Mrowisko po godzinach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jesteśmy młodymi przedsiębiorcami, którzy postanowili otworzyć cowork w Krakowie bez żadnego doświadczenia. Opowiadamy o naszych historiach, perypetiach i koszmarach związanych z prowadzeniem firmy. W ten szalony świat wprowadza Was Oscar Rak i Dominika Drobiazg.
Data dodania: 2020-02-07 22:42:17
Data aktualizacji: 2021-01-22 19:15:02
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 miesięcy temu
MPG004: Praca zdalna - czy to rozwiązanie dla każdego?
Gorzki czas koronawirusa zapanował w Polsce, dlatego wiele firm decyduje się na pracę zdalną. Ale z czym HOME office się wiąże? Jakie ma wady, a jakie zalety? Dziś poroztrząsaliśmy cienie i blaski zdalki, bo nie mieliśmy za wiele roboty
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
MPG003: Dlaczego otworzyliśmy cowork nie mając o tym pojęcia? cz.3
Wracamy po kilku miesiącach przerwy! Trzeci odcinek słuchowiska Mrowisko po godzinach, w którym my - założyciele krakowskiego Coworku Mrowisko, Oscar Rak i Dominika Drobiazg kończymy długą opowieść jego narodzin. Dlaczego wybraliśmy taką nazwę, z jakimi architektami światowej sławy pracowaliśmy przy wystroju biura, także po co wydajemy pieniądze na integracje Coworkerów? O tym dzisiaj opowiemy!
pobierz 93.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
MPG002: Dlaczego otworzyliśmy cowork nie mając o tym pojęcia? cz.2
Oto on! Drugi odcinek słuchowiska Mrowisko po godzinach, w którym założyciele krakowskiego Coworku Mrowisko, Oscar Rak i Dominika Drobiazg opowiadają o kulisach jego narodzin. Jaka historia kryje się a tą przestrzenią, jakie emocje towarzyszyły całemu procesowi tworzenia? Gotowi? To zaczynamy!
pobierz 124.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
MPG001: Dlaczego otworzyliśmy cowork nie mając o tym pojęcia?
Oto on! Premierowy odcinek słuchowiska Mrówki po godzinach, w którym założyciele krakowskiego Coworku Mrowisko, Oscar Rak i Dominika Drobiazg opowiadają o kulisach jego narodzin. Jaka historia kryje się a tą przestrzenią, jakie emocje towarzyszyły całemu procesowi tworzenia? Gotowi? To zaczynamy!
pobierz 149.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek