Erpegowe Piekiełko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Erpegowego Piekiełka, głównie sesje RPG do odsłuchania.
Data dodania: 2020-02-07 21:50:16
Data aktualizacji: 2020-07-14 16:40:11
Audycji w katalogu: 83
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Wyprawa Orfeusza 1 / 3 (sesja Mothership)
Statek Wolnych Rubieży Costaguana (kosmiczny frachtowiec) zboczył z kursu i wybudzona załoga odkryła Statek Badawczy Federacji Handlowej Orfeusz, który ponoć zaginał 50 lat temu. Kapitan Arthur Dallas wydał więc rozkaz swoim sześciu ludziom, by zbadali statek i wyszabrowali z niego to, co się tylko da. Tak zaczyna się ta przygoda... Moje pierwsze podejście do "Mothership", robione trochę naprędce i chaotycznie, ale jakoś poszło :) Nie obyło się bez błędów, ale jak to mówię - system trzeba dotrzeć, a pierwsze 2-3 sesje to nauka mechaniki i poprawianie błędów. To był jednostrzał, więc zrezygnowałem całkowicie z zasad tworzenia własnego statku, nie było to bowiem potrzebne na tej sesji. Dodatkowo nie wiedząc, jak bardzo wyjdzie śmiertelna ta sesja, gracze stworzyli sobie po dwie postaci (dlatego czasami przez chwilę odgrywają drugą postać). Przepraszam również za jakość nagrania. Z powodu błędu, którego nie zauważyłem, mój głos nagrał się bardzo głośno, a głosy graczy bardzo cicho. W wyniku czego musiałem poświecić dużo czasu na montaż, by jakoś doprowadzić tę sesję do stanu możliwego do bezstresowego odsłuchania. Dziękuje moim graczom i patronom za sesję. Wystąpili: Pilot John Shark (załogant) - Tomek Doktor Keith Whitson (naukowiec) - Patryk Sierżant Guillermo De la Cruz (marine) - Piotrek Pierwsza Oficer SBFH Orfeusz - Marta Mistrz Gry - Beamhit Pamiętajcie, można wspierać Erpegowe Piekiełko na Patronite: [link]
pobierz 60.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 2 - Wilki z Rubieży część 2
Nasze Wilki z Rubieży uratowały Karę, córke kapitana, ale teraz muszą jeszcze dotrzeć do fortu cali i zdrowi. Czy im się uda? Sesja nagrana z moimi patronami: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link] Zdjęcie wikinga: [link] Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 76.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 1 - Wilki z Rubieży część 1
Nasze pierwsze spotkanie z "Savage Worlds Edycja Przygodowa". Na start, by zapoznać się z mechaniką, prosta przygoda "Wilki z Rubieży". Jak widać przenosimy się do świata "Bestii i Barbarzyńców" A grają ze mną moi patroni: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link] Zdjęcie wikinga: [link] Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 7 - Pani Nocy część 1
Fanatyczny oddział samobójców w obozie, więcej trupów na szlaku, a w tle gdzieś tajemniczy więzień zwany "Panią Nocy". Kim jest tajemnicza wiedźma, kto ją uwolnił, ile tak naprawdę w całą sprawę zamieszanych jest ugrupowań? Śledztwo trwa, a do prawdy na drodze stanął najprawdziwszy troll. Zmęczona drużyna wraca do obozu dla uchodźców...  "Pani Nocy" oparta jest na "Skowycie przeklętych bogów", przygody do Symbaroum z dodatku "Adventure Pack 3". Zapraszam do oglądania 7 odcinka z naszej kampanii Symbaroum. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 95.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 6 - Skowyt przeklętych bogów część 2
W obozie dla uchodźców wybuchł chaos. Atak abominacji, pożar, zabójstwo ludzi wyglądających na Czarne płaszcze oraz tajemnicza wiedźma. Drużyna została w to wszystko jakoś zamieszana i teraz starają się dociec prawdy. "Skowyt przeklętych bogów" to przygoda do Symbaroum z dodatku "Adventure Pack 3". Zapraszam do oglądania 6 odcinka z naszej kampanii Symbaroum. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 83.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 5 - Skowyt przeklętych bogów część 1
Berrdon, Alister i Liam przeszli bezpiecznie przez Tytany, ale to nie oznacza, że już mogą spokojnie wejść do Ambrii. Ostatnią przeszkodą jest Przystań Priosa, czyli małe miasteczko położone na wyspie, z którego można dostać się dalej, w głąb nowych ziem. Wierni słudzy królowej jednak nie wpuszczają wszystkich, należy sobie zasłużyć na przepustkę. Nasi bohaterowie więc na razie muszą zatrzymać się w obozie uchodźców. "Skowyt przeklętych bogów" to przygoda do Symbaroum z dodatku "Adventure Pack 3". Zapraszam do oglądania 5 odcinka. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 75.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 12 (Żegnaj Joe)
VIJ z lecznicy dla biedoty prosi FALCO o pewną pomoc. Oto po ostatnich walkach z tutejszymi gangami, zaginęła gdzieś jej siostra, TIARA. FALCO bez problemu przekonała resztę grupy, by się tym zajęli. Nie wiedzą o tym, że za wszystkim stoi najprawdziwszy POTWÓR...  Yep, ostatni odcinek Gwiezdnych Przegrywów nagrany przed pandemią. (W odcinku spojlery do przygody Chronicles of the Gatekeeper) Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Beamhit - Killjoy (Human, Hired Gun - Enforcer/Marauder) Michał - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 85.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 11 (Mroczniejsze Widmo)
Gwiezdne Przegrywy pomogły rozwiązać problem z gangami Złomowiska. Zyskali przy okazji nowych sprzymierzeńców i wrogów. Najważniejsze jednak, CARDO  w końcu otworzył Holokron. Strażnikiem tego artefaktu okazał się duch stworzony na podobieństwo mistrza Jedi SULJO WARDE. Ów mistrz opanował PRZEWIDYWANIE, mało znaną ścieżkę Mocy. Niestety, kiedy przebywał na planecie ARBOOINE wraz z obiecującym młodzieńcem GELEM MARCOLFEM, zastała ich Wojna Klonów. Ta planeta to ostatnie znane miejsce przebywania SULJO WARDE. Jego tajemnice są na wyciągnięcie ręki, ale brakuje trzech kryształów kyber, które w pełni odblokowałyby wiedzę zaklętą w Holokronie. Tymczasem drużyna dowiedziała się również, komu nacisnęli na odcisk podczas pechowego spotkania ze SREBRNĄ GWIAZDĄ. Za brutalnym atakiem na ten statek stoi DIUK IRBIAN, imperialny zarządca w mieście JORRA na planecie CATO NEIMOIDIA. Ale nim drużyna ruszy dalej, czeka ich jeszcze jedno zadanie na ZŁOMOWISKU... Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Beamhit - Killjoy (Human, Hired Gun - Enforcer/Marauder) Michał - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 57.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Symbaroum odcinek 4 - Ziemia obiecana część 4
Berrdon (Oskar), Alister (Damian) oraz Liam (Mateusz) przygarnęli Łasicę, złodziejaszka kiełbasy i pasażera na gapę. Przerwali również próbę gwałtu na Lando, jednej z dziewczyny w karawanie, a niedoszli sprawcy zawisnęli na drzewie. Morale w karawanie coraz niższe, a do ziemi obiecanej został jeszcze kawałek... Zapraszam na ostatnią część przygody "Ziemia obiecana". czy nasi bohaterowie dotrą do celu podróży cali i zdrowi? A ich towarzysze? Sesja rozegrana w ramach akcji "grania w RPG dla lekarzy": [link] Tutaj znajdziecie zbiórkę: [link] Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 127.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Symbaroum odcinek 3 - Ziemia obiecana część 3
(Ostrzeżenie - przemoc seksualna) Berrdon (Oskar), Alister (Damian) oraz Liam (Mateusz), przezwyciężyli pierwszą przeszkodę, jaka stanęła im na drodze do Ambrii. Na szczęście złapali i ukarali złodzieja Słonecznego Kamienia, równocześnie jednak czekała ich konfrontacja z ich byłym dowódcą - Roganem. Ale jak to się mówi, karawana jedzie dalej. Sesja rozegrana w ramach akcji "grania w RPG dla lekarzy": [link] Tutaj znajdziecie zbiórkę: [link] Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 86.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Symbaroum odcinek 2 - Ziemia obiecana część 2
Berrdon (Oskar), Alister (Damian) oraz Liam (Mateusz), przyłączają się do karawany Mistrza Argasto. Czeka ich przeprawa przez Tytany, ale czy zdążą dotrzeć do Ambrii, nim zastaną ich śniegi? Sesja rozegrana w ramach akcji "grania w RPG dla lekarzy": [link] Tutaj znajdziecie zbiórkę: [link] Zapraszam na Patronite: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 133.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 10 (Gangi biedniejszego Złomowiska)
Na poziomach biedoty na ZŁOMOWISKU działał punkt medyczny, gdzie pewien doktor starał się pomagać wielu potrzebującym. Niestety, z powodu walk pomiędzy tamtejszymi gangami, doktor zginął. Gwiezdne Przegrywy dostają więc zlecenie od SAULA, by jakoś przywrócić do działania klinikę (nim pojawi się nowy doktor) oraz, by przy okazji, zajęły się działającymi tam . Jak więc sobie poradzą z tym zadaniem nasi ukochani (anty)bohaterowie? W ogóle dlaczego SAUL, który jest przecież Huttem, wspomaga biednych na ZŁOMOWISKU? Oto 10 odcinek Gwiezdnych Przegrywów. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Michał - RK-44 (Droid, Explorer  - Scout) Beamhit - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 168.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Symbaroum odcinek 1 - Ziemia obiecana część 1
Po bardzo długim okresie, wracam do prowadzenia sesji online. Początek naszej nowej kampanii w Symbaroum. Oto przygody Berrdona (Oskar), Alistera (Damian) oraz Liama (Mateusz), jednych z ostatnich uchodźców, którzy starają się przedostać do Ambrii. Sesja rozegrana w ramach akcji "grania w RPG dla lekarzy": [link] Tutaj znajdziecie zbiórkę: [link] Zapraszam na Patronite: [link] Wykorzystano utwór od [link].
pobierz 70.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 9 (Zlecenie dla Saula)
Załoga SREBRNEJ GWIAZDY zginęła, ale naszym bohaterom udało się zabezpieczyć transport leków. Niestety, o działalności Gwiezdnych Przegrywów  dowiedział się niejaki DUKE ERRON IRNIAN, co może zwiastować kolejne problemy. Tymczasem okazało się, że na statku transportowane nie były tylko medyczne zapasy... CARDO kierowany jakąś tajemniczą mocą odkrył schowany HOLOKRON. Gdyby tylko wiedział, jak go otworzyć... Po przejęciu towaru nasza załoga wraca pomału na ZŁOMOWISKO, by spotkać się z SAULEM. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Michał - RK-44 (Droid, Explorer  - Scout) Beamhit - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 75.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 8 (Ostatni lot Srebrnej Gwiazdy)
(Uwaga, małe spojlery do przygody Chronicles of the Gatekeeper) Gwiezdne Przegrywy wybrały spośród swoich członków załogi kapitana - został nim RK-44. Do tego wszystkiego zyskały całkiem nowy pomocny kontakt, nietypowego Hutta, który jest prawnikiem, oraz z jakiegoś powodu zajmuje się jedną z biedniejszych dzielnic na ZŁOMOWISKU. SAUL, bo tak nazywa się nasza przerośnięta żaba, dał też pierwsze zlecenie naszym milusińskim - przejąć pewne leki z frachtowca SREBRNA GWIAZDA. Przed wyruszeniem  w drogę Gwiezdne Przegrywy spuściły jeszcze łomot imperialnym trepom, którzy naprzykrzali się FALCO. Teraz pozostaje już tylko odebrać towar od pani kapitan z frachtowca. Tytuł odcinka jest podany dla zmyłki. Nie sugerujcie się nim. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Michał - RK-44 (Droid, Explorer  - Scout) Beamhit - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 70.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
D&D 5e - Smalec z Gryfa
Oto początek wspaniałej nowej kampanii na naszym kanale! 4 dzielne krasnoludy wyruszają na szlak, by zdobyć chwałę, bogactwo, pedeki i serca swoich ukochanych krasnoludzic! Uzbrojeni, opancerzoni, ze wsparciem drużynowego kleryka oraz, co najważniejsze, z zapasem smalcu z gryfa. Co może pójść nie tak? Uwaga, małe spojlery do przygody "Kłopoty z Goblinami" Janka Sielickiego ([link]. Przygoda nagrana w kooperacji z Sojuszem Krasnoludów ([link]. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Piotrek jako Darin, krasnolud wzgórzowy, kleryk Sharindlar, ND Artur jako Brand, krasnolud górski, paladyn, PN Damian jako Flokir, krasnolud górski, barbarzyńca, ND Bartek jako Bardin, krasnolud wzgórzowy, łowca, ND Beamhit jako MG © Wizards of the Coast 2020
pobierz 115.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Reiklandzka gawęda odc. 21 - Koniec burzy
Oto on, koniec pierwszego sezonu. Finał, w którym niektóre postacie odkryją swoje prawdziwe twarze... Jak zawsze, mogło wyjść lepiej, ale chyba już pod koniec tego spotkania wszyscy odczuwali zmęczenie. Oczywiście, mogło wyjść tez o wiele gorzej. Dziękuje wszystkim, którzy towarzyszyli nam przez cały ten sezon (od maja 2019 do marca 2020). Co dalej? Krótka przerwa, a ja muszę się zastanowić (wraz z graczami) w którym kierunku ma iść dalej ta kampania. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Pierwotne ilustracje postaci - Darek Zawiązalec ([link]) Obecne ilustracje postaci - Tomasz Ściolny ([link]) Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Tło na sesję - Piotr Anzorge W filmie wykorzystano utwory od [link] Wykorzystano również utwory od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Erica von Durheim, handlarka Ula jako Aryadda, traperka Piotrek jako Otwin Hecht, kapłan Shallyi Michał jako Lars Hecht, strażnik rzeczny Beamhit jako MG Strona poświęcona Reiklandzkiej gawędzie, znajdziecie tam opis bohaterów niezależnych, spojlery do poszczególnych odcinków oraz karty postaci: [link] Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition© Copyright Games Workshop Limited 2020. Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, logo the Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, GW, Games Workshop, Warhammer, The Game of Fantasy Battles, logo komety o dwóch ogonach, i wszystkie powiązane logo, ilustracje, grafiki, nazwy, potwory, rasy, pojazdy, miejsca, broń, postaci, i jego charakterystyczne podobieństwo, są albo ® albo TM, albo/i © Games Workshop Limited, zarejestrowane na całym świecie. Logo Cubicle 7 Entertainment i Cubicle 7 Entertainment są znakami towarowymi należącymi do Cubicle 7 Entertainment Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020 Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 115.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Reiklandzka gawęda odc. 20 - Bitwa z goblinami
Oto odcinek, w którym trochę eksperymentowałem :) A co w tym odcinku? W całości jest on poświęcony walce, jaką stoczyli obrońcy Stromdorfu ze zbierającą się hordą goblinów. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Pierwotne ilustracje postaci - Darek Zawiązalec ([link]) Obecne ilustracje postaci - Tomasz Ściolny ([link]) Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Tło na sesję - Piotr Anzorge W filmie wykorzystano utwory od [link] Wykorzystano również utwory od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Erica von Durheim, handlarka Ula jako Aryadda, traperka Piotrek jako Otwin Hecht, kapłan Shallyi Michał jako Lars Hecht, strażnik rzeczny Beamhit jako MG Strona poświęcona Reiklandzkiej gawędzie, znajdziecie tam opis bohaterów niezależnych, spojlery do poszczególnych odcinków oraz karty postaci: [link] Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition© Copyright Games Workshop Limited 2020. Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, logo the Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, GW, Games Workshop, Warhammer, The Game of Fantasy Battles, logo komety o dwóch ogonach, i wszystkie powiązane logo, ilustracje, grafiki, nazwy, potwory, rasy, pojazdy, miejsca, broń, postaci, i jego charakterystyczne podobieństwo, są albo ® albo TM, albo/i © Games Workshop Limited, zarejestrowane na całym świecie. Logo Cubicle 7 Entertainment i Cubicle 7 Entertainment są znakami towarowymi należącymi do Cubicle 7 Entertainment Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020 Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 59.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Star Wars - Gwiezdne Przegrywy odc. 7 (Lepiej zadzwonić do Saula)
Gwiezdne Przegrywy podążając zapiskami które odnaleźli w komputerze pokładowym CENTURY RANCOR odkryły lokalizację wraku Gwiezdnego Niszczyciela z czasów Wojny Klonów, którym to dowodziła pewna generał jedi. Szabrowanie tego kosmicznego cmentarzyska zostało jednak przerwane przez pojawienie się rodziny RIGINA. Jak się okazało, na statku naszej dzielnej drużyny ktoś  zamontował nadajnik. Sytuacja skończyła się chaotyczną ucieczką. Na szczęście udało się zgubić pościg i schować się tam, gdzie jest najciemniej, czyli pod samym nosem Chissów. Grupa powróciła więc na ZŁOMOWISKO. Jeszcze nie wiedzą, że los połączy ich tutaj z pewnym nietypowym prawnikiem... Kolejny odcinek Gwiezdnych Przegrywów przed wami, oraz pierwszy odcinek, gdzie ja siadam za sterami MG (ja, czyli Beamhit). Przepraszam też za kłopoty z mikrofonem w tym odcinku. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Wykonanie planszy - Piotr Anzorge Wystąpili: Marta - Falco (Human, Soldier - Medic) Piotrek - Cardo Red (Human, Sentinel - Shien Expert) Pitus - Mitth'raw'rigin (Chiss, Engineer - Saboteur) Michał - RK-44 (Droid, Explorer  - Scout) Beamhit - Mistrz Gry Wykorzystano utwory od [link].
pobierz 67.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Reiklandzka gawęda odc. 19 - Girolamo z Zakonu Orła
19 odcinek Reiklandzkiej gawędy, pomału zbliżamy się do zakończenia tego sezonu. Na południu zbierają się gobliny, a tymczasem do Stromdorfu przyjeżdża Girolamo z Zakonu Orła (zwycięska praca z konkursu "Książę na wygnaniu" od Michała Kuleszy) ze swoimi najwierniejszymi wojownikami. Co go tu sprowadza? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast tylko, że trzeba zorganizować oddział, który zajmie się zielonoskórymi... Jest to też nasza pierwsza sesja, gdzie udało się zebrać całą czwórkę graczy :) Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Pierwotne ilustracje postaci - Darek Zawiązalec ([link]) Obecne ilustracje postaci - Tomasz Ściolny ([link]) Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Tło na sesję - Piotr Anzorge W filmie wykorzystano utwory od [link] Wykorzystano również utwory od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Erica von Durheim, handlarka Ula jako Aryadda, traperka Piotrek jako Otwin Hecht, kapłan Shallyi Michał jako Lars Hecht, strażnik rzeczny Beamhit jako MG Strona poświęcona Reiklandzkiej gawędzie, znajdziecie tam opis bohaterów niezależnych, spojlery do poszczególnych odcinków oraz karty postaci: [link] Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition© Copyright Games Workshop Limited 2020. Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, logo the Warhammer Fantasy Roleplay 4th Edition, GW, Games Workshop, Warhammer, The Game of Fantasy Battles, logo komety o dwóch ogonach, i wszystkie powiązane logo, ilustracje, grafiki, nazwy, potwory, rasy, pojazdy, miejsca, broń, postaci, i jego charakterystyczne podobieństwo, są albo ® albo TM, albo/i © Games Workshop Limited, zarejestrowane na całym świecie. Logo Cubicle 7 Entertainment i Cubicle 7 Entertainment są znakami towarowymi należącymi do Cubicle 7 Entertainment Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone. © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020 Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 77.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek