Ewelina Mierzwińska

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zacznij od dzisiaj! Brać życie w swoje ręce, cieszyć się nim i realizować marzenia. Pokazuję, jak wykorzystywać metody rozwojowe i psychologiczne do prowadzenia udanego życia.
Data dodania: 2020-02-07 19:12:57
Data aktualizacji: 2021-01-23 20:10:10
Audycji w katalogu: 29
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak krok po kroku budować skalowalny biznes online unikając najpopularniejszych błędów?
W dzisiejszym odcinku podcastu „Zacznij od dzisiaj” rozmawiam z Agnieszką Skupieńską, autorką bloga ToSieOplaca.pl , licznych publikacji związanych z tematyka freelancerską oraz właścicielką świetnie prosperującego sklepu z akcesoriami dla „domowego barmana” do robienia drinków zarówno od strony przepisów, jak i ich fizycznego przygotowania. [link] Agnieszka po latach pracy jako Freelancer postawiła na własne produkty i dzielenie się wiedzą na temat tego, co samej najlepiej w rozwijaniu biznesu jej wychodzi. Jej książka z przepisami na drinki sprzedała się w ponad 11000 egzemplarzy, kolejne ponad 5 tysięcy to publikacje związane z biznesem, a do tego również świetnie sprzedające się kursy online. Rozmawiam z Agnieszką o tym, czy istnieje jeden przepis na odnoszący sukcesy biznes, jakimi zasadami kierować się wybierając rodzaj oferowanych produktów i usług oraz na co zwrócić uwagę przy ustalaniu strategii swojego biznesu oraz sposobu pracy w nim. Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy!
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak rok w USA zmienił moją firmę – 7 fundamentów biznesu, które musisz poznać!
W listopadzie 2018 roku przyjechałam wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych, zamieszkaliśmy w San Francisco. Wraz z tym przyjazdem rozpoczęło się kilka tygodni później coś, co nazywam pół żartem, pół serio, moim nowym 1 rokiem biznesu. A własny biznes prowadzę od 10 lat więc wyobraź sobie, jak wiele w ciągu tego roku musiało się zadziać, że aż taką roboczą nazwę mu nadałam. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z tego roku, abyś mogła wnioski i sposób działania jakie pojawiły się u mnie, wprowadzić w swój biznes wcześniej. Dzisiaj sesja „uczymy się na błędach Eweliny” ;) [link]
pobierz 75.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Budowanie społeczności wokół eksperckiej wiedzy, Karolina Tuchalska - Siermińska OdNova.Net
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Karoliną Tuchalską - Siermińską. Psycholog prowadzącą bloga i profil Odnova.Net.Blog Karolina zbudowała profil skupiający ponad 23 tysiące kobiet na Instagramie dzieląc się specjalistyczną wiedzą pomagającą im w budowaniu relacji z samą sobą oraz z dzieckiem. Stworzyła akcje #mamwsparcie oraz #jadlasiebie Zaprosiłam ją do nagrania aby podzieliła się z nami swoją biznesową drogą, a także wskazówkami jak budować społeczność wokół tak delikatnych tematów z jednoczesną taką lekkością, jak robi to Karolina. Dodatkowo możesz posłuchać wskazówek Karoliny na temat tego, po co i jak dbać o siebie oraz co zrobić, aby wspierać naszą pewność siebie. Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy!
pobierz 119.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak znaleźć i ocenić pomysł na biznes online?
Mnóstwo osób myśli o własnym biznesie. Zastanawia się, jakby to było gdyby mogli pracować „na swoim” i żyć bez presji pracy etatowej, której stabilność też coraz częściej niewiele ma wspólnego ze stabilnością. Jak znaleźć pomysł na biznes, szczególnie ten prowadzony online, gdy bardzo chcesz mieć coś własnego ale nie jesteś pewna, czy to dobry kierunek i zwyczajnie się…boisz? O tym porozmawiamy w dzisiejszym odcinku! [link]
pobierz 38.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Od etatu do dochodowego biznesu online bez tysięcy followersów
Jak przejść z etatu na dochodowy biznes online bez tysięcy followersów? Rozmowa z Joanną Kryger z CreativeVibes.pl, która dzieli się swoją biznesową drogą oraz 4 filarami, które stanowią podwaliny jej sukcesu! [link] W podcaście również możesz usłyszeć o tym: - Jak to jest zaskoczyć męża wynikami finansowymi swojego pobocznego zajęcia? - Czy da się zbudować dochód bez tysięcy fanów śledzących nasze działania? - Co warto zrobić w chwilach zwątpienia we własne działania? - Od czego zacząć budowanie biznesu? - Jak wyróżnić się na rynku i jaka postawa będzie zauważona i doceniona przez klientów? - Jak nastawienie, sposób myślenia o sobie i biznesie wpływa na osiągane rezultaty?
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Porażka - jak się z niej podnosić i wykorzystać jako szansę?
W dzisiejszym odcinku porozmawiamy sobie o tym, jak się podnieść po porażce i jak wykorzystać ją jako szansę. I na to stworzyłam dla Ciebie 5 kroków, którymi możesz podążać. Opowiem Ci też o nastawieniu do porażki jako takiej generalnie i tym, w jaki sposób zmiana nastawienia może Ci w największym stopniu pomóc z traktowaniem porażek jako szans.
pobierz 42.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
5 biznesowych lekcji na 2020 rok
Czy istnieje jeden magiczny przepis na zostanie odnoszącym sukcesy człowiekiem? To takie wielkie słowo „sukces” i sporo osób wzdryga się na jego dźwięk obawiając jakiegoś pustego gadania które po nim nastąpi ;) Tym z Was, którzy tak mają się nie dziwię, bo i mnie podobne odczucia czasem dopadają. Trudno jednak zaprzeczyć, że ten cały sukces to jest coś, co chcemy osiągnąć. Niezależnie od tego, jak by definiujemy sukces i w jakiej dziedzinie miałby się on wydarzyć. Zamiast magicznego przepisu mam dla Ciebie kilka…lekcji. Takich, które sama dla siebie wyniosłam. Które pojawiły się z powodu błędów, jakie popełniłam lub które zauważałam pracując z innymi. Jestem pewna, że choć jedna z tych lekcji zmieni ogromnie dużo w tym, z jakim nastawieniem będziesz działać przez cały 2020 rok!
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
3 proste kroki do wybrania celów na 2020 rok! Nigdy wcześniej tego nie robiłaś…
3 proste kroki do wybrania celów na 2020 rok! Nigdy wcześniej tego nie robiłaś… by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
9 faktów o przekonaniach, dzięki którym to Ty będziesz rządzić nimi, a nie na odwrót!
9 faktów o przekonaniach, dzięki którym to Ty będziesz rządzić nimi, a nie na odwrót! by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak NAPRAWDĘ wygląda prowadzenie biznesu jako mamy na pełen etat...z 9 godzinną różnicą czasu?
Jak NAPRAWDĘ wygląda prowadzenie biznesu jako mamy na pełen etat...z 9 godzinną różnicą czasu? by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
18: 5 zmian w kuchni, za które Twoja codzienność, praca i biznes będą Ci wdzięczne!
18: 5 zmian w kuchni, za które Twoja codzienność, praca i biznes będą Ci wdzięczne! by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 48.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
17: Jak organizować życie i pracę nad własnym biznesem mając 4 dzieci?
17: Jak organizować życie i pracę nad własnym biznesem mając 4 dzieci? by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 92.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
16: 5 kroków, które zmienią Twój sposób korzystania z social media...na lepsze!
16: 5 kroków, które zmienią Twój sposób korzystania z social media...na lepsze! by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 39.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
15: 4 nawyki, przez które marnujesz swój czas
15: 4 nawyki, przez które marnujesz swój czas by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 45.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
14: Strach - jak go przezwyciężać i działać pomimo niego?
14: Strach - jak go przezwyciężać i działać pomimo niego? by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
13: Daj sobie czas. Zamienianie marzeń w rzeczywistość to maraton, nie sprint.
13: Daj sobie czas. Zamienianie marzeń w rzeczywistość to maraton, nie sprint. by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
12: Wszystko, co do tej pory wiedziałeś o stresie, to nieprawda
12: Wszystko, co do tej pory wiedziałeś o stresie, to nieprawda by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 28.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
11: Pozytywne myślenie niszczy Twoje życie!
11: Pozytywne myślenie niszczy Twoje życie! by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 25.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
10: Matka pracująca czy...siedząca w domu?
10: Matka pracująca czy...siedząca w domu? by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 35.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
9: Jak nie zatracić siebie w blogowaniu i biznesie? Rozmowa z Urszulą Phelep
9: Jak nie zatracić siebie w blogowaniu i biznesie? Rozmowa z Urszulą Phelep by Ewelina Mierzwińska - Zacznij od dzisiaj!
pobierz 117.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek