Techlove

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Z miłości do technologii
Data dodania: 2020-02-07 21:53:06
Data aktualizacji: 2020-03-28 09:55:09
Audycji w katalogu: 57
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 21 godz. temu
Odcinek 57 – Huawei Friday P40
Piątkowy odcinek zdominował nowy flagowiec od HUA czyli P40. Mamy dla Was kilka pierwszych wrażeń na temat tego co zobaczyliśmy na konferencji. Potem już było zwyczajnie piątkowo czyli na luzie. Zostaje nam Was zaprosić do słuchania. Miłego weekendu, który tym razem nie będzie się specjalnie różnił od innych dni ostatniego tygodnia. Artykuł Odcinek 57 – Huawei Friday P40 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 88.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
Odcinek 56 – Hyper Poland
Dziś niesamowicie ciekawy odcinek. Rozmawiamy z przedstawicielem firmy Hyper Poland o kolejach przyszłości, czyli technologii Hyperloop. Dostajecie prawie godzinę ogromnej dawki informacji o tej technologii, która jest bardzo mocno rozwijana w Polsce. Zapraszamy Skład Techlove to:Marcin Gruszka – ‪@gruszkaJarek Bukowski – ‪@bukosss‬Norbert Cała – @norbertcala Naszym gościem jest Michał Litwin – doradca zarządu Hyper Poland […] Artykuł Odcinek 56 – Hyper Poland pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 133.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Odcinek 55 – test HUAWEI Mate 30 Pro
Ten moment musiał nastać – bierzemy na warsztat HUAWEI Mate 30 Pro, czyli telefon z Androidem, ale bez usług Google, zamiast których są HMS – Huawei Mobile Services. Głównym testerem był nasz guru od Androida …. Jarek. Zapraszamy do słuchania. Przypominamy też o naszym konkursie we współpracy z wydawnictwem Insignis. Można wygrać 9 (jeden kod już Marcin […] Artykuł Odcinek 55 – test HUAWEI Mate 30 Pro pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
Odcinek 54 – podsumowanie tygodnia 12 i konkurs
Witajcie w nowym tygodniu i zapraszam na podsumowanie tygodnia, który się skończył i był pierwszym pełnym tygodniem „kwarantanny”. Widać wyraźnie, że świat zaczyna radzić sobie po swojemu i bywa bardzo ciekawy. Zapraszamy też to konkursu wspólnie z wydawnictwem Insignis. Można wygrać 9 (jeden kod już Marcin przekazał) kodów na książkę „Jakoś wkrótce”. Wystarczy napisać w […] Artykuł Odcinek 54 – podsumowanie tygodnia 12 i konkurs pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 73.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Odcinek 53 – Apple Friday
Dzisiejszy odcinek zaczynamy całkiem poważnie od premier Apple, ale potem to już zaczyna się prawdziwy #FreestyleFriday. Skoro wszyscy powinnismy trzymać się zasady #ZostanWDomu to odcinek pojawia się już teraz, w południe. Miłego słuchania, miłego piątku, fajnego weekendu. Artykuł Odcinek 53 – Apple Friday pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 92.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Odcinek 52 – koronapromki
Ten odcinek powinien pojawić się wczoraj, ale czasy mamy nadzwyczajne, więc i Techlove nie jest tak regularne jak to było wcześniej. Dziś rozmawiamy to tym jak firmy starają się reagować na sytuację na świecie. Staramy się też zebrać dla Was przykłady fajnych promocji z okazji #zostanwdomu. W odcinku rozmawiamy o:– Mbank zawiesza spłaty kredytów – […] Artykuł Odcinek 52 – koronapromki pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 87.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Odcinek 51 – test e-roweru EBKE V1
Staramy się nie dać problemom tego świata i nagrywamy dla Was codzienne porcje fajnych treści. Dziś test elektrycznego roweru EBKE V1. Rower testował Marcin, ale Jarek i Norbert starają się zadawać niewygodne pytania. Zapraszamy do słuchania! Rower do testów przyjechał z ebke.pl. Na tej stronie znajdziecie też dokładne parametry tego pojazdu. Artykuł Odcinek 51 – test e-roweru EBKE V1 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Odcinek 50 – podsumowanie tygodnia 11
Pierwszy poniedziałek w nowej rzeczywistości. Co ciekawe świat wcale nie staje, a jedynie zaczyna żyć inaczej. Posłuchajcie co się wydarzyło w ostatnim tygodniu, co ciekawe nie wszystko jest związane z koronawirusem. Obiecane linkowania – projekt Folding@home szuka recepty na COVID-19 – pusta Warszawa z drona– wirtualne spacery po muzeach – Elon Musk nagrał własny kawałek […] Artykuł Odcinek 50 – podsumowanie tygodnia 11 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 85.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Odcinek 49 – Friday the 13th
Próbowaliśmy być dziś weseli jak w każdy piątek, ale dziś było to wyjątkowe trudne. Jednak zapraszamy do wysłuchania bo dzisiejsze Techlove to może być jedyna nie smutna audycja jaką usłyszycie. Artykuł Odcinek 49 – Friday the 13th pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 66.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Odcinek 48 – Tytus i winyle
Środa czyli poradnik, dziś mocno nietypowy w nowej formule. Tym razem rozmawiamy o renesansie jaki przeżywa czarna płyta winylowa. W czasach usług streamingowych pokazujemy jak słuchać muzyki „bardziej”. Gościem, który o tym opowiada jest Tytus Hołdys, prowadzący projekt WinyloKINO. Zapraszamy przed głośniki i na stronę Tytusa. Dajcie znać jak Wam się podoba taki format podcastu. […] Artykuł Odcinek 48 – Tytus i winyle pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 97.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Odcinek 47 – Renault ZOE
Zapraszamy Was do odsłuchania odcinka wtorkowego, czyli testowego. Dziś wjeżdża ciekawy, miejski samochód elektryczny Renault ZOE. Posłuchacie czy nam się podobał i dajcie znać w komentarzach lub socjalmediach jeśli macie dodatkowe pytania. Artykuł Odcinek 47 – Renault ZOE pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 77.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Odcinek 46 – podsumowanie tygodnia 10
Oddajemy Wam do odsłuchu odcinek 46, poniedziałkowe podsumowanie ostatniego tygodnia. Wszystkie ważne punkty były poruszane, Elon, Huawei … czyli wszytko na swoim miejscu. Zapraszamy, a i oczywiście komentujcie, komentujecie. Obiecałem podlinkowanie – infografika o produkcji prądu z wiatraków– system PansaUTM – Janusz Piechociński „poleca” iPhone’a Artykuł Odcinek 46 – podsumowanie tygodnia 10 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 75.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Odcinek 45 – ciekawe czasy
Piątkowy odcinek bez Marcina to wyjątek. Nie miał nas kto rozśmieszać i wyszło, że rozmawialiśmy na luźne, a jednocześnie bardzo, bardzo ciekawe tematy, ale całkiem na poważnie. Grafika do odcinka pochodzi z okładki słuchowiska „Chłopi 2050, czyli Agronauci w czasach katastrofy klimatycznej” i idealnie wpisuje się w nasz dzisiejszy pierwszy temat. Miłego słuchania! Obiecane podlinkowanie […] Artykuł Odcinek 45 – ciekawe czasy pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
Odcinek 44 – praca w czasach zarazy
Oczywiście nie mogliśmy sobie pozwolić i nie podłączyć się pod #koronawirus. Zastanawiamy się i, jako że to środa, więc poradnik, dajemy przykłady jak można pracować zdalnie. Żyjemy w czasach kiedy praca zdalna jest bardzo prosta, a światowe szaleństwo związane z koronawirusem daje nam możliwości, aby się o tym przekonać. Oczywiście nie zabrakło dużej dawki czarnego humory, niezmiennie zapraszamy do słuchania. Artykuł Odcinek 44 – praca w czasach zarazy pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 77.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Odcinek 43 – Samsung Z Flip
Skoro wtorek to test, tym razem może nie do końca dogłębny, bo to bardziej wrażenia na gorąco. Na pewno bardzo wartościowe, bo mamy przecież trzy punkty widzenia.Zapraszamy do odsłuchu! Artykuł Odcinek 43 – Samsung Z Flip pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 67.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Odcinek 42 – podsumowanie tygodnia 9
Poniedziałek to oczywiscie podsumowanie tygodnia. Tematów jak zwykle cała masa. Nie wiem czy uda mi się podlinkować wszystko, ale najwiażniejsze tematy macie pod spodem. Zapraszamy do słuchania. – iPhone rozwala system, ale Redmi Note 8 był najczesciej kupowanym na świecie smartfonem z systemem Android w Q4 2019 roku – Amazon wchodzi na poważnie do Polski […] Artykuł Odcinek 42 – podsumowanie tygodnia 9 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Odcinek 41 – friday is coranaday
Zaczynamy od powszechnej paniki związanej z koronawirusem, a nawet teorii spiskowych z nim związanych. Przechodzimy gładko przez luźne technologiczne tematy, kupujemy tanią Teslę Cybertruck, a kończymy na zbyt moralnych zachowaniach współczesnej młodzieży. Wszystko na wesoło, zapraszamy i życzymy miłego weekendu. Artykuł Odcinek 41 – friday is coranaday pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 87.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 40 – a komu to potrzebne
Dziś trochę przewrotnie rozmawialiśmy o smart gadżetach, które są bez sensu. Oczywiście nie wszystko poszło tak jak powinno … Zapraszamy Artykuł Odcinek 40 – a komu to potrzebne pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 72.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 39 – test Nissan Leaf e+
Dziś odcinek testowy, a bohaterem jest Nissan Leaf e+, czyli wersja z poprawioną baterią. Przy okazji porozmawialiśmy o ładowaniu samochodów, ale też o mitycznych już dopłatach. Zapraszamy! Artykuł Odcinek 39 – test Nissan Leaf e+ pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 61.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 38 – podsumowanie tygodnia 8
W podsumowaniu tego tygodnia Marcin zarzucił nas taką ilością tematów, że nikt nie chciał się podjąć spisania ich. Nie macie więc wyjścia, musicie go posłuchać. Zapraszamy przed głośniki i do słuchawek. Artykuł Odcinek 38 – podsumowanie tygodnia 8 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 74.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek