UnitedVoice

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Oficjalny kanał UnitedVoice/ManUnited.pl. Podcasty, nowinki transferowe, ciekawostki oraz materiały rozrywkowe w jednym miejscu!
Data dodania: 2020-02-07 22:12:08
Data aktualizacji: 2021-01-21 16:10:05
Audycji w katalogu: 34
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
Diabelski Podcast #14 (s2) - Patrzymy z góry tabeli ;)
Witajcie w kolejnym odcinku Diabelskich Podcastów. Ten epizod jest krótszy, na taką formę zdecydowaliśmy się w tygodniu. Nagrywamy świeżo po meczu z Burnley, omawiając to spotkanie oraz prognozując następne z Liverpoolem na Anfield. Dywagujemy poza tym, czy powinniśmy oczekiwać od trenera tego najważniejszego dla nas, kibiców trofeum w tym roku. Dajcie znać na naszych platformach jak wam się widzi taka forma oraz, czy podzielacie nasz opinie. 1. Wstęp, 2. Po przeprawie na Turf Moor - cenne punkty, 3. Oceniamy nasze szanse na Anfield, 4. Oczekujemy wygranej Premier League? STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 15.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Diabelski Podcast #13 (s2) - Krajowe puchary za nami!
Witajcie! Dzisiaj odcinek poświęcony ostatnim spotkaniom pucharowym. Omawiamy starcie z City i Szerszeniami oraz zastanawiamy się, co się stało z Masonem Greenwoodem 1. Wstęp, 2. Czwarty półfinał z rzędu w plecy, 3. Z Watford drugi skład - wrażenia... STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Diabelski Podcast - Podsumowanie 2020 roku!
Witajcie w odcinku specjalnym naszego podcastu. Dzisiaj podsumowujemy rok 2020, który wbrew pozorom akurat dla nas, kibiców United był w zasadzie bardzo udany. Zapraszamy do komentowania! 1. Wstęp, 2. Niespodzianka roku (zawodnik), 3. Zaskoczenie pozytywne (wydarzenie), 4. OGS - Fenomen, 5. Rozczarowanie roku (zawodnik), 6. Rozczarowanie roku (wydarzenie), 7. Amad Diallo - czekamy STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 34.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Diabelski Podcast #11 (s2) - Jest coraz lepiej?
Hej. W dzisiejszym odcinku podsumowujemy dwie kolejki PL oraz losowanie rywala w EL. Zastanawiamy się, czemu za każdym razem musimy gonić wynik, oraz zachodzimy w głowę, czemu nie potrafimy wykorzystać ewidentnych słabości rywali (CFC, Arsenal, Man City). Kto powienien być  numerem 1 w bramce Czerwonych Diabłów?  1. Wstęp, 2. Najnudniejsze Derby w ostatniej historii? 3. Odrabianie strat z najsłabszym przeciwnikiem w lidze,  4. Henderson vs. DDG 5. Real Sociedad - wyzwanie? STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 35.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Diabelski Podcast #10 (s2) - Szybki nokaut!
Witajcie. Dzisiejszy odcinek nagraliśmy po wydarzeniach w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Niestety, żegnamy się z tymi rozgrywkami. W tym krókim odcinku zastanawiamy się, co poszło nie tak.  1. Wstęp, 2. Odpadamy z LM - podsumowanie spotkania 3. Co wydarzyło się w Paryżu? Rasizm w LM. 4. Ole in czy Ole out? STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Diabelski Podcast #9 (s2) - Cztery wygrane w lidze z rzędu!
Witajcie. W dzisiejszym odcinku, nagrywanym po zwycięstwie z Młotami w sobotę omawiamy naszą ostatnio dobrą passę w lidze oraz staramy się wyciągnąć wnioski z dyspozycji zespołu. Zapraszamy do komentowania! 1. Wstęp, 2. Omówienie spotkań po porażce z Basaksehir,  3. Cavani vs Martial STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 35.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Diabelski Podcast #8 (s2) - Przerwa reprezentacyjna
Witamy. W najnowszym odcinku podsumowujemy ostatnią kolejkę Ligi Mistrzów oraz Champions League. Rozprawiamy o formie zawodników jak również o potencjalnym powrocie do Manchesteru pewnego Portugalczyka, o którym plotkuje prasa. Zapraszamy! 1. Wstęp, 2. Podsumowanie meczów z Basaksehirem i Evertonem, 3. Powrót CR7 na Old Trafford? STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Diabelski Podcast #7 (s2) Kolejne problemy
Witajcie,  Po rewelacyjnym meczu z w Lidze Mistrzów oraz słabym z Chelsea i fatalnym z Arsenalem nagrywamy kolejny odcinek Diabelskich, w któych analizujemy spotkania oraz dywagujemy nad postawą piłkarzy oraz dwuletnim (prawie) pobycie sympatycznego Norwega na Old Trafford. 1. Wstęp,  2. Omówienie zaległych spotkań, 3. Kto zawodzi, piłkarze czy trener, 4. Jak podsumować kadencję OGS Zapraszamy! STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Diabelski Podcast #6 (s2) - Początek dobrej serii?
Odcinek nagraliśmy po meczu w Lidze Mistrzów z PSG. Oceniamy piłkarzy oraz wypowiadamy się na temat przebiegu obu spotkań (z Newcastle oraz PSG). Mamy nadzieję, że to początek dobrej serii. 1. Wstęp, 2. Mecz z Newcastle,  3. Niespodzianka z PSG. Zapraszamy! STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Diabelski Podcast #5 (s2) - Wracamy po przerwie!
Po ostatnim meczu w wykonaniu podopiecznych Norwega, poruszamy tematy związane z losowaniem grupowym Ligi Mistrzów oraz zastanawiamy się nad przyszłością Ole.  Przy okazji niespodzianka. Nasz kolega redakcyjny - Kacper założył się, że transfer Sancho wypali. Zakład przegrał, przez co musiał zaśpiewać piosenkę.  Serdecznie przepraszamy :D 1. Śpiewać każdy może (ale nie każdy powinien), 2. Wstęp, 3. Losowanie Ligi Mistrzów, 4. Ciężkie jest życie trenera. Zapraszamy! STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 30.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Diabelski Podcast #4 (s2) - W co my w ogóle gramy?
W ostatni dzień okna transferowego skupiliśmy się głównie na upokorzeniu w meczu z Kogutami. Mówimy też o transferach oraz o fiasko w negocjacjach z BVB... Rzucamy mięsem! 1. Wstęp, 2. Upokorzeni przez Jose 3. Transfery STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 46.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Diabelski Podcast #3 (s2) - Więcej szczęścia niż rozumu!
Świeżo po meczu z Brighton omawiamy co się wydarzyło na boisku, analizujemy wynik, oceniamy piłkarzy oraz zastanawiamy się nad sytuacja Ole. Próbujemy również odpowiedzieć na pytanie: David de Gea czy Dean Henderson? 1. Wstęp, 2. Podsumowanie meczu z Brighton, 3. O trenerze, 4. O bramkarzach. STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 25.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Diabelski Podcast #2 (s2) - Blamaż na otwarcie!
Zapraszamy do odsłuchania oraz komentowanie kolejnego odcinka dotyczącego naszej ukochanej drużyny. Podcast nr 2 nowego sezonu, w któym omawiamy blamaż z Palace, odnosimy się do słów Evry oraz dyskutujemy o panującej w zarządzei degrengoladzie.  1. Wstęp, 2. Podsumowanie spotkania z Crystal Palace,  3. Słowa Evry - co się dzieje z naszym klubem, 4. Przed spotkaniem z Luton STRONA [link] GRUPA [link] TWITTER [link] Support the show ([link])
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Diabelski Podcast #21 - Rozpoczynamy sezon 20/21
Witajcie. Podcastem numer 21 rozpoczynamy nowy sezon! Jak zwykle narzekamy na transfery, podsumowujemy pierwszą kolejkę, w któej nie musieliśmy grać, oraz trochę płyniemy w temacie Glazerów na OT oraz przyszłości naszego klubu. GGMU! 1. Wstęp 2. Thiago i Regullion 3. Podsumowanie kolejki 4. Transfery? Jakie transfery? 5. Glazerowie na Old Trafford 6. Typujemy wynik STRONA GRUPA TWITTER Support the show ([link])
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Diabelski Epizod #20 Przedsezonowe rozterki
Witajcie, W tym odcinku omawiamy sytuację przedsezonową. Skupiamy się na transferach, których nie ma (u nas), rozmawiamy o transferach, które miały miejsce (nie u nas), terminarzu na październik oraz skandalach z udziałem naszych piłkarzy. Zapraszamy do odsłuchania! 1. Wstęp 0:00 2. Liga Europy - rozczarowanie 1:10 3. Regullion i inne pomysły 8:03 3. Konkurencja rośnie 12:00 STRONA GRUPA TWITTER Support the show ([link]) Support the show ([link])
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Diabelski Podcast #19 Podsumowań część 1
Witajcie! Czas zacząć podsumowywać ten sezon. Pomimo, iż gramy jeszcze w Lidze Europy i mamy szansę na dołożenie jednego trofeum do gabloty, zaczęliśmy podsumowywać sezon pod względem ogólnym: czy był rozczarowaniem, czy raczej spodziewaliśmy się gorszego wyniku? Posłuchajcie sami, co sądzimy na ten temat w redakcji United Voice! 1. Wstęp 0:00 2. Podsumowanie Kacpra 1:12 3. Historia pewnej koszuki ;) 10:50 4. Podsumowanie Olka 11:51 5. Podsumowanie Macieja 22:57 STRONA GRUPA TWITTER Support the show ([link]) Support the show ([link]) Support the show ([link])
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Diabelski Podcast #18 Ostatnia prosta!
Witajcie serdecznie. Najnowszy odcinek nagraliśmy na gorąco po meczu z Młotami. Ostatnie 4 spotkania nie należały do najlepszych, oczekiwaliśmy po Czerwonych Diabłach więcej. Dzisiaj dywagujemy o naszych szansach na ligę Mistrzów i co z niej wynika, oraz zastanawiamy się jak powinna wyglądać obsada bramki w przyszłym sezonie. Zapraszają Olek i Maciek! 1. Wstęp 0:00 2. Podsumowanie ostatnich 4 spotkań 0:47 3. Szanse na LM a transfery 10:03 4. Hendo czy De Gea? 15:03 5. Chelsea bliżej stawki 25:03 STRONA GRUPA TWITTER Support the show ([link]) Support the show ([link])
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Diabelski Podcast #17 Teraz albo nigdy!
Witajcie serdecznie. Kolejny mecz przed nami. Po fantastycznej serii wygranych spotkań, liczymy na dalszą dobrą formę podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera. Kolejny mecz oraz trzy kolejne w lidze są niezwykle ważne na drodze do zakwalifikowania się United do LM. Porozmawiajmyh o tym. 1. Wstep 0:00 2.Manchester $ity kpi z FFP 0:31 3.Teraz albo nigdy - walka o TOP 4 5:15 4. Na podbój Kolonii - losowanie Ligi Europy 21:15 5. Bohaterowie ubiegłych kolejek 21:15 STRONA GRUPA TWITTER
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Diabelski Podcast #15 Covid 0:1 Premier League
Witajcie. W dzisiejszym odcinku poruszamy rozmawiamy na temat powrotu naszej ulubionej ligi po przerwie spowodowanej Covid19. Dywagujemy na temat transferów oraz kopmponujemy nasze wyjściowe XI Zapraszamy 1. Wstęp, 2. Powrót Premier League 3. XI Kacpra 4. XI Olka 5. XI Macieja STRONA GRUPA TWITTER
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Diabelski Podcast #16 Znamy terminarz!
Cześć. Znamy terminarz Czerwonych Diabłów na nadchodzący miesiąc. Wspóllnie staraliśmy się wytypować wyniki w nadchodzących meczach oraz poplotkować o transferach. Zapraszamy do odsłuchania. 1. Wstęp 2. Znamy terminarz  3. Ighalo zostaje  4. Chelsea zbroi się  STRONA GRUPA TWITTER
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek