Monika Sacewicz i jestem Chrześcijańskim Coachem, Doradca i Mówcą, pracującym głównie z kobietami nad wprowadzaniem zmian w ich życiu, tak by przejść z miejsca frustracji do efektywnego działania.
Data dodania: 2016-04-05 14:18:00
Data aktualizacji: 2017-02-24 11:30:13
Audycji w katalogu: 8
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 miesiące temu
Co zrobisz, by Nowy Rok był szczęśliwy?
Odcinek poświęcony kobiecemu planowaniu i skutecznemu realizowaniu postanowień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Coraz bliżej Święta...
Odcinek poświęcony priorytetom świątecznym, wszelkim przygotowaniom, wydatkom, gotowaniu, czyli wszystkim tym, czym kobiety zajmują się już teraz… plus obiecany link do gratisowego e-booka „Poradnik Świąteczny
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Kobiece finanse
Kobiece finanse, to bardzo praktyczne spojrzenie na zarządzanie domowym budżetem, nie uleganie zachciankom i wyciekające z portfela pieniądze.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Złodzieje czasu
Złodzieje czasu, czyli jak zarządzać czasem w codziennym życiu. Odcinek bardzo praktyczny, tak by szybko zlokalizować swoich złodziei i odzyskać czas, który można przeznaczyć na siebie i na to, co kochamy.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Piękna każdego dnia
To bardzo kobiecy odcinek, w którym rozmawiamy, czym jest piękno kobiety, gdzie ono tkwi i jak je uzewnętrznić. Naszym gościem jest Alicja Bogdan osobista stylistka, która podpowiada nam jak znaleźć swój styl, jak zrobić detoks szafy, gdzie kupować ubrania i jak się nie postarzać ubraniem. Podpowiada jak być piękną przez cały rok, dlaczego nie powinnyśmy mieć kompleksów i w jak wypadamy na tle kobiet z innych krajów. Opowiada też o swojej książce i kursie on-line, który pomoże popracować nad swoim wizerunkiem biznesowym.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Od inspiracji do Akcji
Czym jest inspiracja w naszym życiu i jak ją skutecznie realizować? Jakie jest pięć głównych przeszkód stojących na drodze do przejścia od inspiracji do akcji. Dlaczego akcja i praca jest tak ważna? I co zrobić, by nie zmarnować szansy, jaka daje inspiracja, szansy na stworzenie czegoś nowego i wartościowego? Tego wszystkiego dowiesz się z odcinka od Inspiracji do akcji.

pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Ogrody naszego życia
Wszystkie chciałybyśmy rozkwitać i żyć tak pięknie, aromatycznie i bogato jak w bajecznym ogrodzie. Aby tak się stało niezbędna jest praca "ogrodnicza". Dlatego będziemy w tym odcinku zadawały sobie ważne pytania, planowały zmiany, pielęgnowały rzeczy cenne, odcinały złe nawyki i zwalczały życiowe szkodniki. Będziemy też celebrować sukcesy i cieszyć się naszym ogrodem z innymi ludźmi. Jak zwykle będzie coachingowo i mentoringowo. Zapraszam!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Pilot podcastu Kobiece RADIO
Pilot Podcastu: Kobiece RADIO Moniki Sacewicz

pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek