Piłkarzyki

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Kręci nas piłka, a my kręcimy o piłce.
Data dodania: 2020-02-07 18:50:35
Data aktualizacji: 2021-01-20 04:25:01
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
ANGIELSKIE ESPRESSO | Piłkarzyki Podcast #7
Naszym dzisiejszym gościem są chłopaki z największego polskiego portalu o angielskiej piłce tj. - Angielskiego Espresso. Porozmawialiśmy o początkach serwisu, a także o tym co aktualnie dzieje się w najlepszej lidze świata! :)
pobierz 130.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Bartek Lis ChelseaPoland.com | #6 Piłkarzyki
Kolejnym gościem kanału Piłkarzyki był Bartek Lis z portalu chelseapoland.com. Podczas rozmowy poruszyliśmy wiele kwestii związanych z jednym z największych londyńskich klubów. Przedyskutowaliśmy m.in. plan Super Franka, zapytaliśmy o ocenę pracy Sarriego, a także o funkcjonowanie portalu. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 124.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Koza | #5 Piłkarzyki
Czwartym gościem na naszym kanale jest Kajetan Kaźmierski znany w mediach jako Koza. Możecie go kojarzyć właśnie za sprawą jego internetowej twórczości - jest jednym z członków ekipy Fantasy, zapalonym graczem w Fifę, kibicem Arsenalu oraz Boston Celtics. Ale o tym wszystkim usłyszycie w tym odcinku. Zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 132.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Krzysztof Golonka | #4 Piłkarzyki
Trzecim gościem na naszym kanale jest Krzysztof Golonka posiadający największy na polskim youtubie kanał o tematyce sportowej! Możecie go kojarzyć właśnie za sprawą jego internetowej twórczości jak i dzięki występom w "Mam Talent!", w którym to programie nasz gość dotarł do półfinału. W odcinku poruszamy temat tego jak zaczęła się jego pasja jaką jest freestyle oraz to jak przerodziła się ona w jego główne źródło utrzymania się. Zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 123.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Robert Wojtczak fcbarca.com | #3 Piłkarzyki
 Drugim gościem kanału Piłkarzyki był Robert Wojtczak z portalu FCBarca.com. Strony znanej kibicom Barcelony od początku XXI wieku. Podczas rozmowy poruszyliśmy wiele kwestii związanych z jedną z największych piłkarskich firm na świecie. Poczynając od kwestii historycznych, które bliskie są motywom założycieli serwisu FCBarca.com, przez wydarzenia pierwszej dekady XXI wieku, aż po czasy najnowsze i Barcę Ernesto Valverde. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu! 
pobierz 125.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Patryk "Lachu" Lach | #2 Piłkarzyki
Pierwszy gość na Podcaście Piłkarzyki,  więc wejście musiało być głośne - Patryk Lach, znany wszystkim w internecie pod pseudonimem "Lachu" od 6 lat prowadzi kanał na YouTube, gdzie zebrał ponad 850 tysięcy subskrypcji. Tematem naszej rozmowy była jego historia piłkarska, ścieżka kariery w internecie oraz przemyślenia dotyczące aktualnych wydarzeń w świecie futbolu. 
pobierz 114.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podsumowujemy 2018 rok! | #1 Piłkarzyki
  Drugi podcast kanału Piłkarzyki. Kręcimy o piłce, ale także o niej rozmawiamy. Tym razem "piłkarsko" podsumowujemy rok 2018! :) 
pobierz 110.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jcob, Krzywy, Adam | #0 Piłkarzyki
Pierwszy podcast kanału Piłkarzyki. Kręcimy o piłce, ale także o niej rozmawiamy.
pobierz 89.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek