Rozmowy bez asekuracji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast bardzo ubezpieczeniowy. W każdy wtorek serwujemy nową porcję ubezpieczeniowych inspiracji i informacji.
Data dodania: 2020-02-07 21:56:35
Data aktualizacji: 2021-01-22 05:35:05
Audycji w katalogu: 137
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
Odc. 131 – Jak TU i TERAZ przyśpieszyć rozwój multiagencji? - Adam Kubicki
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Adam Kubicki. Dowiecie się: Jakie błędy biznesowe agenci popełniają najczęściej? Co możesz zrobić TU i TERAZ, żeby twoja agencja się rozwijała również w trudnych warunkach rynkowych? Posłuchaj i już dziś zacznij zmieniać swój biznes na lepsze.
pobierz 47.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Odc. 130 – Jak nowy pośrednik chce podbić rynek – Radosław Olkiewicz (PROFITOWI)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Radosław Olkiewicz z Firmy PROFITOWI. Dowiecie się:
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odc. 129 – Nowości dla flot – Konrad Owsiński (PZU)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Konrad Owsiński z Firmy PZU. Dowiecie się: - jak działa ochrona prawna dla flot - do czego służy PZU GO - jak koronawirus wpłynął na rynek flotowy
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odc. 128 – Polisa dla rolnika – Andrzej Paduszyński (Compensa)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Andrzej Paduszyński z firmy Compensa. Dowiecie się: Czy warto ubezpieczać rolników? Jak skutecznie łączyć ubezpieczenia obowiązkowe z dobrowolnymi? Czy rolnikowi przyda się OC w życiu prywatnym? Jakiego assistance potrzebuje rolnik?
pobierz 41.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odc. 127 – Telemedycyna i ubezpieczenia – Alicja Bożek (Comarch Healtcare)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Alicja Bożek z Comarch Healtcare. Dowiecie się, że zdalne konsultacje z lekarzem to już codzienność w ubezpieczeniach zdrowotnych. Technologia może pomóc nie tylko w przeprowadzeniu wizyty, ale również w codziennym monitorowaniu zdrowia.
pobierz 30.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odc. 126 – Mity o ubezpieczeniach na życie – Wojciech Soliński (Signal Iduna)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Wojciech Soliński z Signal Iduna. Dowiecie się o mitach wokół ubezpieczeń na życie. Czy to dotyczy również Waszych klientów? Posłuchajcie.
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odc. 125 – D&O dla mniejszych firm - Anna Pawłowska (PZU)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Anna Pawłowska z PZU. Dowiecie się: Czy mniejsze firmy też potrzebują D&O? Jak działa ubezpieczenie PZU Dla Zarządzających Spółkami i w jaki sposób można je kupić. Kiedy przedsiębiorca otrzymuje odszkodowanie? Kiedy i w jakim zakresie obowiązuje ochrona?
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odc. 124 – Ubezpieczenia dla leasingu (PKO Ubezpieczenia)
W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego "Rozmowy bez Asekuracji" gościem jest Anna Grajkowska, Agnieszka Strawa, Przemysław Cyranka oraz Katarzyna Zalewska z PKO Ubezpieczenia. Dowiecie się: Czy produkty ubezpieczeniowe są potrzebne klientom leasingu? Jakie ubezpieczenia mogą być dołączone do umowy leasingu? W jaki sposób koronawirus wpłynął na branżę leasingową? Ubezpieczenie i leasing w tej samej grupie kapitałowe – czy to się opłaca? Jaki model dystrybucji ubezpieczeń dla leasingobiorców wybrało PKO Ubezpieczenia?
pobierz 43.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odc. 123 – Brokerzy kontra pandemia – Marta Zdzińska i Michał Wiśniewski (Certo Broker)
Gośćmi tego odcinka są Marta Zdzińska i Michał Wiśniewski z Certo Broker. Dowiecie się: •Jak pandemia wpłynęła na biznes brokerów specjalizujących się w życiu i zdrowiu? •Czy COVID-19 trwale wpłynął na ofertę produktową? •Czy brokerom opłaca zajmować się PPK? •Czy obecność w mediach społecznościowych to próżność czy konieczność? •Jakie jest miejsce technologii w biznesie brokerskim
pobierz 34.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odc. 122 – Punkt Diagnostyczny. Telemedycyna dla ubezpieczeń – Kazimierz Cięciak (Comarch Healthcare)
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odc. 121 – Zdalne wyzwania dla likwidacji szkód – Robert Kruszewski (Compensa)
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odc. 120 – Generalnie z klientem na zawsze – Maciej Fedyna (Generali)
pobierz 32.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odc. 119 – Jakiej polisy na życie potrzebują Polacy – Konrad Kluska (Compensa)
Gościem tego odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” jest Konrad Kluska, członek zarządu Compensy Życie. Z audycji dowiecie się: Jakich ubezpieczeń życiowych potrzebują Polacy? Czy z klientami należy wprost poruszać takie tematy jak śmierć, choroba, niezdolność do pracy? Jaka jest misja agenta ubezpieczeniowego? Czy istnieje idealny klient? Dla kogo powstał produkt Compensa Maxima? Kto będzie sprzedawał produkt Compensa Maxima?
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odc. 118 – Razem w Przyszłość – Jan Zimowicz (Aegon) i Adam Malinowski (Signal Iduna)
Gośćmi tego odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy Bez Asekuracji” są Jan Zimowicz z Aegon i Adam Malinowski z Signal Iduna, którzy mówią o nowym produkcie grupowym „Razem w Przyszłość”. Dowiecie się m.in.: Jakie korzyści daje koasekuracja? Czy na rynku ubezpieczeń grupowych jest miejsce na nowego gracza? Jak zbierać deklaracje przystąpienia w dobie koronawirusa? Kto będzie sprzedawać ubezpieczenie „Razem w Przyszłość”?
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odc. 117 – Jak działa ubezpieczenie prawne dla flot? – Robert Szywalski i Piotr Kuźminski (DAS Ubezpieczenia)
Gośćmi tego odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” są Robert Szywalski i Piotr Kuźmiński z DAS Ubezpieczenia. Z audycji dowiecie się: Czy w czasie pandemii ludzie korzystają z porad prawnych? Do czego właścicielowi floty może się przydać ubezpieczenie prawne dla kierowców lub pojazdów? Czy ubezpieczenie prawne może zmniejszyć szkodowość floty? Ile kosztuje DAS Flota? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia DAS Flota? Na czym polega magia naklejki DAS?
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Odc. 116 – Partnerstwo i technologia metodą na kryzys – Adam Rowicki, NAU
Multiagencje coraz częściej konkurują między sobą systemami informatycznymi. Do użytku agentów trafiło nowe narzędzie – NAU24. O wyzwaniach technologicznych i gospodarczych w branży ubezpieczeniowej mówi prezes NAU Ubezpieczenia Adam Rowicki, który jest gościem tego odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji”. Z tego odcinka dowiecie się: Co się zmieniło w świecie ubezpieczeń w ciągu ostatnich 5 lat Jak koronawirus wpłynął na branżę ubezpieczeniową Jak działa NAU24 Czego agenci oczekują od narzędzia informatycznego Jaka była reakcja agentów na NAU24 W jaki sposób technologia może pomóc przy wdrażaniu nowego pracownika multiagencji Jakie bariery pomaga przekraczać technologia
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Odc. 115 – Jak działa LIVE COOKING w ubezpieczeniach – Andrzej Adamczyk i Damian Grzegorzyca (Bezpieczny.pl)
Portal Bezpieczny.pl wprowadził innowacyjną metodę sprzedaży ubezpieczeń w czasie rzeczywistym. Agent łączy się z pulpitem klienta i razem z nim, krok po kroku, wypełnia wniosek ubezpieczeniowy. W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” występują Andrzej Adamczyk – prezes Bezpieczny.pl i Damian Grzegorzyca – agent ubezpieczeniowy. Z audycji dowiecie się: Czy zdalna sprzedaż zostanie z nami na stałe Do czego klientowi potrzebny jest agent? Jak dokładnie działa LIVE COOKING w ubezpieczeniach? Jakie klienci mają problemy przy zakupie ubezpieczeń w sposób zdalny?
pobierz 53.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Odc. 114 – Jak dobrze ubezpieczyć dziecko – Magdalena Maciejewska (AEGON Smyk)
O czym warto pamiętać, chcąc dobrze ubezpieczyć dziecko? W tym odcinku podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” gościem jest Magdalena Maciejewska z Aegon. Z audycji dowiecie się: Gdzie dzieci doznają najwięcej wypadków Kiedy szkolne ubezpieczenie dziecka jest wystarczające Dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie dziecka na wypadek poważnego zachorowania Kiedy ochrona jest iluzją Jakie błędy najczęściej popełniają rodzice wybierając polisę dla dziecka Czy polisa dla dziecka powinna być dostosowana do jego zainteresowań Czy cyberprzemoc może być dla dziecka niebezpieczna i jak ubezpieczenie może pomóc Jak zbudowany jest najnowszy produkt Aegon Smyk
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Odc. 113 – LINK4 i agenci – 10 lat współpracy – Łukasz Jantz i Paweł Rabiński
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Odc. 112 – Generalnie agenci są i będą potrzebni – Rajmund Rusiecki (Generali)
pobierz 30.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek