Hop To World - Wskocz do świata trików z piłką

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Do tego sportu potrzebna jest tylko piłka i aż piłka! Freestyle football to po prostu sztuczki z piłką! Jednak to coś więcej niż sam trening - to styl życia! W podcaście poznasz historie doświadczonych graczy, pomożemy Ci jeszcze bardziej rozwijać się w tematach, które prędzej czy później będą potrzebne graczom oraz wejdziesz głębiej w nasz świat! Wchodzisz w to?
Data dodania: 2020-02-07 22:46:07
Data aktualizacji: 2020-09-25 20:15:02
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
Łukasz Chwieduk: na czym skupić się trenując?| Tik Tok, kreatywność, firma
Czy faktycznie nie da się już nic wymyślić we freestyle footballu? Jak może się skończyć bycie kontrowersyjną osobą na Tik Toku? Porozmawialiśmy sobie z Łukaszem Chwiedukiem - finalistą Mam Talent, kilkukrotnym mistrzem i vice mistrzem Polski i dwukrotnym mistrzem Europy i człowiekiem niezwykle imponującym stylem gry i doświadczeniem w sporcie!
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Tu i teraz - słowo klucz do bycia freestylerem - Mateusz Zdzichu Związek
Zdzichu jest osobą, z którą od zawsze chciałem zrobić wywiad! 15 lat doświadczenia poparte niesamowitą wiedzą. W audycji usłyszycie: dlaczego według Mateusza Japonia jest najlepszym krajem na świecie we freestyle'u, dlaczego turnieje są za bardzo przeceniane, co złego jest w nowym systemie sędziowania, jak freestyle football może być atrakcyjniejszy dla ludzi nie związanych z tym sportem oraz dlaczego tzw. flow powinien występować u każdego sportowca.
pobierz 91.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Marka osobista - dlaczego jest aż tak ważna dla sportowców - Sebastian Skórski
Jak możesz zwiększyć liczbę współprac z innymi firmami i ludźmi zajmując się sportem (i nie tylko) i w ogóle po co to robić? Sebastian na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym i opowiada o tym, co jest ważne w budowaniu swojego wizerunku w internecie i jak TY możesz robić do przez regularne i niewielkie działania! 
pobierz 137.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
LFN - jeden z największych turniejów w Europie od kuchni - Przemek Mistrzak
Mała ilość spania, ciągłe skupienie, duża wiedza - Przemek podczas zawodów freestyle football jest w ciągłym biegu! Opowiada o swojej wizji PZFF, jak możemy rozwijać ten sport w Polsce oraz daje konkretne case study jak zabrać się do organizacji takiego wydarzenia sportowego jakim jest Lubasz Freestyle Night.
pobierz 129.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Zawód Freestyler - Adrian "Franek" Franc
Pełnoetatowy freestyler? Tak, to możliwe! Adrian stawał nie raz na podium w turniejach międzynarodowych i mistrzostwach świata w kategorii routine, czyli pokazu pod muzykę. W naszej rozmowie opowiada o tym jak skutecznie wyceniać pokazy, o błędach początkujących graczy, którzy robią swoje pokazy oraz mówi o tym jak u niego wygląda proces wymyślania rutyny - bardzo zaskoczył mnie swoimi odpowiedziami! 
pobierz 117.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podstawą we freestyle footballu są podstawy - Paweł Kwit
Jak wyrobić sobie dobry styl w grze i czego nie robić na początku kariery z trikami z piłką? Paweł Kwit to bardzo doświadczony freestyler, który zaczynał swoją karierę wiele lat temu. W naszej rozmowie opowiada o Polskim Związku Freestyle footballu i mówi o swoich początkach i błędach początkujących oraz wielu innych tematach, które na pewno Cię zainteresują!
pobierz 75.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek