Człowiek Biznes Technologia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowe rozmowy o projektowaniu doświadczeń. Z udziałem ekspertów, klientów. Na przykładzie realnych projektów. Polskich. Globalnych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
Data dodania: 2020-02-07 19:45:37
Data aktualizacji: 2020-08-05 20:15:09
Audycji w katalogu: 35
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
« Deloitte in Poland »
#35 Agnieszka Zielińska i Jacek Kosiec o Deloitte Fast 50 i lotach w kosmos. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzydziestego piątego odcinka mojego podcastu są Agnieszka Zielińska, Partner w Dziale Doradztwa Finansowego Deloitte i lider Deloitte Technology Fast 50 oraz Jacek Kosiec, przewodniczący rady nadzorczej i Dyrektor Programu Kosmicznego w Creotech Instruments S.A. Z moimi gośćmi rozmawiam o rankingu Deloitte Technology Fast50 – dlaczego warto wziąć w nim udział, jak to zrobić i jak COVID-19 może wpłynąć na strukturę rankingu. Dużą część poświęciliśmy na rozmowę o tym jak Creotech Instruments podbija przestrzeń kosmiczną – ale była to tylko baza do szerszej dyskusji o biznesie, ludzkości, kosmosie i marzeniom o lotach do najdalszych części wszechświata. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
« Deloitte in Poland »
#34 Dagmara Witek-Kuśmider i Tomasz Rudolf o szpitalach dziecięcych przyszłości. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzydziestego czwartego odcinka mojego podcastu są Dagmara Witek-Kuśmider – Dyrektor Kreatywna w Publicis Group, po godzinach Wiceprezeska Fundacji K.I.D.S. ds. komunikacji marketingowej oraz Tomek Rudolf – CEO The Heart - pomysłodawca i jeden z głównych organizatorów Fundacji K.I.D.S. Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali to pierwsza fundacja, która patrzy na szpitale oczami małych pacjentów, ich rodziców, lekarzy i pielęgniarek i wspiera ich w codziennej walce z chorobą. Fundacja wprowadza innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort pracy personelu medycznego, redukują stres u pacjentów, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają całe doświadczenie związane ze szpitalem. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
« Deloitte in Poland »
#33 Olek Wandzel o YouTubie i nowych mediach. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego trzeciego odcinka mojego podcastu jest Olek Wandzel były profesjonalny sportowiec, reprezentant Polski w piłkę nożną. Obecnie pełni funkcję CEO grupy Abstra – firmy będącej największym producentem treści wideo na polskim YouTube. Jest gospodarzem popularnego podcastu „Olek Wandzel podcast”. Z Olkiem rozmawiamy o nowych mediach, a w szczególności o największym medium VOD jakim jest YouTube. O tym kto i co ogląda na YT, o roli twórcy i tym kim jest, a kim nie jest influencer. Dyskutujemy o przyszłości „dużych mediów” i konwergencji między tradycyjnymi mediami a serwisami typu YouTube, Instagram czy Tik-tok. Zastanawiamy się, jak zmienia się model korzystania z serwisów treści internetowych, w zależności od pokoleń i czy dorośli są w stanie nadążyć za swoimi dziećmi oraz jaka powinna być ich rola w nawigowaniu dzieci po sieci. A może, jaka będzie rola młodego pokolenia w pomocy starszym w nadążaniu za zmianami. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
« Deloitte in Poland »
#32 Wojciech Telenga o transformacji sprzedaży B2B. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego drugiego odcinka mojego podcastu jest Wojciech Telenga, Head of Sales Transformation w Deloitte Digital. Wojtek ma ponad 12 lat doświadczenia w zarządzaniu działami sprzedaży w obszarach B2B oraz B2C. Posiada bogate doświadczenie wdrożeń w zakresie transformacji działów handlowych, stosowania strategii omnichannel oraz implementacji systemów CRM. Odpowiadał za koncepcję oraz realizację konsolidacji działów handlowych podczas fuzji i przejęć. W codziennej pracy stosuje zasadę by rozwiązywać trudne problemy wykorzystując zdrowy rozsądek, doświadczenie i wiedzę – dokładnie w tej kolejności. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte in Poland »
#31 Wojciech Szymczyk o tym czy wrócimy do kin. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego pierwszego odcinka mojego podcastu jest Wojciech Szymczyk, Group Lead of Digital Product Management w grupie VUE, którą możemy w Polsce znać dzięki sieci kin Multikino. Wojtek jest związany z Multikinem od ośmiu lat. Na początku odpowiadał za sprzedaż kanałami online (strona i aplikacja). Po przejęciu sieci przez VUE International zajmował się wdrożeniem i zlokalizowaniem nowego serwisu internetowego, który ruszył w marcu 2017 roku. Przed dołączeniem do zespołu Multikina był kierownikiem e-commerce w Netii. Przez 5 lat odpowiadał również za wszystkie działania digitalowe marki Heyah od czasu jej startu w 2005 roku. Ma 15-letnie doświadczenie w obszarze digitalu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte in Poland »
#30 Bartek Gola o tym, że wszystko zostanie zjedzone przez software. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem trzydziestego odcinka mojego podcastu jest Bartek Gola – partner generalny SpeedUp Group, zaangażowany w realizacje inwestycji early-stage w obszarach związanych z martech, marketplace, IoT i hardware. Posiada duże doświadczenie w branży marketingowo-reklamowej - przeszedł wszystkie szczeble kariery aż do Partnera zarządzającego w BTL Group (współtwórca i udziałowiec) oraz TEQUILA Polska. Z branżą startupową związany jest od ponad 8 lat. Jest współtwórcą kilkunastu startupów technologicznych. Z Bartkiem rozmawiam o technologii z perspektywy wieloletniego inwestora. O tych firmach i technologiach, w które nie zainwestował i czemu żałuje. O tych które okazały się kluczowe i o tych które były tylko chwilową „błyskotką”. Dyskutujemy o tym jak COVID19 wpływa na decyzje inwestycyjne, oraz jakie usługi, branże i technologie są na radarze funduszy inwestycyjnych w Polsce i na świecie. I dlaczego technologia zjada świat. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#29 Aleksandra Paszkiewicz i Jowita Michalska o transformacji cyfrowej polskiej rodziny. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi dwudziestego dziewiątego odcinka mojego podcastu są Aleksandra Paszkiewicz, członek zarządu i Chief HR Officer w Nationale-Nederlanden oraz Jowita Michalska, prezes Fundacji Digital University, zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych. Z Olą i Jowitą rozmawiamy o transformacji cyfrowej polskiej rodziny. Inspiracją do naszej rozmowy jest raport „Rodzina Przyszłości” opracowany przez DELab UW i Digital University na zlecenie Nationale-Nederlanden. Na bazie raportu dyskutujemy o tym, jak technologia zmienia świat w polskich domach, jak kontekst COVID-19 wpływa na to, jak korzystamy z technologii, jak pracujemy, jak budujemy relację i komunikujemy się z bliskimi. Obecna sytuacja daje nam przedsmak przyszłości – za dwie dekady nasze życie będzie nasycone technologiami w sposób, który dziś trudno nam sobie wyobrazić. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#28 Andrzej Popławski o tworzeniu innowacyjnego carsharingu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego ósmego odcinka mojego podcastu jest Andrzej Popławski - head of innogy GO! – największego w Polsce i jednego z największych w Europie w pełni elektrycznych car sharingów. W ramach kierowania elektromobilnością w innogy Andrzej zajmuje się nie tylko car sharingiem, ale także rozwojem sieci stacji ładowania. Zapewnia niestandardowe kombinacje systemów car sharing/carpooling, jak i stacji ładowania do celów B2C i B2B. Wcześniej przez lata związany był z branżą telekomową, w tym przez 7 lat pracował w Play. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#27 Tomasz Michalski o zakupach spożywczych on-line. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego siódmego odcinka mojego podcastu jest Tomasz Michalski dyrektor ds. komercyjnych, członek zarządu, Frisco.pl. Tomasz posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu wiodącymi markami w różnych kategorii FMCG. Przygodę z marketingiem rozpoczął w 2007 roku dołączając do zespołu Mars Polska zarządzającego drugą najsilniejszą marką na rynku produktów dla zwierząt, pięć lat później był odpowiedzialny za brand’y AirWick i Nurofen. Kierował całym portfolio whisky i likierów w firmie Diageo, obejmującym blisko 20 największych globalnych marek alkoholi luksusowych, jak Sheridan’s, Johnnie Walker czy Baileys. Przed pracą w e-grocery pełnił funkcję Kierownika marketingu i mediów w firmie Żywiec Zdrój S.A. Pasjonuje się światem marki i digitalu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#26 Katarzyna Gawlik o customer experience. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego szóstego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Gawlik – kierowniczka zespołów i projektów skoncentrowanych na użytkowniku, badaczka, trenerka biznesu. W branży aktywnie działa od ponad 15 lat. Zdobyła w tym czasie rozległe doświadczenie w badaniach konsumenckich i badaniach użytkowników, jest ekspertką w zakresie analizy trendów konsumenckich, badań UX i CX oraz procesów Service Design i Design Thinking. Pasjonatka niestandardowych rozwiązań łączących różne podejścia i techniki. Prelegentka na licznych konferencjach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Doktorantka w dziedzinie zarządzania. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#25 Katarzyna Szczudlik o sztucznej inteligencji. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego piątego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Szczudlik – Managing Associate w Deloitte Legal. Katarzyna jest adwokatem specjalizującym się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności (szczególnie w sektorze finansowym), prawie nowych technologii i rozwiązaniach regulacyjnych opartych o nowoczesne technologie (FinTech). Ma doświadczenie w obszarze doradztwa prawnego dla podmiotów z sektora telekomunikacyjnego, IT (umowy wdrożeniowe) i usług płatniczych. Z Katarzyną rozmawiamy o sztucznej inteligencji. I nie będzie to rozmowa dotycząca jedynie kwestii prawnych. Spróbujemy określić czym jest, a czym nie jest sztuczna inteligencja, jakie wyzwania stawia przed nami rozwój tej technologii, zarówno pod względem praktycznego jej wykorzystania jak i pod względem regulacji prawnych. Katarzyna jako praktykująca prawniczka z backgroundem naukowym w zakresie sztucznej inteligencji idealnie łączy te dwie perspektywy. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte in Poland »
#24 Konrad Howard i Maciej Biegański o rozwoju globalnego produktu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego czwartego odcinka mojego podcastu są Konrad Howard i Maciej Biegański. Konrad jest współzałożycielem Booksy, firmy, która specjalizuje się w rozwiązaniach mobilnych do zarządzania firmą w branży Health And Beauty. Ze stworzonej przez niego aplikacji do umawiania wizyt w salonach urody, u barberów i fryzjerów korzysta już ponad 7 mln osób i 300 tys. firm na całym świecie. Howard jest weteranem z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek rozwiązań e-commerce i mobile commerce. Maciej Biegański jest Product Managerem i Produkt Ownerem w Booksy. Ma ogromne doświadczenie w tworzeniu produktów oraz projektowaniu UX. Od 17 lat działa w branży internetowej. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#23 Dariusz Mazurkiewicz o zmianach w zwyczajach płatnościowych Polaków. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego trzeciego odcinka mojego podcastu jest Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, firmy, która zarządza systemem płatności mobilnych BLIK. BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacjach największych polskich banków. Umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach i natychmiastowe przelewy na numer telefonu pomiędzy klientami różnych banków. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#22 Wiesław Kotecki o swojej historii zawodowej i o projektowaniu doświadczeń. Podcast by Wiesław Kotecki.
Dwudziesty drugi odcinek podcastu jest nietypowy, bo dziś to ja odpowiadam na pytania. Rozmowa odbyła się w ramach podcastu Fintek.pl przy współpracy z Link4. Łukaszowi Piechowiakowi, redaktorowi naczelnemu Fintek opowiadam trochę o mojej historii zawodowej o projektowaniu doświadczeń i o dobrych przykładach projektowania usług cyfrowych. Z naszej rozmowy dowiecie się też, dlaczego nie zostałem dziennikarzem sportowym, a zamiast tego założyłem startup. Zapraszam do wysłuchania całego podcastu. Nagranie oryginalnie zostało opublikowane na łamach portalu fintek.pl
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#21 Grzegorz Cimochowski o tym jak trendy stają się rzeczywistością. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego pierwszego odcinka mojego podcastu jest ponownie Grzegorz Cimochowski – Partner Deloitte, Lider Doradztwa Strategicznego w Sektorze Finansowym w Europie Środkowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu oraz doradzaniu czołowym instytucjom finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie Zachodniej oraz Bliskim Wschodzie. Specjalizuje się w obszarze strategii, a w szczególności strategii i transformacji cyfrowych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#20 Jacek Santorski o psychologicznych aspektach pandemii. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego odcinka mojego podcastu jest Jacek Santorski - psycholog, konsultant i wykładowca przywództwa w biznesie i psychologii zdrowia. Zajmuje się m.in. relacjami w świecie biznesu oraz związkiem pomiędzy psychologią przywództwa i efektywnością firm. Profesor honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa, wykładowca Uniwersytetu SWPS, przedsiębiorca. Były licencjonowany psychoterapeuta, w latach osiemdziesiątych współtwórca kierunku Psychologia Zdrowia na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa i projekty edukacyjne w zakresie zarządzania sobą, relacjami w gabinecie, w klinice, z pacjentem, oraz przedsiębiorczości dla lekarzy. Znany popularyzator psychologii w mediach, autor między innymi książek „Dobre Życie”, „Miłość i Praca” i „Determinacja” (współautor – Jakub Bączek). Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#19 Sabina Białek i Agata Rączewska o tym, jak uwolnić potencjał kreatywny drzemiący w dzieciach. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi dziewiętnastego odcinka mojego podcastu są Sabina Białek i Agata Rączewska. Sabina zawodowo zajmuje się projektowaniem innowacyjnych produktów i usług, skupionych na potrzebach użytkownika i prowadzi warsztaty design thinking. Wcześniej pracowała m.in. w Ringier Axel Springer Polska i TVNie, obecnie współpracuje ze startupami. Wierzy, że należy dbać i cenić naturalną kreatywność i empatię charakterystyczną dla dzieci. Jako doświadczona managerka oraz projektantka, kierowana własną twórczą naturą pragnie dać dzieciom możliwość kształtowania przyszłości Ziemi. Wierzy, że pomysły dzieci zasługują na to, by być doceniane i wykorzystywane do budowania lepszej przyszłości świata. Agata, z wykształcenia psycholożka społeczna, jest projektantką i badaczką. Zawodowo zajmuje się projektowaniem User Experience w Allegro. Prowadzi warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#18 Zbigniew Korba i Mateusz Ordyk o tym czy prawo nadąża za digitalizacją? Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi osiemnastego odcinka mojego podcastu są Zbigniew Korba i Mateusz Ordyk. Zbigniew jest radcą prawnym i partnerem w Deloitte Legal. Doradzał klientom w różnorakich aspektach inwestowania, przy reorganizacjach grup kapitałowych, sporach korporacyjnych, zawieraniu umów oraz w kwestiach regulacyjnych, w szczególności klientom z sektora finansowego i nieruchomości. Mateusz, podobnie jak Zbigniew jest radcą prawnym i partnerem w Deloitte Legal. Specjalizuje się w prawie rynków finansowych i kapitałowych, w szczególności skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach regulacyjnych opartych o nowoczesne technologie (FinTech, LegalTech). Z moimi gośćmi rozmawiam o tym, bez czego nowe rozwiązania technologiczne, nowe modele biznesowe i zmieniający się świat nie mógłby istnieć, czyli o prawie. Staramy się odpowiedzieć na pytanie, czy prawo nadąża za rzeczywistością. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#17 Jowita Michalska o tym, czy pojutrze czeka nas jutro. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem siedemnastego odcinka mojego podcastu jest Jowita Michalska – prezes Fundacji Digital University, zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych. Jowita ma ponad 20-letnie doświadczenie jako menadżer ds. strategii biznesowej, marketingu i mediów, głównie w branży ICT. Jej fundacja jest organizatorem konferencji Masters&Robots, która adresuje takie tematy jak: sztuczna inteligencja, nanotechnologia, robotyka, Blockchain, IoT, Smart Cities. Od 2017 roku fundacja jest też wyłącznym przedstawicielem Singularity University w Polsce. Singularity University to amerykański think-tank edukacyjny z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do stosowania technologii, które stawiają czoła wielkim wyzwaniom ludzkości. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#16 Jan Michalski o plusach przyspieszonej cyfryzacji. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem szesnastego odcinka mojego podcastu jest Jan Michalski – lider Deloitte Digital na Europę Centralną. Jan posiada ponad dziesięć lat doświadczenia w obszarach CRM, mobile, wsparcia sprzedaży oraz obsługi klienta. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologii i ich wykorzystaniu w celu poprawienia rezultatów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami. W Deloitte Digital zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem w Europie Środkowej i wspólnie z nim doradza klientom w zakresie wdrożeń platform technologicznych, w szczególności Salesforce, wspierających transformację cyfrową przedsiębiorstw. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek