Erpegowe Piekiełko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Erpegowego Piekiełka, głównie sesje RPG do odsłuchania.
Data dodania: 2020-02-07 21:50:16
Data aktualizacji: 2020-12-03 10:40:08
Audycji w katalogu: 105
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
Opowieści z bagien Grootscher odcinek I - Cała naprzód! (Warhammer 4e)
Ferajna z "Opowieści z Bogenhafen" powraca cała i zdrowa w nowym sezonie! Ostatnie nasze spotkanie odbyło się 11 miesięcy temu? Ale ten czas biegnie nieubłaganie do przodu. Jeżeli ktoś nie zna zabójcy trolli Dariga oraz jego dwóch ludzkich towarzyszek, Bianci i Irmy, to tutaj znajdziecie pierwszy sezon: [link] Nasza paczka przyjaciół opuściła Bogenhafen i rusza w kierunku Grootscher, gdzie nasz krasnolud ma nadzieję znaleźć więcej trolli do zabicia. Jak zawsze jednak, wszystko się komplikuje... UWAGA - na tej sesji pojawia się na sesji wątek przemocy seksualnej, ale jest to rozegrane poza "ekranem". Jak ktoś ma ochotę wesprzeć Erpegowe Piekiełko, to zapraszam na Patronite: [link] Ilustracja tła w intro - Bartek Błaszczeć ([link]) W filmie wykorzystano utwory od [link] oraz [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link]) Wystąpili: Marta jako Irma Beamhit jako Bianca Oskar jako Darig Marcin jako MG © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020, © Copernicus Corporation Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt.
pobierz 118.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Żyjąca Slavia odcinek 7 (Słowianie)
Siódmy odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek ląduje na kanale w poniedziałek, ale patroni mają wcześniejszy dostęp: [link]. Banda Szramy pokonana, ale pozostaje jeszcze problem z Czarnym oraz konflikt pomiędzy wioskami. Trochę odcinek inny niż zwykle, bo na końcówce luźno gadamy, wydajemy Sławę i takie tam. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 67.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
Żyjąca Slavia odcinek 6 (Słowianie)
Szósty odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek ląduje na kanale w poniedziałek, ale patroni mają wcześniejszy dostęp: [link]. Otrzymując od Ramasława dokładną mapę z lokalizacją jaskiń, nasza dzielna drużyna wyrusza na poszukiwanie Szramy i jego bandy, a być może również Czarnego. Kto przekroczy Bramy Nawii? Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 62.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Zew Cthulhu - Berlin odcinek 4
(Sesja tylko dla dojrzałych widzów, pojawiają się wrażliwe tematy - przemoc seksualna, morderstwo na tle seksualnym, kanibalizm) Poszukiwanie Franciszki Santowskiej przynosi nieoczekiwane wydarzenia. Ktoś dziwny, wyglądający jak dziwadło z cyrku, zaatakował jedną z przesłuchiwanych prostytutek. Na szczęście w pobliżu byli nasi przedstawiciele Bractwa Sów. Na dodatek odwiedzony przez nich  Czerwony Młyn śnił się wcześniej pastorowi. Tymczasem zdobyte ślady prowadzą do Państwowego Przytułku dla Obłąkanych i Idiotów w Dalldorfie... Przygoda na podstawie dodatku "Berlin: The Wicked City", dlatego uwaga na spojlery. Sesja przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy. Jest to sesja rozegrana z moimi patronami. Wesprzeć Erpegowe Piekiełko możecie tutaj: [link] Wystąpili: Kuba - Arthur Ernst Voss Patryk - Klaus Raeder Paweł - Salomon "König" Schmidt Radek - Strażnik Tajemnic oraz Marta jako Anita Berber (gościnnie)  Portrety postaci wykonała Shagan. [link] Pozostałe rzeczy związane z legalnym mumbo jumbo. Call of Cthulhu © Chaosum Inc. Wszelkie prawa z polskim wydaniem należą do: Black Monk Michał Lisowski. Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z "Zewem Cthulhu". Wykorzystano następujące utwory z Tabletop Audio oraz utwór Darren Curtis Music - Unknown Fear.
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Żyjąca Slavia odcinek 5 (Słowianie)
Piąty odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek ląduje na kanale w poniedziałek, ale patroni mają wcześniejszy dostęp: [link] Zaczyna się kombinowanie, jak tu pogodzić dwie wsie i zażegnać "odwieczny" konflikt między nimi. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 58.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Zew Cthulhu - Berlin odcinek 3
(Sesja tylko dla dojrzałych widzów, pojawiają się wrażliwe tematy - przemoc seksualna, morderstwo na tle seksualnym, kanibalizm) Berlin, czerwiec 1922. Bohaterowie naszej opowieści zostają wezwani przez Księcia Gabriela Konstantynowicza Romanowa, który ma dla nich pewne zadanie... Przygoda na podstawie dodatku "Berlin: The Wicked City", dlatego uwaga na spojlery. Sesja przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy. Jest to sesja rozegrana z moimi patronami. Wesprzeć Erpegowe Piekiełko możecie tutaj: [link] Wystąpili: Kuba - Arthur Ernst Voss Patryk - Klaus Raeder Paweł - Salomon "König" Schmidt Radek - Strażnik Tajemnic oraz Marta jako Anita Berber (gościnnie)  Portrety postaci wykonała Shagan. [link] Wykorzystano fragment wiersza "Drugie przyjście"  Williama Butlera Yeatsa w przekładzie Stanisława Barańczaka. Wykorzystano wiersz "Orchidee" Anity Barber, tłumaczenie własne na podstawie angielskiego tłumaczenia Merill Cole. A od siebie jeszcze dodam, ze tę sesję zapamiętam jako tę, na której cały czas coś się chrzaniło i psuło, dlatego wybaczcie za wszelkie mało klimatyczne przestoje i przerwy. Pozostałe rzeczy związane z legalnym mumbo jumbo. Call of Cthulhu © Chaosum Inc. Wszelkie prawa z polskim wydaniem należą do: Black Monk Michał Lisowski. Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z "Zewem Cthulhu". Wykorzystano następujące utwory z Tabletop Audio oraz utwór Darren Curtis Music - Unknown Fear.
pobierz 93.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Degenesis Rebirth - W poszukiwaniu Outlooka odc. 2
Nikt nie powiedział, że podróż będzie łatwa. Jeszcze długa droga do Excidel przed nami, a w Bassam już mieliśmy małą burdę z Leperosami. Skończyło się (na szczęście) lekkimi ranami oraz (niestety) stratą dwóch naboi do strzelby. Wystąpili: Mediator Binary - Marta Shutter Masa - Foka Miejski Sędzia Marcus Keller - Robert Mechaniczka King - Beamhit Mistrz Gry - Michał Rysunek King wykonała Shagan-fury: [link] Wykorzystano utwory z [link]. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Degenesis: Rebirth © SIXMOREVODKA Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Degenesis: Rebirth".
pobierz 76.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Degenesis Rebirth - W poszukiwaniu Outlooka odc. 1
Zaczynamy naszą kampanię w Degenesis Rebirth. Oto historia pewnego Sędziego, dwóch Kronikarzy i jednej ex-Złomiarki, którzy wyruszają na poszukiwanie pewnego innego zagubionego Kronikarza. Wystąpili: Mediator Binary - Marta Shutter Masa - Foka Miejski Sędzia Marcus Keller - Robert Mechaniczka King - Beamhit Mistrz Gry - Michał Rysunek King wykonała Shagan-fury: [link] Wykorzystano utwory z [link]. Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] Degenesis: Rebirth © SIXMOREVODKA Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Degenesis: Rebirth".
pobierz 79.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Żyjąca Slavia odcinek 4 (Słowianie)
Czwarty odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek ląduje na kanale w poniedziałek, ale patroni mają wcześniejszy dostęp: [link] Drużyna wpadła do Przebiedy... Co dalej z tego wyniknie i czego się jeszcze dowiedzą? No i Jantara... Bogi, ta dziewczyna ma prawdziwy temperament! Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu miał grać utwór "Unknown Fear" od [link], ale coś się nie wrzucił :P Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 55.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Żyjąca Slavia odcinek 3 (Słowianie)
Trzeci odcinek kampanii "Żyjąca Slavia" (Słowianie). Każdy kolejny odcinek będzie dostępny do obejrzenia w poniedziałek (dla patronów oczywiście ciut wcześniej). Skałowice i Przebieda to naprawdę mocno nienawidzące się wsie, a wszystko się zaczęło, kiedy poprzedni wodzowie wiosek, Grochota i Jaromira, pobili się u upolowanego jelenia. Jakby tego było mało, w pobliżu grasuje banda Szramy oraz owiany legendą demon Czarny. Wisienką na torcie jest to, że dzieci obecnych wodzów, czyli Żur syn Topora oraz Jantara córka Lutmierza, mają się ku sobie. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] Hej, zapraszam również do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Żyjąca Slavia odcinek 2 (Słowianie)
Przed Wami drugi odcinek w kampanii "Żyjąca Slavia" na Erpegowym Piekiełku. Ostatecznie ze względu na ograniczenia czasowe, będziemy grać jednak w ekipie MG + 3 graczy. Każdy kolejny odcinek będzie dostępny do obejrzenia w poniedziałek (dla patronów oczywiście ciut wcześniej). Drużyna przybyła to rejonu, gdzie sąsiadują ze sobą dwie zwaśnione wsie - Skałowice i Przebieda. Na dodatek na rozstaju znaleźli ciało, które zostało zabite z jakiejś nieznanej broni. Wystąpili: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] Hej, zapraszam również do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] W tle gra utwór "Waterkeep Music Only" od [link]. Na końcu gra utwór "Unknown Fear" od [link]. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 44.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Żyjąca Slavia odcinek 1 (Słowianie)
Witam i zapraszam na pierwszy odcinek z naszej kampanii w grze fabularnej "Słowianie". Ale to nie wszystko, przygotujcie się na materiały dodatkowe, jak przygody na podstawie przeprowadzonych naszych sesji czy inne pomoce. Docelowo mamy czworo graczy, ale podczas pierwszego spotkania mogła zagrać tylko trójka. Orka i Pitusa pewnie już znacie, ale za to pierwszy raz zagrała z nami Marta z Legionu RPG ([link]. Wystąpili więc: Bajarka Nawojka - Marta Zabójca Potworów Miedźwin - Ork Komes Częstomir - Pitus Mistrz Gry - Beamhit Oficjalną stronę "Słowian" znajdziecie tutaj: [link] Hej, zapraszam również do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite: [link] W filmie wykorzystano utwory z [link]. Oraz (za zezwoleniem) utwór "Bury" od Mire. Słowianie: mitologiczna gra fabularna © Wydawnictwo Hengal Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z grą fabularną "Słowianie".
pobierz 64.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Zew Cthulhu - Berlin odcinek 2
(Sesja tylko dla dojrzałych widzów, pojawiają się wrażliwe tematy - przemoc seksualna, morderstwo na tle seksualnym) Berlin, czerwiec 1922. Sprawiedliwości uciekł Carl Großmann. Ten morderca kobiet i gwałciciel powiesił się we własnej celi. Ale najwyraźniej "Lustmord" (morderstwo na tle seksualnym) jest tematem, który jest bardzo chwytliwy przez Berlińczyków. Gazety lubują się w opisywaniu tych zbrodni, czytelnicy "pożerają" kolejne wieści". Gdzieś w tym wszystkim nasi bohaterowie spotykają się z Otto Dixem, który miewa przerażające sny. Mówi, że czasami to co widzi, zaczyna malować. Nie są to rzeczy dla wrażliwego człowieka. Czy to tylko sny? A może coś więcej? Tymczasem Skrzekacz otrzymuje pewną wiadomość... Oto drugi odcinek z naszej kampanii "Berlin". Jeżeli ktoś jest ciekaw, co pokazał Otto Dix naszym bohaterom, to klikacie na własną odpowiedzialność (mocne NSFW 18+): [link] Przygoda na podstawie dodatku "Berlin: The Wicked City". Sesja przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy. Jest to sesja rozegrana z moimi patronami. Wesprzeć Erpegowe Piekiełko możecie tutaj: [link] Wystąpili: Kuba - Arthur Ernst Voss Patryk - Klaus Raeder Paweł - Salomon "König" Schmidt Radek - Strażnik Tajemnic Portrety postaci wykonała Shagan. [link] Pozostałe rzeczy związane z legalnym mumbo jumbo. Call of Cthulhu © Chaosum Inc. Wszelkie prawa z polskim wydaniem należą do: Black Monk Michał Lisowski. Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z "Zewem Cthulhu". Wykorzystano następujące utwory (za zezwoleniem): Tabletop Audio - New Orleans Noir  Darren Curtis Music - Unknown Fear Mire. - Bury
pobierz 51.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Zew Cthulhu - Berlin odcinek 1
Berlin, rok 1922. Minęły 4 lata od zakończenia Wielkiej Wojny i dwa lata od nieudanego Puczu Kappa-Lüttwitza. Republika Weimarska stara się powstać po wielkiej przegranej i upokorzeniu, ale wiele różnych ugrupowań ma inną wizję odbudowy dawnej potęgi. Z jednej strony to niebezpieczne czasy, z drugiej Berlin stał się stolicą wolności. Miasto stało się przystanią dla osób, które w pozostałej części świata stały się elementem niepożądanym. Nocą miasto ożywa, kluby, bary oraz kabarety kuszą każdego spragnionego mocniejszej rozrywki. Nie ważne, czy szukacie mocniejszych alkoholi, narkotyków, miłego towarzystwa czy po prostu chcesz popatrzeć na nagie ciała. Berlin dla każdego ma coś do zaoferowania, nawet jeżeli ktoś szuka najbardziej zdegenerowanej rozrywki. I to właśnie w tym mieście, w Hotelu Rotel Adler przy  Schützestraße 6, na najwyższym piętrze znajduje się "Gniazdo" Niezależnego Bractwa Sów. To organizacja zrzeszająca okultystycznych detektywów, którzy zajmują się różnymi dziwnymi sprawami. Przewodzi nimi "Skrzekacz" Ferdynand Klein, a w 6-osobowej grupie którą przewodzi znajdują się też główni bohaterowie tej opowieści. Mamy więc pastora Arthura Ernsta Vossa, który w wolnej chwili zajmuje się ulicznikami i pomaga wskazać im odpowiednią drogę w ich życiu. Jest też weteran Wielkiej Wojny, sanitariusz Klaus Raeder. Oraz romski ulicznik Salomon "König" Schmidt, przygarnięty swego czasu przez Ferdynanda. Pewnego dnia Ferdynand zleca naszym bohaterom spotkanie z niejakim Otto Dixem, który czuje pewne niepokoje i chciałby skontaktować się z naszym Bractwem. Mają się z nim spotkać w Romańskiej Kawiarni (nazwa pochodzi od neoromańskiego stylu) na Placu Augusty Wiktorii. "Sowa zaświszcze w otworze okna, a kruk będzie na progu." Księga Sofoniasza, według Biblii Tysiąclecia To pierwszy odcinek naszej przygody z Zew Cthulhu. To druga moja sesja w tym systemie, jaką w ogóle prowadzę (nagrywając film zapomniałem, że trafiło mi się poprowadzenie przygody ze startera na Medalikonie). Ten odcinek to przede wszystkim przedstawienie bohaterów (czyli trochę taka sesja zero) i uzgodnienie pewnych faktów. Jeżeli ktoś nie wie, jak na przykład wspólnie wygląda określanie pewnych elementów na potrzebę sesji, to może zobaczyć to tutaj. Pojawia się tutaj wiele postaci historycznych i autentyczne wydarzenia z tamtego okresu, ale wiele elementów mogło zostać zmienionych na potrzeby fikcji. Przygoda na podstawie dodatku "Berlin: The Wicked City". Sesja przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy. Jest to sesja rozegrana z moimi patronami. Wesprzeć Erpegowe Piekiełko możecie tutaj: [link] Wystąpili: Kuba - Arthur Ernst Voss Patryk - Klaus Raeder Paweł - Salomon "König" Schmidt Radek - Strażnik Tajemnic Portrety postaci wykonała Shagan. [link] Pozostałe rzeczy związane z legalnym mumbo jumbo. Call of Cthulhu © Chaosum Inc. Wszelkie prawa z polskim wydaniem należą do: Black Monk Michał Lisowski. Jest to fanowskie nagranie sesji, w żaden sposób nie jest to oficjalny produkt związany z "Zewem Cthulhu". Wykorzystano następujące utwory (za zezwoleniem): Tabletop Audio - New Orleans Noir  Darren Curtis Music - Unknown Fear Mire. - Bury
pobierz 64.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Age of Sigmar: Soulbound - Crash & Burn odcinek 1
Tak jest, nasza pierwsza sesja w systemie "Age of Sigmar: Soulbound". Nie taka straszna gra, jak ją malują. Jest na pewno bardziej heroicznie niż w zwykłym młotku, ale przekonaliśmy się też, że nie jest aż tak heroicznie. Porażki i śmierć dalej są tutaj możliwe. Dziękuję też moim gościom. Z każdym z nich grałem pierwszy raz, a z Błażejem to nawet dopiero pierwszy raz się spotkałem. Rozegraliśmy początek z darmowej przygody "Crash & Burn". Jeżeli dobrze kojarzę, to chyba pierwsza sesja w "Soulbound" w polskich internetach. Wystąpili: Ola z Erpegowego Codziennika jako Xana, kapłanka Sigmara [link] Miszcz Gry Robakov jako Darach jako Darach, drzewopodobny kurnoth [link] Błażej jako Vel, nieustraszony Stormcast Eternal Zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka na Patronite. [link] Pozostałe legalne mumbo jumbo. © Cubicle 7 Entertainment Ltd. © Games Workshop 2020 Niniejszy film jest niekomercyjnym projektem. Jest darmowy i dostępny dla wszystkich. Film ten nie jest w żaden oficjalny sposób powiązany z Cubicle 7 Entertainment Ltd. albo Games Workshop. Jest to fanowski projekt. Muzyka: Tabletop Audio - Waterkeep (music only) Tabletop Audio - The Steppes Darren Curtis Music - Unknown Fear Mire. - Bury
pobierz 101.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Gorące noce w Toronto odcinek 4 - Kto jest kretem? (Shadowrun 6e)
Praca dla DocWagon nie jest najlepszą robotą pod słońcem, o czym szybko przekonują się nasi bohaterowie. Nie dość, że sztywne zasady zaczynają im coraz bardziej przeszkadzać, to muszą przecież jakoś odnaleźć kreta. Zegar tyka, a wytchnienia, chociaż na chwilkę, nie ma. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link]) Zdjęcia 1 i 3: crow_imagenes Zdjęcie 2 (Toronto): Snapwire Sesje do odsłuchania też na Spotify: [link]
pobierz 69.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Gorące noce w Toronto odcinek 3 - Robota w DocWagon (Shadowrun 6e)
Szkolenie u Liz się skończyło, teraz tylko zgłosić się na dwa tygodnie do roboty i znaleźć kreta. Proste? Proste! A może jednak nie? Dajcie znak, czy muzyka dla was dalej jest za głośna, jeśli tak, to dalej będę ściszać. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link]) Zdjęcia 1 i 3: crow_imagenes Zdjęcie 2 (Toronto): Snapwire
pobierz 66.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Gorące noce w Toronto odcinek 2 - Trening u Liz (Shadowrun 6e)
Drużyna dostała zadanie od Morfiny, muszą odnaleźć kreta w strukturach DocWagon, który sprzedaje informacje i DNA niejakiemu panu Brownowi. By to zrobić, muszą zostać członkami Personelu Drużyny Tymczasowej DocWagon i przez dwa tygodnie jeździć na zlecenia razem z Drużyną Ekspertów Trzy, czyli czterema różnymi lekarzami, gdzie jeden z nich jest poszukiwanym kretem. Ale najpierw muszą przejść szkolenie u Liz, która w 48 godzin z chłopaków zrobi prawdziwych mężczyzn. Czy jakoś tak. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link]) Zdjęcia 1 i 3: crow_imagenes Zdjęcie 2 (Toronto): Snapwire
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Gorące noce w Toronto odcinek 1 - The Boyz (Shadowrun 6e)
Postanowiłem zebrać ekipę dzielnych shadowrunnerów i rzucić wyzwanie 6 edycji "Shadowruna". W sumie wszyscy jesteśmy zieloni strasznie w świecie Shadowruna (ja sam zaliczałem epizod z 2 edycją oraz z grami komputerowymi), za wyjątkiem Roberta. Dlatego wybaczcie ewentualne potknięcia. Co w pierwszym odcinku? Przede wszystkim zapoznanie widzów z bohaterami, a to przecież bardzo fajna banda. Mamy więc człowieka od leczenia i hackowania, elfa od infiltracji i walki wręcz, orka maga bojowego i wielkiego trolla... Który po prostu jest wielkim trollem i jak przywali, to klękajcie korporacje. Do tego poznacie kilku ich znajomych oraz nowego zleceniodawcę, o wdzięcznej ksywie Morfina. Miejsce akcji? Toronto. Wystąpili: Damian - Zebrowsky Michał - Buddy Robert - Daddy Raven Tomek - Watcher Beamhit - MG Chcecie wesprzeć Erpegowe Piekiełko? Zapraszam na Patronite: [link] Rysunki postaci: Shagan-fury [link] Muzyka: Karl Casey @ White Bat Audio - Escape From LV426 ([link]) Mire. - album "A Meaning of Love" (użyty za zezwoleniem) ([link]) Zdjęcia 1 i 3: crow_imagenes Zdjęcie 2 (Toronto): Snapwire
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Symbaroum odcinek 8 - Pani Nocy część 2
Drużyna wyrusza, by spotkać się z Panią Nocy. Jest jasne, że wokół tajemniczej kobiety zbiera się kilka ugrupowań i każde ma inne plany wobec niej. Jak postąpią nasi bohaterowie? "Pani Nocy" oparta jest na "Skowycie przeklętych bogów", przygody do Symbaroum z dodatku "Adventure Pack 3". Zapraszam do oglądania 8 odcinka z naszej kampanii Symbaroum. Wystąpili: Oskar - Berrdon Damian - Alister Mateusz - Liam Beamhit - MG Zapraszam na Patronite Erpegowego Piekiełka: [link] Wykorzystano utwór od [link]. Można też nas słuchać na: Spotify ([link]) Apple Podcasts ([link])
pobierz 95.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek