Relacje Wydarzenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, konferencji, targów, eventów
Data dodania: 2020-02-07 21:32:12
Data aktualizacji: 2021-03-04 13:55:04
Audycji w katalogu: 47
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 46 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz4
Poznaj prelegentów pierwszej konferencji VII Hotel Meeting - konferencja online wszystkich hotelarzy. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o sprzedaży z Blanką Retmańską-Man oraz Elizą Kozicą z Idea Profit, o houskeepingu z Marią Middeldorp z DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center (Kraków, Poland), o bezpieczeństwie sanitarno-epidemiologicznym w hotelu z Marcinem Mączyńskim z Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego - IGHP oraz o utrzymaniu rentowności hotelu w nowej rzeczywistości z Michałem Witkowiczem z Hotele Diament (Park Hotel Diament Zabrze). Na program zaprasza organizator i prowadzący konferencję Rafał Krzycki
pobierz 77.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 45 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 3
Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 3. Kontynuujemy prezentację osób występujących podczas konferencji. Gośćmi programu są Leszek Ciosek - Kaizen Perfection, Urszula Kołtko oraz Tomasz Pieniążek - Mumotive Group oraz Arkadiusz Dawidowski - Spa Consulting. Na program zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 67.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 44 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 2
Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 2. Zapraszamy na drugi z programów przedstawiający prelegentów, dyskutantów i trenerów konferencji Hotel Meeting Online. Gośćmi odcinka są m.in. Krzysztof Głąbiński - SzkoleniaHoteli.pl / LybraTech, Piotr Lendo - Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego, Roman Kawszyn oraz Adam Szaran z AlFianco, Ania Amsolik - Hotelike oraz Krzysztof Stęplowski - MarketingHotelu.pl. Zobaczcie co przygotowali dla Was podczas pierwszej konferencji online wszystkich hotelarzy! Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 43 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 1
Zapraszamy na pierwszy z programów przedstawiający prelegentów, dyskutantów i trenerów konferencji Hotel Meeting. Gośćmi odcinka są m.in. Marta Otrebska z iDelight, Mikołaj Winkiel z Brand24, Maciek Straus z Hotel Afrodyta Business & Spa, Wojciech Herra jako Wojciech Herra ;) oraz Damian Rdzanek z Best CS. Zobaczcie to przygotowali dla Was podczas pierwszej konferencji online wszystkich hotelarzy! Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 42, Hotel Meeting - Andrzej Witek - Instalacja fotowoltaiczna w hotelu – czy to się w ogóle opłaca – case study
Zapraszamy do wysłuchania relacji z prezentacji w trakcie VI edycji konferencji Hotel Meeting. „Prąd ze słońca – ile to kosztuje, kiedy się zwróci, jak duże są oszczędności. Dwa sąsiadujące obiekty, dwie instalacje tej samej mocy. Analiza efektywności, relacji kosztów inwestycji do ilości pozyskiwanej energii. O co zadbać, na co zwrócić uwagę, czego wymagać od wykonawcy. Jak uniknąć pułapek, jakie pozwolenia prawne uzyskać”.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 41 - Hotel Meeting - Marta Otrębska - Butler, jako krawiec spersonalizowanej usługi
Zapraszamy do wysłuchania relacji z prezentacji Marty Otrębskiej w trakcie jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting. Jakie cechy powinien mieć Butler i jak one wpływają na tworzenie więzi z gośćmi? Jak Butler Service bezpośrednio kreuje wyjątkowy guest experience i dlaczego warto inwestować w szkolenia poszerzające zakres zdolności personelu?
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 40 - Hotel Meeting - Elżbieta Nitsze - Jak zachęcić właścicieli do rozwoju branży hotelarskiej
Zapraszamy do wysłuchania relacji z Panelu Dyskusyjnego w trakcie jesienniej edycji konferencji pt. –"Jak zachęcić właścicieli do rozwoju branży hotelarskiej" – w panelu wzięli udział Elżbieta Nitsze, Elżbieta Lendo i Artur Kozieja.
pobierz 28.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 39 - Hotel Meeting - Jacek Olszewski -Rock and roll w hotelu
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej relacji z jesiennej audycji konferencji Hotel Meeting. Jacek Olszewski, trener przedstawił prezentacje pt. „Rock and roll w hotelu, czyli jak grać Guest Experience”
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 38 - Hotel Meeting - Teoria gier - Paweł Lewtak
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji z jesiennej konferencji Hotel Meeting. Paweł Lewtak nakreśli podstawy teorii gier i jej zastosowanie w zarządzaniu hotelem. Czy można przewidzieć ruchy swojego bezpośredniego konkurenta/konkurentów? Dlaczego w chwilach niepewności podejmujemy nieracjonalne i paradoksalnie błędne decyzje? Czym jest dylemat więźnia i strategia „wet za wet”? Czego można się dowiedzieć od noblistów, którzy badali zagadnienia teorii gier?
pobierz 1.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 37 - Hotel Meeting - Nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska
Zapraszamy do wysłuchania relacji z konferencji Hotel Meeting. Dziś panel dyskusyjny pt. „Przyszłość spotkań sektora medycznego – nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska”. Panel poprowadzą: Katarzyna Cioch wiceprezes zarządu ds. nauki i rozwoju Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Anna Kacprzyk manager ds. innowacji i public affairs Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Ireneusz Węgłowski Wiceprezes Zarządu Orbis S.A., Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia, odc. 36 - Jedz Pij Warszawo
Piotr Popiński, warszawski restaurator oraz Grzegorz Mazur z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie opowiadają o pierwszej edycji Festiwalu Jedz Pij Warszawo. To wspaniałe wydarzenie nie tylko dla fanów dobrej gastronomii, ale także dla profesjonalistów.
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia, odc. 35 - Hotel Meeting - Michał Kozak - Jak stworzyć, utrzymać, motywować i rozwijać dobry zespół
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Michał Kozak opowiada o tym jak stworzyć, utrzymywać, motywować i rozwijać dobry zespół.
pobierz 1.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia, odc. 34 - Hotel Meeting - Miłosz Stanisławski
Zapraszamy do wysłuchania pierwszej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Miłosz Stanisławski odpowiada na pytanie "Dla kogo jest Twój hotel i czy potrzebujesz sprzedawać każdą usługę?''
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 33, Gastro Meeting - Rafał Pasenik - Jak zmienić potencjalnych klientów na gości i zwiększyć sprzedaż
Zapraszamy na kolejną relację z wiosennej konferencji Gastro Meeting. Rafał Pasenik opowiada jak zmienić potencjalnych Klientów na Gości restauracji lub hotelu, aby zwiększyć sprzedaż.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 32, Gastro Meeting - Michał Czuma - Jak możesz stracić wszystko
Zapraszamy do wysłuchania relacji z wystąpienia Michała Czumy na V edycji konferencji Gastro Meeting, która odbyła się w maju w Airport Hotel Okęcie.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 31 - Jak wiele hoteli, codnohoteli i apartamentów buduje się obecnie w Polsce
Marlena Kosiura, redaktor naczelna serwisu inwestycjewkurortach.pl opowiada o tym jak wiele buduje się w Polsce apartamentów na wynajem, condohoteli i hoteli. Prezentacja miała miejsce podczas konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 roku.
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje,wydarzenia odc. 30 - Event Biznes - zapowiedź konferencji w Warszawie
Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi konferencji Event Biznes, która odbędzie się 13 listopada w Warszawie.
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje,wydarzenia odc. 29 - Hotel Focus Premium Lublin - konferencja prasowa z okazji otwarcia hotelu
Rozmowa z Łukaszem Płoszyńskim, wiceprezesem zarządu Focus Hotels S.A., która została zarejestrowana po konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji oficjalnego otwarcia hotelu Foocus Premium w Lublinie. Rozmawiamy o nowym hotelu, ale również o tym co obecnie w swoim portfolio posiada grupa i jej planach rozwoju na najbliższe lata.
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje,wydarzenia odc. 28 - Gastro Meeting - Współpraca sommeliera i menedżerem
Zapraszamy do wysłuchania relacji z panelu dyskusyjnego w trakcie trwania wiosennej edycji konferencji Gastro Meeting. Moderatorem panelu jest Piotr Kamecki, panelistami Paweł Demianiuk i Piotr Petryka. Odpowiadają na pytanie jak przełożyć współpracę sommeliera z menedżerem i właścicielem restauracji na większą sprzedaż.
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Relacje, wydarzenia odc. 27 - 3 kroki w hotelowym less waste
Jakub Emanuel Malec - Executive Chef hotelu Novotel Centrum Warszawa Prezentacja pokazująca 3 kroki możliwe do wykonania przez każdy hotel I praktyczne porady jak zredukować ilości wyrzucanego jedzenia: •Mierzenie odpadów •Analiza obszarów •Praktyczne rozwiązania dotyczące redukcji odpadów żywnościowych
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek