Człowiek Biznes Technologia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cotygodniowe rozmowy o projektowaniu doświadczeń. Z udziałem ekspertów, klientów. Na przykładzie realnych projektów. Polskich. Globalnych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
Data dodania: 2020-02-07 19:45:37
Data aktualizacji: 2020-05-30 21:45:08
Audycji w katalogu: 26
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
« Deloitte in Poland »
#26 Katarzyna Gawlik o customer experience. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego szóstego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Gawlik – kierowniczka zespołów i projektów skoncentrowanych na użytkowniku, badaczka, trenerka biznesu. W branży aktywnie działa od ponad 15 lat. Zdobyła w tym czasie rozległe doświadczenie w badaniach konsumenckich i badaniach użytkowników, jest ekspertką w zakresie analizy trendów konsumenckich, badań UX i CX oraz procesów Service Design i Design Thinking. Pasjonatka niestandardowych rozwiązań łączących różne podejścia i techniki. Prelegentka na licznych konferencjach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Doktorantka w dziedzinie zarządzania. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
« Deloitte in Poland »
#25 Katarzyna Szczudlik o sztucznej inteligencji. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego piątego odcinka mojego podcastu jest Katarzyna Szczudlik – Managing Associate w Deloitte Legal. Katarzyna jest adwokatem specjalizującym się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności (szczególnie w sektorze finansowym), prawie nowych technologii i rozwiązaniach regulacyjnych opartych o nowoczesne technologie (FinTech). Ma doświadczenie w obszarze doradztwa prawnego dla podmiotów z sektora telekomunikacyjnego, IT (umowy wdrożeniowe) i usług płatniczych. Z Katarzyną rozmawiamy o sztucznej inteligencji. I nie będzie to rozmowa dotycząca jedynie kwestii prawnych. Spróbujemy określić czym jest, a czym nie jest sztuczna inteligencja, jakie wyzwania stawia przed nami rozwój tej technologii, zarówno pod względem praktycznego jej wykorzystania jak i pod względem regulacji prawnych. Katarzyna jako praktykująca prawniczka z backgroundem naukowym w zakresie sztucznej inteligencji idealnie łączy te dwie perspektywy. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
« Deloitte in Poland »
#24 Konrad Howard i Maciej Biegański o rozwoju globalnego produktu. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego czwartego odcinka mojego podcastu są Konrad Howard i Maciej Biegański. Konrad jest współzałożycielem Booksy, firmy, która specjalizuje się w rozwiązaniach mobilnych do zarządzania firmą w branży Health And Beauty. Ze stworzonej przez niego aplikacji do umawiania wizyt w salonach urody, u barberów i fryzjerów korzysta już ponad 7 mln osób i 300 tys. firm na całym świecie. Howard jest weteranem z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek rozwiązań e-commerce i mobile commerce. Maciej Biegański jest Product Managerem i Produkt Ownerem w Booksy. Ma ogromne doświadczenie w tworzeniu produktów oraz projektowaniu UX. Od 17 lat działa w branży internetowej. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
« Deloitte w Polsce »
#23 Dariusz Mazurkiewicz o zmianach w zwyczajach płatnościowych Polaków. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego trzeciego odcinka mojego podcastu jest Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, firmy, która zarządza systemem płatności mobilnych BLIK. BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacjach największych polskich banków. Umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach i natychmiastowe przelewy na numer telefonu pomiędzy klientami różnych banków. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte w Polsce »
#22 Wiesław Kotecki o swojej historii zawodowej i o projektowaniu doświadczeń. Podcast by Wiesław Kotecki.
Dwudziesty drugi odcinek podcastu jest nietypowy, bo dziś to ja odpowiadam na pytania. Rozmowa odbyła się w ramach podcastu Fintek.pl przy współpracy z Link4. Łukaszowi Piechowiakowi, redaktorowi naczelnemu Fintek opowiadam trochę o mojej historii zawodowej o projektowaniu doświadczeń i o dobrych przykładach projektowania usług cyfrowych. Z naszej rozmowy dowiecie się też, dlaczego nie zostałem dziennikarzem sportowym, a zamiast tego założyłem startup. Zapraszam do wysłuchania całego podcastu. Nagranie oryginalnie zostało opublikowane na łamach portalu fintek.pl
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte w Polsce »
#21 Grzegorz Cimochowski o tym jak trendy stają się rzeczywistością. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego pierwszego odcinka mojego podcastu jest ponownie Grzegorz Cimochowski – Partner Deloitte, Lider Doradztwa Strategicznego w Sektorze Finansowym w Europie Środkowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu oraz doradzaniu czołowym instytucjom finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie Zachodniej oraz Bliskim Wschodzie. Specjalizuje się w obszarze strategii, a w szczególności strategii i transformacji cyfrowych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Deloitte w Polsce »
#20 Jacek Santorski o psychologicznych aspektach pandemii. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwudziestego odcinka mojego podcastu jest Jacek Santorski - psycholog, konsultant i wykładowca przywództwa w biznesie i psychologii zdrowia. Zajmuje się m.in. relacjami w świecie biznesu oraz związkiem pomiędzy psychologią przywództwa i efektywnością firm. Profesor honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa, wykładowca Uniwersytetu SWPS, przedsiębiorca. Były licencjonowany psychoterapeuta, w latach osiemdziesiątych współtwórca kierunku Psychologia Zdrowia na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa i projekty edukacyjne w zakresie zarządzania sobą, relacjami w gabinecie, w klinice, z pacjentem, oraz przedsiębiorczości dla lekarzy. Znany popularyzator psychologii w mediach, autor między innymi książek „Dobre Życie”, „Miłość i Praca” i „Determinacja” (współautor – Jakub Bączek). Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#19 Sabina Białek i Agata Rączewska o tym, jak uwolnić potencjał kreatywny drzemiący w dzieciach. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi dziewiętnastego odcinka mojego podcastu są Sabina Białek i Agata Rączewska. Sabina zawodowo zajmuje się projektowaniem innowacyjnych produktów i usług, skupionych na potrzebach użytkownika i prowadzi warsztaty design thinking. Wcześniej pracowała m.in. w Ringier Axel Springer Polska i TVNie, obecnie współpracuje ze startupami. Wierzy, że należy dbać i cenić naturalną kreatywność i empatię charakterystyczną dla dzieci. Jako doświadczona managerka oraz projektantka, kierowana własną twórczą naturą pragnie dać dzieciom możliwość kształtowania przyszłości Ziemi. Wierzy, że pomysły dzieci zasługują na to, by być doceniane i wykorzystywane do budowania lepszej przyszłości świata. Agata, z wykształcenia psycholożka społeczna, jest projektantką i badaczką. Zawodowo zajmuje się projektowaniem User Experience w Allegro. Prowadzi warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#18 Zbigniew Korba i Mateusz Ordyk o tym czy prawo nadąża za digitalizacją? Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi osiemnastego odcinka mojego podcastu są Zbigniew Korba i Mateusz Ordyk. Zbigniew jest radcą prawnym i partnerem w Deloitte Legal. Doradzał klientom w różnorakich aspektach inwestowania, przy reorganizacjach grup kapitałowych, sporach korporacyjnych, zawieraniu umów oraz w kwestiach regulacyjnych, w szczególności klientom z sektora finansowego i nieruchomości. Mateusz, podobnie jak Zbigniew jest radcą prawnym i partnerem w Deloitte Legal. Specjalizuje się w prawie rynków finansowych i kapitałowych, w szczególności skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach regulacyjnych opartych o nowoczesne technologie (FinTech, LegalTech). Z moimi gośćmi rozmawiam o tym, bez czego nowe rozwiązania technologiczne, nowe modele biznesowe i zmieniający się świat nie mógłby istnieć, czyli o prawie. Staramy się odpowiedzieć na pytanie, czy prawo nadąża za rzeczywistością. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#17 Jowita Michalska o tym, czy pojutrze czeka nas jutro. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem siedemnastego odcinka mojego podcastu jest Jowita Michalska – prezes Fundacji Digital University, zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych. Jowita ma ponad 20-letnie doświadczenie jako menadżer ds. strategii biznesowej, marketingu i mediów, głównie w branży ICT. Jej fundacja jest organizatorem konferencji Masters&Robots, która adresuje takie tematy jak: sztuczna inteligencja, nanotechnologia, robotyka, Blockchain, IoT, Smart Cities. Od 2017 roku fundacja jest też wyłącznym przedstawicielem Singularity University w Polsce. Singularity University to amerykański think-tank edukacyjny z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do stosowania technologii, które stawiają czoła wielkim wyzwaniom ludzkości. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#16 Jan Michalski o plusach przyspieszonej cyfryzacji. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem szesnastego odcinka mojego podcastu jest Jan Michalski – lider Deloitte Digital na Europę Centralną. Jan posiada ponad dziesięć lat doświadczenia w obszarach CRM, mobile, wsparcia sprzedaży oraz obsługi klienta. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologii i ich wykorzystaniu w celu poprawienia rezultatów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami. W Deloitte Digital zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem w Europie Środkowej i wspólnie z nim doradza klientom w zakresie wdrożeń platform technologicznych, w szczególności Salesforce, wspierających transformację cyfrową przedsiębiorstw. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#15 Dariusz Rosiak o świecie zmieniającym się w obliczu koronawirusa. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem piętnastego odcinka mojego podcastu jest Dariusz Rosiak - dziennikarz radiowy i prasowy. Przez czternaście lat prowadził w Trójce program „Raport o stanie świata”, przez wiele lat był związany z „Rzeczpospolitą”, gdzie publikował w dodatku „Plus Minus”. Autor książek m.in: „Oblicza Wielkiej Brytanii”, „Żar”. Oddech Afryki” oraz „Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan”. Za „Ziarno i krew” otrzymał Nagrodę im. Beaty Pawlak i był nominowany do Nagrody Literackiej Nike 2016. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#14 Wojciech Herra o pracy zdalnej. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem czternastego odcinka mojego podcastu jest Wojciech Herra - ekspert pracy zdalnej, mówca publiczny, trener biznesu. Wojtek specjalizuje się w pracy nad efektywnością zespołów i skutecznym radzeniu sobie w zmieniającym się otoczeniu. Promuje ideę Value Based Selling, czyli sprzedaży w oparciu o budowanie wartości. Przenosi to co najlepsze z psychologii mistrzostwa coachingu sportowego do biznesu. Z dużymi sukcesami prowadzi szkolenia w całej Polsce oraz projekty doradcze w Belgii, Holandii, Skandynawii, Bałtykach, Czechach, Słowacji, Węgrzech i na Ukrainie. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#13 Jakub Bojanowski i Piotr Potejko o zarządzaniu kryzysowym. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gośćmi trzynastego odcinka mojego podcastu są Jakub Bojanowski i płk dr Piotr Potejko. Jakub jest partnerem Deloitte, liderem usług Risk Advisory. Posiada doświadczenie w zakresie nadzoru nad usługami z obszaru zarządzania ryzykiem, między innymi audytem wewnętrznym, ładem korporacyjnym i systemami zarządzania ryzykiem. Jest wiodącym ekspertem ds. ryzyka operacyjnego. Odpowiada za usługi oferowane przez Deloitte w obszarze cyberbezpieczeństwa i obsługuje klientów, których działalność jest w dużym stopniu uzależniona od informatyki. Specjalizuje się również w doradztwie strategicznym oraz zarządzaniu ryzykiem cybernetycznym na poziomie zarządów i organów korporacyjnych spółek. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#12 Marcin Brysiak o tym, jak technologia może wspierać walkę z uzależnieniami. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dwunastego odcinka mojego podcastu jest Marcin Brysiak, prezes zarządu i CIO Addictions.ai, twórca platformy Helping Hand (www.hh24.pl), która wspiera osoby uzależnione od alkoholu. Aplikacja stworzona przez Marcina ma na celu pomoc użytkownikom w ograniczeniu spożycia alkoholu oraz zapewnienia wsparcie osobom zmagającym się z uzależnieniami. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą dzielić się swoimi problemami z innymi osobami uzależnionymi, a także korzystać z czatu tekstowego prowadzonego przez wykwalifikowanego terapeutę. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#11 Wiesław Kotecki o pracy zdalnej i skutkach zagrożenia epidemią koronawirusa. Podcast by Wiesław Kotecki.
Bohaterem jedenastego odcinka podcastu jestem… ja sam, czyli prowadzący – Wiesław Kotecki. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z zagrożeniem COVID-19 zostałem objęty 14-dniową kwarantanną po powrocie z urlopu w północnych Włoszech i to zainspirowała mnie do licznych przemyśleń. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#10 Bartek Lechowski o klientocentryczności i customer experinece. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem dziesiątego odcinka mojego podcastu jest Bartek Lechowski. Bartek od 15 lat łączy zawodowo brandy z ludźmi za pośrednictwem wielu kanałów. Pracował w Marsie, Danonie, IKEA, a ostatnio pełnił funkcję Chief Customer Experience Officera w Empiku. Swoją karierę zaczynał, zajmując się tematami marketingu digitalowego, CRM-u i budowania lojalności w kanałach cyfrowych, ale ostatecznie wyspecjalizował się w customer experience. Przez ponad 4 lata był odpowiedzialny w IKEA za transformację w oparciu o spojrzenie klientocentryczne, a przez rok zarządzał sklepem. W swojej pracy nieustająco stara się zrozumieć, jak transformacja cyfrowa wpływa na życie ludzi i jak firmy mogę najlepiej wykorzystać tę wiedzę do rozwoju. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#9 Raport o trendach technologicznych Deloitte. Podcast by Wiesław Kotecki.
W dziewiątym odcinku podcastu wraz z moimi gośćmi spróbujemy przewidzieć przyszłość, zastanowić się, jak świat zmieni się w ciągu najbliższych 2 lat, a nawet spróbować zajrzeć za kotarę następnej dekady. Aby to zrobić, sięgniemy do wiarygodnego i sprawdzonego źródła, jakim od 11 lat jest raport Deloitte, pt. „Trendy technologiczne”. O szczegółach rozmawiam z liderami technologii Deloitte, partnerami Sławkiem Lubakiem, Danielem Martyniukiem, Mariuszem Ustyjańczukiem oraz Agatą Lipiec odpowiedzialną za cały program CIO. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#8 Sebastian Woźniak o roli designu w firmie technologicznej. Podcast by Wiesław Kotecki.
Gościem ósmego odcinka mojego podcastu jest Sebastian Woźniak. Sebastian jest dyrektorem działu UX w firmie Comarch i projektantem UX z ponad 13-letnim doświadczeniem. Przygodę z designem zaczął w Zamku Cieszyn. Pracował dla banków, linii lotniczych i administracji publicznej. Wierzy, że projektowanie to nie ładne rzeczy, ale diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, które nas dotykają w życiu codziennym. Najbardziej ceni projekty, w których funkcja idzie w parze z warstwą wizualną, a sam projekt skoncentrowany jest przede wszystkim na użytkowniku. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 40.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Deloitte w Polsce »
#7 Dominika Bęben o tym, jak połączyć pracę zawodową z działalnością non-profit
Gościem siódmego odcinka mojego podcastu jest Dominika Bęben, UX Research Managerka w Alior Banku, wykładowczyni designu w Warszawie i Białymstoku, po godzinach rozwijająca inicjatywę „Rzeczywiste Doświadczenia”. Dominika jest badaczką user experience z wieloletnią praktyką w pracy agencyjnej i po stronie klienta. Jest specjalistką w dziedzinie badań potrzeb i testów użyteczności, z doświadczeniem w zakresie analityki i projektowania. Podcast prowadzi Wiesław Kotecki.
pobierz 40.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek