Adwentowa kawa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Codzienne nagrania, codzienne rozważanie Słowa Bożego. Tylko u nas!
Data dodania: 2020-02-07 21:55:23
Data aktualizacji: 2020-02-19 03:55:09
Audycji w katalogu: 66
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 11
Kim jestem? Jaka jest prawda o mnie...? Z o. Maciejem zabieramy Was na Filipiny, by posłuchać i nabrać Ducha, by okryć siebie... i pomilczeć
pobierz 55.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 10
Możemy współpracować z Bogiem! Wielkie sprawy powierzył młodym Jan Paweł II w Argentynie, na Światowych Dniach Młodzieży. Z Agnieszką Więckiewicz, pijąc dobrą Kawę, zapraszamy Was, by odnaleźć swoje wielkie serce.
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 9
Dziś Kawa pełna Ducha... przed kościołem św. Anny w Warszawie Jan Paweł II opowiedział nam o modlitwie, którą powierzył Mu Jego Tata. Trzeba chyba tą modlitwę wziąć na serio w swoje życie, nie ma co zwlekać, trzeba mierzyć siebie miarą miłości Chrystusa. Jak? Próbujemy przy Kawie razem z Mileną Dąbrowską rozwikłać to zdanie.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 8
Sobota... trochę zwolnijmy i zróbmy sobie dziś dobrą Kawę, bo codziennie walka trwa. We mnie i o mnie... w Tobie i o Ciebie... Dziś Kawa z JPII prosto z Częstochowy. Pijemy ją z Piotrem, pełni zachwytu nad Bogiem, który jest naszym Ojcem. Zapraszamy! to będzie dobry dzień!
pobierz 30.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 7
Miłość jest najważniejsza. Dziś w szaleństwie walentynkowym czasem o tym zapominamy, choć toniemy w serduszkach. Umawiamy się dziś z Darią janiak i z Tobą na szczególną randkę, na Kawę, bo tylko Miłość nadaje sens i cel naszemu życiu.
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
Jawa z Janem Pawłem II - Odcinek 6
Człowieka nie można zrozumieć bez Chrystusa... ani kim jest, ani jakie jest jego przeznaczenie... To Kawa mocna i aromatyczna, bo dotyka naszych serc. Zapraszamy Was z ks. Krzysztofem do Gniezna. Posłuchajcie...
pobierz 17.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 5
Czemu by nie spróbować? A czego? No to zapraszamy na Kawę! Bo może właśnie dziś warto się przezwyciężyć... dobrej Kawy życzymy Wam z Joanna Niedbalską.
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 4
Wtorkowa Kawa zabiera nas do Denver. Posłuchajcie o owocach papieskiego pasterzowania. Dziś smak Kawie nadaje Agata Kaczmarek. Pysznie się siedzi przy takiej Kawie. Spróbujcie!
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 3
Poranna Kawa już na Was czeka! A poniedziałek warto zacząć z Mocą! Dlatego dziś dla Was Kawa w obstawie świętych - oczywiście Jan Paweł II, a z nim św. Edyta Stein. Tak sobie o milczeniu, znakach i Bożych drogach rozmawiamy z Łukaszem. Dobrze tak przy Kawie!
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 2
Kawa na dziś prosto z Włoch. Tor Vergata, Światowe Dni Młodzieży... i zaproszenie, byśmy zapalili cały świat. Wchodzicie w to? Zapraszamy na Kawę z Michałem i oczywiście z Janem Pawłem II Gotowi?
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Kawa z Janem Pawłem II - Odcinek 1
Pierwsza Kawa ze...100 To będzie przygoda! Mieć dobrą wolę, gotowość nawrócenia, nie stawiać oporu łasce i prawdzie... posłuchaj dziś Encykliki o Bożym Miłosierdziu... i rozmowy o spotkaniach z Janem Pawłem II. Dobra Kawa z Joanną! Mamy nadzieję, że Ci zasmakuje Kawa z JPII.  Kłania się nisko i zaprasza Zespół Baristów Adwentowej Kawy
pobierz 76.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 25
Kawa Świąteczna  Specjalnie dla Was, bo przecież radość nasza nie gaśnie.  z życzeniami... By każdego dnia chciało się nam otwierać serce dla Boga, a przez Niego na innych, byśmy na poważnie odkryli, że Bóg jest z nami. Niech Bóg zajaśnieje w naszych sercach. Nieśmy to światło w świat... bez lęku.  Ściskamy Was świątecznie!  Wraz z cała Ekipą Kawy Adwentowej zapraszamy do kolędowania, dziękując za ten Adwent    A co dalej? Bądźcie gotowi :) Kawa się szykuje całkiem nowa!
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 24
Ostatnia Adwentowa Kawa  Ale przecież to nie koniec naszej Przygody życia z Bogiem, Emmanuelem, Tym, który jest z nami. Zawsze. O tym co najważniejsze - Kawa z Sylwią. Pijcie powoli... mimo wielu, wielu spraw, jakie mamy na głowie.
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 23
Dla każdego z nas przychodzi czas rozwiązania... Bóg wie, kiedy i jak. I może się zdarzyć, że nic a nic z tego nie będziemy rozumieć. Ale z Bogiem tak to już jest - im miej rozumiesz, tym lepiej, bo przestajesz Boga wkładać w szufladkę. Dobra, poniedziałkowa, może troszkę zabiegana, ale wciąż adwentowa Kawa z Emalką.  Smacznego!
pobierz 23.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 22
Niedziela, ostatnia niedziela tego Adwentu. Warto dziś zrobić sobie dobrą Kawę i ukroić kawał ciasta. Bo dziś Kawa o szukaniu sensu, o milczeniu i mówieniu, o najlepszym wzorcu dla każdego Mężczyzny (dla Kobiety także). A ciacho dziś o... Miłości. Czekamy na Miłość... ale czy ją przyjmujemy? Zapraszamy - dziś męski grono. Piotr i ks. Krzysztof. Dobrego dnia! 
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 21
Śpieszymy się... Wciąż w biegu. A czy w dzieleniu się Bogiem też nam śpieszno...? Hm... wszystko inne może poczekać, ale to jest najważniejsza sprawa życia!  Pięknie się dziś pije Kawę, w spokoju - mimo wszystko! Razem z Eweliną zapraszamy na chwilę spokoju, by potem iść z Bogiem w życie
pobierz 24.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 20
Puścić wszystkie linki, które trzymamy kurczowo... i posłuchać uważnie i do końca co Bóg ma nam do powiedzenia. Kawa z Izą o zwycięstwie milczenia i zdania się na Boga, który doskonale wie, co trzeba zrobić.  Polecamy na piątek! Pyszna Kawa. Sami spróbujcie...
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 19
Jak się o coś modlisz, to uważaj, bo Bóg to może spełnić. Żebyś się nie zdziwił jak Zachariasz... właśnie o tym dzisiejsza Kawa... o milczeniu, prośbach, Bożych pomysłach. Razem z Damianem życzymy Wam dobrego dnia! 
pobierz 18.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 18
Józef... nic nie powiedział, zaufał, był posłuszny i wierny. Tak silny, że Bóg powierzył Mu sprawę zbawienia, tak cichy, że czasem o Nim zapominamy. A On jest. Po prostu opiekuje się nami, zupełnie jak Maryją i Jezusem. Warto być posłusznym. Taka właśnie Kawa z najprawdziwszą Pasterką - s. Małgosią. 
pobierz 20.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Adwentowa kawa 2019 - Odcinek 17
Dziś czas na spojrzenie na swój rodowód. Nie ma się czym chwalić? no cóż, w rodzinie Jezusa też nie było samych świetlanych karier... ale Bóg wszedł w nasze codzienne życie, nawet to bardzo pogmatwane, krzywe, grzeszne, słabe... i chce tu być. Ogarniasz to? Mamy Boga wpisanego w nasze życiorysy! Pięknej Kawy Wam życzymy razem z Michałem. I całą rodziną Jezusa.
pobierz 23.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek