Nowelista

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Autorskie audiobooki – czasem zabawne, a innym razem poważne, ale zawsze ciekawe. Na https://nowelista.wordpress.com przeczytacie moje nowele i opowiadania.
Data dodania: 2020-02-07 20:15:16
Data aktualizacji: 2021-03-07 02:40:04
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 miesięcy temu
Samotny gołąb
"Powłóczył nogami, podpierając się z prawej strony laską. Rzucał się w oczy już z daleka. Nie tylko dlatego, że szedł wolniej niż ktokolwiek inny, tak jakby odstawał od otaczającego go społeczeństwa, lecz także przez przysadzistą budowę ciała i białe włosy [...]".
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Zaliczarka
"Jego ulubionym filmem była «Zemsta frajerów». Wyglądem przypominał bohatera imieniem Levis: nosił duże okulary i miał brzydkie zęby. Dzięki sprytowi i intelektowi, pod koniec filmu Levis zalicza najlepszą dupę w kampusie, po czym dziewczyna się w nim zakochuje. Tymczasem on do tej pory zaliczył tylko swoją prawą rękę. Popularna komedia podtrzymywała go jednakże na duchu [...]".
pobierz 3.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Brazylijski tyłek
"Wszystko, co dobre, szybko powszednieje. Dotyczy to także klubów ze striptizem. Kiedy po raz pierwszy odwiedziłem jeden z takich lokali, przez moje ciało przeszła fala gorąca. Miałem przed sobą dziesiątki roznegliżowanych panienek, które wyginały się jedna po drugiej na rurze. Nie ma bardziej cudownego widoku niż zgrabne kobiece ciało. W takich momentach zawsze przez chwilę wierzyłem w Boga [...]".
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek