Dostawa Dźwięku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowa audycja, w której serwuję najnowsze premiery na przemian z ponadczasowymi klasykami. Eklektycznie, jednak z punktem wyjścia w czarnych brzmieniach.
Data dodania: 2020-02-07 19:10:11
Data aktualizacji: 2021-03-04 13:40:08
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
#003 - gość: Andrzej Cała
channel SOUL wraca po dłuższej niż zwykle przerwie, ale mam nadzieję, że to co dla Was przygotowałem wynagrodzi Wam okres oczekiwania. Gościem trzeciego odcinka audycji jest Andrzej Cała. Andrzeja udało mi się złapać przy okazji jego wizyty na Spring Break Showcase Festival w Poznaniu. Puszczamy dobrą muzykę i rozmawiamy o niej. Jest między innymi o EABS, muzycznej Kalifornii, przenikaniu się gatunków muzycznych i patentach na wyławianie perełek z całego oceanu muzyki, która zalewa nas z każdej strony.
pobierz 212.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#002 - ft. J.Cole, 21 Savage, Childish Gambino
Drugi odcinek audycji rozpoczął się z małymi problemami technicznymi, ale udało nam się opanować sytuację. Usłyszycie o nowym albumie Andersona .Paaka, festiwalu Coachella i filmie, który Childish Gambino zamierza tam zaprezentować, oraz o pierwszej od prawie 10 lat trasie koncertowej zespołu Hocus Pocus. Wspominam Nipseya Hussle, który został zastrzelony pod swoim sklepem w Los Angeles. Jest też konkurs, w którym możecie wziąć udział! Do wygrania jest płyta "channel ORANGE" Franka Oceana. Jak ją zdobyć dowiecie się z audycji. Konkurs trwa do 26.04.2019.
pobierz 125.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#001 - ft. Erykah Badu, Catz 'n Dogz, Frank Ocean
W pierwszym odcinku audcyji channel SOUL opowiadam o swoich wrażeniach po "soulowym weekendzie", czyli czterech dniach podczas których widziałem koncert Andersona .Paaka w Berlinie, celebrowałem 10-lecie wydania Leksykonu muzyki Soul i R&B we Wrocławiu i uczestniczyłem w najlepszym koncercie na jakim byłem - Erykah Badu przy akompaniamencie Cultural Revolution w Szczecinie.
pobierz 132.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#019 - ft. Bruno Mars, Kendrick Lamar, Jorja Smith
19. odcinek audycji jest odcinkiem ostatnim. Przynajmniej na jakiś czas. Coś się kończy, coś się zaczyna i Dostawa Dźwięku ustępuje miejsca nowej audycji, którą będę prowadził. Od 29. marca, w co drugi piątek o 22:00, na antenie Radia Meteor będę prowadził swoją nową autorską audycję - channel SOUL. Tymczasem zapraszam do posłuchania ostatniego odcinka Dostawy, w którym podsumowuję tę przygodę.
pobierz 101.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek