Piątek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości. Zapraszamy do odsłuchu! WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek
Data dodania: 2020-02-07 21:51:24
Data aktualizacji: 2020-09-30 14:25:05
Audycji w katalogu: 95
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
[#84] NOSZENIE MASECZEK | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Życie w świecie obostrzeń oraz nakazów. Jak nosimy maseczki i czy znamy ich prawidłowe przeznaczenie?
pobierz 5.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
[#83] PREPPERSI | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Czas przygotować się na ostateczne rozwiązanie. Poznajcie ludzi, których nic nie jest w stanie zaskoczyć. Preppersi - czyli wyszkoleni by przetrwać
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
[#82] DEPRESJA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Przychodzi nieproszona, może dotknąć każdego, nie szczędzi smutku. O depresji na poważnie.
pobierz 5.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
[#81] KORPO W DOMU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Zobaczcie jak poradzić sobie z organizacją zdalnej pracy w domu. Cała prawda o home-office w praktyce.
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
[#80] POLACY NA SZLAKU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Górska wycieczka w pełnej krasie. Zobaczcie kogo i co może nas spotkać na szlaku.
pobierz 5.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#79] SAABIARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Poznajcie motoryzacyjne grono pasjonatów marki SAAB. Co tak naprawdę definiuje wyjątkowość samochodów szwedzkiego pochodzenia?
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[#78] WIEŚNIAK W STOLICY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Typowy słoik zapuszcza korzenie w stolicy. Jego marzenia jednak szybko zanikają wraz z poznaniem warszawskiej rzeczywistości.
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[#77] MAGICZNE LATA 90-TE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Wyjątkowa dekada. Dziś powracamy do niej z sentymentem. Poznajcie magiczność tych lat.
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[#76] NAJGORSZY ZAWÓD ŚWIATA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Najmniej przydatny zawód w praktyce. Dowiedzcie się jak naprawdę wygląda praca ulotkarzy.
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
[#75] GRZYBIARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Grzybobranie czas zacząć. Co się dzieje kiedy dwóch grzybiarzy trafia na tą samą miejscówkę?
pobierz 6.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[PODCAST] SPOTKANIE W PSYCHIATRYKU | Piątek – serial oryginalny
Zapraszamy do odsłuchu epizodu dostępnego wyłącznie w formie podcastu! Wizyta na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego skrywa wiele tajemnic. Kim jest tajemniczy "Kierownik" i czy "Krzysiu" miał rację?
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[SEZON VII] Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Zapraszamy do wysłuchania VII sezonu w całości! Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości.
pobierz 142.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#74] OJCOWIE 500+ | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Ojcowie patusiarze w akcji. Przyglądamy się osobliwej części społeczeństwa - jak żyją i gdzie są granice ich moralności?
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#73] GRILLOWCY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Grill po polsku. Niezmienny atrybut każdego rodaka: wypieczone mięsko na ruszcie zakrapiane wysokimi procentami. Zobaczcie co się wydarzyło na jednym z polskich balkonów.
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#72] URWANY FILM | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Wizyta w kinie, czyli polskie produkcje, reklamy i jedzenie. Jak zwykle bez znieczulenia, szczerze o ludziach na sali kinowej.
pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#71] MYŚLIWI | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Poznajcie myśliwych oraz ich idee stojące za wspaniałą tradycją myślistwa, która rzekomo niesie za sobą bogactwo historyczne. Czy może jednak rzeczywistość znów nie pozostawia złudzeń?
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#70] CHAOS NA TORACH | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Podróż pociągiem bez znieczulenia. Poznajcie, jakie doświadczenia wiążą się z tym ekskluzywnym środkiem transportu.
pobierz 9.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#69] KONIARY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Na pozór grzeczne, ułożone, miłe, ciepłe i przyjacielskie dziewczyny. Niepokój budzi jednak ich nadmierne zamiłowanie do koni.
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#68] NORMIKI Z WYKOPU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Poznajmy kilka typów użytkowników popularnego serwisu internetowego z kategorii social news. Kim są, jakie mają poglądy i co najczęściej przeglądają?
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#67] TO TYLKO ZŁY SEN | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Co zakłóca sen Dakanna i kto odwiedza go nocą? Czyli historia o tym, jak nie trafić w objęcia Morfeusza.
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek