Agata Swornowska

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: One Energy to ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości. Baza wiedzy o życiu w harmonii i świadomości z holistycznym podejściem do ciała, umysłu, ducha i przedsiębiorczości. Budujemy globalną społeczność podobnie myślących ludzi za pomocą kanałów cyfrowych, projektów przedsiębiorczych i przekazania wiedzy eksperckiej.
Data dodania: 2020-01-30 16:21:12
Data aktualizacji: 2020-02-25 06:30:03
Audycji w katalogu: 28
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Maciej Żbik: proces samopoznania
Agata Swornowska i Maciej Żbik rozmawiają o procesie samopoznania oraz spotkaniu z własną kobiecością i męskością. Czym jest anima i animus, jak zintegrować te części ze sobą, czym różni się płeć fizyczna od psychicznej oraz dlaczego każdy z nas jest istotą dwupłciową - m. in. o tym w rozmowie. Okazją do spotkania jest premiera książki „Alchemia snu. Od cierpienia do spełnienia. Metoda terapeutyczna”. Inspiracją do jej stworzenia była metoda Macieja oraz doświadczenia osób, z którymi pracuje. Książka do kupienia na: [link] Maciej Żbik od ponad 30 lat, krocząc ścieżką samorozwoju, zgłębia techniki medytacyjne. Bazując na odkryciach swojego mistrza Carla Gustava Junga, opracował własną metodę terapeutyczną, nazywaną Terapią wglądu. Obecnie Maciej łączy w sobie dwie role – nauczyciela wschodniej medytacji oraz terapeuty badającego nieświadome procesy w oparciu o europejskie modele psychiki. Metody, którymi pracuje to, poza medytacją, terapia wglądu oraz wymiary posiadania. Posługuje się w nich analizą snów i wizji, dramą, technikami taoistycznymi, aktywną imaginacją. Dużą wagę przywiązuje do uzdrawiania traum prenatalnych.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Formica Coriandolo: podróż do Damanhur
Agata Swornowska i jej gość Formica Coriandolo rozmawiają o Damanhur, największej Federacji Wspólnot Duchowych w Europie - o idei przyświecającej jej powstaniu, zasadach jakie obowiązują jej mieszkańców oraz o talentach jakie tkwią w każdym z nas. Formica Coriandolo pracuje dziś jako ambasador Damanhur na świecie. Do Federacji przeniosła się w wieku 21 lat i od tej pory krzewi ideę życia we wspólnocie, w zgodzie i ponad podziałami.
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Mariusz Brzoskowski : telepatia
Agata Swornowska i Mariusz Brzoskowski rozmawiają o telepatii duchowej, o tym czy każdy może jej doświadczyć i jak ją praktykować każdego dnia. Nasz gość wyjaśnił też dlaczego kluczowe jest słuchanie i jak telepatia może służyć podniesieniu naszej świadomości. Mariusz Brzoskowski to ratownik ziemi, telepata, uzdrowiciel duchowy, trener rozwoju osobistego i duchowego, przewodnik dusz, szamanista. Od piętnastu lat prowadzi grupowe medytacje z przekazu, medytacyjny krąg uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha. Jest certyfikowanym specjalistą i terapeutą biofeedbacku i biorezonansu SCIO.
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Anna Gubernat : mindfulness
Agata Swornowska i Anna Gubernat rozmawiają o mindfulness, sile uwazności, o tym w jaki sposób praktykować i jakie korzyści czerpać z uważnej obecności. Anna Gubernat jest certyfikowaną nauczycielką Mindfulness. Marzy o upowszechnieniu i zwiększeniu dostępności Mindfulness w Polsce, a to marzenie aktywnie realizuje poprzez pracę własną - prowadzenie treningów, warsztatów, wyjazdów z Mindfulness, a do niedawna także jako prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Współorganizowała pierwsze szkolenia certyfikujące Mindfulness Association w Polsce. W Mindfulness szczególnie interesuje się obszarami zastosowań w pracy z dziećmi i młodzieżą, osobami terminalnie chorymi i ich rodzinami, z ludźmi narażonymi na stres i wypalenie zawodowe oraz tymi, którzy chcą pracować nad poprawą jakości swojego życia.
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość dr Ina Kubas : medycyna chińska i siła energii QI
Dr Ina Kubas to terapeutka medycyny chińskiej. Wykształcenie w tej dziedzinie zdobywała u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Specjalizuje się w akupunkturze i dietetyce leczniczej, a w terapii pacjentów stosuje zarówno holistyczne, jak i indywidualne podejście, wykorzystując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające. Ina Kubas jest doktorem nauk chemicznych w zakresie chemii medycznej. Z wyróżnieniem ukończyła Śląską Akademię Akupunktury w Katowicach, gdzie studiowała Tradycyjną Medycynę Chińską. Studiowała także Naturopatię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, gdzie jest wykładowcą. Jak sama mówi „Podążając Ścieżką Serca rozumiem siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat. Zarówno ja, jak i moi bliscy, odczuwają dzięki temu dobrostan…”
pobierz 12.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Colin p. Sisson: moc obeicności, klucze do sukcesu
Colin P. Sisson to trener praktyki obecności i świadomego oddechu oraz autor bestsellerów o wewnętrznym przebudzeniu. Jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego - Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii wolności.
pobierz 51.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Anna Muchnicka: medytacja Loving kindness, yoga
Agata Swornowska i Anna Muchnicka rozmawiają o medytacji Loving Kindness - jak praktykować miłującą dobroć i jak stosować ją jako siłę zmieniającą życie. Anna Muchnicka jest nauczycielką jogi i medytacji Loving Kindness, Vipassana i Kundalini. Dzieli się z ludźmi filozofią i technikami Wschodu, gdzie mieszkała przez ostatnie 7 lat. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: "Anna Muchnicka to wyjątkowa kobieta, która wyszła poza schematy i w naukach wschodu znalazła dla swojego życia recepturę, która pozwala pokonać lęk o przyszłość i skupić się na teraz.” Jak sama mówi, praktyki Wschodu nadają jej życiu jakościowych zmian. Metty, Vipassany i filozofii buddyjskiej uczy się między innymi u swojego wieloletniego przyjaciela mnicha, profesora Nodhinany, jednego z niewielu profesorów języka palijskiego na świecie, dziekana Uniwersytetu Theravada w Yangon w Mijanmie. Jako prelegentka TEDx opowiada o tym, do czego doprowadzila ją kultura osiągania celów i o korzyściach płynących z medytacji Metta Loving Kindness w szybko rozwijającym się społeczeństwie.
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Tomasz Gruba: święta geometria, balans, harmonia
Tomasz Gruba przybliżył nam zagadnienie świętej geometrii. Wyjaśnił w jaki sposób możemy wykorzystać ją dla osiągnięcia większej harmonii, naturalnego piękna i synchronizacji z otaczającym światem. Święta geometria powinna być bowiem naszym drogowskazem do ponownego zjednania z inteligencją i doskonałością natury. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: "Ujęło mnie w jak prosty, zrozumiały, a zarazem niezwykle ciekawy sposób, potrafi tłumaczyć tajniki harmonii i balansu, do którego wszyscy dążymy.” Tomasz Gruba to wykładowca, inspirator, organizator Konwentu Wiedzy Alternatywnej, a także wielu innych wydarzeń i wykładów, mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim można się dzielić. Sam dzieli się wiedzą m.in. z zakresu cymatyki, nauk wschodu, oneironautyki, psychologii, ekologii i świętej geometrii. Jego celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej praktycznych informacji dotyczących tematów, które z nim rezonują.
pobierz 25.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Małgorzata Paluch: Germańska Nowa Medycyna
Małgorzata Paluch jest terapeutką 5 Praw Natury i współautorką skutecznej terapii „Twoje zdrowie w 3 krokach”. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby, opracowaniu możliwej konfliktolizy, czyli możliwości zakończenia aktywności biologicznego konfliktu, wsparciu w procesie zdrowienia. Terapię prowadzi we Wrocławskim Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji Kwantomed. Tworzy także serial terapeutyczny „Choroba na własne życzenie”.
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami" - gość Maciej Marczak: męskość, siła braterstwa
Agata Swornowska i Maciej Marczak rozmawiają o męskości, sile braterstwa, męskiej energii i rytuałach przejścia. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „Niezwykłe spotkanie z mężczyzną, który od lat intencjonalnie pracuje z męską energią, czerpiąc z tego ogromną mądrość. Jako podróżnik i entuzjasta życia, może być inspiracją dla poszukujących definicji męskości i połączenia z męskim wzorcami. Dzieli się ogromnym doświadczeniem siły braterstwa i inspiruje mocą przestrzeni serca.” Maciej Marczak to podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia. Od wielu lat zgłębia szeroko rozumianą szamańską ścieżkę serca. Łączy tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Północnej oraz ze Wschodu. Od 8 lat pracuje w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Jest twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”.
pobierz 27.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska "Rozmowy z Mistrzami"- gość Alicja Bednarek: kobiecość, tantra, moc Shakti
Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy, rozmawiała z Alicja Bednarek, Yogini i Ambasadorką Kobiecej Świadomości
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Marek Kukułka: szamanizm, rola emocji, intencje, praktyka terapeutyczna
Zapraszamy na spotkanie Markiem Kukułką, uznanym Medicine Man z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną. Od wielu lat pozostaje w regularnym kontakcie z mistrzami duchowymi z Ameryk Północnej i Południowej oraz reszty świata. Brał udział w licznych ceremoniach i inicjacjach – w tym w Poszukiwaniu Wizji oraz siedmiu Tańcach Słońca. Jest przedstawicielem Camino Rojo – tzw. Czerwonej Drogi, drogi serca i miłości. Z redaktor naczelną One Energy, Agatą Swornowską, rozmawiał o szamanizmie, swojej praktyce, ulubionej intencji, roli emocji i wielu innych.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Nisarga: praca z ciałem, masaż, ból
Zapraszamy na kolejny wywiad One Energy TV, tym razem o integralnej części naszego życia, bólu. Z trenerem pracy z ciałem i oddechem, Nisargą Erykiem Doboszem, mówiliśmy o przyczynach bólu, czytaniu swojego ciała, polskiej naturze, konieczności wiary w metodę i emocjach. Dzięki tej rozmowie wielu z Was inaczej spojrzy na ból
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Dorota Gudaniec: konopie - mity i fakty
Konopie to temat budzący wiele kontrowersji, a tym samym warty poznania. W One Energy TV rozmawialiśmy o nich z Dorotą Gudaniec, Prezes Zarządu Fundacja Krok Po Kroku działającej na rzecz legalizacji medycznej marihuany. Czym zatem jest medyczna marihuana, jakie są właściwości konopi, na których tak zależy i w jakich sytuacjach mogą być one pomocne. Między innymi tego dotyczyła nasza rozmowa. Zapraszamy :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Marek Tomczak: siła dzwięku, gongów, wibracje
Zapraszamy Was na rozmowę pełną dźwięków. Marek Tomczak, terapeuta wykorzystujący siłę dźwięku, propagujący siłę świętego gongu, który jak mówi otwiera czakrę serca na uniwersalną miłość do ludzi, opowiedział o sile wibracji i tym jak działają one na człowieka.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Satyarthi Peloquin: MER, Osho teaching, energy
Naszym gościem w One Energy TV był Satyarthi Peloquin, który od 42 lat zajmuje się profesjonalnie pracą z ciałem. Opowiedział na radzeniu sobie z bólem oraz autorskiej metodzie MER - Mięśniowo Powięziowego Rozluźniania Energetycznego. Satyarthi podzielił się także wspomnieniami z pracy z Osho, którego osobistym masażystą był podczas pobytu w Osho Commune International
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Maciej Żbik: zarządzanie energią, techniki medytacyjne, terapia wglądu
Zapraszamy na kolejny odcinek z serii wywiadów One Energy TV. Dziś spotkanie z Maciejem Żbikiem z Fundacji dla ludzi, który opowie nam o stworzonej przez siebie terapii wglądu oraz problemach, z którymi najczęściej się styka. Czy rozpoznajecie w tych sytuacjach siebie?
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Anna Sierpowska: movement medicine, taniec jako język duszy
Gościem One Energy TV jest Anna Sierpowska, nauczycielka Movement Medicine. Swoją praktykę pracy z ciałem zbudowała na bazie wielu lat tańca i świadomego poruszania się. Propaguje taniec jako uniwersalny język, którym opowiada historię naszej duszy.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Jacek Sokal: fizyka emocji, zjawisko energetyczne, bioenergoterapia
Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z Jackiem Sokalem. Specjalizuje się w psychologii poznawczej i pracy na przekonaniach ze szczególnym uwzględnieniem przekonań ukrytych w podświadomości. Rozmawialiśmy o fizyce emocji i jej wpływie na całe życie, wybory, stany zdrowia, choroby i blokady poznawcze.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Agata Swornowska i Samia: jak powrócić do kobiecości?
Dziś zapraszamy na wyjątkowo kobiecą rozmowę. Samia i Agata Swornowska rozmawiały o kobiecości, połączeniu rytmu naszego ciała z Księżycem oraz cyklu menstruacyjnym, będącym podróżą, która przeprowadza przez różne fazy i etapy tej kobiecości. Samia to autorka bloga Mamaloona i założycielka grupy Kobiece Lunarium. Od wielu lat zafascynowana jest Księżycem i ciałami niebieskimi, eksploruje temat kobiecości, płodności i cyklu menstruacyjnego.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek