Biohacking Project

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Biohacking to sztuka ciągłego ulepszania siebie, swojego zdrowia, psychiki i możliwości z wykorzystaniem najnowszych odkryć nauki i mądrości naszych przodków.
Data dodania: 2020-02-07 19:05:48
Data aktualizacji: 2020-09-23 18:45:05
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 10 miesięcy temu
Morsowanie i saunowanie - rozmowa z znanym biohackerem Michałem Undrą!
W tym odcinku rozmawiam z znanym biohackerem Michałem Undrą, na temat wykorzystania temperatury w optymalizacji swojego zdrowia. Opowiadamy o dwóch praktykach: morsowaniu i saunowaniu, o tym jak rozpocząć z nimi swoją przygodę i jak wpływają na nasze zdrowie. Zapraszam! Gdzie można znaleźć Michała: 1. Instagram:  [link] 2. Youtube:  [link]
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak dodać kilka lat w zdrowiu do swojego życia - czyli trzy ścieżki długowieczności!
W tym odcinku, zainspirowany badaniami i książką dr Davida Sinclair'a opowiem o trzech ścieżkach długowieczności, jak działają na nasze zdrowie i w jaki sposób zacząć na nie wpływać.
pobierz 89.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Dieta ketoniczna - czym jest i w jaki sposób może na nas działać.
W tym odcinku opowiadam o diecie ketonicznej. Jest to sposób odżywiania wymyślony w celach leczenia ludzi chorych na epilepsje, który posiada wiele benefitów zdrowotnych. Pomaga nam utrzymać odpowiednią wagę, wzmacnia możliwości poznawcze mózgu, zwiększa ilość produkowanej energii czy chociażby wpływa na naszą długowieczność. 
pobierz 72.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak być produktywniejszym, silniejszym, mądrzejszym, zdrowszym i łatwiej budować relacje - należy zacząć od dbania o swój sen!
Sen to jedno z najważniejszych zadań w naszym życiu. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zwiększyć naszą produktywność, poprawić działanie naszego układu odpornościowego, zwiększyć pamięć, szybciej uczyć się nowych umiejętności, budować lepsze relacje i dużo sprawniej radzić sobie z ładunkami emocjonalnymi. Dbając przede wszystkim o sen i wdrażając go w nasz plan dnia, jakość i długość naszego życia znacząco wzrośnie. W tym odcinku opowiem z czego składa się nasz sen, jakie są zagrożenia związane z jego zaniedbaniem. Opowiem jak wpływać na jego jakość poprzez przygotowanie odpowiednie naszej sypialni i nawyków w trakcie dnia. Przedstawię ile powinny trwać poszczególne fazy snu, oraz jak je mierzyć. Zapraszam!
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Czym jest biohacking, od czego zacząć optymalizować swoje zdrowie i jak mierzyć postępy za pomocą HRV.
W tym odcinku opowiem o tym czym jest biohacking, jak pomógł mi w moim życiu przedsiębiorcy oraz jak zacząć swoją przygodę z tym tematem. Dodatkowo opowiem o HRV - czyli ulubionym parametrze biohackerów, który pozwala śledzić poziom regeneracji naszego organizmu oraz to w jaki sposób tryb naszego życia wpływa na nasze zdrowie. Zapraszam!  
pobierz 34.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek