Mamologia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jestem psychologiem, pedagogiem, trenerem umiejętności społecznych, ale przede wszystkim żoną cudownego męża i mamą jeszcze cudowniejszego Frania. Mamologia to historia o tym jak psychologiczne teorie sprawdzają się w codziennym życiu mamy.
Data dodania: 2020-02-07 20:13:25
Data aktualizacji: 2021-03-05 16:55:02
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Jak wychować pewne siebie dziecko?
Jak wychować pewne siebie dziecko? Jak na co dzień kształtować dobrą samoocenę? Jak wspierać dzieci by znały swoją wartość? W tym podcaście usłyszysz rozmowę dwóch psychologów i znajdziesz odpowiedzi właśnie na te pytania.
pobierz 39.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Dlaczego nawet dzieci specjalistów zachowują się źle.
Ten podcast to rozmowa psychologa dziecięcego i terapeuty wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, w którym znajdziesz odpowiedź na pytania, dlaczego nawet dzieci specjalistów nie zawsze zachowują się dobrze? Dlaczego uciekają na spacerach i nie chcą sprzątać zabawek? Kim jest perfekcyjny rodzic?
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Dlaczego dzieci przy mamie są najgorsze?
Dlaczego dzieci często przy mamie zachowują się zupełnie inaczej niż przy innych opiekunach? Dlaczego słyszymy, że tylko przy nas się "tak" zachowują? Ten podcast lepiej pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoje dziecko.
pobierz 19.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Mamologia: Co zamiast klapsa ?
Czy klaps to przemoc? Czy klaps to skuteczna metoda wychowawcza? Jakie są konsekwencje dawania klapsów? Jakie są inne metody wychowawcze alternatywne dla klapsów? W tym podcascie znajdziesz odpowiedź właśnie na te pytania. Dzięki temu odcinkowi dowiesz się jak wspierać rozwój dziecka i wychować pewnego siebie, świadomego i odpowiedzialnego człowieka.
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek