Dobrze niedźWIEDZIEĆ

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jestem trenerką i właścicielką Albera Movement. Z moimi gośćmi rozmawiam o ruchu i innych zdrowych nawykach. Poruszam również tematy, o których warto niedźWIEDZIEĆ więcej, żeby być lepszym trenerem i instruktorem.
Data dodania: 2020-02-07 19:47:54
Data aktualizacji: 2020-08-08 02:20:05
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 godz. temu
EP 06 - Skąd się biorą bóle kręgosłupa?
Z tego odcinka dowiesz skąd się biorą bóle pleców i kręgosłupa i co z nimi zrobić. Lepiej oczywiście zapobiegać niż leczyć dlatego powiem też o tym jak dbać o swój kręgosłup na codzień. 0:50 Czy kręgosłup powinien być prosty? 1:47 Jak zbudowany jest nasz kręgosłup? 4:29 Skąd biorą się przepukliny? 8:40 Czy ból pleców zawsze oznacza problemy z kręgosłupem? 9:00 Jak dbać o swój kręgosłup i kiedy z bólem udać się do lekarza? --- Subskrybuj videobook Albera Movement ([link]) Bonusy, dyskusję i powiadomienia o kolejnych odcinkach znajdziesz na facebookowej grupie Dobrze niedźWIEDZIEĆ ([link]
pobierz 15.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
EP 05 - Nawyk treningu
Z tego odcinka dowiesz się jak zbudować nawyk treningu, czyli jak zacząć się ruszać i nie przestać. Rozmawiam z Wiktorią Walenista, trenerką i psycholog. 5:30 - jak nasza psychika wpływa na trening 7:40 - czy musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu? 11:30 - czy można schudnąć szybko? 20:40 - czy z rozpoczynaniem treningu jest jak z rzucaniem palenia? 30:30 - co jeżeli nie mam czasu ani ochoty na godzinne treningi? 36:30 - 10-minutowy trening __ Listę aplikacji budujących zdrowe nawyki znajdziesz na grupie Dobrze niedźWIEDZIEĆ ([link]
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
04 Skuteczny Trening w czasach Pandemii - Pilates
Pilates to wspaniała metoda treningowa dla każdego, zyskuje szczególnie teraz w czasach kiedy nie można wyjść z domu, żeby poćwiczyć na siłowni czy w plenerze. Dlaczego warto ćwiczyć Pilates? Odpowiadam w tym odcinku - nadal sama przy mikrofonie. Dobrze niedźWIEDZIEĆ co czytać - pozycje polecane w tym odcinku: 1. Joseph Pilates, Return to Life Through Contrology 2. Joan Breibart, Standing Pilates
pobierz 69.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
03 Jak zostać Naczelną Niedźwiedzicą?
Podczas kwarantanny trzeba więcej rozmawiać z samym sobą :D Ze sobą rozmawiałam o tym jak zaczęła się moja przygoda fitnessem i jak z tego urodziło się Albera Movement. Posłuchaj jeżeli chcesz się dowiedzieć jak będąc 20-letnią studentką prawa, stać się Naczelną Niedźwiedzicą w własnej firmie.
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
02 Kim jest Instruktor Fitness?
Z Alicją Gajlewicz przez którą zaczełam "bawić się" w fitness rozmawiałam o tym kim jest instruktor fitness, co umie, jak powinien zajmować się swoimi klientami i ile na tym zarabia. Jak powinno być a jak jest? Posłuchaj!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
03 Modne ćwiczenia - czy powinny być obecne w Twoim treningu?
Z Piotrem Wnukiem rozmawiam o modnych ćwiczeniach: 1. Czy trenować tak jak każą nam gazety, telewizja i social media? 2. Może podpór i przysiad w planie treningowym to nie jest dobry wybór dla każdego? 3. Jak jako trenerzy powinniśmy podejść do modnych ćwiczeń? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka!
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
02 Dlaczego warto bawić się w choreografię w treningu?
Z Agnieszką Majkowską rozmawiałam o obecności choreografii na sali fitness. 1. Co dobrego może zrobić dla nas choreografia? 2. Jak przekonać niezdecydowanych do tej formy ruchu 3.Czy możesz przygotować się jeszcze lepiej do poprowadzenia treningu z elementami choreografii? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka.
pobierz 63.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
01 O czym dobrze niedźWIEDZIEĆ?
Kilka słów o tym kim jestem i o czym będzie podcast Dobrze niedźWIEDZIEĆ.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek