Czwarta Trybuna Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Czwarta Trybuna, znana również jako zabrzańska piąta kolumna. Zabrski głos w Waszych domach. Kompetentni i dobrze przygotowani? Może kiedyś. Z humorem? Tylko górnolotnym. Wulgarnie? Gdy zajdzie potrzeba. Ale zawsze szczerze. I zawsze za Górnikiem.
Data dodania: 2020-02-07 19:46:19
Data aktualizacji: 2021-03-06 06:15:07
Audycji w katalogu: 51
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
Sektor E48
Przed Wami kolejny 48 odcinek podcastu w którym głównym tematem był mecz z Legią. Staraliśmy się szukać plusów ale bez dwóch zdań odcinek z gatunku mało optymistycznych. Mimo wszystko zapraszamy do odsłuchów ;).
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
Sektor E47
47. odcinek podcastu w którym poruszamy tematy: - porażka w meczu z Lechią; - plusy i minusy; - co z pomysłem na grę Górnika? - następny rywal Legia; - 5 lat "stadionu"; Zapraszamy do osłuchów!
pobierz 67.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Sektor E46
Słodko-gorzki 46. odcinek podsumowujący 2 mecze oraz sagę transferową: - krótko o meczu z Rakowem i trochę dłużej o Stali Mielec; - plusy i minusy; - jak oceniamy Ricziego?; - zamieszanie z transferem Kurzawy; Zapraszamy do odsłuchów!
pobierz 65.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Sektor E45
Ciężki to był odcinek po jeszcze cięższej porażce ale obowiązek to obowiązek więc przedstawiamy Wam 45 odcinek, a w nim: - dramatyczna druga połowa z PBB; - czy dajemy plusy za ten mecz?; - co nasz czeka z Rakowem i organizacją Stal Mielec; - transfery?? Zapraszamy do odsłuchów!
pobierz 48.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Sektor E44
A imię jego czterdzieści i cztery. Zapraszamy na pierwszy w tym roku odcinek podcastu w którym poruszyliśmy kilka tematów: - przygotowania do rundy oraz transfery (a raczej ich brak); - mecz z Lechem; - plusy i minusy; - sędziowskie decyzje; - kolejny przeciwnik czyli Podbeskidzie BB; - okienko transferowe; Zapraszamy do odsłuchu!
pobierz 75.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Sektor E43
Świąteczny, 43 odcinek Podcastu, a w nim: - Omówienie spotkania z Jagiellonią; - Czy Roman Prochazka to porażka? - Plusy i minusy spotkania; - Odejście Łukasza Wolsztyńskiego; - Wesołych Świąt!
pobierz 82.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sektor E42
W dzisiejszym odcinku usłyszycie: - mecz z Cracovia czyli trafne zapowiedzi; - ręka czy nie - oto jest pytanie? - czy coś w tym meczu zagrało? - plusy i minusy; - Jagiellonia i fajrant;
pobierz 59.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sektor E41
Zapraszamy na 41 odcinek: - Podsumowanie meczu z Wisłą Płock; - Pod lupą: Zmiany trenera Brosza; - Plusy i minusy; - Najbliższy rywal: Cracovia; - Losowanie PP;
pobierz 57.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sektor E40
Życie zaczyna się po 40, podobnie jak w naszym podcascie: - zwycięzki pojedynek z Pogonią; - stop hejt; - plusy i minusy; - kontrowersje; - typer Loren; - jedno pytanie do naszego gościa; Zapraszamy!
pobierz 73.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sektor E39
W nowym, 39. odcinku Podcastu znajdziecie: - Spostrzeżenia po meczu z Piastem; - Plus(y) i minusy; - Obniżone loty Górnika, na co nas stac w tym sezonie; - Obiecanki cacanki... czyli zabrzańskie plany transferowe. Zapraszamy!
pobierz 67.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Sektor E38
Zapraszamy na 38 odcinek podcastu, a w nim: - niespodziewany gość ;); - zamiast Piasta - Śląsk czyli coronoprzypadki; - ocena meczu; - plusy i minusy; - następny rywal - Piast;
pobierz 60.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Sektor E37
Zapraszamy na 37 odcinek podcastu. Znajdziecie w nim: - powiew świeżości czyli nowy gość!; - Raków i Warta - omówienie spotkań; - plusy i minusy; - czy liga będzie przerwana?; - następny rywal - Piast; Zapraszamy!
pobierz 55.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Sektor E36
Zapraszamy na 36 odcinek podcastu. Znajdziecie w nim: - omówienie meczu z Zagłębiem; - plusy i minusy; - czy już jesteśmy rozpracowani?; - następny rywal - Raków; - podsumowanie okienka; - rok za nami...; Zapraszamy!
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Sektor E35
Nowy 35 odcinek podcastu, a w nim: - remis z Wisłą - czy to już zadyszka? - plusiki i minusy; - kłótnia o Masourasa; - frekwencja; - nowy sponsor; - będzie transfer? - mecz z Zagłebiem; Zapraszamy do osłuchów!
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Sektor E34
34 odcinek, a w nim: - historyczne zwycięstwo po 22 latach!; - kto plusem, a kto jeszcze większym plusem?; - kiedy weryfikacja możliwości zespołu?; - krótko o meczu z Wisłą; - pytania od słuchaczy; - boisko treningowe co raz bliżej;
pobierz 43.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Sektor E33
33 odcinek podcastu: - beczka miodu po meczu z Lechią; - łyżka dziegciu w postaci transferu kapitana; - chwalimy ale mamy też uwagi; - odpowiadamy na pytania; - zapowiadamy rozjechanie Legii; Zapraszamy!
pobierz 68.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Sektor E32
Zapraszamy na 32 odcinek podcastu, a w nim: - mecz w Mielcu - hit czy kit? - mocne i słabe strony ustawienia; - + i -; - niespodzianka kontraktowa; - greckie posiłki; - oferta za Bocheniewicza; - następny przeciwnik - Lechia;
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Sektor E31
Tęskniliście? Oto jesteśmy, wypoczęci choć nie do końca jeszcze obudzeni. W nowym odcinku: - początek sezonu i Górnik liderem; - nowe kontrakty dla piłkarzy; - koszulki - czy jest kontrowersja? - powołanie dla Bochena; - wasze pytania;
pobierz 62.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Sektor E30
30 odcinek na 30 urodziny Lorena. Mało? To sprawdźcie co w odcinku: - podziękowania dla Igora by Maja Strzelczyk ❤️ - podsumowanie transferów; - dysputa o młodzieżowcu; - nowy sponsor techniczny Hummel Polska; - mecz z Jagą (PP); Zapraszamy!
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Sektor E29
W 29. sektorze podsumowujemy miniony sezon!‬ ‪➡️ liczby i statystyki‬ ‪➡️ Górnik 19/20 na tle zespołu z sezonu 18/19‬ ‪➡️ ocena transferów‬ ‪➡️ zwycięzca 1. Plebiscytu na Zawodnika Sezonu‬ ‪➡️ "Last Dance" Seby
pobierz 63.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek