Mamo Pracuj jeśli chcesz

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Z podcastu Mamo Pracuj jeśli chcesz dowiesz się: jak szukać pracy po przerwie oraz jak przygotować siebie i rodzinę na Twój powrót do pracy. Podpowiemy Ci jak prowadzić firmę oraz jak pracować i nie zwariować.
Data dodania: 2020-02-07 21:50:34
Data aktualizacji: 2021-01-20 19:40:07
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
[8] Podcast: Brakująca połowa dziejów, czyli o roli kobiet we wszystkich aspektach życia
„(…) jeszcze sto lat wcześniej pomysł, że kobieta może mieć jakiekolwiek ambicje zawodowe, a już zwłaszcza równie ważne jak mężowskie, wydawałby się zupełnie niedorzeczny” - pisze Anna Kowalczyk w swojej książce pt. “Brakująca połowa dziejów. Krótka historia kobiet na ziemiach polskich”. I choć od tego czasu wiele się zmieniło, nadal istnieje kod kulturowy dotyczący kobiet i ich roli w społeczeństwie, który pomimo postępu, w kluczowych aspektach pozostaje niezmienny. Jak to możliwe? Zapraszamy na wywiad Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej.
pobierz 43.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
[07] Rynek pracy w trakcie i po pandemii. Możliwe scenariusze, szanse i ryzyka
„Teraz gasimy pożar, więc koszty schodzą na dalszy plan, i ta myśl powinna przyświecać wszystkim decyzjom podejmowanym w tym trudnym czasie”. To ważna konkluzja naszej rozmowy o wyzwaniach rynku pracy w trakcie i po pandemii. Druga, bardziej rewolucyjna dotyczy kobiet! Z Łukaszem Komudą, ekspertem rynku pracy rozmawia Agnieszka Czmyr-Kaczanowska w podcaście Mamo pracuj, jeśli chcesz!
pobierz 33.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
[06] Czy franczyza to dobry sposób na biznes dla mamy?
Czy warto zakładać własny biznes w systemie franczyzowym i jak wybrać najlepszy biznes dla siebie? Jakiego kapitału będziesz potrzebować, żeby wystartować? Posłuchaj podcastu o franczyzie i poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ffanczyzy.
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
[5] Plusy i minusy pracy zdalnej. Czy znasz je wszystkie?
Chcesz wiedzieć jak wygląda praca zdalna? W jakie zawody możesz wykonywać z domu? A także poznać pułapki pracy zdalnej? Na te i inne pytania odpowiadamy w piątym odcinku podcastu. Sprawdź koniecznie!
pobierz 35.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
[04] Jak zbudować dobrą relację z rekruterem?
Dowiedz się jak zbudować relację z rekruterem już podczas pierwszej rozmowy przez telefon. Jak dobrze wypaść już na samym początku? A co jeśli rekruter zadzwoni do Ciebie gdy jesteś na zakupach lub na placu zabaw z dzieckiem? Na te i inne pytania odpowiadamy w 4 odcinku naszego podcastu. Posłuchaj koniecznie.
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
[03] Co powinnaś wiedzieć o social mediach zanim zaczniesz szukać pracy?
Jak wygląda szukanie pracy przez social media? Pamiętaj, że media społecznościowe mogą być Twoim prawdziwym sprzymierzeńcem w tym procesie. Sprawdź jak je wykorzystać i czego absolutnie nie powinnaś robić, by sobie nie zaszkodzić. Posłuchaj 3 odcinka naszego podcastu!
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
[02] Jak przygotować dziecko na powrót mamy do pracy?
Wracasz do pracy i obawiasz się jak Twoje dziecko zniesie nową sytuację? Jak przygotować siebie i rodzinę na te zmiany? Posłuchaj drugiego odcinka naszego podcastu.
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
[01] Jak opisać przerwę w CV związaną z opieką nad dzieckiem?
Jeśli planujesz powrót do pracy, a ostatni rok, dwa a może pięć spędziłaś opiekując się dziećmi – posłuchaj naszego podcastu i dowiedz się jak w CV opisać czas, który przeznaczyłaś dla rodziny.
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[01] Jak opisać w CV przerwę związaną z opieką nad dzieckiem?
Jeśli planujesz powrót do pracy, a ostatni rok, dwa a może pięć spędziłaś opiekując się dziećmi - posłuchaj naszego podcastu i dowiedz się jak w CV opisać czas, który przeznaczyłaś dla rodziny.
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek