Gierkowcy

Na blogu » 4 lata w sieci
Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast Gierkowcy to podcast głównie o grach, ale nie tylko. Nie omawiamy tu newsów, nie robimy recenzji. Po prostu opowiadamy czym dane gry/filmy/komiksy są dla nas.
Data dodania: 2016-05-18 18:24:35
Data aktualizacji: 2017-02-24 23:00:21
Audycji w katalogu: 34
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 23 godz. temu
Odcinek #31 – Kryzys tożsamości
Witajcie moi drodzy! Pomimo paru stłuczeń na ciele wróciliśmy po feriach wypoczęci i pełni energii. Piotrek i Hubert są na stanowiskach wraz z dzielnym prowadzącym poprzedniego odcinka Dominikiem. Tym razem jest masa zwrotów akcji, Piotrek ograł grę mobilną, Dominik sprawdza Soulsowe Lordsy, zaś Hubert śmieje się z produkcji Netflixa. Pewnie zauważyliście, że znów nie ma Diany… pewnie unika Piotrka, bo ciągle mówił, że jest fanatyczką Isaaca.
pobierz 166.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
Special #1 – Binding of Isaac
Cześć!!! Tego się nie spodziewaliście. Dzisiaj będziecie mogli posłuchać wygadania się Diany na temat Binding of Isaac. Do tego nie jest sama, ale ze specjalnymi gośćmi: Patrykiem Wiśniewskim "Wiśnią" oraz Mateuszem Gajewskim "Eleven'em". Mamy nadzieję, że z chęcią posłuchacie fanów plądrowania piwnic i sami spróbujecie się zmierzyć z tą grą :) Miłego słuchania!
pobierz 68.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Odcinek #30 – Pryzmatyczne Rdzenie
Witajcie moi drodzy! Niektórzy mają ferie i są w rozjazdach. Narty, Snowboard Ferie i takie tam, dlatego w dzisiejszym odcinku zabrakło Huberta i Piotrka. Nie bójcie się, że będziecie słuchać samego Dominika, Diana wróciła i do tego nie sama, a z gościem. W tym tygodniu podczas nagrania towarzyszył nam Maciej S., programista gier wideo i Streamer gier z PC. Miłego słuchania!
pobierz 132.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Odcinek #29 – Dzikie Pola
Witajcie moi drodzy! Następny tydzień za nami, ale my nie zwalniamy tempa. Pamiętacie jak mówiłem, że będą niespodzianki? To czas na następną. W dzisiejszym odcinku naszym gościem będzie Tomasz Doktorski. Tomka powinniście kojarzyć z dawnych podcastów, które tworzył dla Konsolowca. Jednym z ciekawszych projektów były podcasty codzienne i o te właśnie wypytaliśmy naszego gościa. Dodatkowo Tomek rozpoczyna po przerwie następny rozdział w swoim internetowym życiu. Od teraz codziennie na jego kanale możecie posłuchać nowinek z dnia poprzedniego :) Polecamy się zainteresować. Jednak, żeby nie było, że tylko sam gość... to będzie trochę o Duchach w Boliwii (#boliwijskipaździerz) oraz wait for it... Piotrek opowiada o następnym tomiku komiksu z Błyskawicą (tak, tak mówię o Flashu) na okładce. Mamy nadzieję, że Was nie zanudzimy jak poprzednio przy Bladebound i będziecie się świetnie bawić. Miłego słuchania!
pobierz 119.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Odcinek #28 – First Female Guest
Witajcie moi drodzy! Mamy dla Was w tym tygodniu małą niespodziankę. Pierwszą z wielu, które zaplanowaliśmy na nowy rok. W tym odcinku usłyszycie naszego pierwszego gościa płci żeńskiej, Gabrielę Subbotko, Community Managera gry Bladebound. Jak wiecie Dominik jest wielkim fanem tej gry i chcieliśmy dowiedzieć się nieco więcej bezpośrednio od źródła. Piotrek i Hubert wydają się być troszkę znudzeni, ale jest im to wybaczone, bo żaden z nich jeszcze w pełni nie grał w Bladebound. Mamy nadzieję, że odcinek Wam się spodoba i chętniej będziecie słuchać takich wywiadów. Miłego słuchowiska!
pobierz 134.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Odcinek #27 – Nikt nie słucha o Nintendo
Witajcie moi drodzy! Dominik wrócił do zdrowia i od razu wprowadza nowe porządki. Od teraz będziecie (znów) mogli nas słuchać co tydzień! Do tego wszystkiego mamy dla Was parę niespodzianek. A co było w tym odcinku? Możecie przeczytać poniżej, ale po co czytać jak można słuchać. Zapraszam!
pobierz 168.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Odcinek #26 – Nikt nie słucha o Nintendo
Witajcie moi drodzy! Dominik wrócił do zdrowia i od razu wprowadza nowe porządki. Od teraz będziecie (znów) mogli nas słuchać co tydzień! Do tego wszystkiego mamy dla Was parę niespodzianek
pobierz 168.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek #26 – Z kim ja nagrywam?!
Witajcie w kolejnym odcinku naszego podcastu, podobnie jak poprzedni jest radosny, było nawet o kilku grach mimo że Dominik był nieobecny, o Łotrze pierwszym w końcu, polskim Belfrze. Kolejne odcinki będą jeszcze lepsze :)
pobierz 97.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #25 – Umarła, ale żyje!
Witajcie! W ostatni dzień roku 2016 chcieliśmy z Wami pożegnać ten "zły" rok. Czemu zły? Tego dowiecie się podczas słuchania. Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę :D Ten odcinek jest odcinkiem bardzo specjalnym. Pierwszy raz nagrywany jest w mniejszym gronie niż 3 osoby i pierwszy raz jest podzielony na dwie części. W pierwszej usłyszycie rozmowę Piotrka i Dominika, a w drugiej Dominika i Huberta. Niestety, Diana nie mogła z nami nagrywać i mamy nadzieję, że pojawi się w pierwszym odcinku w 2017 roku.Miłego słuchania!
pobierz 158.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek #24 – Pokéboje
Dzień dobry!W dzisiejszym odcinków jest z nami po raz drugi Jacek Kaleta, który wspomógł nas swoją obecnością w czasie choroby Dominika. Dzięki temu, Piotrek mógł szczęśliwie pogadać o Nintendo, Diana wpletła pogadankę o Pokémon Go, zaś Hubert mógł powiedzieć o filmie :D Było ciekawie i spontanicznie.Miłego słuchania!
pobierz 93.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #23 – Nietypowo o poranku
Dzień dobry!W niektórych regionach już jest zimowo. Śnieg za oknem, w kominku się pali. My zaś nie rozleniwiamy się i nagraliśmy dla Was odcinek. Odcinek, który był nagrany o bardzo nietypowej dla nas porze. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.Miłego słuchania!
pobierz 108.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek #22 – Ten bez kłótni
Ludu internetu!Ogłasza się wszem i wobec, iż nadszedł dzień, w którym odcinek podcastu Gierkowcy wychodzi. Jest to też dzień do świętowania, gdyż ów odcinek bez kłótni nagrany był. Niestety, w odcinku nie ma księżniczki Diany. Nie zdążyła dojechać na swym białym rumaku. Ale nie bójcie się, bo jak zawsze na posterunku są nasi trzej dzielni Rycerze. W lśniących zbrojach przy lśniących mikrofonach opowiadali niestworzone historie. Zapraszamy do odsłuchu.
pobierz 138.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #21 – Opus Magnum
Cześć!Jak sam tytuł mówi ten odcinek był dla nas czymś do czego dążyliśmy, lecz totalnie się nie spodziewaliśmy, że wyjdzie już teraz. Choć były drobne usterki techniczne, jakoś sobie z nimi poradziliśmy. Mamy też nadzieję, że spodoba Wam się tak długi odcinek. Dla osób, które wytrzymają na końcu jest niespodzianka :DMiłego słuchania!
pobierz 179.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek #20 – T-Mobile Warsaw Games Week 2016 Special
Witajcie!Byliśmy na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 i w tym odcinku przedstawimy Wam nasze reakcje z tych targów :) Piotrek wpadł do studni i nie było go słychać w jakości HD. Mamy też nadzieję, że nie przestraszycie się krzyków Diany na samym początku :)Miłego słuchania!
pobierz 114.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #19 – Horza Forizon
Witajcie!Ze względów nam niezależnych Diana nie mogła uczestniczyć w nagraniu nowego odcinka. Tym razem nie było kłótni między Hubertem i Piotrkiem. Dominik denerwuje się, że ostatnio mało gramy w gry. Obiecujemy poprawę Wam jak i Dominikowi. Miłego słuchania!
pobierz 108.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek #18 – Tylko w bundle’ach!
Siemaneczko!Jak się macie? Jest piąteczek, a to oznacza nowy odcinek Gierkowców. Odcinek, w którym Piotrek i Hubert walczą na bundle, a Diana próbuje być negocjatorem. Dominik zaś rozkoszuje się widokami Australii i rozwija włóczkę. Dodatkowo nasz montażysta przygotował dla Was prezent. Pierwszy raz pojawiają się bloopersy! Wiecie taki bundle? Odcinek i bloopersy. Bundle Gierkowcowy. Nie śmieszne? Tak myślałem. Po prostu posłuchajcie.Miłego słuchania!
pobierz 139.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek #17 – Z deszczu pod rynnę
Siema!Nowy odcinek już jest. W końcu z Dianą, której bliżej już do grania typowo konsolowego. Męska część zespołu za to pograła w betę Battlefielda 1, walcząc w burzach piaskowych. Piotrek jak zwykle narzeka. Dominik trochę się pobał przy Warstwach Strachu, zaś Hubert był naszym wysłannikiem na pierwszej edycji Serialisu.Miłego słuchania!
pobierz 125.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek #16 – Niszowy odcinek
Cześć!Diana nadal w urlopowych rozjazdach. Na straży zaś pozostało 3 muszkieterów, którzy próbują opanować tęsknotę za jedyną kobietą w zespole i przez to wypowiedzi stają się nieco bardziej chaotyczne i z większą ilością offtopów.Miłego słuchania!
pobierz 98.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek #15 – Legion Dziwniejszych Rzeczy
Jak dobrze wiecie zmieniamy cykl wydawniczy odcinków, na dwutygodniowy. Uznaliśmy też, że wraz ze zmianą samego cyklu wydawniczego, zmienimy także dzień wydawania samych odcinków. Teraz możecie się spodziewać nowych odcinków co dwa tygodnie w piątek z rana. Zapraszamy zatem na pierwszy odcinek w nowym cyklu.
pobierz 62.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek #14 – Gierkowcowy Comic-Con
Cześć!W poprzednim tygodniu w San Diego odbywał się Comic-Con. Jako, że dawno nie było newsów typowo komiksowych i pop-kulturalnych uznaliśmy, że przedstawimy te najważniejsze. Dodatkowo tuż przed nagraniem do sklepów wszedł Early Access z We Happy Few, które udało nam się chwilę pograć.Zapraszamy do odsłuchu.
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek