Piątek

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości. Zapraszamy do odsłuchu! WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek
Data dodania: 2020-02-07 21:51:24
Data aktualizacji: 2020-07-10 04:40:13
Audycji w katalogu: 78
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
[#69] KONIARY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Na pozór grzeczne, ułożone, miłe, ciepłe i przyjacielskie dziewczyny. Niepokój budzi jednak ich nadmierne zamiłowanie do koni.
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#68] NORMIKI Z WYKOPU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Poznajmy kilka typów użytkowników popularnego serwisu internetowego z kategorii social news. Kim są, jakie mają poglądy i co najczęściej przeglądają?
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#67] TO TYLKO ZŁY SEN | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Co zakłóca sen Dakanna i kto odwiedza go nocą? Czyli historia o tym, jak nie trafić w objęcia Morfeusza.
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#66] WŁADCY BLOKOWISK | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Dziś odwiedzamy jedno z warszawskich osiedli, aby poznać znamienitych bohaterów klatek schodowych. Dowiemy się, jakie wartości dominują w życiu polskiego dresiarza.
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#65] KIM SĄ FOLIARZE? | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek To oni z wypiekami na twarzach śledzą i badają największe tajemnice świata. Zobaczcie, jak dotrzeć do jedynie słusznej prawdy. Foliowy spisek czai się za rogiem.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
[#64] E-SZKOŁA BEZ CENZURY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak wygląda nauka z telewizji podczas gdy szkoły świecą pustkami? Zajrzyjmy za kulisy e-lekcji i posłuchajmy koronowanych nauczycieli!
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[PODCAST] ŻYCIE PO ŚMIERCI | Piątek – serial oryginalny
Zapraszamy do odsłuchu epizodu dostępnego wyłącznie w formie podcastu! Co nas czeka po śmierci? Stan snu, pustka czy może coś gorszego?
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[SEZON VI] Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Zapraszamy do wysłuchania IV sezonu w całości! Dakann powraca na ekrany, aby bez owijania w bawełnę pokazać polskie realia oczami 30-letniego singla. Więcej lat na karku, więcej problemów, więcej kilogramów i jeszcze więcej wkur…. Piątek - serial oryginalny to kontynuacja kultowej internetowej produkcji podana w dużo lepszej jakości.
pobierz 77.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#63] JANUSZ SAM W DOMU | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak wiadomo, instynkt przetrwania w polszy mamy we krwi. Kiedy zaznamy spokoju? Zobaczcie, co porabia Janusz w czasach chaosu.
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[#62] MIĘSOŻERCOM WSTĘP WZBRONIONY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Czy niejedzenie jakiegoś produktu to zawsze osobisty wybór? Poznajcie wege-zapaleńców, członków elitarnego, eko progresywnego, new age’owego środowiska. Podziękowania za współpracę przy realizacji odcinka dla sklepu "TerraVege".
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#61] ŁÓDŹ KREUJE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Odwiedzamy legendarne miasto Łódź. Co w nim zachwyca, a co odtrąca? Zapraszamy do pieszego zwiedzania łódzkich zakamarków razem z Dakannem.
pobierz 6.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#60] KIEDY GRY WEJDĄ ZBYT MOCNO | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Policjant, księgowy, bankier i ślusarz spotykają się przy kościach. Oto jak naprawdę wygląda klasyczna sesja RPG w wykonaniu dorosłych dzieci. 
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#59] BEZRUCHDENS | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Co się wydarzyło w szkole tańca, to zostaje w szkole tańca. Podziękowania za współpracę przy realizacji odcinka dla Anny Sobolewskiej z Royal Dance Academy. 
pobierz 6.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#58] HOTEL DLA GRACZY | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Czym jest i jak wygląda marzenia każdego młodego Polaka? Oto świat profesjonalnego esportu. Podziękowania dla ekipy "devils.one" za gościnny występ oraz użyczenie miejscówki.
pobierz 6.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#57] DO USŁYSZENIA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Jak wygląda praca w typowej rozgłośni radiowej? Kim są słuchacze i co się dzieje na Wawrze znowu? Podziękowania za pomoc w realizacji materiału dla RADIO KAMPUS (Warszawa - 97,1 FM).
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#56] KOLEGA | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Gustavo to zapalony wędkarz, piłkarz i człowiek wielkiego serca. Robi to, co każdy przeciętny Polak. Jedyna rzecz która różni go od reszty społeczeństwa to kolor skóry. Poznaj perypetie obcokrajowca na stałe mieszkającego w Warszawie. Gościnnie: Vin Milton.
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#55] AJFONOWCY I APPLARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Kim są wielbiciele gadżetów z nadgryzionym jabłkiem? Posiadacze ajfonów, ajpadów i ajmaków w krzywym zwierciadle. Prosimy oglądać z dystansem i nie spinać się zbyt mocno!
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#54] SPOTKANIE Z MAMĄ | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Wspomnienia z dzieciństwa - po latach okazują się skrywać wiele tajemnic. Film z zaskakującym zaskoczeniem skłaniającym do refleksji nad sensem życia.
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
[#53] KOCIARZE | Piątek – serial oryginalny
WERSJA Z OBRAZEM DOSTĘPNA NA KANALE YOUTUBE youtube.com/piatek Warszawski singiel żyjący z kotami, czyli bastion nie do zdobycia dla kobiet. Z wizytą u przyjaciela-kociarza. Niesamowite historie oparte na faktach. Materiał zrealizowany na Wawrze.. 
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
[PODCAST] WIZYTA PROSTYTUTKI | Piątek – serial oryginalny
Zapraszamy do odsłuchu epizodu dostępnego wyłącznie w formie podcastu! Jak przebiegnie spotkanie z kobietą lekkich obyczajów i jakie sekrety skrywa jej życie ? Nie jest tak, jak myślisz..
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek