Digital Marketing Update

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dyskutujemy na tematy związane z transformacją cyfrową w obszarze marketingu oraz nowoczesnych obszarów sprzedaży. Rozpatrujemy potencjał i konsekwencje digitalizacji różnych obszarów działalności firmy z kilku perspektyw – technologicznej, zarządzania w oparciu o dane, prawnej i efektywnościowej.
Data dodania: 2020-02-07 19:46:58
Data aktualizacji: 2021-01-20 04:40:02
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
« Deloitte in Poland »
Trendy w minionej i nadchodzącej dekadzie, czyli co przed nami?
Rozpoczął się rok 2020, a wraz z nim rusza trzeci sezon naszego podcastu Deloitte Digital Marketing Update. To również dobry czas na rozmowy o tym, co było, a co może się wydarzyć w nadchodzącym roku i w kolejnej dekadzie.
pobierz 35.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
« Deloitte in Poland »
Customer experience czyli jak doświadczenie klienta pozwala zyskać konkurencyjność firmy?
Wielowątkowość, rozproszenie uwagi i brak cierpliwości do przyswajania długich treści, to coraz częściej nasze grzechy główne korzystania z mediów cyfrowych. To, co definiuje sposób, w jaki pracujemy, przyswajamy treści, czy szukamy rozrywki w sieci, w równej mierze przekłada się także na nasze cyfrowe zakupy. Dziś, gdy konsument oczekuje wzorowej obsługi, błyskawicznie ładujących się stron internetowych i łatwych płatności online, nie może być mowy o wieszających się serwisach, rozciągniętym w czasie zamówieniu, czy obsłudze sklepu, która nie odpowiada na nasze zapytania w wyczerpujący sposób. Wraz z wejściem na rynek millenialsów i pokolenia Z, zakupy w internecie muszą dorównywać, jeśli nie przewyższać, standardy jakie oferują sklepy offline. Oczekiwania klienta są bowiem wysokie, a lojalność i przywiązanie do marki coraz słabsze.
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
« Deloitte in Poland »
Nowa era bankowości czyli jak VAS-y zmieniają usługi bankowe i nie tylko
Jest takie powiedzenie, że klient ma zawsze rację. Klienci wybierają dziś firmy, które oferują zarówno dobrej jakości produkty, jak i wysokiej jakości obsługę posprzedażową. Jest to szczególnie prawdziwe w branży finansowej, gdzie poza inwestycjami i transakcjami, klienci budują długotrwałe, oparte na zaufaniu relacje z bankami, funduszami, czy też ubezpieczycielami. Podczas gdy inne branże takie jak produkcja czy handel detaliczny w większości przypadków konkurują pod względem ceny i produktu, firmy z sektora finansowego starają się trzymać z dala od takich praktyk.
pobierz 24.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
Czy sprzedawcy będą jeszcze potrzebni czy zastąpią ich roboty?
Zmiana technologiczna, jaka od kilkunastu lat dokonuje się na naszych oczach, sprawiła, że powstało nowe pokolenie konsumentów. Dziś, większość z nas oczekuje obsługi tu i teraz, ofert, które odpowiadają na nasze spersonalizowane potrzeby i wpasowują się w sposób, w jaki żyjemy. Jak na dynamicznym i ciągle kształtującym się rynku cyfrowym ma radzić sobie zatem tradycyjny sprzedawca?
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
Rozwój sprzedaży online i offline leży w wartości dodanej
Trwająca od kilkunastu lat rewolucja technologiczna pomogła stworzyć zupełnie nowego konsumenta. To osoba, która nie tylko zmieniła sposób, w jaki komunikuje się z otaczającym ją światem, ale także to, jak podejmuje decyzje zakupowe i jakie ślady po sobie zostawia.
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
PZPN i Deloitte o pionierskim projekcie
Nowy rok, nowe wyzwania, ale dziś wspominamy, co wydarzyło się w Polskim Związku Piłki Nożnej w 2018 roku. Nie rozpamiętujemy tu jednak historii piłkarskich rozgrywek, lecz mówimy o przełomowym projekcie, który zrodził się we współpracy PZPN i Deloitte.
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
Jaki był 2018 rok w branży marketingowej?
Koniec 2018 roku zbliża się wielkimi krokami. To świetny moment, by porozmawiać o tym, jaki był ostatni rok z perspektywy brandów, marketerów, ale i technologii, z których korzystają. W ostatnim tegorocznym odcinku podcastu zastanawiamy się również, jakich zmian i wyzwań w marketingu możemy spodziewać się w 2019 roku i dalej.
pobierz 37.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
Stan handlu kontra oczekiwania klientów
Jaki jest obecny stan handlu? Jak się zmienia i w jakim kierunku zmierza? W ósmym odcinku podcastu Digital Marketing Update rozmawiamy o tym, jak obserwacja zachowań zakupowych klientów wpływa na ciekawe rozwiązania w obszarze handlu. Zastanawiamy się też, jak zrozumienie potrzeb współczesnego klienta wpływa na tworzenie coraz lepszych doświadczeń konsumenckich zarówno w przestrzeni online, jak i offline.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Deloitte in Poland »
Handel przyszłości, czyli jakie trendy zmienią oblicze sprzedaży?
Dynamiczny rozwój technologii, wysoka świadomość oraz rosnące oczekiwania konsumentów zmieniają sposób, w jaki dokonujemy dziś zakupów. To rodzi szereg wyzwań, przed którymi staje właśnie branża retail. Gośćmi podcastu są Joanna Zboch - General Manager Estée Lauder Companies oraz Olgierd Cygan - Lider Deloitte Digital CE, z którymi rozmawiamy o obliczach handlu przyszłości.
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Jak zmienia się handel i potrzeby konsumentów? Odcinek 6
W szóstym odcinku rozmawiamy m.in. o kluczowych działaniach, jakie należy podjąć, by odnieść sukces w handlu, w obliczu cyfrowej rewolucji. Mówimy, na co firmy działające w retailu powinny zwrócić uwagę i jaki jest realny wpływ technologii na rozwój organizacji.
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Jak zmienia się handel i potrzeby konsumentów?
Zapraszamy do piątego odcinka cyklu, w którym eksperci Deloitte poruszają tematy związane z cyfrową transformacją organizacji w obszarze marketingu i sprzedaży. W podcaście rozmawiamy o najlepszych praktykach, strategii oraz możliwościach wykorzystania content marketingu i omnichannel przez organizacje.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Jak content marketing i działania omnichannel pomagają sprzedawać?
Zapraszamy do czwartego odcinka cyklu, w którym eksperci Deloitte poruszają tematy związane z cyfrową transformacją organizacji w obszarze marketingu i sprzedaży. W podcaście rozmawiamy o najlepszych praktykach, strategii oraz możliwościach wykorzystania content marketignu i omnichannel przez organizacje.
pobierz 32.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Jakie możliwości stwarza dzisiejsza technologia w kontekście skutecznego wykorzystania danych o klientach?
Rozmawiamy o danych - paliwie i fundamencie działań większości przedsiębiorstw. Mówimy, po co firmom dane, jaki jest ich realny wpływ na rozwój organizacji oraz jak mądrze nimi zarządzać, by przynosiły długofalowe korzyści.
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Czego potrzebuje firma, by zarządzać danymi według najlepszych praktyk i jak się w tym procesie nie pogubić?
W podcaście rozmawiamy o danych - paliwie i fundamencie działań większości przedsiębiorstw. Mówimy, po co firmom dane, jaki jest ich realny wpływ na rozwój organizacji oraz jak mądrze nimi zarządzać, by przynosiły długofalowe korzyści. Gospodarzem podcastu Deloitte Digital jest trendwatcher i autor bloga Mediafeed - Adam Przeździęk.
pobierz 24.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« Deloitte in Poland »
Media społecznościowe - możliwości wykorzystania, innowacyjne rozwiązania i aspekty prawne
Zapraszamy do pierwszego odcinka cyklu, w którym eksperci Deloitte poruszają tematy związane z cyfrową transformacją organizacji w obszarze marketingu i sprzedaży. W podcaście rozmawiamy o prawnych aspektach mediów społecznościowych, budowaniu spójnej strategii social mediowej oraz o wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - chatbotów. Gospodarzem podcastu Deloitte Digital jest trandwatcher i autor bloga Mediafeed - Adam Przeździęk.
pobierz 24.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek