Blog techniczny

Nowy kanał RSS z podkastami

opublikowany 7 miesięcy temu

Jeden z użytkowników wyraził potrzebę posiadania dodatkowego kanału RSS zawierającego nowo subskrybowane kanały RSS przez nasz katalog. Taki kanał ułatwi znacznie bycie na bieżąco z tym co dzieje się w serwisie. Zapraszamy zatem do abonowania (bo tak się to fachowo nazywa) nowego kanału pod adresem: feeds.feedburner.com/podstacja_nowosci.

Tweetnij o tym

opublikowany 7 miesięcy temu

Daj znać wszystkim, że korzystasz z podstacji. Powiadom użytkowników katalogu o nowym podkaście czy audycjach. Wystarczy, że użyjesz hashtagu #podstacja w swoim tweetcie, a wiadomość pojawi się również na stronach Podstacji w kolumnie po lewej stronie. Zobaczą ją również wszyscy użytkownicy, którzy śledzą hashtag #podstacja.

4 lata w sieci

opublikowany 2 lata temu

Tak, to już cztery lata od kiedy Podstacja.com zmienia oblicze polskiego podkastingu. W dalszym ciągu jest to jedyny tak dopracowany katalog, agregujący wyłącznie polskojęzyczne podkasty amatorskie. Aby uczcić kolejną rocznicę istnienia serwisu, postanowiliśmy (ja, tzn. pierwszy oficer techniczny Rafał T. oraz nadworny grafik Filip D.) odświeżyć...

Blokada audycji z przyszłości

opublikowany 4 lata temu

Po ostatnich doświadczeniach związanych z pojawianiem się w katalogu audycji z nieprawidłową datą publikacji, wprowadziłem blokowanie wyświetlania pozycji, których data powstania odnosi się do przyszłości. Również audycje, których znacznik "pubDate" jest pusty lub w wyjątkowo egzotycznym formacie, nie będą wyświetlane w katalogu.

Wsparcie dla urządzeń mobilnych

opublikowany 4 lata temu

Od dzisiaj nasz katalog dostępny jest również w widoku na urządzenia mobilne. Widok mobilny ładuje się znacznie szybciej, jest dopasowany dla mniejszych ekranów, nie zawiera funkcji społecznościowych oraz zużywa znacznie mniej transferu w przypadku korzystania z sieci komórkowych. Ze względu na ograniczenia nie zawiera on również wbudowanego...

Starsze >
>>
miodek