Dobrze niedźWIEDZIEĆ

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jestem trenerką i właścicielką Albera Movement. Z moimi gośćmi rozmawiam o ruchu i innych zdrowych nawykach. Poruszam również tematy, o których warto niedźWIEDZIEĆ więcej, żeby być lepszym trenerem i instruktorem.
Data dodania: 2020-02-07 19:47:54
Data aktualizacji: 2020-03-28 14:35:06
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
03 Jak zostać Naczelną Niedźwiedzicą?
Podczas kwarantanny trzeba więcej rozmawiać z samym sobą :D Ze sobą rozmawiałam o tym jak zaczęła się moja przygoda fitnessem i jak z tego urodziło się Albera Movement. Posłuchaj jeżeli chcesz się dowiedzieć jak będąc 20-letnią studentką prawa, stać się Naczelną Niedźwiedzicą w własnej firmie.
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
02 Kim jest Instruktor Fitness?
Z Alicją Gajlewicz przez którą zaczełam "bawić się" w fitness rozmawiałam o tym kim jest instruktor fitness, co umie, jak powinien zajmować się swoimi klientami i ile na tym zarabia. Jak powinno być a jak jest? Posłuchaj!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
03 Modne ćwiczenia - czy powinny być obecne w Twoim treningu?
Z Piotrem Wnukiem rozmawiam o modnych ćwiczeniach: 1. Czy trenować tak jak każą nam gazety, telewizja i social media? 2. Może podpór i przysiad w planie treningowym to nie jest dobry wybór dla każdego? 3. Jak jako trenerzy powinniśmy podejść do modnych ćwiczeń? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka!
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
02 Dlaczego warto bawić się w choreografię w treningu?
Z Agnieszką Majkowską rozmawiałam o obecności choreografii na sali fitness. 1. Co dobrego może zrobić dla nas choreografia? 2. Jak przekonać niezdecydowanych do tej formy ruchu 3.Czy możesz przygotować się jeszcze lepiej do poprowadzenia treningu z elementami choreografii? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka.
pobierz 63.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
01 O czym dobrze niedźWIEDZIEĆ?
Kilka słów o tym kim jestem i o czym będzie podcast Dobrze niedźWIEDZIEĆ.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek