Chyba My

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: podcast na granicy świata analogowego i cyfrowego
Data dodania: 2020-02-07 19:08:48
Data aktualizacji: 2020-02-07 19:10:15
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 4 lata temu
#16 – zamiast HELP, krzycz HALF-LIFE (gość: Andrzej Mazuruk)
Nasz gość to Andrzej Mazuruk, redaktor serwisu SmartAge.pl, redaktor naczelny serwisu Horizon Gamer, człowiek – orkiestra od gamingowego PR-u w agencji Kool Things, a przede wszystkim od wielu lat zapalony gracz. I to właśnie gry oraz ich profesjonalna e-sportowa odsłona to temat tego odcinka. Oto lista tematów, jakie poruszamy: 1. Gry w ujęciu „wczoraj, dziś […] Artykuł #16 – zamiast HELP, krzycz HALF-LIFE (gość: Andrzej Mazuruk) pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 112.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#15 – Adapter mnie nie kręci
Młodzi, ambitni, dynamiczni, odporni na stres, oporni na wiedzę – oto my. Wracamy z kolejnym odcinkiem, w którym nie brakuje zarówno wielkich, jak i małych spraw. Zapraszamy! 1. Polowanie na nasze telewizory ([link]) 2. Chińczycy będą podsłuchiwać kosmos i obcych ([link]) 3. Winyle na Spotify ([link]) 4. Wirtualny Czarnobyl ([link]) 5. Zamach w Google? ([link]) […] Artykuł #15 – Adapter mnie nie kręci pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 91.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#14 – Sam się rozgryza orzech
Gramy dalej! 1. Aktualizacja systemu – biurowy dowcip 2.0 ([link]) 2. Robot Pillo – domowy aptekarz ([link]) 3. Google stworzy własny smartfon? ([link]) 4. Szef Google ofiarą hakerów ([link]) 5. YouTube z transmisją na żywo ([link]) 6. Koniec Torrenty.org ([link]) 7. Apple utrudni nagrywanie koncertów ([link]) 8. Brexit i kwestia randkowania ([link]) 9. Fanpage z […] Artykuł #14 – Sam się rozgryza orzech pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 93.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#13 – Korzystanie z Adblocka to nie taka siara, jak ściąganie w szkole
Żyjemy! Żeby było bardziej dramatycznie, połowa naszego składu (zgadnijcie kto) nagrała się mikrofonem z kamerki internetowej, gadając w międzyczasie do innego. Dzięki temu osiągnęliśmy epickie echo bez większego wysiłku. Za to nadrabiamy swój nieogar wybitnymi tematami: 1. Brexit. Brytyjczycy pytają Google za czym właściwie zagłosowali 2. Udostępniamy treści bez czytania ([link]) 3. Emerytka wzruszyła internet […] Artykuł #13 – Korzystanie z Adblocka to nie taka siara, jak ściąganie w szkole pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 91.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#12 – Rozwaliłam sobie samochód jeleniem
Kolejny odcinek już przed Wami. Nie brakuje w nim prawdziwych emocji, można uronić łezkę, pośmiać się, zastanowić nad sensem istnienia. Wszystko kończy się po hollywoodzku (zachód słońca i napisy). 1. Przygody Kasi z samochodem i smartfonem 2. Lenovo przed Apple. Mają smartfon bez minijacka ([link]) 3. Współczena Wenus według Anny Uddenberg ([link]) 4. Hasła Zuckerberga […] Artykuł #12 – Rozwaliłam sobie samochód jeleniem pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 91.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#11 – Jak nie należy tworzyć podcastu. Zajęcia praktyczne
Dzisiejszy odcinek podcastu sponsorują literki C i H. Chaos towarzyszy nam dzielnie od pierwszych minut do samego końca i chwała temu lub tej, co wyciągną z tej godzinki wartościowe treści. A przechodząc do meritum, poruszamy następujące tematy. 1. Klon Facebooka w Korei Północnej zhakowany ([link]) 2. Snapchat przegonił Twittera ([link]) 3. Bjork zrobi album dla […] Artykuł #11 – Jak nie należy tworzyć podcastu. Zajęcia praktyczne pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#10 – Wskrzeszenie na łamach w pozie obronnej (gość: Karol Kopańko)
Dziesięć! Skoro taka okrągła liczba, to mamy kolejnego gościa. Jest nim Karol Kopańko, dziennikarz serwisów Spider’s Web, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu, marketingowiec, researcher programu Sonda, a także współautor książki o Bitcoinie. 1. Bitcoin. Co to i z czym się to je? (książka Karola: [link] 2. Nowa Sonda w TVP2 – jak to wygląda od zaplecza? […] Artykuł #10 – Wskrzeszenie na łamach w pozie obronnej (gość: Karol Kopańko) pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 104.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#9 – Pokolenie, któremu paździerz absolutnie wystarczał
Odcinek chaotyczny i fantastyczny (do wyboru). Wspominamy, narzekamy, analizujemy, rozważamy, odpływamy. A poniżej dla ułatwienia spis naszych wynurzeń: 1. Google I/O – byliśmy, oglądaliśmy, się pośmialiśmy 2. Apple przyznaje się do błędu ([link]) 3. Nieme wideo na Facebooku ([link]) 4. Treści w sieci – wolimy dłużej czy krócej? 5. Nokia wraca i nie będzie miała […] Artykuł #9 – Pokolenie, któremu paździerz absolutnie wystarczał pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 89.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#8 – Lekka purpura w niebieskim i 200 mln dolarów rocznie
W ósmym odcinku nie brakuje tematów poważnych. Nie brakuje też całkowitego braku powagi, ale w końcu raz się żyje i raz się nagrywa! A o czym? 1. Prawilna poczta w domenie HWDP.pl 2. Wideo na Facebooku kontra wideo na YouTubie ([link]) 3. Instagram ma nowe logo ([link]) 4. Wyniki wyszukiwania w Google będą czarne? ([link]) […] Artykuł #8 – Lekka purpura w niebieskim i 200 mln dolarów rocznie pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 92.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 lat temu
#7 – Zweckentfremdungsverbot, a w tle szczury z arbuzem
Używamy bardzo skomplikowanych słów i jesteśmy w tym coraz lepsi. Oto co czeka śmiałków, którzy przebrną z nami przez krytyczny siódmy odcinek: 1. Podsumowanie konferencji PolCaster 2016 ([link]) 2. Berlin walczy z najmem mieszkań przez Airbnb ([link]) 3. Koniec e-handlu w niedzielę? ([link]) 4. FB sowicie nagradza 10-latka za odkrycie luki w Instagramie ([link]) 5. […] Artykuł #7 – Zweckentfremdungsverbot, a w tle szczury z arbuzem pochodzi z serwisu Chyba MY .
pobierz 93.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek