O montażu przy kawie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jestem montażystą filmowym i trenerem. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Studiowałem filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim i montaż obrazu i dźwięku w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Prowadzę swoją rubrykę Montaż w każdym wydaniu pisma Film&Tv Kamera. To tak w skrócie :) więcej w dziale "O mnie"
Data dodania: 2020-02-07 20:23:44
Data aktualizacji: 2021-03-06 06:25:04
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
#5 O montażu dla Jana Jakuba Kolskiego i Krzysztofa Gonciarza - rozmowa z Konradem Śniadym
W piątym odcinku rozmawiam z: - Konradem Śniadym - montażystą, który jest autorem montażu do dwóch filmów fabularnych Jana Jakuba Kolskiego. Konrad współpracuje także z jednym z bardziej znanych youtuberów - Krzysztofem Gonciarzem. Ma na swoim koncie również produkcje dokumentalne i etiudy fabularne. Jakie są różnice a jakie podobieństwa między pracą montażysty przy tak różnych formach filmowych? Zapraszam także na blog - [link], na którym znajdziesz ofertę warsztatów i szkoleń z montażu.
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podcast OmontazuPrzyKawie S1 O4
Posłuchaj podcastu "O montażu przy kawie", gdzie rozmawiam o zawodzie, o warsztacie i o montażu. W czwartym odcinku rozmawiam z: - Jakubem Motylewskim - montażystą, który jest autorem montażu do wielu teatrów telewizji. W twym odcinku porozmawiamy o nagrodzonych spektaklach "Wesele" i "Listy z Rosji". Spektakl "Listy z Rosji" możesz obejrzeć pod linkiem [link] Spektakl "Wesele" możesz obejrzeć pod linkiem [link] Posłuchaj i dowiedz się jak montuje się teatr telewizji, na czym polegają wyzwania przed jakimi staje montażysta tej formy filmowej. Zapraszam także na blog - [link], na którym znajdziesz ofertę warsztatów i szkoleń z montażu. Muzyka użyta w audycji na licencji CC: JeffSpeed68_-_Two-Minute_Warning airtone_-_ukeSounds BOCrew_-_SOUL_CONTROL tobias_weber_-_150_Seconds_Of_9_s_(Instrumental)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podcast OmontazuPrzyKawie S1 O3
Posłuchaj podcastu "O montażu przy kawie", gdzie rozmawiam o zawodzie, o warsztacie i o montażu. W trzecim odcinku rozmawiam z: - Sabiną Filipowicz - laureatką nagrody za montaż dokumentu "Proszę o ciszę" na festiwalu Montaż Film Festiwal 2018. Informacja na dzień 24.10.2019 - film można obejrzeć na [link] Posłuchaj i dowiedz się jak montuje się dokumnt obserwacyjny, która zwycięża na festiwalu dla montażystów. :)) Zapraszam także na blog - [link], na którym znajdziesz ofertę warsztatów i szkoleń z montażu. Muzyka użyta w audycji na licencji CC: JeffSpeed68_-_Two-Minute_Warning airtone_-_ukeSounds BOCrew_-_SOUL_CONTROL tobias_weber_-_150_Seconds_Of_9_s_(Instrumental)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
O Montażu Przy Kawie S01E02
Posłuchaj podcastu "O montażu przy kawie", gdzie rozmawiam o zawodzie, o warsztacie i o montażu. W drugim odcinku rozmawiam z: - Kamilem Grzybowskim - laureatem nagrody za montaż fabuły "Drżenia" na festiwalu Montaż Film Festiwal 2018. - Amadeuszem Andrzejewskim - jednym z montażystów filmu "Diablo. Wyścig o wszystko" - pierwszego polskiego filmu akcji o wyścigach samochodowych. Posłuchaj i dowiedz się jak montuje się fabułę, która zwycięża na festiwalu dla montażystów. :)) a także jak pracuje się nad montażem scen pościgów w kinie akcji. Zapraszam także na blog - [link], na którym znajdziesz ofertę warsztatów i szkoleń z montażu. Muzyka użyta w audycji na licencji CC: JeffSpeed68_-_Two-Minute_Warning airtone_-_ukeSounds BOCrew_-_SOUL_CONTROL tobias_weber_-_150_Seconds_Of_9_s_(Instrumental)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
O Montazu Przy Kawie S01E01
Posłuchaj podcastu "O montażu przy kawie", gdzie rozmawiam o zawodzie, o warsztacie i o montażu. W pierwszym odcinku rozmawiam z: - Borysem Dubiańskim - laureatem nagrody za montaż teledysku na festiwalu Montaż Film Festiwal. - Dominiką Kłoczewiak - dyrektorką festiwalu Montaż Film Festiwal. Posłuchaj i dowiedz się jak montuje się wideoklip, który zwycięża na festiwalu dla montażystów. :)) Zapraszam także na blog - [link] Muzyka użyta w audycji na licencji CC: JeffSpeed68_-_Two-Minute_Warning airtone_-_ukeSounds BOCrew_-_SOUL_CONTROL tobias_weber_-_150_Seconds_Of_9_s_(Instrumental)
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek