Przeprogramowany Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Przeprogramowani czyli Adam Gospodarczyk, Przemek Smyrdek oraz Marcin Czarkowski dzielą się swoim spojrzeniem na programowanie.
Data dodania: 2020-02-07 18:51:46
Data aktualizacji: 2020-02-22 03:05:02
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 16 dni temu
Kim jest Product Engineer?
Programistów mających znaczący wpływ na końcowy kształt budowanego produktu zwykło się w Dolinie Krzemowej nazywać "Product Engineerami". Pytanie brzmi - kim właściwie jest osoba, którą możemy określać w ten właśnie sposób?
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Medytacja - dlaczego warto i jak zacząć?
Ścieżka audio z vloga, w którym Marcin dzieli się swoim pięcioletnim doświadczeniem z zakresu medytacji i skutecznego wyrabiania nawyków. Dowiesz się: Dlaczego każdy programista zyska na codziennej medytacji? Jak zacząć medytować zgodnie z 6 zasadami wyrabiania nawyków
pobierz 38.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak Opanowaliśmy JavaScript
Kurs Opanuj JavaScript to trzy miesiące ciężkiej pracy. W najnowszym odcinku naszego podcastu odsłaniamy kulisy pracy nad naszym największym jak do tej pory przedsięwzięciem.
pobierz 113.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Praca webdevelopera
Z czym kojarzy nam się praca webdevelopera? "To zależy"!  Mnóstwo technologii, projektów oraz firm, które często nie maja ze sobą nic wspólnego - te wszystkie czynniki mogą wpływać na to, jaki obraz zawodu programisty pojawi się w twojej głowie i czy ten kierunek będzie ci się kojarzył z czymś pozytywnym, czy wręcz przeciwnie. W najnowszym odcinku opowiadamy o naszych doświadczeniach z pracy przy rozwiązaniach dla internetu oraz - jak zwykle - pokazujemy, że to temat o wiele szerszy niż mogłoby się wydawać. Zapraszamy!
pobierz 137.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Ciemne strony kariery programisty
Czy kariera programisty to synonim wygrywania życia? Niekoniecznie. Mimo licznych plusów, ta praca ma swoje ciemne strony. W tym podcaście rozmawiamy o tym jaką cenę trzeba zapłacić za wejście na ścieżkę programisty
pobierz 72.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Kariera programisty
W drugim odcinku podcastu dzielimy się wspomnieniami z pierwszej pracy jako programiści, rozmawiamy o tym co, gdzie i dlaczego robimy teraz oraz jakie mamy plany na swoją programistyczną (i nie tylko) przyszłość.  Dzielimy się opiniami o pracy w korporacjach i startupach, zarabianiu pieniędzy oraz tym kiedy warto zmienić pracę. Na koniec tradycyjnie dajemy rekomendacje co do materiałów, które pomogą przy rozwoju Twojej programistycznej kariery.
pobierz 56.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Skuteczna nauka programowania
W pierwszym odcinku podcastu dzielimy się swoją historią nauki programowania, tym co nas najbardziej blokowało oraz momentami olśnienia, dzięki którym brnęliśmy do przodu. Dyskutujemy o inspiracjach oraz naszych planach na rozwój w najbliższej przyszłości.   Miej proszę na uwadze, że dla każdego z nas była to pierwsza styczność z nagrywaniem podcastu. Na dodatek prowadzenie rozmowy w trójkę ma swoje wyzwania. Szczególnie daje to o sobie znać w pierwszych 10 minutach, później rozluźniliśmy się, złapaliśmy flow i słucha się tego dużo przyjemniej.  
pobierz 35.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek