Airball.pl

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jedni powiadają, że nagrywamy pijani, drudzy, że nie mamy szacunku do nikogo, ale prawda jest taka, że robimy to dla własnej satysfakcji. Tu znajdziesz podcasty o trzech sportach, z czego jeden bardziej martwy w tym kraju od drugiego! Nas się kocha albo nienawidzi. Zapraszamy!
Data dodania: 2020-02-07 19:43:19
Data aktualizacji: 2021-01-22 03:45:04
Audycji w katalogu: 110
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
Audio Blowout #91 //Poranne Pierdololo// Janusz Twardziej
Witamy Państwa wkraczając z przytupem w 7 gęstość z tłumaczeniami nazwisk koszykarzy. Po 10 minutach walki z percepcją i z rozgrzanymi gardłami zaczynamy analizę trade'u Jamesa Hardena do Nets. Zwiedzamy płodne pola kukurydzy w Indianie. Układamy S5 Big Ballu w Cleveland i wietrzymy spiski z kontraktem Andre Drummonda. Sprawdzamy spaloną ziemię w Teksasie, a na koniec podróży lądujemy na Brooklynie, gdzie Steve Nash cicho łka w rękaw. I na koniec redaktorski Hot Take: czy Kyrie Irving to nowy Dennis Rodman?
pobierz 194.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Audio Blowout #90 //Poranne Pierdololo// Nowi My
Dwóch króli i małpka! Witamy w noworocznym podcaście, w którym robimy lokowanie produktu. Na ruszt wrzucamy dwie zaległe, ale głośne sprawy: Harden i jego eskapady oraz 200 mln Goberta. Następnie przechodzimy do obecnych tematów: Golden State Warriors oraz Charlotte Hornets. Krótko pochylamy się nad Knicks oraz mini hot take na temat trenerów Pacers i Raptors. Coś tam jeszcze o jakiś przeprosinach, ale tak nie do końca
pobierz 150.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Timeout #39 //NBA DRAFT Live 2020// Jesteśmy dla Was
Dwóch ekspertów przez bite 5 godzin analizowało krok po kroku wybory w minionym już drafcie. Zapraszamy!
pobierz 599.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Timeout #38 //NBA Trade Deadline Live 2020/20121// Zostaliśmy przegonieni
Jak w temacie. Dwie godziny odświeżania Twittera, dyskusji o NBA, życiu, serialach i innych rzeczach czekając na WOJ BOMBĘ! Zapraszamy!
pobierz 158.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Audio Blowout #89 //Poranne Pierdololo// O Jezusieńku jak mnie się nie chce
Lenistwo i gnuśność. Odgrzewamy następujące kotlety: nowy trener w Houston Rockets. Nowi asystenci w Brooklyn Nets. Chwila przerwy na filmy Stevena Seagala, walki na miecze oraz koszerne wino. Na koniec: zmiany w 76ers oraz głośna deklaracja na temat tego, kto jest najlepszym podcastem o NBA w tym kraju. Zapraszamy.
pobierz 120.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Audio Blowout #88 //Poranne Pierdololo// Bardzo słabo z waszej strony
Stan wojenny w Luizjanie! Krzyk, uniesienie, agresja, rezygnacja, smutek, żal, śmiech przez łzy, nienawiść i złorzeczenie. To tylko kilka czynników określających dzisiejszą wymianę zdań na temat zatrudnienia przez New Orleans Pelicans nowego trenera: Stana Van Gundy'ego. Krew, pot i łzy! Zapraszamy
pobierz 148.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Audio Blowout #87 //Poranne Pierdololo// Prędki Ptak
Zaczyna się delikatnie od plotek i ploteczek. Następnie Redaktor Kryspin bierze udział w "Wielkiej Grze", a temat to: Nate Bjorkgren - jego życie i twórczość. Nisko pochylamy się nad przyszłością Indiany Pacers i szukamy nowego domu dla Victora Oladipo, którego nazwisko nie jest tak smaczne, jakby się wydawało. Na deser analizujemy fabułę drugiej części "Space Jam". Zapraszamy!
pobierz 157.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Audio Blowout #86 //Poranne Pierdololo// Studio Jajo
W poniedziałkowym "Studiu Jajo" poziom zażenowania wywalił poza skalę. Garść dziwnych plotek otwiera ten chaotyczny podcast. "Bezsenność w Milwaukee" czyli szukamy przyjaciela dla odludka Giannisa MVP. Redaktorzy na tropie groźnej sekty na Brooklynie. Czy da się opluć Denver Nuggets? JESZCZE JAK!!! Zapraszamy!
pobierz 132.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Audio Blowout #85 //Poranne Pierdololo// KAC
"Czy to jawa czy sen?" Tak pytała w swoim utworze Laura Godziejewska. My sami nie wiemy, ale zamieszanie w kociołku menadżersko-trenerskim na wysokich szczeblach Houston Rockets i Los Angeles Clippers wypchnęło nas przed mikrofony. Daryl Morey żegna się po trzynastu latach z Rockets, a Tyronn Lue wiąże się z Clippers na pięć lat jako trener. W swoim stylu lekko zaspani bierzemy na warsztat te dwa tematy oraz masę off-topów, które siłą rzeczy muszą być w tym podcaście. Zapraszamy!
pobierz 152.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Audio Blowout #84 //Poranne Pierdololo// Oh boi!
Rusza rollercoaster emocji: Redaktor Kryspin chwali dziennikarzy z USA za głosowanie na najlepszego debiutanta. Kilka sekund później pluje jadem na tych samych dziennikarzy za głosowanie na zawodnika, który poczynił największe postępy. Przerywnik w postaci pytania: czemu Tomasz Karolak nie nosi maski? Po przerwie omawiamy zatrudnienie Steve'a Nasha jako nowego trenera Brooklyn Nets. Jeden z Redaktorów jest sceptyczny do tego pomysłu, a drugi chce tylko patrzeć, jak Nowy Jork płonie...
pobierz 145.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Audio Blowout #83 //Poranne Pierdololo// PRZEPRASZAMY
"Cięgle pada..." Kiedy do naszych okien puka już jesień, my niczym Wojciech Pijanowski rozkręcamy koło fortuny z trenerami NBA. Zwolnienie Nate'a McMillana dało nam pretekst do przejścia się po wakatach trenerskich w lidze i przypasowaniu naszych typów do wolnych miejsc. Czasami są zabawne, czasami złośliwe, a czasami zaskakują nawet nas samych! Zapraszamy!
pobierz 171.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Audio Blowout #82 //Poranne Pierdololo// SZUKAM PRACY
Ale że Bretta Browna zwolnili?! Kilka delikatnych zdań o spięciu na linii Luka vs Harrell. Gregg Popovich w Nets? Co to za czary? Następnie trochę zbaczamy z tematu NBA, aby szybkim ruchem kierownicy w glorii i chwale powrócić na drogę NBA. Rozkładamy na czynniki pierwsze siedem lat Bretta Browna w 76ers i pytamy, kto bardziej zawinił: trener czy zarząd? Później Redaktor Kryspin DEPRECJONUJE nagrodę DPOY dla Giannisa, a Redaktor Przemek w odpowiedzi wyśmiewa MVP Steve'a Nasha.
pobierz 134.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Audio Blowout #81 feat. Specjalista Wojtas //Poranne Pierdololo// Podcast jak zawsze, chaos i Knicks
Loteria Draftu? No to jesteśmy! Mamy nawet gościa! A skoro gość, to coś nowego! A skoro coś nowego wkrada się do podcastu, to musi być chaotycznie i niespójnie. Żarty z Knicks. Analiza loterii. Trochę o play-offach i różnej maści plotek i ploteczek. Jak mówili w "Warsaw Shore": słuchasz na własną odpowiedzialność!
pobierz 66.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Audio Blowout #80 //Poranne Pierdololo// TOMIE THIBODEAU PRZESTAŃ FANÓW NBA PRZEŚLADOWAĆ
Gdzie jest słonko, kiedy śpi? Czy Tom Thibodeau zawsze bywa zły? Sami w to nie wierzymy, ale wraca NBA, więc wracamy i my! Co innego mogło nas wyrwać z prawie ośmiomiesięcznego letargu niż kolosalne zmiany u naszych pupili - New York Knicks. Szeroko analizujemy wybór ich nowego na szkoleniowca. Jest Quiz "ile lat z kontraktu przepracował poprzedni trener". Zakres pytań 2008-2009/Nowożytność. Trochę śmiechu i łez, a na koniec typer pierwszych spotkań wznowionego sezonu!
pobierz 73.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Szanowni Redaktorzy - #07 // Psy szczekają, a lewaki mówią dalej
Szanowni Redaktorzy - #07 // Psy szczekają, a lewaki mówią dalej by airball.pl
pobierz 85.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Szanowni Redaktorzy - #06 // Reklamujemy danse macabre
Szanowni Redaktorzy - #06 // Reklamujemy danse macabre by airball.pl
pobierz 123.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Timeout #37 // Zatańczysz ze mną jeszcze raz... // Gość: Bartek Misztal z Radio Gol
Delfiny wracają do Wenecji, a my powracamy do formuły podcastu. Na pokładzie mamy gościa, który zapewne wniesie jakość do naszego #Pierdololo. Nie odbiegamy od panujących trendów i bierzemy na warsztat dwa pierwsze odcinki "The Last Dance" i zostajemy w klimatach Byków z Illinois. Oczywiście w naszym stylu! Zapraszamy!
pobierz 1.2 GB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Szanowni Redaktorzy - #04 // 2137 dni
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Szanowni Redaktorzy - #03 // Only Sad Reactions
Trzeci epizod "Szanownych Redaktorów" jest bardzo smutny. Wybór najprzystojniejszego mężczyzny psuje performance TVN i ich bojówka śniadaniowa, która biegając po ulicach w papierowej masce, straszy zwykłych ludzi kolczykami w uszach i kolorem na włosach. (00:03:22) Następnie: Napalony dziennikarz jednym wywiadem próbuje pogrążyć "obrzydliwie romantyczną, skrajnie prawdziwą i inspirującą" premierę filmu o porwaniu, miłości i mafii, który pobije frekwencję obecności na dziełach Patryka Vegi. (00:30:00)Po tych bezeceństwach Redaktorzy przenoszą się do równoległego wszechświata, w którym ludzie piszą o pacyfikowaniu ośmiomiesięcznych dzieci. (00:53:00) Na koniec przegląd kroniki kryminalnej swojego miejsca zamieszkania. (01:03:55) Wejdź na grupę i włącz się do dyskusji: [link]. Jesteśmy na: Facebook: [link] Twitter: [link] [link] [link] WWW [link] Posłuchasz nas na: iTunes Google Podcast Spotify SoundCloud kontakt: [email]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Timeout #36 // Ku pamięci // Mamba Out
Nie robimy stypy! Wspominamy postać Kobe Bryanta na swój sposób, czyli inaczej niż wszyscy. O jego osiągnięciach dowiedzieliście się już wszystko przez ostatnie dwa dni. My skupiliśmy się na tym, jaki był po zakończeniu kariery, czyli przykładnym mężem oraz kochającym ojcem, nieszukający poklasku w mediach. Wzięliśmy na warsztat "Mamba Mentality" i zadaliśmy pytanie: czy w obecnej NBA to jeszcze funkcjonuje i kto aspiruje do roli następcy? Trochę o Shaqu! Na koniec wzięliśmy pod lupę sposób pożegnania Bryanta przez ligę: od błędu 8/24 sekund, przez zmianę loga NBA, aż po delikatną różnicę zdań względem dnia jego pogrzebu. Nie zapomnijcie o akcji #MuralDlaMamby organizowany przez naszych ziomków z Loży NBA!
pobierz 113.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek