Skrr.pl Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O hip-hopie, ale nie tylko. O sprawach bieżących i wartych uwagi.
Data dodania: 2020-02-07 18:49:00
Data aktualizacji: 2020-05-05 14:00:09
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany ponad rok temu
Co Dwie Głowy to Jedna: Odcinek V
Sporo się zadziało. DJ Decks wygrał pojedynek w FAME MMA, Rychu Peja przyznał, że kibicował. Nadchodzi pojednanie? Deys już wrócił do łask Solara i Białasa, o czym świadczy udział w SB FFestivalu. Poza tym trochę o świętach, trochę o Wiedźminie, trochę o rzeczach wartych sprawdzenia.
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co Dwie Głowy to Jedna: Odcinek IV
Patointeligencja! Mata pozamiatał scenę najnowszym singlem. Peja odmówił miliona złotych za udział w FAME MMA, a za 239 złotych możesz zostać raperem z O.S.T.R'em. To się porobiło.
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co Dwie Głowy to Jedna: Odcinek III
Tym razem o anglojęzycznym numerze Bedoesa i Taco Hemingwaya, alternatywkach, jesieniarach i słowie "eluwina", ale również o Popku, który został mianowany najbardziej dzikim raperem, i o PiHu, który krytykował Quebonafide, ale nie dotykał np. KaeNa. 
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co Dwie Głowy to Jedna: Odcinek II
Zaczynamy od oceny wspólnego młodowilczego numeru, przechodzimy zgrabnie do płyty WWCD spod szyldu Shady Records, dyskutujemy na temat polskiego Def Jam, omawiamy istotę fake newsów (i tego, co dobrego może z nich płynąć), jak również pochylamy się nad formą Taco Hemingwaya w ostatnim okresie.
pobierz 11.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co Dwie Głowy to Jedna: Odcinek I
O hip-hopie, ale nie tylko. O sprawach bieżących i wartych uwagi. Tym razem o tym, czy warto tatuować sobie Tigera Bonzo, kto jest najstarszym i czynnym raperem w Polsce, a także o tym, co dobrego może wyniknąć ze sprawy Kartky'ego.
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek