Champions Way Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zapraszam cię do rozpoczęcia Mistrzowskiej Drogi. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.
Data dodania: 2020-02-07 19:43:40
Data aktualizacji: 2021-01-26 09:00:06
Audycji w katalogu: 31
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
Detoks od social mediów - czy warto? Moje wnioski
W 31 odcinku podcastu Champions Way opowiedziałem o moich spostrzeżeniach dotyczących 5 - dniowego detoksu do platform społecznościowych. Okazuje się, że popularne social media potrafią pozbawić człowieka wolności, a bez nich można się czuć naprawdę świetnie. Starałem się pokazać jak to wyglądało u mnie od kuchni i zachęcić Cię do wprowadzania małych zmian, które będą prowadziły do dużych efektów. Najważniejsze to skupić się na procesie za cokolwiek byś się nie brał. Zapraszam Cię do audycji! Z góry przepraszam za niższą jakoś dźwięku. Mój mikrofon został uszkodzony i zobaczymy czy uda się go odratować. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 95.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
"Szczęście to okazja spotyka przygotowanego człowieka" z Trenerem Fabianem Grudniem
Witam Cię w nowym 2021 roku. 30 odcinek podcastu to rozmowa z trenerem Fabianem Grudniem, współzałożycielem Dream Team Trenerzy Personalni. Fabian jest nie tylko świetnym trenerem, ale przede wszystkim ciekawym człowiekiem. Podczas rozmowy poruszyliśmy takie tematy jak: 1. Wprowadzanie zmian w życiu - jak to robić dobrze. 2. Wartość wyznaczania celów w życiu - czy musimy się ich trzymać? 3. Dlaczego warto nieustannie pracować nad sobą? 4. Czy myślenie może wpływać na otaczający nas świat? 5. Psychologia pracy z klientem - jak do tego podejść w odpowiedni sposób? 6. Jak żyć na własnych zasadach i czerpać z życia pełnię? 7. Proces vs. Wynik? Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 163.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Co cię wyróżni, jeśli każdy sportowiec będzie przygotowany mentalnie?
29 odcinek audycji to krótki, ale konkretny komentarz do jednego z pytań, jakie otrzymałem od bramkarki, która zapytała o to, co wyróżni sportowca, jeśli każdy będzie pracował mentalnie. Co jeśli wszyscy sportowcy będą świetnie przygotowani pod względem psychologicznym. Spodobał mi się ten temat i od razu chciałem nagrać krótki komentarz, a ten odcinek jest owocem moich refleksji. Zapraszam Cię do odsłuchania! Trwa sprzedaż mojego e-booka i programu Inteligencja Emocjonalna w sporcie. Wyłącznie dla słuchaczy podcastu przygotowałem świąteczny kod rabatowy: podcast25, dzięki któremu od już promocyjnych cen dostaniesz dodatkowe 25% rabatu! Ta promocja jest jedyną taką i będzie ona ważna tylko przez 48 godzin. Program możesz znaleźć tutaj: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 42.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Filip Herduś, "prostota jest sztuką wyrafinowania"
Odcinek 28 z Filipem Herdusiem, trenerem osobistej skuteczności,    “prostota jest sztuką wyrafinowania”. Okazuje się, że sportowiec w dzisiejszych czasach za bardzo komplikuje swoją drogę do osiągania celów. Dlatego z propozycją rozwiązania wychodzimy z Filipem oferując Ci 4 proste wskazówki na to, jak przejąć kontrolę i odzyskać panowanie nad swoim życiem. W bardzo konkretnej i praktycznej rozmowie pozostawiamy Cię z kilkoma zadaniami do zrobienia już dzisiaj! Filipa możesz znaleźć na IG: @filipherdus oraz na [link] Trwa sprzedaż mojego e-booka i programu Inteligencja Emocjonalna w sporcie. Wyłącznie dla słuchaczy podcastu przygotowałem specjalny kod rabatowy: PODCAST, dzięki któremu od już promocyjnych cen dostaniesz dodatkowe 10% rabatu. Program możesz znaleźć tutaj: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 163.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak przejść przez trudny okres w życiu?
W 27 odcinku podcastu Champions Way opowiem Ci o moich sprawdzonych sposobach na to, jak poradzić sobie w trudnym okresie w życiu. Wyróżnię 8 gotowych do zastosowania strategii, które pomogą radzić sobie lepiej z każdym wyzwaniem w życiu. Zapraszam Cię do słuchania :) Trwa przedsprzedaż mojego e-booka i programu Inteligencja Emocjonalna w sporcie. Wyłącznie dla słuchaczy podcastu przygotowałem specjalny kod rabatowy: PODCAST, dzięki któremu od już promocyjnych cen dostaniesz dodatkowe 10% rabatu. Program możesz znaleźć tutaj: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 61.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Droga do piłkarskiej ekstraklasy z trenerem Łukaszem Jamrozem
W 26 odcinku podcastu Champions Way rozmawiałem z trenerem Łukaszem Jamrozem o jego karierze piłkarskiej. Wspólnie przeanalizowaliśmy trwającą 12 lat drogę do udanego debiutu w polskiej ekstraklasie w barwach Korony Kielce, w którym popularny "Jamro" strzelił dwie bramki w zwycięskim starciu z Jagiellonią Białystok (2:0). Mówiliśmy również o  przeszkodach, jakie napotkał na swojej drodze, błędach, które być może nie pozwoliły mu rozwinąć skrzydeł oraz lekcji jakie wyciągnął ze swoich porażek. Tak wnikliwej rozmowy nie przeprowadziłem jeszcze z nikim, dlatego jeżeli chcesz zagłębić się w kulisy kariery piłkarza to zapraszam Cię do tego odcinka! Trener Łukasz Jamróz, wychowanek Korony Kielce, występował również w takich klubach jak Arka Gdynia, Stal Rzeszów, Stomil Olsztyn, KSZO Ostrowiec, Broń Radom, Neptun Końskie czy GKS Nowiny. Na co dzień Łukasz zajmuje się treningiem piłkarskim zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej, treningiem motorycznym oraz wychowaniem fizycznym w szkole podstawowej. Prywatnie w szczęśliwym związku małżeńskim z Martą od 3 lat. Trenera Łukasza Jamroza znajdziesz: [link] Facebook: Łukasz Jamróz - Trening Piłkarski Instagram: Trener_Jamroz Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 163.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
5 sposobów na znalezienie trwałej motywacji
W 25 odcinku podcastu Champions Way udzielę odpowiedzi na poniższe pytania: Czym jest motywacja? Jak znaleźć motywację do działania? Dlaczego motywacja jest ulotna i czy jest możliwe bycie ciągle zmotywowanym? Czym różni się motywacja od wytrwałości? Czy motywacja może być trwała? Czy wyznaczenie celu ma wpływ na motywację? Czy planowanie może sprawić, że Twoja motywacja będzie trwała? Jaki wpływ ma budowanie nawyków na Twoją motywację? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedziałem w 25 odcinku podcastu Champions Way. Motywacja to jeden z tematów, który dosyć często przewija się w waszych pytaniach. Ja dokładnie znam mechanizm pojawiania się motywacji w życiu codziennym i wiem jedno - nie da się być wiecznie zmotywowanym. Jednak są pewne sposoby i techniki, które pomogą Ci robić swoje pomimo braku wielkiej motywacji. Chcesz odpowiedzi? Zapraszam Cię do tego odcinka już teraz! Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 85.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Czym jest talent i jak go rozwijać w życiu i sporcie?
Cześć! W 24 odcinku podcastu Champions Way dowiesz się: 1. Czy talent to tylko wrodzona predyspozycja czy możesz go rozwijać jak każdą umiejętność? 2. Czy talent to tylko predyspozycje genetyczne - fizyczne i psychiczne? 3. Jaka jest prawdziwa definicja talentu i czym różni się od rzekomej, o której zazwyczaj mówi się w sporcie? 4. Czy talent jest jedynym predyktorem sukcesu w życiu i sporcie? Opowiedziane w luźnym stylu oraz przeplatane historiami z życia daje ciekawą mieszankę wiedzy z rozrywką. Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 89.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Inteligencja emocjonalna w sporcie
Cześć! W 23 odcinku podcastu Champions Way poruszyłem temat emocji. Oto lista poruszonych zagadnień: 1. Czym jest inteligencja emocjonalna 2. Składowe inteligencji emocjonalnej: - rozpoznawanie własnych emocji - kierowanie emocjami - empatia - nawiązywanie relacji międzyludzkich - umiejętność motywowania się 3. Dlaczego emocje odgrywają tak ważną rolę w życiu sportowca Oczywiście nie zabrakło wielu historii z życia wziętych, które pochodzą z mojego życia jak również z codziennej pracy trenera mentalnego. Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czym jest ciemna strona sukcesu?
W 22 odcinku podcastu Champions way opowiem Ci o ciemnej stronie sukcesu. Czy sukces jest możliwy bez porażki? Czy istnieje światło bez ciemności? Czy istnieje dzień bez nocy? Trochę teorii, opowieści z życia, z książek oraz moich własnych refleksji na temat sukcesu. W końcu również ciemnej strony dotyczy mistrzowska droga. Zapraszam Cię do kolejnego odcinka. Przypominam, że dla słuchaczy mojego podcastu w dalszym ciągu oferuję zniżkę -50 zł na program 13 kroków do zbudowania pewności siebie. Napisz do mnie prywatną wiadomość jeśli chciałbyś otrzymać kod rabatowy. [link] Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 91.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zbudować trwałą pewność siebie?
Pewność siebie jest jednym z najważniejszych elementów w życiu każdego sportowca. W 21 odcinku przedstawiłem trzy fundamentalne sposoby na to, jak rozpocząć swoją własną drogę do zbudowania trwałej pewności siebie w sporcie i w życiu. Do Soboty 31.10.2020r. -50% na wszystkie produkty w sklepie. Sprawdź e-book, program i pakiet już teraz: [link] Partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a z kodem MBRELA13 otrzymasz 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym jest: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 85.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek Q&A: jak akceptować porażki? czy warto chodzić do szkoły? jak znaleźć drugą połówkę? jakie książki zmieniły moje życie?
Odcinek Q&A to wasze pytania i moje odpowiedzi. W tym odcinku podjąłem się próby odpowiedzenia na następujące pytania: 1.Książki, które wywarły na mnie największe wrażenie 2.Szkoła w życiu sportowca — czy warto się uczyć? 3.Jak sportowiec może znaleźć drugą połówkę ? 4.Jak uwierzyć w swoje umiejętności i nie bać się pokazać ich na boisku? 5.Jak akceptuję porażki na co dzień? 6.Pieniądze w życiu sportowca — pomagają czy dodają presji? 7.Czym są pokora i pycha i jak je odróżnić? Sprawdź mój autorski kompleksowy program do budowania pewności siebie i zgarnij zniżkę, o której mówiłem podczas nagrania. [link] Przypominam, że partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a dzięki temu z kodem MBRELA13 otrzymacie 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym ten magiczny adaptogen: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 90.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Toksyczne relacje w życiu sportowca - PRZYJAŹŃ I RODZINA + specjalni goście
W 19 odcinku podcastu Champions Way z moim przyjacielem Grzesiem i moją najwspanialszą mamą, Beatką po raz kolejny poruszyliśmy temat toksycznych relacji w życiu sportowca. Jest to bardzo ważny temat ponieważ nasze otoczenie odgrywa ogromną rolę w życiu nie tylko na ścieżce zawodowej, ale na każdej innej płaszczyźnie. Sportowiec, który nie ma wsparcia od przyjaciół czy rodziny nie będzie w stanie w pełni rozwinąć skrzydeł. Mówię to przede wszystkim z własnego doświadczenia i tego, co przeżyłem podczas swojej kariery sportowej oraz na początku ścieżki zawodowej. Odcinek jest tak życiowy, że skorzysta z niego każda osoba niezależnie od wieku czy uprawianej profesji.  Przypominam, że partnerem tego odcinka jest firma WIld Alchemy, a dzięki temu z kodem MBRELA13 otrzymacie 13% zniżki na flagowy produkt Ashwagandha. Sprawdź czym ten magiczny adaptogen: [link] Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 164.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Toksyczne relacje w życiu sportowca - ZWIĄZKI + gość specjalny
W 18 odcinku podcastu Champions Way odpowiedziałem na wasze pytania dotyczące tematu toksycznych relacji w życiu sportowca. Jest to bardzo ważny temat ponieważ nasze otoczenie odgrywa ogromną rolę w życiu nie tylko na ścieżce zawodowej, ale na każdej innej płaszczyźnie. Sportowiec, który nie ma wsparcia od drugiej połówki, przyjaciół czy rodziny nie będzie w stanie w pełni rozwinąć skrzydeł. Mówię to przede wszystkim z własnego doświadczenia i tego, co przeżyłem podczas swojej kariery sportowej oraz na początku ścieżki zawodowej. Specjalnym gościem tego odcinka jest moja dziewczyna, Kaja, która swoją świeżością myślę, że pokazała dlaczego wsparcie w związku jest tak ważne. Z perspektywy kobiety opowiedziała również o tym, jak uniknąć toksyczności w związku. Poruszyliśmy wiele różnych, ważnych tematów, które mam nadzieję będą drogowskazem dla każdego sportowca, który być może jest w tym momencie zagubiony w związku, który może być toksyczny. W tym odcinku odpowiedzieliśmy na następujące pytania: Jak stworzyć zdrowy związek z drugą osobą? Jakie cechy i zachowania partnera są pomocne w życiu sportowca? Czy dziewczyna ma prawo zastopować albo zakończyć czyjąś karierę? Jak poradzić sobie z osobą, która demotywuje całą szatnię? Jak pogodzić związek ze sportem zawodowym? Jak wyznaczyć granice pomiędzy sportem, a życiem prywatnym? Co powinna robić kobieta, a co mężczyzna w związku? Druga część tematu zostanie omówiona w odcinku 19, w którym skupię się na toksycznych relacjach dotyczących przyjaciół i rodziny. Ten odcinek będzie dostępny w Piątek 25.09.2020r. Zapraszam! Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 186.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
3 sposoby na osiąganie lepszych wyników w sporcie: szczęście - dyscyplina - cierpliwość
W 17 odcinku podcastu Champions Way omówiłem trzy, według mnie, najważniejsze sposoby na osiąganie lepszych wyników w sporcie. Są nimi szczęście, dyscyplina i cierpliwość. Łączą się one w tak magiczny sposób, że ja sam byłem zaskoczony. W odcinku odpowiedziałem na poniższe pytania: 1. Czym jest szczęście w perspektywie krótko i długoterminowej? 2. Dlaczego szczęście nie zawsze sprzyja lepszym? 3. Jaką rolę odgrywa dyscyplina w naszym życiu? 4. Dlaczego odroczona gratyfikacja może być predyktorem sukcesu w dorosłym życiu? Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 86.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Stres w życiu sportowca
Stres w życiu sportowca odgrywa ważną rolę, ponieważ może stać się on czynnikiem, który pomoże zawodnikowi podczas ważnego wydarzenia, ale z drugiej strony nieumiejętność zarządzania stresem może sprawić, że stanie się on największym wrogiem. Dlatego tak ważna jest umiejętność odpowiedniego zarządzania i kierowania stresem na co dzień. Każdy go odczuwa i doświadcza regularnie, jednak większość nie potrafi nim kierować. O tym właśnie jest odcinek 16, w którym odpowiedziałem na następujące pytania: Czym jest stres Jaką rolę odgrywa nastawienie i percepcja stresu na co dzień Co mówi nauka o stresie Czym jest stres chroniczny Czy stres jest sam w sobie jest reakcją pozytywną czy negatywną Jakie są konsekwencje nieodpowiedniego zarządzania stresem w życiu Jak sportowiec może lepiej przygotować się na stres, który pojawia się np. przed meczem Czy stres może stać się Twoim największym sojusznikiem Jakie są metody kontrolowania pobudzenia, gdy jest ono zbyt niskie lub za wysokie Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 95.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Z Psychologiem Miłoszem Brzezińskim o tym, jak podejmować dobre decyzje w trudnych chwilach
Z Psychologiem Miłoszem Brzezińskim w inspirującej rozmowie mówiliśmy o mentalnym przygotowaniu sportowca do życia. Każdy zawodnik zmaga się z trudnymi decyzjami, które w końcu musi podjąć. To od nich często zależy jak potoczy się kariera takiego sportowca. Jeśli chcesz usłyszeć praktyczne porady z dużą dawką humoru, musisz przesłuchać całego wywiadu z Miłoszem. Kto skorzysta z tego odcinka: - Sportowiec - Trener - Rodzic - Każdy, kto interesuje się psychologią i rozwojem Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 220.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak być nieustępliwym w sporcie i życiu codziennym? 2/2
Filozofia Tima Grovera jest prosta. Musisz być nieustępliwym we wszystkim co robisz, aby osiągnąć sukces. Trener, który przez lata prowadził między innymi Michaela Jordana, Dwayne'a Wade'a czy Tigera Woodsa wie jak wycisnąć ze sportowca dosłownie wszystko. Odcinek #15 był inspirowany książką Grovera "Relentless", podcastem Rafała Mazura "Zen Jaskiniowca" oraz kultowym ostatnio serialem "Ostatni Taniec".  Chcesz dowiedzieć się jak być nieustępliwym i nie do zatrzymania? O tym opowiem właśnie w tym odcinku. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 81.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak być nieustępliwym według T. Grovera - osobistego trenera Michaela Jordana
Filozofia Tima Grovera jest prosta. Musisz być nieustępliwym we wszystkim co robisz, aby osiągnąć sukces. Trener, który przez lata prowadził między innymi Michaela Jordana, Dwayne'a Wade'a czy Tigera Woodsa wie jak wycisnąć ze sportowca dosłownie wszystko. Odcinek #14 był inspirowany książką Grovera "Relentless", podcastem Rafała Mazura "Zen Jaskiniowca" oraz kultowym ostatnio serialem "Ostatni Taniec".  Chcesz dowiedzieć się jak być nieustępliwym i nie do zatrzymania? O tym opowiem właśnie w tym odcinku. Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 87.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
7 elementów mistrzowskiego nastawienia
W 12 odcinku podcastu Champions Way, omówiłem 7 elementów, które według mnie stanowią o prawdziwym mistrzowskim nastawieniu. Każdy z nich jest potrzebną i arcyważną umiejętnością, jaką warto mieć jeśli chcesz wejść na najwyższy poziom. Ten odcinek jest dedykowany wszystkim, którzy chcą osiągnąć pełnię swojego potencjału! Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi. 
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek