Marketing z głowy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Okiem marketingowca obserwuję otaczającą mnie rzeczywistość. W podcaście dzielę się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem, aby pomóc tym, którzy zaczynają swoją przygodę z marketingiem.
Data dodania: 2020-02-07 18:43:11
Data aktualizacji: 2021-01-20 17:50:09
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
#15 Sklep marketingowy online
W dzisiejszym szczęśliwym dniu, 13-tego w piątek, zapraszam do nowego sklepu online, w którym możesz zamówić standardowe usługi marketingowe. Opowiadam dlaczego zdecydowałam się go zrobić i dlaczego jest taki fajny :-) Sklep znajdziesz pod adresem: [link]
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#14 Darmowe narzędzia marketingowe, cz.2
Dziś opowiadam o darmowych materiałach wideo, zdjęciach i grafikach, które możesz za darmo i zupełnie legalnie ściągnąć z sieci. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy wyborze materiałów do swoich dzieł i dlaczego czytanie licencji jest takie ważne. 
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#13 Darmowe narzędzia marketingowe, cz. 1
W tym podcaście mówię o bezpłatnych narzędziach marketingowych, które pomogą Ci w pracy. Na pierwszy rzut poszły wybrane usługi Google.
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#12 Ile warta jest Twoja wiedza i ile kosztuje Twoja niewiedza
Dziś opowiem o tym ile możesz zyskać i ile stracić na swojej wiedzy i niewiedzy.  Bez analizy danych marketigowych i bez choćby podstawowej wiedzy z tej dziedziny nie będziesz w stanie racjonalnie ocenić ofert reklamowych i efektów prowadzonych kampanii, przez co tracisz realne pieniądze. Ile możesz zyskać WIEDZĄC? Sam/a się zastanów. Mam nadzieję, że tym podcastem zainspiruję Cię do zdobywania wiedzy :-)
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#11 Czy warto się szkolić? Szkolenia ogólne kontra specjalistyczne
Dziś zastanawiam się nad zasadnością podziału szkoleń marketingowych na ogólne i te, kierowane do konkretnych branż. Opowiadam też o moim nowym szkoleniu z podstaw marketingu dla branży beauty, dostępnym na platformie e-learningowej [link]. Miłego dnia :-)
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#10 Mówię przez nowy mikrofon o pracy z dziećmi w domu
Dziś dwa tematy: test nowego mikrofonu (w nawiązaniu do odcinka #9) oraz odpowiem na pytanie czy można pracować z dziećmi w domu i czy ma to w ogóle sens ;-)
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#9 Czy możesz nagrywać się za darmo i tworzyć dobrą jakość?
Czy możesz nagrywać podcasty lub vlogi faktycznie za darmo? Krótko o jakości dźwięku i konieczności zainwestowania w podstawowy sprzęt. Czy taka inwestycja się zwróci?
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#8 Czy jesteś gotów na marketing?
Dziś luźno i bez konspektu opowiadam o pracy marketera i szkoleniach marketingowych. 
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#7 Jak samodzielnie zrobić film promocyjny zupełnie za darmo?
Dziś opowiem o tym dlaczego warto mieć materiał video o swojej firmie i opowiem jak łatwo taki film zmontować z pomocą ogólnodostępnych darmowych narzędzi. Powiem tez jak możesz takie filmy wykorzystać w swoim biznesie i promować się zupełnie za darmo. Poniżej link do raportu Digital Poland 2019: [link] Tu możecie zobaczyć krótkie promo wykonane w sposób o którym dziś opowiadam: [link] Zapraszam także na moją stronę: [link]
pobierz 24.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#6 O poprawności językowej w marketingu
Dziś o poprawności językowej w komunikatach marketingowych i o dziwnej manierze mentorów marketingu i sprzedaży do mówienia niepoprawnie.  W tym podcaście wskażę Ci (nie Tobie) właściwą drogę ;-)
pobierz 11.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#5 Jak budować własną bazę klientów i samodzielnie robić mailingi
Dziś opowiem o budowaniu bazy klientów i robieniu mailingów za pomocą darmowych narzędzi online. Dowiecie się dlaczego nie należy kupować gotowej bazy i jak tworzyć własną, jak zrozumieć, że liczy się jakość, a nie ilość i dlaczego warto korzystać z narzędzi marketingowych do automatyzacji marketingu.
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#4 Promocja przez event
W tym odcinku opowiem o tym jak promować firmę przez event i wyciągać z tego maksimum korzyści. Będę także zarażać Was moim umiłowaniem działań z zakresu Public Relations i wyjaśnię, że mogą nic nie kosztować, przynosząc jednocześnie ogromne oszczędności. Na koniec zapraszam na świetny event 6 października 2019 do Czechowic-Dziedzic, gdzie od godz. 10:00 do 12:30 odbędzie się niezwykła wystawa klasyków przed Salonem BHP Safety First przy DK1 w kierunku Bielska-Białej :-)
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#3 Marketing jest wszędzie!
Luźne rozważania na temat pracy marketera. Czy marketing to tylko siedzenie na Fejsie i Insta? Ile czasu zajmuje myślenie koncepcyjne? W tym odcinku staram się opowiedzieć Wam o tym, jak to jest naprawdę w tym marketingiem :-) 
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#2 Na co mi ten podcast?
Tym razem z przymrużeniem oka rozważam na temat podcastu jako formy autopromocji, wzmacniania wizerunku firmy, sprzedaży albo... słownego ekshibicjonizmu. 
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#1 Pierwszy raz
Po co właściwie mi ten podcast? Opowiem o tym w pierwszym odcinku. Będzie też parę słów o mnie i moich motywacjach.
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek