Meteor.exe

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: meteor.exe to audycja, w której usłyszycie najnowsze wieści ze świata gier, e-sportu i technologii. Znajdziecie tu również ciekawe dyskusje, interesujących gości i wspomnienia jak kiedyś wyglądał świat cyfrowej rozrywki. Słuchajcie nas w środy i piątki o 17:00, na żywo, w Radiu Meteor. Kontakt: mateusz.stasiak@meteor.amu.edu.pl
Data dodania: 2020-02-07 21:49:10
Data aktualizacji: 2021-01-22 18:50:04
Audycji w katalogu: 60
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 miesięcy temu
Radio Meteor #hot16challenge2
Wykonanie i tekst: Gabriela Macniak, Patryk Sałacki, Mateusz Stasiak, Kuba Pluciński, Marcel Kędziora, Mikołaj Mikrus Obała Muzyka: Black Rose Beatz Produkcja: Mateusz Stasiak
pobierz 3.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podsumowanie roku 2019 | 20.12.19
Ostatnie w tym roku wydanie meteor.exe! Bartek Łojewski, Marcel Kędziora oraz Mateusz Stasiak podsumują dla Was cały rok w świecie gier i technologii. Nie zabraknie niespodzianek i ciekawych anegdot. Tego po prostu nie można ominąć!
pobierz 80.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Gothic Playable Teaser | 18.12.19
Na meteor.exe zapraszają Adam Burmistrzak, Mikołaj Lustig oraz Marceli Kaźmierczak.
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Świąteczny turniej FIFA 20, The Game Awards 2019 | 13.12.19
Status sieci sprawdzony? Aktualizacje zrobione? Jeżeli tak, to jesteście gotowi na dzisiejsze meteor.exe! Usłyszycie w nim o The Game Awards 2019 oraz o naszym świątecznym turnieju w Fifę.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ESL Pro League | 11.12.19
Po dobrej wiadomości o potencjalnym rozpadzie Virtus.pro, nadszedł czas na tę złą . To ostatnia audycja meteora.exe poświęcona całkowicie Counterowi. Podsumujemy minione finały ESL Pro League, przedstawimy kończące rok turnieje, omówimy pojawienie się OG na scenie CSa oraz pogadamy o aktualnym numerze jeden na polskiej scenie. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszym wydarzeniu Świąteczny turniej e-sportowy , na który jeszcze raz zapraszamy!
pobierz 82.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Nowa postać w LoL, Najlepsze prezenty | 06.12.19
Dzisiaj Mikołajki więc wasi prowadzący Mateusz Drobnik i Paweł Zawadziński opowiedzą wam o szalonym Mikołaju i podpowiedzą jaki prezent dla gracza wybrać.
pobierz 78.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Prywatność w sieci | 04.12.19
Żyjemy w epoce informacji. Korzystamy z wielu ułatwień od Google i Facebooka. Pytanie czy możemy czuć się w pełni bezpieczni. Na to pytanie postarają się odpowiedzieć Michał Król i Krzysztof Zielinski.
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Black Friday | 29.11.19
W czarny piątek doradzą Wam jak nie dać zrobić się w butelkę oraz opowiedzą o nowościach ze świata gier i technologi Mateusz Drobnik i Michał Król.
pobierz 53.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Xbox Scarlett vs. PS5, Teamfight Tactics | 27.11.19
Marcel Kędziora i Mateusz Stasiak zapraszają na kolejne meteor.exe ! Mamy dla Was między innymi recenzję Teamfight Tactics!
pobierz 69.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Shattered Web, Esports Awards | 22.11.19
2 lata musieli czekać fani CS:GO na kolejną operację. Miłośnicy meteor.exe znajdują się w zdecydowanie lepszej pozycji :D Już za 30 minut na antenie powitają was Olga Pilarczyk i Adam Mikołajczyk , którzy przybliżą Wam szczegóły operacji Shattered Web. Oprócz tego, nasi prowadzący podsumują ostatnie CSowe lany oraz zapowiedzą te, które już za pasem Samym CSem człowiek nie żyje (chociaż chciałby), więc poruszymy również temat Esports Awards 2019 oraz nowego trybu do popularnej karcianki Blizzarda.
pobierz 83.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Half-Life, ExileCon, Stadia | 20.11.19
Half-Life 3 confirmed! No prawie.... W dzisiejszym meteor.exe usłyszycie kilka słów na temat nowej gry ze studia GabeNa. Oprócz tego, opowiemy o czym dowiedzieliśmy się na ExileConie oraz porozmawiamy na temat Google Stadia.
pobierz 67.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Apki ułatwiające życie | 15.11.19
W naszym życiu coraz częściej brakuje nam czasu na pewne czynności. Z pomocą przychodzi nam niezastąpiona technologia. Michał Król i Bartek Łojewski przybliżają nam aplikacje ułatwiające życie.
pobierz 78.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podsumowanie Worlds 2019, Gość: Michał Nykiel | 13.11.19
To będzie wyjątkowy odcinek meteor.exe. Będziemy gościć w naszym studio Michała Nykiela, gracza drużyny Koziołki UAM, która zmaga się na Summoner’s Rift w tegorocznej T-Mobile Lidze Akademickiej. Dodatkowo omówimy niedzielne finały Mistrzostw Świata w League of Legends, zmiany, które nadejdą w tym sezonie oraz nową bohaterkę. Tak jak Senna ucieknijcie ze swojego więzienia, odstawcie swoją pracę na bok i dołączcie do Michała Materki, Krzysztofa Zielińskiego i Pawła Zawadzińskiego!
pobierz 85.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BlizzCon, Call of Duty, The Outer Worlds | 06.11.19
W dzisiejszym odcinku meteor.exe rzucimy okiem na aktualne wydarzenia na Blizzconie, najnowsze Call Of Duty i The Outer Worlds, pogadamy o problemach na (a może raczej z) Dzikim Zachodzie i wiele innych! Zapraszają Patryk Sałacki i Mikołaj Mikrus Obała .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
StarSeries, Worlds 2019, Warcraft | 30.10.19
Esport będzie królował podczas audycji. Rozwiniemy wątki poruszone w bloku (Worldsy 2019, Finały StarSeries) i dodamy do nich soczysty komentarz, zakrapiany dobrym humorem naszych prowadzących. Na deser zaserwujemy kilka ciekawostek dotyczących "nowego" Warcrafta oraz jego kosmicznego odpowiednika. Zapowiada się smakowicie, w szczególności, że w meteorowej kuchni pojawił się nowy esportowy szef — Krzysztof Zielinski, który zadebiutuje na naszej antenie.
pobierz 111.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
The Outer Worlds | 25.10.19
Parę słów o nowej produkcji Obsidian i nie tylko! Zapraszają Bartek Łojewski i Patryk Sałacki.
pobierz 95.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cenzura w Chinach | 23.10.19
W kolejnym odcinku meteor.exe poruszymy takie tematy jak: ban i pełna cenzura na znanego YouTubera w Chinach, nowe informacje dotyczące następnej konsoli PlayStation, powspominamy Poznań Game Arena i wiele innych! Zapraszają Mikołaj Mikrus Obała i Mateusz Drobnik
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Poznań Game Arena 2019 | 18.10.19
Kolejne meteor.exe, na które zapraszają Tomasz Garstka oraz Mateusz Stasiak ! W dzisiejszym odcinku parę słów o rozpoczętych właśnie targach Poznań Game Arena 2019 .
pobierz 68.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Marki i ich ambasadorzy | 16.10.19
Zapraszamy na meteor.exe, w którym Adam oraz Marceli wspólnie porozmawiają na temat największych targów gier w Polsce. Poruszymy również ciekawy i niecodzienny wybór Samsunga na ich ambasadora marki.
pobierz 90.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Blizzard | 11.10.19
Przejrzymy najświeższe informacje ze świata gier komputerowych oraz esportu. Porozmawiamy także o ważnym problemie dotyczącym Blizzarda oraz Hong Kongu. Zapraszają Olga Pilarczyk i Adam Mikołajczyk.
pobierz 52.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek