Żyjemy i odpalamy biuletyn

Żyjemy i odpalamy biuletyn

opublikowany 2 lata temu

Upłynął ponad rok czasu od ostatniego wpisu, a więc tym bardziej cieszymy się, że możemy was poinformować o tym, że: żyjemy (to najważniejsze) oraz że odpaliliśmy właśnie darmową funkcję biuletynu informacyjnego (jej!).

Od dzisiaj możecie subskrybować nasz newsletter, w którym raz w tygodniu (piątek, godz. 21:00) wyślemy wam podsumowanie tego wszystkiego co wydarzyło się w podkastosferze w bieżącym tygodniu. Wiadomość e-mailowa na chwilę obecną zawiera zestawienie wszystkich audycji jakie ukazały się w katalogu na przestrzeni tygodnia, a w przyszłości biuletyn rozbudujemy także pod kątem innych przydatnych informacji (np. listę nowo dodanych podkastów do katalogu).

Poza powyższym, wszystkich naszych fanów (oraz nie-fanów) pragniemy poinformować, że wciąż się udoskonalamy i nie zamierzamy znikać. Na przestrzeni ostatniej połowy roku poprawiliśmy sporo mniejszych i większych rzeczy, aby uprościć i uprzyjemnić poruszanie się po katalogu (m.in. usunęliśmy reklamy!). Zmiany wprowadzamy stopniowo, dlatego jeśli coś wydaje wam się nie działać lub wyglądać nieprawidłowo to spróbujcie odświeżyć cache przeglądarki (CTRL+F5).

W kolejnych krokach będziemy również powoli modyfikować wygląd serwisu, aby bardziej dopasować się do współczesnych trendów. Wciąż kładziemy duży nacisk na warstwę techniczną (poprawiamy, modernizujemy i automatyzujemy) i merytoryczną (usunęliśmy ponad 7000 zdublowanych audycji) katalogu. Nie wszystkim się podobamy, ale nie zmienia to faktu, że zgromadziliśmy największą bazę polskich podkastów i od ponad 7-miu lat jesteśmy najpopularniejszym katalogiem podkastowym w kraju! Jasne, podkasty znajdziecie m.in. w iTunes (skąd się wywodzą), a od niedawna również w Spotify, ale jedynie my jesteśmy ukierunkowani wyłącznie na polskich słuchaczy i dajemy wam unikalne funkcje niedostępne w żadnym z innych serwisów.

Wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą z nami zapraszamy na pokład. Miejsca jest sporo, a w grupie siła. Jeżeli podcasting jest dla ciebie ważny, napisz do nas. Razem możemy więcej!

miodek