Tchnienie Grozy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Historie dziwne i niesamowite. Czyta Jacek Brzozowski.
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2018-01-16 20:00:04
Audycji w katalogu: 141
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 24 dni temu
« Jacek Brzezowski »
#151: Maria Kowalska - Świątynia W mroku nocy, w ciemnym lesie...
#151: Maria Kowalska - Świątynia  W mroku nocy, w ciemnym lesie ścieżka wije się. W lesie tym dziwne rzeczy się dzieją kiedy tylko mgła nadejdzie… Kolejne opowiadanie konkursowego organizowane przez... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Jacek Brzezowski »
#150: Stefan Grabiński - Demon Ruchu 2/2 Klasyka polskiej grozy...
#150: Stefan Grabiński - Demon Ruchu 2/2 Klasyka polskiej grozy z wątkiem przewodnim, a jakże, kolejowym. Także, wsiadać, para już bucha, szykujcie bilety, tej podróży niestety możecie nie przeżyć…... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Jacek Brzezowski »
#149: Stefan Grabiński - Demon Ruchu ½ Klasyka polskiej...
#149: Stefan Grabiński - Demon Ruchu ½ Klasyka polskiej grozy z wątkiem przewodnim, a jakże, kolejowym. Także, wsiadać, para już bucha, szykujcie bilety, tej podróży niestety możecie nie przeżyć…... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#148: Edgar Allan Poe - Czarny kot 2/2 Tym razem zapraszam Was...
#148: Edgar Allan Poe - Czarny kot 2/2 Tym razem zapraszam Was na historię o skrzywionej miłości do zwierząt, która mści się bez litości… Absolutny klasyk mistrza gotyckiej opowieści w przekładzie... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#147: Edgar Allan Poe - Czarny kot ½ Tym razem zapraszam...
#147: Edgar Allan Poe - Czarny kot ½ Tym razem zapraszam Was na historię o skrzywionej miłości do zwierząt, która mści się bez litości… Absolutny klasyk mistrza gotyckiej opowieści w przekładzie... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#146: Łukasz Radecki - Łzy klauna 2/2 Przerywając na chwilę gore...
#146: Łukasz Radecki - Łzy klauna 2/2 Przerywając na chwilę gore i historie o duchach opowiadanie o introspekcji potępionego… Tekst pochodzi z antologii opowiadań grozy Iron Tales, literackim hołdzie... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 33.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#145: Łukasz Radecki - Łzy klauna ½ Przerywając na chwilę...
#145: Łukasz Radecki - Łzy klauna ½ Przerywając na chwilę gore i historie o duchach opowiadanie o introspekcji potępionego… Tekst pochodzi z antologii opowiadań grozy Iron Tales, literackim hołdzie... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 32.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#144: Piotr Borlik - Poczekalnia dusz 2/2 Historia zakładu...
#144: Piotr Borlik - Poczekalnia dusz 2/2 Historia zakładu pracy, w którym zakres obowiązków jest ściśle określony… Tekst pochodzi z antologii opowiadań grozy industrialnej “Maszyna” wydawnictwa Dom... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 26.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#143: Piotr Borlik - Poczekalnia dusz ½ Historia zakładu...
#143: Piotr Borlik - Poczekalnia dusz ½ Historia zakładu pracy, w którym zakres obowiązków jest ściśle określony… Tekst pochodzi z antologii opowiadań grozy industrialnej “Maszyna” wydawnictwa Dom... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 30.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#142: Jakub Trzeciak - Z powrotem w pokoju numer 12 2/2...
#142: Jakub Trzeciak - Z powrotem w pokoju numer 12 2/2 Opowiadanie o sentymentalnej podróży w czasie, która nie kończy się zbyt owocnie… Tekst pochodzi z ostatniego konkursu magazynu Histeria... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 32.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#141: Jakub Trzeciak - Z powrotem w pokoju numer 12 ½...
#141: Jakub Trzeciak - Z powrotem w pokoju numer 12 ½ Opowiadanie o sentymentalnej podróży w czasie, która nie kończy się zbyt owocnie… Tekst pochodzi z ostatniego konkursu magazynu Histeria... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 38.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#140: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach 4/4 Słyszycie...
#140: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach 4/4 Słyszycie to? To chrobotanie? To szczury… Szczury w murach! Opowiadanie podchodzi ze zbioru opowiadań “Zgroza w Dunwich i inne przerażające... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#139: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach ¾...
#139: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach ¾ Słyszycie to? To chrobotanie? To szczury… Szczury w murach! Opowiadanie podchodzi ze zbioru opowiadań “Zgroza w Dunwich i inne przerażające... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#138: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach 2/4 Słyszycie...
#138: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach 2/4 Słyszycie to? To chrobotanie? To szczury… Szczury w murach! Opowiadanie podchodzi ze zbioru opowiadań “Zgroza w Dunwich i inne przerażające... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 28.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#137: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach ¼...
#137: Howard Philips Lovecraft - Szczury w murach ¼ Słyszycie to? To chrobotanie? To szczury… Szczury w murach! Opowiadanie podchodzi ze zbioru opowiadań “Zgroza w Dunwich i inne przerażające... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Jacek Brzezowski »
#136: Józej Bohdan Dziekoński - Trupia głowa na weselu Krótka...
#136: Józej Bohdan Dziekoński - Trupia głowa na weselu Krótka historia o zadzieraniu z duchami w noc weselną. Opowiadanie pochodzi ze zbioru W pomrokach wiary, opowieści niepokojące wydawnictwa... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 41.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Jacek Brzezowski »
#135: Jan Huskowski - Tragedia na wieży Opowiadanie pochodzi ze...
#135: Jan Huskowski - Tragedia na wieży Opowiadanie pochodzi ze zbioru W pomrokach wiary, opowieści niepokojące wydawnictwa Agharta Muzyka: Błażej Lindner i Jacek Brzezowski Tchnienie Grozy przez... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Jacek Brzezowski »
#134: Edward Frederic Benson - Gdzie nawet ptak nie zaśpiewa 2/2...
#134: Edward Frederic Benson - Gdzie nawet ptak nie zaśpiewa 2/2 W niektórych lasach ptaków nie spotkacie i są ku temu konkretne powody. O tym dlaczego tak jest przekonali się bohaterowie tej... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Jacek Brzezowski »
#133: Edward Frederic Benson - Gdzie nawet ptak nie zaśpiewa...
#133: Edward Frederic Benson - Gdzie nawet ptak nie zaśpiewa ½ W niektórych lasach ptaków nie spotkacie i są ku temu konkretne powody. O tym dlaczego tak jest przekonali się bohaterowie tej wybornej... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 29.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Jacek Brzezowski »
#132: Szymon Płuska - Sprzedawca pasikoników Przygotujcie się na...
#132: Szymon Płuska - Sprzedawca pasikoników Przygotujcie się na mocny trip w zakręconą rzeczywistość inspirowaną kafkowskimi klimatami - przed Wami opowiadanie z kolejnego konkursu Magazynu... Historie dziwne i niesamowite, w starych xięgach znalezione.
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek