Tydzień w fotografii

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2017-01-17 19:50:06
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 lat temu
40 Tydzień w Fotografii Podcast
Podtytuł: Zamiast kupować, wypożycz aparat Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 42.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
39 Tydzień w Fotografii Podcast
Podtytuł: Im więcej tym lepiej Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 47.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
38 Tydzień w Fotografii Podcast
W tym epizodzie o podróży do Szkocji, tematach fotograficznych , kompatybilności oraz testach systemów Nikon i Canon oraz o wyborach tygodnia podczas nietypowej sesji nagraniowej w aucie podczas... Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
37 Tydzień w Fotografii Podcast
Nowy sprzęt na rynku wyrasta jak grzyby po deszczu. Słuchacze pytają. Softwarowe nowości i jak zwykle dużo nowości w tym 37mym Tygodniu w Fotografii Podcast. Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
36 Tydzień w Fotografii Podcast
Odcinek stworzony bez scenariusz i na lekko wariackich papierach jako pierwszy w 2012 roku. Dlatego też nie zamieszczamy żadnych opisów tylko zapraszamy do odsłuchanie go jako niespodzianki :)... Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
35 Tydzień w Fotografii Podcast
W odcinku między innymi mówimy o poprawkach Sony do topowych modeli swoich aparatów, Nikon wznawia produkcję, fotografia plenerowa, odpowiedzi na pytania z forum i znacznie więcej w tym odcinku nr 35. Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
34 Tydzień w Fotografii Podcast
Jest piątek, 17 listopada 2011 a to jest 34ty Tydzień w Fotografii Podcast w którym między innymi, drewniane body Sigmy, kupujemy używaną lustrzankę, relacja z targów ślubnych Krzysztofa... Podcast of fotografii, wydarzeniach, sprzęcie, recenzjach i opiniach. Twoja cotygodniowa inspiracja fotograficzna!
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek