Champions Way Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zapraszam cię do rozpoczęcia Mistrzowskiej Drogi. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.
Data dodania: 2020-02-07 19:43:40
Data aktualizacji: 2020-02-19 08:30:07
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
Wyjdź ze swojej strefy komfortu
W 6 odcinku podcastu Champions Way zapraszam Cię do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Bardzo ciekawy temat, który z psychologicznego punktu widzenia jest dosyć prosty, ale czy na pewno? Poznaj teorię połączoną z moim własnym spojrzeniem na temat strefy komfortu! O czym mówiłem w odcinku? 1. Definicja strefy komfortu 2. Czy warto ciągle opuszczać swoją strefę komfortu? 3. Strefa komfortu w sporcie i w życiu. 4. Moja własna hipoteza o tym czy warto wychodzić ze strefy komfortu. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 67.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Mindset zwycięzców z Pawłem Krótkim
W piątym odcinku podcastu Champions Way wraz z moimi gościem poruszyliśmy następujące tematy: Czym jest mindset zwycięzców? Co ma wspólnego ruch z trenigiem mentalnym? Czym jest mistrzostwo? Jaki jest wzór na budowanie mistrzowskiego mindsetu?   O tym wszystkim i wielu innych tematach usłyszysz w inspirującym wywiadzie z Pawłem Krótkim. Kim jest Paweł? Twórca systemu treningu w Centrum i prekursor BODYWORK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia (również absolwent kierunku fizyka). Kierownik studiów podyplomowych „medyczny trener personalny” na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, będących pierwszym w Polsce programem edukacji trenerów o specjalizacji medycznej realizowanych w ramach szkolnictwa wyższego od 2014 r. Terapeuta nerwowo-mięśniowy (ENMT) łączący pracę gabinetu fizjoterapeutycznego z leczniczą siłą funkcjonalnych ćwiczeń fizycznych. Absolwent wielu praktyk trenerskich, m.in. w Training for Gold (Sewilla, Hiszpania) i Sports Science Lab (CA, USA) oraz uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 121.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Obsesja doskonałości - sport i życie
W czwartym odcinku audycji Champions Way rozwinę temat obsesji doskonałości. Dużo się mówi o tym zagadnieniu szczególnie wśród sportowców. Ja spróbuję podejść do tego tematu z nieco innej strony. Być może wywołam kontrowersje, ale właśnie o to chodzi!  W odcinku znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania: 1) Jakie jest znaczenie wyrażenia obsesja doskonałości? 2) Czym dla mnie jest doskonałość? 3) Czy doświadczyłem obsesji doskonałości? 4) Czy bycie doskonałym jest w ogóle możliwe? 5) 5 pozytów i 5 negatywów związanych z dążeniem do doskonałości 6) Czy warto mieć w życiu plan B?   Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 76.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czy wytrwałość się opłaca?
W trzecim odcinku porozmawiamy o wytrwałości. Czym jest wytrwałość? Czy opłaca się być wytrwałym? Jakie są mechanizmy działania wytrwałości? Po co sportowcy potrzebują wytrwałości w działaniu? Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czy zmarnowałem swoją karierę piłkarską?
W drugim odcinku mojej audycji przeprowadzę Cię przez drogę jaką odbyłem podczas kariery sportowej. Odpowiem też na pytanie czy przez wypalenie sportowe i stany depresyjne zmarnowałem swoją szansę. Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego zapraszam Cię do podróży! Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Champions Way - początki mistrzowskiej drogi
Zapraszam cię do rozpoczęcia Mistrzowskiej Drogi. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. W pierwszym odcinku opowiem o tym dlaczego wybrałem podcast i jak będzie wyglądała forma tej audycji.
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek