Człowiek Biznes Technologia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowe rozmowy o projektowaniu doświadczeń. Z udziałem ekspertów, klientów. Na przykładzie realnych projektów. Polskich. Globalnych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
Data dodania: 2020-02-07 19:45:37
Data aktualizacji: 2020-02-25 06:15:09
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
« Deloitte w Polsce »
#9 Raport o trendach technologicznych Deloitte. Podcast by Wiesław Kotecki.
W dziewiątym odcinku podcastu wraz z moimi gośćmi spróbujemy przewidzieć przyszłość, zastanowić się, jak świat zmieni się w ciągu najbliższych 2 lat, a nawet spróbować zajrzeć za kotarę następnej dekady. Aby to zrobić, sięgniemy do wiarygodnego i sprawdzonego źródła, jakim od 11 lat jest raport Deloitte, pt. „Trendy technologiczne”. O szczegółach rozmawiam z liderami technologii Deloitte, partnerami Sławkiem Lubakiem, Danielem Martyniukiem, Mariuszem Ustyjańczukiem oraz Agatą Lipiec odpowiedzialną za cały program CIO. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
« Deloitte w Polsce »
#8 Sebastian Woźniak o roli designu w firmie technologicznej. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem ósmego odcinka mojego podcastu jest Sebastian Woźniak. Sebastian jest dyrektorem działu UX w firmie Comarch i projektantem UX z ponad 13-letnim doświadczeniem. Przygodę z designem zaczął w Zamku Cieszyn. Pracował dla banków, linii lotniczych i administracji publicznej. Wierzy, że projektowanie to nie ładne rzeczy, ale diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, które nas dotykają w życiu codziennym. Najbardziej ceni projekty, w których funkcja idzie w parze z warstwą wizualną, a sam projekt skoncentrowany jest przede wszystkim na użytkowniku. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 40.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
« Deloitte w Polsce »
#7 Dominika Bęben o tym, jak połączyć pracę zawodową z działalnością non-profit
Gościem siódmego odcinka mojego podcastu jest Dominika Bęben, UX Research Managerka w Alior Banku, wykładowczyni designu w Warszawie i Białymstoku, po godzinach rozwijająca inicjatywę „Rzeczywiste Doświadczenia”. Dominika jest badaczką user experience z wieloletnią praktyką w pracy agencyjnej i po stronie klienta. Jest specjalistką w dziedzinie badań potrzeb i testów użyteczności, z doświadczeniem w zakresie analityki i projektowania. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 40.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
« Deloitte w Polsce »
#6 Łukasz Krasnopolski i Piotr Słowik o zdrowiu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Z moimi gośćmi rozmawiamy o zdrowiu, a dokładnie o technologii i o polskim produkcie Higo. Higo to nowe urządzenie, a właściwie cała usługa, która może zamieszać w branży medycznej, dzięki temu, że pozwala zbadać dziecko i zdiagnozować, czy musimy pójść z nim do lekarza. Nasza rozmowa to kontynuacja prezentacji, jaką Piotr wygłosił na konferencji UX Poland. Link do zapisu wideo wystąpienia Piotra Słowika na UX Poland: [link] Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 51.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte w Polsce »
#5 Łukasz Kuc o tworzeniu nowych usług dla klientów banków. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem piątego odcinka mojego podcastu jest Łukasz Kuc, dyrektor Biura Kanałów Cyfrowych Banku PKO BP. Łukasz od ponad 20 lat pracuje w branży finansowej. Na obecnym stanowisku odpowiedzialny jest za rozwój i utrzymanie wszystkich kanałów cyfrowych w tym aplikacji bankowości mobilnej IKO, serwisu bankowości internetowej iPKO, serwisu informacyjnego PKO BP oraz za projektowanie cyfrowego doświadczenia klienta (UX design – nowe kompetencje w Banku, do czego skutecznie przekonał decydentów i zbudował zespół). Łukasz Kuc regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Jest też członkiem kapituły największego konkursu branży mobilnej w Polsce – Mobile Trends Awards oraz członkiem Rady Programowej Digital Banking and Payments Summit. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 58.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte w Polsce »
#4 Daniel Martyniuk o działaniu na styku biznesu i technologii. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem czwartego odcinka mojego podcastu jest Daniel Martyniuk, partner w Deloitte Digital, lider doradztwa technologicznego. Daniel ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz doradztwie zarówno strategicznym i operacyjnym, jak i technologicznym. Działając na styku biznesu i technologii, specjalizuje się w zwiększaniu organizacyjnej efektywności oraz wdrażaniu operacyjnych metod i struktur w celu optymalizacji wykorzystania najnowszych rozwiązań IT. Doświadczenia Daniela obejmują opracowania strategii cyfrowych oraz zarządzanie programami transformacji w dużych przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#3 dr Grzegorz Cimochowski o dobrych i złych strategiach. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem kolejnego odcinka jest dr Grzegorz Cimochowski – Partner Deloitte, Lider Doradztwa Strategicznego w Sektorze Finansowym w Europie Środkowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu oraz doradzaniu czołowym instytucjom finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie Zachodniej oraz Bliskim Wschodzie. Specjalizuje się w obszarze strategii, a w szczególności strategii i transformacji cyfrowych. W rozmowie zapytałem Grzegorza, czym jest strategia, jak ją definiować oraz co wyróżnia dobre, a co złe strategie. Rozmawialiśmy o tym, jak zadawać odpowiednie pytania, które pomagają w tworzeniu usług. Wyjaśniliśmy też, dlaczego planowanie na pięć lat do przodu to planowanie porażki. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#2 Irena Pichola o odpowiedzialności biznesu oraz odpowiedzialności nas jako ludzi za to, w jakim świecie będą żyły przyszłe pokolenia. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem drugiego odcinka mojego podcastu jest Irena Pichola, partner w Deloitte, Lider zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w Polsce i Europie Środkowej. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w consultingu, w tym przede wszystkim w obszarze budowania i zarządzania relacjami z interesariuszami, marketingu i rozwoju biznesu. Wspólnie z kilkudziesięcioosobowym zespołem w Europie Środkowej doradza klientom w strategiach transformacji organizacji, raportowaniu, mierzeniu wpływu, zarządzaniu ryzykiem reputacyjnym i ochronie środowiska. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#1 Jan Kisielewski o trendach kulturowych i budowaniu wiarygodnych marek. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem premierowego odcinka mojego podcastu będzie Jan Kisielewski, dyrektor w Deloitte Digital. Jan ma 18-letnie doświadczenie w budowaniu strategii marketingowych dla marek. W swojej karierze pracował między innymi w międzynarodowej agencji, doradzając markom, budując marki, badając trendy i to, jak zachowują się konsumenci, a następnie jako partner tworzył i zarządzał agencją konsultingu strategicznego. Jest autorem metodologii analiz strategicznych i współautorem raportów trendowych w tym Foresight 2025. W naszej rozmowie sporo czasu poświęciliśmy temu, jak zmieniamy się obecnie jako ludzie, jakie trendy konsumenckie można zauważyć, jakie to wyzwania stawia przed markami, oraz w jaki sposób dzięki temu budować wartość biznesu. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 57.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek