Piątek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości. Zapraszamy do odsłuchu! WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek
Data dodania: 2020-02-07 21:51:24
Data aktualizacji: 2020-04-04 03:55:06
Audycji w katalogu: 68
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 14 dni temu
[#61] ŁÓDŹ KREUJE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Odwiedzamy legendarne miasto Łódź. Co w nim zachwyca, a co odtrąca? Zapraszamy do pieszego zwiedzania łódzkich zakamarków razem z Dakannem.
pobierz 6.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
[#60] KIEDY GRY WEJDĄ ZBYT MOCNO | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Policjant, księgowy, bankier i ślusarz spotykają się przy kościach. Oto jak naprawdę wygląda klasyczna sesja RPG w wykonaniu dorosłych dzieci. 
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#59] BEZRUCHDENS | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Co się wydarzyło w szkole tańca, to zostaje w szkole tańca. Podziękowania za współpracę przy realizacji odcinka dla Anny Sobolewskiej z Royal Dance Academy. 
pobierz 6.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#58] HOTEL DLA GRACZY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Czym jest i jak wygląda marzenia każdego młodego Polaka? Oto świat profesjonalnego esportu. Podziękowania dla ekipy "devils.one" za gościnny występ oraz użyczenie miejscówki.
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#57] DO USŁYSZENIA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak wygląda praca w typowej rozgłośni radiowej? Kim są słuchacze i co się dzieje na Wawrze znowu? Podziękowania za pomoc w realizacji materiału dla RADIO KAMPUS (Warszawa - 97,1 FM).
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#56] KOLEGA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Gustavo to zapalony wędkarz, piłkarz i człowiek wielkiego serca. Robi to, co każdy przeciętny Polak. Jedyna rzecz która różni go od reszty społeczeństwa to kolor skóry. Poznaj perypetie obcokrajowca na stałe mieszkającego w Warszawie. Gościnnie: Vin Milton.
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#55] AJFONOWCY I APPLARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Kim są wielbiciele gadżetów z nadgryzionym jabłkiem? Posiadacze ajfonów, ajpadów i ajmaków w krzywym zwierciadle. Prosimy oglądać z dystansem i nie spinać się zbyt mocno!
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#54] SPOTKANIE Z MAMĄ | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Wspomnienia z dzieciństwa - po latach okazują się skrywać wiele tajemnic. Film z zaskakującym zaskoczeniem skłaniającym do refleksji nad sensem życia.
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
[#53] KOCIARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Warszawski singiel żyjący z kotami, czyli bastion nie do zdobycia dla kobiet. Z wizytą u przyjaciela-kociarza. Niesamowite historie oparte na faktach. Materiał zrealizowany na Wawrze.. 
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[PODCAST] WIZYTA PROSTYTUTKI | Piątek – serial oryginalny
Zapraszamy do odsłuchu epizodu dostępnego wyłącznie w formie podcastu! Jak przebiegnie spotkanie z kobietą lekkich obyczajów i jakie sekrety skrywa jej życie ? Nie jest tak, jak myślisz..
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[SEZON V] Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Zapraszamy do wysłuchania IV sezonu w całości! Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości.
pobierz 81.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#52] MADKI 500+ | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Wojowniczki 500+ w akcji. Smutna polska prawda o młodych matkach i ich świecie
pobierz 4.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#51] POLAK W MUZEUM | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Pamiętasz jeszcze te "przymusowe" wycieczki do muzeum? Oglądanie naczelnej koniary RP - Kossaka czy protezy słynnego generała. Powrót po latach, aby rozliczyć się z przeszłością
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#50] PSIARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Właściciele psów to podgatunek ludzi, który większą empatią pała do innych ssaków niż do człowieka. Posłuchajmy, co mówią i co czują typowi polscy psiarze
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#49] (NIE)TRAFIONE PREZENTY POD CHOINKĘ | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak tradycja nakazuje - świąteczny odcinek "Piątku". Tym razem o pakowaniu prezentów i "niespodziankach" dla rodziny. Dziękujemy za pomoc w nagraniach sklepom "Rompol" oraz "Benia"!
pobierz 6.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#48] WIZYTA U WRÓŻKI | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Tarot, gwiazdy, magia, kosmos i to wszystko za jedyne 250zł. Jak wygląda wizyta u typowej polskiej wróżki?
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#47] YOUTUBERZY W REALU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak wygląda typowe spotkanie z gwiazdami internetu w offline i co myślą o swoich fanach youtuberzy? 
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#46] POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Nostalgiczny powrót do czasów świetności 8-bitowców, fliperów i konsol. Retro gaming pełną gębą. Łezka w oku gwarantowana!
pobierz 5.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#45] MŁODSZA SIOSTRA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Poznaliśmy już ojca bohatera. Czas na siostrę. Jakie sekrety rodzinne ujrzą światło dzienne i kim jest "młoda"?
pobierz 6.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
[#44] PALACZE – nikotynowi samobójcy | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Palacze w realu. Kim są ludzie którzy zanieczyszczają przestrzeń powietrzną na przystankach, w pubach i na balkonach. Posłuchajmy!
pobierz 4.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek