Relacje Wydarzenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, konferencji, targów, eventów
Data dodania: 2020-02-07 21:32:12
Data aktualizacji: 2020-07-11 20:50:04
Audycji w katalogu: 47
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 46 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz4
Poznaj prelegentów pierwszej konferencji VII Hotel Meeting - konferencja online wszystkich hotelarzy. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o sprzedaży z Blanką Retmańską-Man oraz Elizą Kozicą z Idea Profit, o houskeepingu z Marią Middeldorp z DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center (Kraków, Poland), o bezpieczeństwie sanitarno-epidemiologicznym w hotelu z Marcinem Mączyńskim z Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego - IGHP oraz o utrzymaniu rentowności hotelu w nowej rzeczywistości z Michałem Witkowiczem z Hotele Diament (Park Hotel Diament Zabrze). Na program zaprasza organizator i prowadzący konferencję Rafał Krzycki
pobierz 77.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 45 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 3
Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 3. Kontynuujemy prezentację osób występujących podczas konferencji. Gośćmi programu są Leszek Ciosek - Kaizen Perfection, Urszula Kołtko oraz Tomasz Pieniążek - Mumotive Group oraz Arkadiusz Dawidowski - Spa Consulting. Na program zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 67.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 44 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 2
Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 2. Zapraszamy na drugi z programów przedstawiający prelegentów, dyskutantów i trenerów konferencji Hotel Meeting Online. Gośćmi odcinka są m.in. Krzysztof Głąbiński - SzkoleniaHoteli.pl / LybraTech, Piotr Lendo - Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego, Roman Kawszyn oraz Adam Szaran z AlFianco, Ania Amsolik - Hotelike oraz Krzysztof Stęplowski - MarketingHotelu.pl. Zobaczcie co przygotowali dla Was podczas pierwszej konferencji online wszystkich hotelarzy! Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 43 - Hotel Meeting Online - poznaj prelegentów cz. 1
Zapraszamy na pierwszy z programów przedstawiający prelegentów, dyskutantów i trenerów konferencji Hotel Meeting. Gośćmi odcinka są m.in. Marta Otrebska z iDelight, Mikołaj Winkiel z Brand24, Maciek Straus z Hotel Afrodyta Business & Spa, Wojciech Herra jako Wojciech Herra ;) oraz Damian Rdzanek z Best CS. Zobaczcie to przygotowali dla Was podczas pierwszej konferencji online wszystkich hotelarzy! Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 42, Hotel Meeting - Andrzej Witek - Instalacja fotowoltaiczna w hotelu – czy to się w ogóle opłaca – case study
Zapraszamy do wysłuchania relacji z prezentacji w trakcie VI edycji konferencji Hotel Meeting. „Prąd ze słońca – ile to kosztuje, kiedy się zwróci, jak duże są oszczędności. Dwa sąsiadujące obiekty, dwie instalacje tej samej mocy. Analiza efektywności, relacji kosztów inwestycji do ilości pozyskiwanej energii. O co zadbać, na co zwrócić uwagę, czego wymagać od wykonawcy. Jak uniknąć pułapek, jakie pozwolenia prawne uzyskać”.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 41 - Hotel Meeting - Marta Otrębska - Butler, jako krawiec spersonalizowanej usługi
Zapraszamy do wysłuchania relacji z prezentacji Marty Otrębskiej w trakcie jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting. Jakie cechy powinien mieć Butler i jak one wpływają na tworzenie więzi z gośćmi? Jak Butler Service bezpośrednio kreuje wyjątkowy guest experience i dlaczego warto inwestować w szkolenia poszerzające zakres zdolności personelu?
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 40 - Hotel Meeting - Elżbieta Nitsze - Jak zachęcić właścicieli do rozwoju branży hotelarskiej
Zapraszamy do wysłuchania relacji z Panelu Dyskusyjnego w trakcie jesienniej edycji konferencji pt. –"Jak zachęcić właścicieli do rozwoju branży hotelarskiej" – w panelu wzięli udział Elżbieta Nitsze, Elżbieta Lendo i Artur Kozieja.
pobierz 28.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 39 - Hotel Meeting - Jacek Olszewski -Rock and roll w hotelu
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej relacji z jesiennej audycji konferencji Hotel Meeting. Jacek Olszewski, trener przedstawił prezentacje pt. „Rock and roll w hotelu, czyli jak grać Guest Experience”
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 38 - Hotel Meeting - Teoria gier - Paweł Lewtak
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji z jesiennej konferencji Hotel Meeting. Paweł Lewtak nakreśli podstawy teorii gier i jej zastosowanie w zarządzaniu hotelem. Czy można przewidzieć ruchy swojego bezpośredniego konkurenta/konkurentów? Dlaczego w chwilach niepewności podejmujemy nieracjonalne i paradoksalnie błędne decyzje? Czym jest dylemat więźnia i strategia „wet za wet”? Czego można się dowiedzieć od noblistów, którzy badali zagadnienia teorii gier?
pobierz 1.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 37 - Hotel Meeting - Nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska
Zapraszamy do wysłuchania relacji z konferencji Hotel Meeting. Dziś panel dyskusyjny pt. „Przyszłość spotkań sektora medycznego – nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska”. Panel poprowadzą: Katarzyna Cioch wiceprezes zarządu ds. nauki i rozwoju Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Anna Kacprzyk manager ds. innowacji i public affairs Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Ireneusz Węgłowski Wiceprezes Zarządu Orbis S.A., Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia, odc. 36 - Jedz Pij Warszawo
Piotr Popiński, warszawski restaurator oraz Grzegorz Mazur z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie opowiadają o pierwszej edycji Festiwalu Jedz Pij Warszawo. To wspaniałe wydarzenie nie tylko dla fanów dobrej gastronomii, ale także dla profesjonalistów.
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia, odc. 35 - Hotel Meeting - Michał Kozak - Jak stworzyć, utrzymać, motywować i rozwijać dobry zespół
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Michał Kozak opowiada o tym jak stworzyć, utrzymywać, motywować i rozwijać dobry zespół.
pobierz 1.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia, odc. 34 - Hotel Meeting - Miłosz Stanisławski
Zapraszamy do wysłuchania pierwszej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Miłosz Stanisławski odpowiada na pytanie "Dla kogo jest Twój hotel i czy potrzebujesz sprzedawać każdą usługę?''
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 33, Gastro Meeting - Rafał Pasenik - Jak zmienić potencjalnych klientów na gości i zwiększyć sprzedaż
Zapraszamy na kolejną relację z wiosennej konferencji Gastro Meeting. Rafał Pasenik opowiada jak zmienić potencjalnych Klientów na Gości restauracji lub hotelu, aby zwiększyć sprzedaż.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 32, Gastro Meeting - Michał Czuma - Jak możesz stracić wszystko
Zapraszamy do wysłuchania relacji z wystąpienia Michała Czumy na V edycji konferencji Gastro Meeting, która odbyła się w maju w Airport Hotel Okęcie.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 31 - Jak wiele hoteli, codnohoteli i apartamentów buduje się obecnie w Polsce
Marlena Kosiura, redaktor naczelna serwisu inwestycjewkurortach.pl opowiada o tym jak wiele buduje się w Polsce apartamentów na wynajem, condohoteli i hoteli. Prezentacja miała miejsce podczas konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 roku.
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 30 - Event Biznes - zapowiedź konferencji w Warszawie
Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi konferencji Event Biznes, która odbędzie się 13 listopada w Warszawie.
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 29 - Hotel Focus Premium Lublin - konferencja prasowa z okazji otwarcia hotelu
Rozmowa z Łukaszem Płoszyńskim, wiceprezesem zarządu Focus Hotels S.A., która została zarejestrowana po konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji oficjalnego otwarcia hotelu Foocus Premium w Lublinie. Rozmawiamy o nowym hotelu, ale również o tym co obecnie w swoim portfolio posiada grupa i jej planach rozwoju na najbliższe lata.
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 28 - Gastro Meeting - Współpraca sommeliera i menedżerem
Zapraszamy do wysłuchania relacji z panelu dyskusyjnego w trakcie trwania wiosennej edycji konferencji Gastro Meeting. Moderatorem panelu jest Piotr Kamecki, panelistami Paweł Demianiuk i Piotr Petryka. Odpowiadają na pytanie jak przełożyć współpracę sommeliera z menedżerem i właścicielem restauracji na większą sprzedaż.
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 27 - 3 kroki w hotelowym less waste
Jakub Emanuel Malec - Executive Chef hotelu Novotel Centrum Warszawa Prezentacja pokazująca 3 kroki możliwe do wykonania przez każdy hotel I praktyczne porady jak zredukować ilości wyrzucanego jedzenia: •Mierzenie odpadów •Analiza obszarów •Praktyczne rozwiązania dotyczące redukcji odpadów żywnościowych
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek