Anntold Stories

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Historie, które wstrząsnęły światem. Ciemna strona ludzkiej natury. Posłuchaj o tym, co nas przeraża, a jednocześnie najbardziej fascynuje.
Data dodania: 2020-02-07 19:06:14
Data aktualizacji: 2021-03-04 13:40:05
Audycji w katalogu: 14
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
W Amoku
W listopadzie 2000 roku dochodzi do zaginięcia mieszkańca Wrocławia. Miesiąc później odnalezione zostaje jego ciało. Zbrodnia okrzyknięta zostaje "idealną" bo nie ma motywu ani żadnych obiecujących tropów. Do czasu, aż w ręce pewnego śledczego wpadają najpierw akta sprawy, a potem strony niecodziennej powieści.
pobierz 136.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Najsłynniejsza dziewczynka świata - cz. I
Dziewczynka, której imię zna każdy.  Historia, którą opowiedziano tysiące razy.  Zagadka, której wyjaśnienia nadal brak.  Właśnie mija 13 lat od pamiętnego wieczoru w portugalskim miasteczku Praia da Luz, który podzielił świat na dwa obozy. 
pobierz 130.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
TAJEMNICZA ŚMIERĆ: Kathleen Peterson - cz. I
Rok 2001, Durham, Karolina Północna. W luksusowej posiadłości umiera żona znanego pisarza. Dzwoniąc na pogotowie poinformował operatorkę, że spadła ze schodów. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek... ale czy na pewno?
pobierz 95.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
TAJEMNICZE MIEJSCA: Park Narodowy Jeziora Kraterowego
Są na świecie takie miejsca, które przerażają a jednocześnie przyciągają ludzi swoją tajemniczością i złą sławą. Jednym z nich jest Park Narodowy Jeziora Kraterowego, znany z zaginięć bez śladu, niewyjaśnionych morderstw i zjawisk paranormalnych. Posłuchajcie dziś historii ludzi, którzy wchodząc do parku nie wiedzieli, że już nigdy z niego nie wyjdą.
pobierz 95.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#Creepypasta "Psychoza" + urodzinowy konkurs!
Opowieść z dreszczykiem w tle i zbliżające się urodziny!
pobierz 84.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
NIEODNALEZIONE: Trójka ze Springfield
Springfield w stanie Missouri to miasto, jakich wiele na amerykańskiej mapie. Pewnie niewiele osób wiedziałoby o jego istnieniu, gdyby nie to, że w 1992 trzy mieszkanki Springfield zniknęły bez śladu i do dziś nikt nie wie, co się z nimi naprawdę stało. Czy była to zbrodnia idealna?
pobierz 94.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
MORDERSTWO w Perugii - sprawa Amandy Knox, cz. 2
W 2007 roku we włoskim mieście Perugia dochodzi do zabójstwa 22-letniej brytyjskiej studentki, Meredith Kercher. Sprawą żyją media na całym świecie. Podejrzaną śledczych bardzo szybko staje się 20-letnia Amanda Knox - Amerykanka, współlokatorka zabitej. Czy rzeczywiście dopuściła się tak strasznej zbrodni? Zgodnie z Waszym życzeniem, zapraszam na II część jednej z najbardziej fascynujących spraw XXI wieku. 
pobierz 108.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KTO ZABIŁ Alistaira Wilsona?
W 2004 r. 30-letni Alistair Wilson wiódł spokojne, poukładane życie. Miał wspaniałą rodzinę i obiecującą karierę. Jego życie zostało przerwane nagle i niespodziewanie po tajemniczej wizycie w niedzielny wieczór, 28 listopada. Czy komuś mogło zależeć na jego śmierci? Dlaczego 15 lat później nadal mamy więcej pytań, niż odpowiedzi?
pobierz 72.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
TAJEMNICZA ŚMIERĆ: Michelle von Emster
Michelle kochała ocean, woda była jej żywiołem. I to właśnie z odmętów największego na świecie oceanu wyłowiono pewnego kwietniowego dnia jej ciało. Bardzo szybko ustalono przyczynę śmierci i sprawa została zamknięta. Wiele faktów wskazuje jednak na to, że dzieje się tu więcej, niż widać na pierwszy rzut oka...
pobierz 47.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
NIEODNALEZIONA: Suzy Lamplugh
Lipiec 1986 roku, Londyn.  Młoda agentka nieruchomości, 25-letnia Suzy Lamplugh, to dziewczyna pełna energii, prowadząca intensywne życie towarzyskie. Pewnego dnia wychodzi na spotkanie z klientem, któremu ma pokazać mieszkanie na sprzedaż.   Nigdy jednak z niego nie wraca. Co wiemy na temat zaginięcia Suzy?  
pobierz 65.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PSYCHOLOGIA: Stanfordzki eksperyment więzienny
W 1971 r. został przeprowadzony zaskakujący eksperyment. W piwnicy jednego z amerykańskich uniwersytetów zamknięto 21 mężczyzn, którzy mieli wcielić się w role strażników i więźniów. Do dziś jest to jeden z najbardziej znanych eksperymentów na świecie. Czemu zawdzięcza swoją popularność? 
pobierz 39.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Tajemnica willi Tuwima
W 1992 roku w willi będącej niegdyś rezydencją poety Juliana Tuwima dochodzi do podwójnego morderstwa. Szybko okazuje się, że zamordowani to również znane osobistości - były premier Polski Piotr Jaroszewicz i jego żona Alicja. Kto mógł dokonać tak strasznej zbrodni?
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Od głowy rodziny do mordercy
Na maleńkiej wysepce Jersey spokojne życie wiedzie 5-osobowa rodzina: Damian, Iza, ich dzieci: Kinga i Kacper oraz tata Izy - Marek. Małżeństwo wyemigrowało tam w poszukiwaniu lepszego bytu kilka lat wcześniej. Ich los odmienia się 14 sierpnia 2011, kiedy w niedzielne popołudnie dochodzi do tragedii.
pobierz 105.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Amanda Knox - wilk w owczej skórze? Cz. I
W 2007 w Perugii w środkowych Włoszech dochodzi do brutalnego morderstwa, które jest szokiem nie tylko dla tego spokojnego miasta, ale całego kraju. Kiedy okazuje się, że na ławie oskarżonych zasiada młoda Amerykanka, sprawą zaczynają interesować się media na całym świecie.
pobierz 125.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek