Człowiek Biznes Technologia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowe rozmowy o projektowaniu doświadczeń. Z udziałem ekspertów, klientów. Na przykładzie realnych projektów. Polskich. Globalnych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
Data dodania: 2020-02-07 19:45:37
Data aktualizacji: 2021-01-23 20:15:06
Audycji w katalogu: 42
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
« Deloitte in Poland »
#42 W praktyce o Customer Experience. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem czterdziestego drugiego odcinka mojego podcastu jest Magdalena Macko-Gizińska- Członek zarządu ds. relacji z klientami w Nationale-Nederlanden,. Magdalena Macko-Gizińska - specjalistka i wiodąca na rynku ekspertka w zarządzaniu zmianą i budowaniu organizacji zorientowanych na potrzeby i doświadczenie klienta. Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w zakresie marketingu, operacji i obsługi oraz doświadczeń klienta w firmach z branży finansowej (Bank Handlowy, Bank Millennium, ING Bank Śląski). Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
« Deloitte in Poland »
#41 Od skarbonki do chmury - cyfrowa historia PKO BP. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem pierwszego odcinka drugiej już serii moich podcastów jest Pan Zbigniew Jagiełło- Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego SA. Zbigniew Jagiełło - Menedżer z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Od 2009 r. prezes PKO Banku Polskiego. Za jego kadencji bank stał się niekwestionowanym liderem polskiej bankowości i najcenniejszą spółką na GPW w Warszawie, osiągając najlepsze w swojej stuletniej historii wyniki finansowe. Twórca udanej transformacji technologicznej PKO BP. Inicjator powstania polskiego standardu płatności BLIK opartego na innowacyjnej aplikacji mobilnej IKO, dwukrotnie uznanej za najlepszą na świecie w prestiżowym rankingu magazynu Retail Banker International. Pomysłodawca powołania Operatora Chmury Krajowej.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#40 Wiesław Kotecki o sześciu miesiącach nagrywania podcastu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Dziś zapraszam Was do wysłuchania 40-tego, jubileuszowego odcinka podcastu Człowiek Biznes Technologia. 40-te urodziny to ważny moment w życiu chyba każdego człowieka – nie wiem czy tak jest w przypadku podcastów, ale uznałem, że to dobry czas na podsumowanie pierwszego sezonu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#39 Tomasz Plata o odpapierzaniu biznesu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego dziewiątego odcinka podcastu jest Tomasz Plata - CMO z ponad 20 letnim doświadczeniem. A stanowiskach marketingowych w największych korporacjach medialnych w Polsce. Od 2013 co-founder i CMO w Autenti. Z Tomkiem rozmawialiśmy o depapierazyzcji biznesu, czyli o rozwiązaniach technologicznych, które umożliwiają realizacje kluczowych procesów bez konieczności składania tradycyjnych podpisów na papierowych umowach. Dyskutowaliśmy na przykładzie Autenti jak podejście paperless może sprawić ze zarówno procesy sprzedażowe, obsługowe, ale także HR-owe mogą być o wiele szybsze, tańsze, bardziej ekologiczne ale przede wszystkim bardziej przyjazne dla ludzi. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#38 Marek Kasperski o sztuce. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego ósmego odcinka mojego podcastu jest Marek Kasperski – prezes ArtKomiks.pl – galerii specjalizującej się w obrocie oryginalnych przedmiotów związanych z popkulturą - plansz komiksowych, rysunków, szkiców, prac malarskich, a ostatnio także przedmiotów z kategorii movie memorabilia. Marek od kilku lat jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich, a od dwóch lat rzeczoznawcą MKiDN o specjalizacji sztuka komiksu. Współpracuje z muzeami, dostarczając im obiekty do zbiorów. Wcześniej przez 10 lat zajmował się UX – projektował, szkolił, prowadził dział projektowo-badawczy dla międzynarodowej agencji, występował na branżowych konferencjach, napisał kilka książek i kilkadziesiąt profesjonalnych artykułów i kilka książek. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#37 Anna Rulkiewicz i Michał Rybak o transformacji służby zdrowia w czasie COVID-19. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzydziestego siódmego odcinka mojego podcastu są Anna Rulkiewicz – Prezes Zarządu LUX MED i Michał Rybak – Wiceprezes Zarządu LUX MED do spraw operacyjnych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#36 Piotr Smoleń o demokratyzacji systemu bankowego. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego szóstego odcinka mojego podcastu jest Piotr Smoleń – CEO i współzałożyciel polsko-brytyjskiej spółki Symmetrical.ai. Firma stworzyła aplikację umożliwiającą pracodawcom udostępnienie swoim pracownikom usługi „wypłata na życzenie” oraz innych usług finansowania pracowniczego. Z Piotrem rozmawiamy o tym, jak wygląda relacja między pracodawcą i pracownikiem i dlaczego pracownicy w pewien sposób, na co dzień kredytują firmy, w których pracują. Piotr opowiada, jak Symmetrical.ai chce zmienić tę relację poprzez umożliwienie firmom wprowadzenie finansowania dla pracowników za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to baza do rozmowy o zmianach, jakie zachodzą w systemie bankowym i jak Symmetrical chce zdemokratyzować relacje między kluczowymi graczami na tym rynku. Nie tylko w Polsce. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#35 Agnieszka Zielińska i Jacek Kosiec o Deloitte Fast 50 i lotach w kosmos. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzydziestego piątego odcinka mojego podcastu są Agnieszka Zielińska, Partner w Dziale Doradztwa Finansowego Deloitte i lider Deloitte Technology Fast 50 oraz Jacek Kosiec, przewodniczący rady nadzorczej i Dyrektor Programu Kosmicznego w Creotech Instruments S.A. Z moimi gośćmi rozmawiam o rankingu Deloitte Technology Fast50 – dlaczego warto wziąć w nim udział, jak to zrobić i jak COVID-19 może wpłynąć na strukturę rankingu. Dużą część poświęciliśmy na rozmowę o tym jak Creotech Instruments podbija przestrzeń kosmiczną – ale była to tylko baza do szerszej dyskusji o biznesie, ludzkości, kosmosie i marzeniom o lotach do najdalszych części wszechświata. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#34 Dagmara Witek-Kuśmider i Tomasz Rudolf o szpitalach dziecięcych przyszłości. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzydziestego czwartego odcinka mojego podcastu są Dagmara Witek-Kuśmider – Dyrektor Kreatywna w Publicis Group, po godzinach Wiceprezeska Fundacji K.I.D.S. ds. komunikacji marketingowej oraz Tomek Rudolf – CEO The Heart - pomysłodawca i jeden z głównych organizatorów Fundacji K.I.D.S. Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali to pierwsza fundacja, która patrzy na szpitale oczami małych pacjentów, ich rodziców, lekarzy i pielęgniarek i wspiera ich w codziennej walce z chorobą. Fundacja wprowadza innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort pracy personelu medycznego, redukują stres u pacjentów, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają całe doświadczenie związane ze szpitalem. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#33 Olek Wandzel o YouTubie i nowych mediach. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego trzeciego odcinka mojego podcastu jest Olek Wandzel były profesjonalny sportowiec, reprezentant Polski w piłkę nożną. Obecnie pełni funkcję CEO grupy Abstra – firmy będącej największym producentem treści wideo na polskim YouTube. Jest gospodarzem popularnego podcastu „Olek Wandzel podcast”. Z Olkiem rozmawiamy o nowych mediach, a w szczególności o największym medium VOD jakim jest YouTube. O tym kto i co ogląda na YT, o roli twórcy i tym kim jest, a kim nie jest influencer. Dyskutujemy o przyszłości „dużych mediów” i konwergencji między tradycyjnymi mediami a serwisami typu YouTube, Instagram czy Tik-tok. Zastanawiamy się, jak zmienia się model korzystania z serwisów treści internetowych, w zależności od pokoleń i czy dorośli są w stanie nadążyć za swoimi dziećmi oraz jaka powinna być ich rola w nawigowaniu dzieci po sieci. A może, jaka będzie rola młodego pokolenia w pomocy starszym w nadążaniu za zmianami. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#32 Wojciech Telenga o transformacji sprzedaży B2B. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego drugiego odcinka mojego podcastu jest Wojciech Telenga, Head of Sales Transformation w Deloitte Digital. Wojtek ma ponad 12 lat doświadczenia w zarządzaniu działami sprzedaży w obszarach B2B oraz B2C. Posiada bogate doświadczenie wdrożeń w zakresie transformacji działów handlowych, stosowania strategii omnichannel oraz implementacji systemów CRM. Odpowiadał za koncepcję oraz realizację konsolidacji działów handlowych podczas fuzji i przejęć. W codziennej pracy stosuje zasadę by rozwiązywać trudne problemy wykorzystując zdrowy rozsądek, doświadczenie i wiedzę – dokładnie w tej kolejności. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#31 Wojciech Szymczyk o tym czy wrócimy do kin. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego pierwszego odcinka mojego podcastu jest Wojciech Szymczyk, Group Lead of Digital Product Management w grupie VUE, którą możemy w Polsce znać dzięki sieci kin Multikino. Wojtek jest związany z Multikinem od ośmiu lat. Na początku odpowiadał za sprzedaż kanałami online (strona i aplikacja). Po przejęciu sieci przez VUE International zajmował się wdrożeniem i zlokalizowaniem nowego serwisu internetowego, który ruszył w marcu 2017 roku. Przed dołączeniem do zespołu Multikina był kierownikiem e-commerce w Netii. Przez 5 lat odpowiadał również za wszystkie działania digitalowe marki Heyah od czasu jej startu w 2005 roku. Ma 15-letnie doświadczenie w obszarze digitalu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#30 Bartek Gola o tym, że wszystko zostanie zjedzone przez software. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego odcinka mojego podcastu jest Bartek Gola – partner generalny SpeedUp Group, zaangażowany w realizacje inwestycji early-stage w obszarach związanych z martech, marketplace, IoT i hardware. Posiada duże doświadczenie w branży marketingowo-reklamowej - przeszedł wszystkie szczeble kariery aż do Partnera zarządzającego w BTL Group (współtwórca i udziałowiec) oraz TEQUILA Polska. Z branżą startupową związany jest od ponad 8 lat. Jest współtwórcą kilkunastu startupów technologicznych. Z Bartkiem rozmawiam o technologii z perspektywy wieloletniego inwestora. O tych firmach i technologiach, w które nie zainwestował i czemu żałuje. O tych które okazały się kluczowe i o tych które były tylko chwilową „błyskotką”. Dyskutujemy o tym jak COVID19 wpływa na decyzje inwestycyjne, oraz jakie usługi, branże i technologie są na radarze funduszy inwestycyjnych w Polsce i na świecie. I dlaczego technologia zjada świat. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#29 Aleksandra Paszkiewicz i Jowita Michalska o transformacji cyfrowej polskiej rodziny. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi dwudziestego dziewiątego odcinka mojego podcastu są Aleksandra Paszkiewicz, członek zarządu i Chief HR Officer w Nationale-Nederlanden oraz Jowita Michalska, prezes Fundacji Digital University, zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych. Z Olą i Jowitą rozmawiamy o transformacji cyfrowej polskiej rodziny. Inspiracją do naszej rozmowy jest raport „Rodzina Przyszłości” opracowany przez DELab UW i Digital University na zlecenie Nationale-Nederlanden. Na bazie raportu dyskutujemy o tym, jak technologia zmienia świat w polskich domach, jak kontekst COVID-19 wpływa na to, jak korzystamy z technologii, jak pracujemy, jak budujemy relację i komunikujemy się z bliskimi. Obecna sytuacja daje nam przedsmak przyszłości – za dwie dekady nasze życie będzie nasycone technologiami w sposób, który dziś trudno nam sobie wyobrazić. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#28 Andrzej Popławski o tworzeniu innowacyjnego carsharingu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego ósmego odcinka mojego podcastu jest Andrzej Popławski - head of innogy GO! – największego w Polsce i jednego z największych w Europie w pełni elektrycznych car sharingów. W ramach kierowania elektromobilnością w innogy Andrzej zajmuje się nie tylko car sharingiem, ale także rozwojem sieci stacji ładowania. Zapewnia niestandardowe kombinacje systemów car sharing/carpooling, jak i stacji ładowania do celów B2C i B2B. Wcześniej przez lata związany był z branżą telekomową, w tym przez 7 lat pracował w Play. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#27 Tomasz Michalski o zakupach spożywczych on-line. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego siódmego odcinka mojego podcastu jest Tomasz Michalski dyrektor ds. komercyjnych, członek zarządu, Frisco.pl. Tomasz posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu wiodącymi markami w różnych kategorii FMCG. Przygodę z marketingiem rozpoczął w 2007 roku dołączając do zespołu Mars Polska zarządzającego drugą najsilniejszą marką na rynku produktów dla zwierząt, pięć lat później był odpowiedzialny za brand’y AirWick i Nurofen. Kierował całym portfolio whisky i likierów w firmie Diageo, obejmującym blisko 20 największych globalnych marek alkoholi luksusowych, jak Sheridan’s, Johnnie Walker czy Baileys. Przed pracą w e-grocery pełnił funkcję Kierownika marketingu i mediów w firmie Żywiec Zdrój S.A. Pasjonuje się światem marki i digitalu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#26 Katarzyna Gawlik o customer experience. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego szóstego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Gawlik – kierowniczka zespołów i projektów skoncentrowanych na użytkowniku, badaczka, trenerka biznesu. W branży aktywnie działa od ponad 15 lat. Zdobyła w tym czasie rozległe doświadczenie w badaniach konsumenckich i badaniach użytkowników, jest ekspertką w zakresie analizy trendów konsumenckich, badań UX i CX oraz procesów Service Design i Design Thinking. Pasjonatka niestandardowych rozwiązań łączących różne podejścia i techniki. Prelegentka na licznych konferencjach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Doktorantka w dziedzinie zarządzania. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#25 Katarzyna Szczudlik o sztucznej inteligencji. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego piątego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Szczudlik – Managing Associate w Deloitte Legal. Katarzyna jest adwokatem specjalizującym się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności (szczególnie w sektorze finansowym), prawie nowych technologii i rozwiązaniach regulacyjnych opartych o nowoczesne technologie (FinTech). Ma doświadczenie w obszarze doradztwa prawnego dla podmiotów z sektora telekomunikacyjnego, IT (umowy wdrożeniowe) i usług płatniczych. Z Katarzyną rozmawiamy o sztucznej inteligencji. I nie będzie to rozmowa dotycząca jedynie kwestii prawnych. Spróbujemy określić czym jest, a czym nie jest sztuczna inteligencja, jakie wyzwania stawia przed nami rozwój tej technologii, zarówno pod względem praktycznego jej wykorzystania jak i pod względem regulacji prawnych. Katarzyna jako praktykująca prawniczka z backgroundem naukowym w zakresie sztucznej inteligencji idealnie łączy te dwie perspektywy. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
#24 Konrad Howard i Maciej Biegański o rozwoju globalnego produktu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego czwartego odcinka mojego podcastu są Konrad Howard i Maciej Biegański. Konrad jest współzałożycielem Booksy, firmy, która specjalizuje się w rozwiązaniach mobilnych do zarządzania firmą w branży Health And Beauty. Ze stworzonej przez niego aplikacji do umawiania wizyt w salonach urody, u barberów i fryzjerów korzysta już ponad 7 mln osób i 300 tys. firm na całym świecie. Howard jest weteranem z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek rozwiązań e-commerce i mobile commerce. Maciej Biegański jest Product Managerem i Produkt Ownerem w Booksy. Ma ogromne doświadczenie w tworzeniu produktów oraz projektowaniu UX. Od 17 lat działa w branży internetowej. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« Deloitte w Polsce »
#23 Dariusz Mazurkiewicz o zmianach w zwyczajach płatnościowych Polaków. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego trzeciego odcinka mojego podcastu jest Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, firmy, która zarządza systemem płatności mobilnych BLIK. BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacjach największych polskich banków. Umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach i natychmiastowe przelewy na numer telefonu pomiędzy klientami różnych banków. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek