Erpegowe Piekiełko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Erpegowego Piekiełka, głównie sesje RPG do odsłuchania.
Data dodania: 2020-02-07 21:50:16
Data aktualizacji: 2021-03-04 00:30:11
Audycji w katalogu: 123
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Gorące noce w Toronto odcinek 6 - Ork i myszka (Shadowrun 6e)
Czas ucieka, zabawa w orka i myszkę dobiega końca. Kto jest kretem? Oraz kto za nim stoi? 6 odcinek z naszych przygód w Shadowrunie. Jest to też prawie finał z roboty dla DocWagon. Sesja z moimi patronami. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link])
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Degenesis Rebirth - W poszukiwaniu Outlooka odc. 3 (zaczyna się w 2 minucie)
Udało nam się zrobić krótkie spotkanie i rozegrać kolejne nagranie do Degenesis: Rebirth. Nie zauważyłem, że została taka długa czołówka, zaczyna się w 1:55. Jak w westernie, tajemnicza grupa przyjeżdża do miejscowego miasteczka i już szuka kłopotów. Burdel, Burn, Bandyci. Pierwsza scena to krótka solówka z King, później jest już zabawa grupowa. Uwaga, pojawia się scena z "kręcenia wora", więc może nie każdemu takie coś odpowiadać.  Wystąpili: Mediator Binary - Marta Shutter Masa - Foka Miejski Sędzia Marcus Keller - Robert Mechaniczka King - Beamhit Mistrz Gry - Michał Rysunki Shagan-fury: [link] Wykorzystano utwory z [link]. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Degenesis: Rebirth © SIXMOREVODKA Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Degenesis: Rebirth".
pobierz 76.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek V - Nowi gracze (Warhammer 4e)
Sytuacja się komplikuje coraz bardziej. W wiosce zaczynają zaogniać się konflikty. Głównie z naszą drużyną. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Ilustracje postaci: [link] W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 75.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek IV - Tajemnica kurhanu (Warhammer 4e)
Nasz krasnolud i dziewczyny wyruszają z wioski, by zobaczyć co też się dzieje za tajemniczym kurhanem i na elfich ziemiach. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Ilustracje postaci: [link] W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 65.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek III - Witamy w Weissesmoos (Warhammer 4e)
Darig, Irma, Bianca i Elmar przybywają w końcu do Weissesmoos. Co też czeka ich w tym miejscu? Jakie konflikty i przygody na nich czekają? Dowiecie się oglądając ten odcinek. Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Ilustracje postaci: [link] W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 136.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Gorące noce w Toronto odcinek 5 - Bez wytchnienia (Shadowrun 6e)
Praca dla DocWagon jaka jest, każdy widzi. Tu strzelaniny, tam bieganie wśród egzotycznych niebezpiecznych zwierzaków. I jeszcze te przykazania - nie strzelać, nie atakować, najlepiej do cholery stać jak na strzelnicy. A zegar tyka, kreta trzeba złapać, nim minie czas kontraktu. Sesja z moimi patronami. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link]) Zdjęcia 1 i 3: crow_imagenes Zdjęcie 2 (Toronto): Snapwire
pobierz 123.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 12 - Gaszenie Pochodni część 4
Finał przygody "Gaszenie Pochodni". Jak się zakończy? Czy odkryją bohaterowie tajemnicę Pochodni? "Gaszenie Pochodni" to oryginalna przygoda do Symbaroum z dodatku "City Adventures". Przed państwem 11 odcinek z naszej kampanii w Symbaroum, zapraszam do oglądania i słuchania. Sesja rozegrana z moimi patronami. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 69.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 11 - Gaszenie Pochodni część 3
Kto stoi za małymi sierotami, które podjudzają tłum w stolicy? "Gaszenie Pochodni" to oryginalna przygoda do Symbaroum z dodatku "City Adventures". Przed państwem 11 odcinek z naszej kampanii w Symbaroum, zapraszam do oglądania i słuchania. Sesja rozegrana z moimi patronami. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 66.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 10 - Gaszenie Pochodni część 2
Wizyta w Yndaros nie miała przecież tak wyglądać! Śmierć Łasicy bardzo mocno wstrząsnęła naszymi bohaterami, zwłaszcza jego opiekuna Alistera. Kim jest tajemnicza Pochodnia i o co tutaj właściwie chodzi? "Gaszenie Pochodni" to oryginalna przygoda do Symbaroum z dodatku "City Adventures". Przed państwem 10 odcinek z naszej kampanii w Symbaroum, zapraszam do oglądania i słuchania. Sesja rozegrana z moimi patronami. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link].
pobierz 70.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Symbaroum odcinek 9 - Gaszenie Pochodni część 1
Po kilku trudnościach nasz grupa mogła przejść w końcu przez Przełęcz Priosa i ruszyć dalej. Zbliżają się więc do Yndaros, stolicy Ambrii, gdzie będą mogli na chwilę przystanąć i spotkać się z rodziną Liama. Ale nie wiedzą, że Pochodnia rozświetli im drogę... "Gaszenie Pochodni" to oryginalna przygoda do Symbaroum z dodatku "City Adventures". A jak ktoś się stęsknił, oto 9 odcinek z naszej kampanii w Symbaroum, zapraszam do oglądania i słuchania. Sesja rozegrana z moimi patronami. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link].
pobierz 109.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 6 - Śmierć Tyrana 4
To już ostatni, czwarty odcinek z przygody "Śmierć  Tyrana". Jak bohaterowie sobie poradzą? Czy czeka ich zwycięstwo, czy śmierć? Sesja nagrana z moimi patronami: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 5 - Śmierć Tyrana 3
Trzeci odcinek z przygody "Śmierć  Tyrana". Sesja nagrana z moimi patronami: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]
pobierz 83.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 4 - Śmierć Tyrana 2
Drugi odcinek z naszej pierwszej sesji, jaką rozegraliśmy w przygodzie "Śmierć  Tyrana". Sesja nagrana z moimi patronami: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]
pobierz 84.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bestie i Barbarzyńcy odcinek 3 - Śmierć Tyrana 1
Dawno temu rozegraliśmy kampanię "Śmierć Tyrana", ale dopiero teraz mam czas by to poskładać i wrzucić. Była to trochę nietypowa sesja, bowiem eksperymentowaliśmy z Savage Worlds Edycja Przygodowa i staraliśmy się z niej wyciągnąć jak najwięcej zasad do rozegrania. Sesja nagrana z moimi patronami: Michał - Arenicos, złodziej i łucznik Piotr - Garin Złotousty, alchemik lotosu Tomasz - Harald Wysoki, wojownik i żeglarz Portrety postaci wykonała Shagan: [link] Zapraszam na wspierania na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]
pobierz 104.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Zew Cthulhu - Berlin odcinek 5
(Sesja tylko dla dojrzałych widzów, pojawiają się wrażliwe tematy - przemoc seksualna, morderstwo na tle seksualnym, kanibalizm) Zaczyna być coraz dziwniej. Udało się odnaleźć zagubioną i cudownie ocaloną "Anastazję", ale chwilę później doszło do kolejnego ataku. Został on przypisany Bolszewikom, ale chyba członkowie Bractwa Sów nie do końca w to wierzą. Dochodzi również do konfliktu w grupie, nie każdemu się w końcu się to podoba, że Klaus tak szybko sięga po broń. Przygoda na podstawie dodatku "Berlin: The Wicked City", dlatego uwaga na spojlery. Sesja przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy. Jest to sesja rozegrana z moimi patronami. Wesprzeć Erpegowe Piekiełko możecie tutaj: [link] Wystąpili: Kuba - Arthur Ernst Voss Patryk - Klaus Raeder Paweł - Salomon "König" Schmidt Radek - Strażnik Tajemnic Portrety postaci wykonała Shagan. [link] Pozostałe rzeczy związane z legalnym mumbo jumbo. Call of Cthulhu © Chaosum Inc. Wszelkie prawa z polskim wydaniem należą do: Black Monk Michał Lisowski. Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z "Zewem Cthulhu". Wykorzystano utwory z Tabletop Audio oraz utwór Darren Curtis Music - Unknown Fear.
pobierz 89.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Żyjąca Slavia odcinek 9 (Słowianie)
Oto ostatni odcinek z przygód naszej słowiańskiej ferajny w Skałowicach i Przebiedzie, ale nie ogólny koniec. Będzie krótka przerwa, ale daleko nie odchodzimy. W tym odcinku przede wszystkim testujemy mechanikę wiecowania. Zapraszam! Chętnych na wsparcie Erpegowego Piekiełka zapraszam na: [link]. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Ilustracje postaci: [link] Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle grają utwory od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 85.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Żyjąca Slavia odcinek 8 (Słowianie)
Drużyna jest coraz bliżej zażegnania konfliktu pomiędzy wioskami. Przynajmniej tak to wyglądało, dopóki Miedźwin nie zrugał mocno Lutmiarza, wodza wioski Przebieda. W tym odcinku pierwszy raz sięgamy po zasady paktowania. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle grają utwory od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 90.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek II - Rejs przez mgłę (Warhammer 4e)
Ten rejs jest coraz bardziej dziwny. Drużyna przepływa przez mgłę i trafia do miejsca, którego w ogóle nie rozpoznają marynarze. Gdzieś na brzegu czają się elfy, które najwyraźniej chcą uwolnić swoją towarzyszkę uwięzioną na statku. Co się jednak wydarzy, jeżeli dowiedzą się, że ona nie żyje? Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) Ilustracje postaci: [link] W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 98.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek I - Cała naprzód! (Warhammer 4e)
Ferajna z "Opowieści z Bogenhafen" powraca cała i zdrowa w nowym sezonie! Ostatnie nasze spotkanie odbyło się 11 miesięcy temu? Ale ten czas biegnie nieubłaganie do przodu. Jeżeli ktoś nie zna zabójcy trolli Dariga oraz jego dwóch ludzkich towarzyszek, Bianci i Irmy, to tutaj znajdziecie pierwszy sezon: [link] Nasza paczka przyjaciół opuściła Bogenhafen i rusza w kierunku Grootscher, gdzie nasz krasnolud ma nadzieję znaleźć więcej trolli do zabicia. Jak zawsze jednak, wszystko się komplikuje... UWAGA - na tej sesji pojawia się na sesji wątek przemocy seksualnej, ale jest to rozegrane poza "ekranem". Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 118.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Żyjąca Slavia odcinek 7 (Słowianie)
Siódmy odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek ląduje na kanale w poniedziałek, ale patroni mają wcześniejszy dostęp: [link]. Banda Szramy pokonana, ale pozostaje jeszcze problem z Czarnym oraz konflikt pomiędzy wioskami. Trochę odcinek inny niż zwykle, bo na końcówce luźno gadamy, wydajemy Sławę i takie tam. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 67.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek