Hop To World - Wskocz do świata trików z piłką

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Do tego sportu potrzebna jest tylko piłka i aż piłka! Freestyle football to po prostu sztuczki z piłką! Jednak to coś więcej niż sam trening - to styl życia! W podcaście poznasz historie doświadczonych graczy, pomożemy Ci jeszcze bardziej rozwijać się w tematach, które prędzej czy później będą potrzebne graczom oraz wejdziesz głębiej w nasz świat! Wchodzisz w to?
Data dodania: 2020-02-07 22:46:07
Data aktualizacji: 2021-03-04 00:50:03
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Łukasz Chwieduk: na czym skupić się trenując?| Tik Tok, kreatywność, firma
Czy faktycznie nie da się już nic wymyślić we freestyle footballu? Jak może się skończyć bycie kontrowersyjną osobą na Tik Toku? Porozmawialiśmy sobie z Łukaszem Chwiedukiem - finalistą Mam Talent, kilkukrotnym mistrzem i vice mistrzem Polski i dwukrotnym mistrzem Europy i człowiekiem niezwykle imponującym stylem gry i doświadczeniem w sporcie!
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Tu i teraz - słowo klucz do bycia freestylerem - Mateusz Zdzichu Związek
Zdzichu jest osobą, z którą od zawsze chciałem zrobić wywiad! 15 lat doświadczenia poparte niesamowitą wiedzą. W audycji usłyszycie: dlaczego według Mateusza Japonia jest najlepszym krajem na świecie we freestyle'u, dlaczego turnieje są za bardzo przeceniane, co złego jest w nowym systemie sędziowania, jak freestyle football może być atrakcyjniejszy dla ludzi nie związanych z tym sportem oraz dlaczego tzw. flow powinien występować u każdego sportowca.
pobierz 91.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Marka osobista - dlaczego jest aż tak ważna dla sportowców - Sebastian Skórski
Jak możesz zwiększyć liczbę współprac z innymi firmami i ludźmi zajmując się sportem (i nie tylko) i w ogóle po co to robić? Sebastian na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym i opowiada o tym, co jest ważne w budowaniu swojego wizerunku w internecie i jak TY możesz robić do przez regularne i niewielkie działania! 
pobierz 137.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
LFN - jeden z największych turniejów w Europie od kuchni - Przemek Mistrzak
Mała ilość spania, ciągłe skupienie, duża wiedza - Przemek podczas zawodów freestyle football jest w ciągłym biegu! Opowiada o swojej wizji PZFF, jak możemy rozwijać ten sport w Polsce oraz daje konkretne case study jak zabrać się do organizacji takiego wydarzenia sportowego jakim jest Lubasz Freestyle Night.
pobierz 129.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Zawód Freestyler - Adrian "Franek" Franc
Pełnoetatowy freestyler? Tak, to możliwe! Adrian stawał nie raz na podium w turniejach międzynarodowych i mistrzostwach świata w kategorii routine, czyli pokazu pod muzykę. W naszej rozmowie opowiada o tym jak skutecznie wyceniać pokazy, o błędach początkujących graczy, którzy robią swoje pokazy oraz mówi o tym jak u niego wygląda proces wymyślania rutyny - bardzo zaskoczył mnie swoimi odpowiedziami! 
pobierz 117.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podstawą we freestyle footballu są podstawy - Paweł Kwit
Jak wyrobić sobie dobry styl w grze i czego nie robić na początku kariery z trikami z piłką? Paweł Kwit to bardzo doświadczony freestyler, który zaczynał swoją karierę wiele lat temu. W naszej rozmowie opowiada o Polskim Związku Freestyle footballu i mówi o swoich początkach i błędach początkujących oraz wielu innych tematach, które na pewno Cię zainteresują!
pobierz 75.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek