Techlove

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Z miłości do technologii
Data dodania: 2020-02-07 21:53:06
Data aktualizacji: 2021-01-20 06:20:03
Audycji w katalogu: 117
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
Odcinek 117 – samochodowo
Nowy rok nowi my
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Odcinek 116 – Helloooooo 2021
Pierwszy odcinek w tym roku
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 115 – technologiczne podsumowanie 2020
Powiedzieć, że to był dziwny rok to nie powiedzieć NIC. W 115 odcinku Techlove staramy się poszukać też jego pozytywów, bo takie też były. Na pewno uratowała nas technologia! Zapraszamy, warto jak zawsze! Artykuł Odcinek 115 – technologiczne podsumowanie 2020 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 52.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 114 – Prometheus Unbound
Dziś jeszcze raz wracamy do wizyty Elona lub jego samolotu w Warszawie. Mamy trochę nowych, niespodziewanych, a może nawet sensacyjnych informacji! Oprócz tego zaczynamy już podsumowania 2020, tym razem od tego czego ludzie w tym roku szukali w Google. Artykuł Odcinek 114 – Prometheus Unbound pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 113 – Witaj Elon
Dzisiaj ulubiony temat Techlove – ELON MUSK! Samolot Elona przyleciał do Polski więc my mamy już dziesiątki pomysłów dlaczego się to stało. Oczywiście było bardzo dużo pobocznych tematów jak np. silniki pozwalające na poruszanie się z szybkością 16 razy większą od prędkości dźwięku. Linki:– Instagram partnerki Elona– Jaka Długa i piękna reklama Apartu Artykuł Odcinek 113 – Witaj Elon pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 112 – pogadajmy o prezentach
Przed nami miesiąc kupowania prezentów, staramy się więc Wam szczerze doradzić co warto, a czego nie warto kupować płci przeciwnej. Może się to przydać przed wyjściem do centrum handlowego lub przed wejściem do internetu. Artykuł Odcinek 112 – pogadajmy o prezentach pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 111 – rebus: i 000
Dawno nas nie było, ale obiecujemy poprawę i powrót do regularności … względnej. Dziś sporo o samochodach elektrycznych ale nie tylko. Zapraszamy do słuchania, jest wesoło. Artykuł Odcinek 111 – rebus: i 000 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 45.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 110 – porysowany
Wracamy do Was po chwili przerwy, dziś porozmawialiśmy o zbliżającej się konferencji Apple, rysującym się iPhone 12, ale też o samochodach oczywiście
pobierz 45.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 109 – lockdown
Nieeee dziś mimo premiery iPhone 12 nie rozmawiamy o nim. Niestety nasz kraj powoli idzie w kolejny lockdown, a my rozmawiamy o tym jak sobie poradzić z zamknięciem w domu. Zapraszamy! Artykuł Odcinek 109 – lockdown pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 46.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 108 – w kolejce po iPhone 12
Dzisiaj odcinek nie mógł być inny – Dagmara i Norbert komentują oczywiście prezentacje iPhonów 12. Zaczynają jednak od opowiadania memów. Więc dalej nie może być już gorzej. Zapraszamy do słuchania. PS. Zdjęcie tytułowe do tego odcinka w dzisiejszych czasach wygląda … absurdalnie. Artykuł Odcinek 108 – w kolejce po iPhone 12 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 52.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 107 – #pierwszypolak
Witamy Was w piątek.Zaczynamy odcinek od … muzyki dawnej i opery, a potem już jest technologicznie. Dagmara mówi o swoim „pierwszym razie” ze smart zegarkiem, gdyż testuje OPPO Watch. Norbert zaś opowiada o pierwszych wrażeniach z użytkowania zegarka Fitbit sense. Oczywiście nie zabrakło samochodów, tym bardziej, że jako pierwsi w Polsce testujemy BMW z systemem […] Artykuł Odcinek 107 – #pierwszypolak pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 56.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 106 – Wenus i Mars i kody
Dziś odcinek o gadżetach, a konkretnie o tym jak gadżety odbierają kobiety i faceci. Kto jest większym gadżeciarzem lub gadżeciarką? Zapraszamy do słuchania. W trakcie odcinka wysłuchacie pięciu kodów pozwalających na pobranie książki „Mindf*ck Cambridge Analytica, czyli jak popsuć demokrację” wydawnictwa Insignis. Powodzenia w przepisywaniu
pobierz 45.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 105 – anty wszystko
Piąteczek
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 104 – S day
Zapraszamy do odcinka mocno technologicznie – motoryzacyjnego. Dziś królują u nas genialne samochody bowiem na gorąco omawiamy polską premierę nowej S klasy od Mercedesa oraz wczorajszą konferencję Tesli Battery Day. PS. Udało się nam chyba ogarnąć problemy z pływającym dźwiękiem. Odgłosy, które słyszycie czasem w tle to praca kawiarni, w której nagrywaliśmy bezpośrednio po premierze […] Artykuł Odcinek 104 – S day pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 103 – Czas leci
Ten odcinek musiał być taki – oczywiście Dagmara i Norbert omawiają nowości z ostatniej konferencji Apple. Zapraszamy do słuchania i dajcie znać jak Wam się podoba nowa formuła Techlove. Jeśli zostawicie opinię w Apple Podcast to będzie nam bardzo miło. Skład Techlove w tym odcinku to Dagmara – @dagmara_kowalska_instaNorbert – @norbertcala Artykuł Odcinek 103 – Czas leci pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 44.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 102 – Nowe otwarcie
No cześć – długo Techlove nie było. Ale czas skończyć te wakacje. To tyle opisu, cała reszta informacji w odcinku. Zapraszamy i czekamy na wasze komentarze. Bardzo czekamy. Artykuł Odcinek 102 – Nowe otwarcie pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 51.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 101 – Nowa Nadzieja
Mieliście dużo pytań co dalej z Techlove, co to za długie wakacje, kiedy następny odcinek itp. itp. Ten odcinek wszystko Wam wyjaśni. Nie zdradzam nic więcej, po prostu posłuchajcie. Artykuł Odcinek 101 – Nowa Nadzieja pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 85.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek 100 – setka Panie i Panowie
100 odcinków za nami. Ten jest nietypowy bo emitowaliśmy go na żywo na YouTube i nagrywaliśmy z Apple Muzeum Polska. Dlatego wiele w nim odniesień do komentarzy naszych widzów. Teraz robimy sobie krótkie wakacje i wracamy do Was z nową energią i pewnie jakimiś zmianami. W tym docinku zaś komentujemy konferencję Apple #WWDC20 i całą […] Artykuł Odcinek 100 – setka Panie i Panowie pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 158.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek 99 – pozdro 600
Myśleliście, że dziś sobota, nic bardziej mylnego dziś jest piątek, przynajmniej według techlove. Jak to w piątek trochę się pośmialiśmy, dostało się telewizji organizującej ankiety na Twitterze, ale też dopłatom do samochodów elektrycznych. Było też bardziej poważnie, np o nowej usłudze pocztowej hey.com. Artykuł Odcinek 99 – pozdro 600 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 74.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek 98 – test Fitbit Charge 4
Wtorek dzień testowy. Dziś Norbert przetestował dla Was najnowszą i wszystko-mającą smart opaskę Fitbit Charge 4. Zapraszają do słuchania:Marcin Gruszka – ‪@gruszkanieobecny Jarek Bukowski – ‪@bukosss‬Norbert Cała – @norbertcala Artykuł Odcinek 98 – test Fitbit Charge 4 pochodzi z serwisu Techlove .
pobierz 72.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek