Relacje Wydarzenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, konferencji, targów, eventów
Data dodania: 2020-02-07 21:32:12
Data aktualizacji: 2020-02-19 10:15:07
Audycji w katalogu: 39
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
Relacje, wydarzenia odc. 38 - Hotel Meeting - Teoria gier - Paweł Lewtak
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji z jesiennej konferencji Hotel Meeting. Paweł Lewtak nakreśli podstawy teorii gier i jej zastosowanie w zarządzaniu hotelem. Czy można przewidzieć ruchy swojego bezpośredniego konkurenta/konkurentów? Dlaczego w chwilach niepewności podejmujemy nieracjonalne i paradoksalnie błędne decyzje? Czym jest dylemat więźnia i strategia „wet za wet”? Czego można się dowiedzieć od noblistów, którzy badali zagadnienia teorii gier?
pobierz 1.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Relacje, wydarzenia odc. 37 - Hotel Meeting - Nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska
Zapraszamy do wysłuchania relacji z konferencji Hotel Meeting. Dziś panel dyskusyjny pt. „Przyszłość spotkań sektora medycznego – nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska”. Panel poprowadzą: Katarzyna Cioch wiceprezes zarządu ds. nauki i rozwoju Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Anna Kacprzyk manager ds. innowacji i public affairs Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Ireneusz Węgłowski Wiceprezes Zarządu Orbis S.A., Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Relacje, wydarzenia, odc. 36 - Jedz Pij Warszawo
Piotr Popiński, warszawski restaurator oraz Grzegorz Mazur z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie opowiadają o pierwszej edycji Festiwalu Jedz Pij Warszawo. To wspaniałe wydarzenie nie tylko dla fanów dobrej gastronomii, ale także dla profesjonalistów.
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Relacje, wydarzenia, odc. 35 - Hotel Meeting - Michał Kozak - Jak stworzyć, utrzymać, motywować i rozwijać dobry zespół
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Michał Kozak opowiada o tym jak stworzyć, utrzymywać, motywować i rozwijać dobry zespół.
pobierz 1.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Relacje, wydarzenia, odc. 34 - Hotel Meeting - Miłosz Stanisławski
Zapraszamy do wysłuchania pierwszej relacji z VI edycji konferencji Hotel Meeting. Miłosz Stanisławski odpowiada na pytanie "Dla kogo jest Twój hotel i czy potrzebujesz sprzedawać każdą usługę?''
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 33, Gastro Meeting - Rafał Pasenik - Jak zmienić potencjalnych klientów na gości i zwiększyć sprzedaż
Zapraszamy na kolejną relację z wiosennej konferencji Gastro Meeting. Rafał Pasenik opowiada jak zmienić potencjalnych Klientów na Gości restauracji lub hotelu, aby zwiększyć sprzedaż.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 32, Gastro Meeting - Michał Czuma - Jak możesz stracić wszystko
Zapraszamy do wysłuchania relacji z wystąpienia Michała Czumy na V edycji konferencji Gastro Meeting, która odbyła się w maju w Airport Hotel Okęcie.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 31 - Jak wiele hoteli, codnohoteli i apartamentów buduje się obecnie w Polsce
Marlena Kosiura, redaktor naczelna serwisu inwestycjewkurortach.pl opowiada o tym jak wiele buduje się w Polsce apartamentów na wynajem, condohoteli i hoteli. Prezentacja miała miejsce podczas konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 roku.
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Relacje,wydarzenia odc. 30 - Event Biznes - zapowiedź konferencji w Warszawie
Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi konferencji Event Biznes, która odbędzie się 13 listopada w Warszawie.
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relacje,wydarzenia odc. 29 - Hotel Focus Premium Lublin - konferencja prasowa z okazji otwarcia hotelu
Rozmowa z Łukaszem Płoszyńskim, wiceprezesem zarządu Focus Hotels S.A., która została zarejestrowana po konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji oficjalnego otwarcia hotelu Foocus Premium w Lublinie. Rozmawiamy o nowym hotelu, ale również o tym co obecnie w swoim portfolio posiada grupa i jej planach rozwoju na najbliższe lata.
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relacje,wydarzenia odc. 28 - Gastro Meeting - Współpraca sommeliera i menedżerem
Zapraszamy do wysłuchania relacji z panelu dyskusyjnego w trakcie trwania wiosennej edycji konferencji Gastro Meeting. Moderatorem panelu jest Piotr Kamecki, panelistami Paweł Demianiuk i Piotr Petryka. Odpowiadają na pytanie jak przełożyć współpracę sommeliera z menedżerem i właścicielem restauracji na większą sprzedaż.
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relacje, wydarzenia odc. 27 - 3 kroki w hotelowym less waste
Jakub Emanuel Malec - Executive Chef hotelu Novotel Centrum Warszawa Prezentacja pokazująca 3 kroki możliwe do wykonania przez każdy hotel I praktyczne porady jak zredukować ilości wyrzucanego jedzenia: •Mierzenie odpadów •Analiza obszarów •Praktyczne rozwiązania dotyczące redukcji odpadów żywnościowych
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 26 - Gastro Meeting - Jarosław Dumanowski - Inspiracje dla gastronomii i opowieść dla turystyki
Profesor Jarosław Dumanowski, historyk czasów nowożytnych specjalizujący się w kulturowej historii kuchni i jedzenia, opowie między innymi o tym, jakie potrawy cieszyły się niegdyś ogromną popularnością oraz dlaczego warto wracać do doświadczeń dawnych kuchmistrzów.
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 25- Jak w mądry sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby gości restauracji
Przedstawiciele kampanii Roślinniejemy opowiadają o tym, jak zmieniają się trendy i dlaczego należy za nimi podążać, aby z jednej strony dbać o swoje zyski, ale i o wizerunek hotelu
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 24, Gastro Meeting - Organizacja wydarzeń biznesowych oraz wesel klientów VIP
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji w konferencji Gastro Meeting, w której Jakub Urbaniak, właściciel Miętowych Wzgórz i Złotopolskiej Doliny opowie o tym jak organizować wydarzenia w wersji premium. O tym jak spełniać nawet najdziwniejsze prośby gości, jak zapewniać im prywatność i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim jak sprawić by wyjechali ze wspaniałymi wspomnieniami i chcieli do wracać.
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 23 - Zapowiedź konferencji Plant-Powered Perspectives 2019
Polacy coraz częściej rezygnują z mięsa – według badań zrealizowanych na zlecenie kampanii RoślinnieJemy już 57,8 % deklaruje ograniczenie jego spożycia, a 73% chce zastąpić je roślinnymi alternatywami, jeśli tylko będą one zdrowe, pełne smaku i przystępne cenowo. Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi kolejnej edycji konferencji Plant-Powered Perspectives.
pobierz 40.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 22 - Dlaczego Revenue Management nie działa u mnie w hotelu
Krzysztof Głąbiński opowiada o bardzo ważnych elementach, które wpływają na jakość revenue management hotelu.
pobierz 19.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 21 - Gastro Meeting - Zarządzanie talentami w gastronomii - panel dyskusyjny
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z konferencji Gastro Meeting, która odbyła się 20 maja w Airport Hotel Okęcie. W panelu dyskusyjnym prowadzonym przed Agatę Wojdę- cukiernicy Michał Iwaniuk i Michał Doroszkiewicz opowiedzą o swoim zawodzie, o poziomie szkół gastronomicznych i pracy z utalentowanymi pracownikami.
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacje, wydarzenia odc. 20 - Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 - Jak tworzyć działania CSR na dużą skalę, gdy mam mały budżet
Rafał Krzycki, organizator konferencji Hotel Meeting, opowiada o tym dlaczego warto, a wręcz trzeba, angażować się w działania CSR. Przedstawia konkretne przykłady działań hotelarzy, od akcji społecznych, przez rozwój pracowników czy wsparcie lokalnej społeczności, aż po ochronę środowiska i edukację. Opowiada także o pierwszej w Polsce zorganizowanej akcji charytatywnej branży hotelarskiej Hotel Super Heroes
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Relacje,wydarzenia odc. 19 - Gastro Meeting - Szymon Milonas - Zarządzanie talentami w gastronomii
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej prezentacji z konferencji Gastro Meeting, która odbyła się 20 maja w Airport Hotel Okęcie. Szymon Milonas opowie o zarządzaniu talentami w gastronomii. Jakie korzyści dla pracodawcy niosą utalentowani pracownicy? Czy być może mogą przysporzyć zmartwień? Czy warto inwestować w talenty?
pobierz 18.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek