Psychoterapia i Hipnoza

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Kanał prowadzony przez Polski Instytut Ericksonowski oraz Fundację PIE. Naszym celem jest propagowanie i rozwijanie terapeutycznych idei Miltona H. Ericksona przez prowadzenie warsztatów, treningów, spotkań superwizyjnych, publikacje, seminaria i wykłady. Jesteśmy przekonani, że psychoterapia i związane z psychoterapią wartości humanizują przestrzeń w jakiej żyjemy. www.p-i-e.pl
Data dodania: 2020-02-07 23:05:18
Data aktualizacji: 2020-02-20 14:50:06
Audycji w katalogu: 20
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
"Nikt nie zna przyszłości" - jak psychoterapeuta może pomóc osobie chorej onkologicznie
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Nikt nie zna przyszłości" - jak psychoterapeuta może pomóc osobie chorej onkologicznie. Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Joanną Zapałą odbyła się 26 listopada 2018r w Łodzi.
pobierz 29.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Wyjście z uzależnienia - rozmowa o motywacji i zasobach w psychoterapii uzależnień
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Wyjście z uzależnienia - rozmowa o motywacji i zasobach w psychoterapii uzależnień”. Rozmowa Krzysztofa Klajsa ze Zbigniewem Łuckim odbyła się 15 października 2018r w Łodzi.
pobierz 62.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Indywidualne nauczanie i co dalej?
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Indywidualne nauczanie i co dalej?”. Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Dorotą Fornalską odbyła się 17 września 2018r w Łodzi.
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Życie a żałoba - jak psychoterapia może pomóc osobie, która doświadczyła straty”
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Życie a żałoba - jak psychoterapia może pomóc osobie, która doświadczyła straty”. Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Aleksandrą Nowak odbyła się 25 czerwca 2018r w Łodzi.
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Arteterapia - po co i dla kogo?"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Arteterapia- po co i dla kogo?". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Danutą Kaniowską-Górniak odbyła się 28 maja 2018r w Łodzi.
pobierz 40.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Psychologiczne aspekty bólu"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Psychologiczne aspekty bólu". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Iwoną Woźniakowską odbyła się 23 kwietnia 2018r w Łodzi.
pobierz 46.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Psychoterapia osób starszych"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Psychoterapia osób starszych". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z dr hab. Joanną Szczepańską-Gierachą odbyła się 26 marca 2018r w Łodzi.
pobierz 33.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Królestwo kobiet - miejsce miesiączki w rozwoju zdrowia psychicznego"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią „Królestwo kobiet - miejsce miesiączki w rozwoju zdrowia psychicznego". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Ingą Nowak-Duszą odbyła się 19 lutego 2018r w Łodzi.
pobierz 38.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
„Niewidzialne rodzicielstwo” – rodzice wobec diagnozy śmiertelnej choroby nienarodzonego dziecka.
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią „Niewidzialne rodzicielstwo – rodzice wobec diagnozy śmiertelnej choroby nienarodzonego dziecka". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Bogną Kędzierską odbyła się 15 stycznia 2018r w Łodzi.
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
„Teatr psychoterapii” – praca metodami teatralnymi z osobami, które doświadczyły przemocy.
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią „Teatr psychoterapii” – praca metodami teatralnymi z osobami, które doświadczyły przemocy. Rozmowa Katarzyny Szymańskiej z Dagną Ślepowrońską odbyła się 11 grudnia 2017 r w Łodzi.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Zróbcie mi miejsce między Wami - jak psychoterapia może pomóc osobie chorej przewlekle
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Zróbcie mi miejsce między Wami - jak psychoterapia może pomóc osobie chorej przewlekle i jej rodzinie". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Małgorzatą Skubacz odbyła się 20 listopada 2017 r w Łodzi.
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
„Czekając na dziecko - jak psychoterapia może pomóc parze leczącej niepłodność?”
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią  „Czekając na dziecko - jak psychoterapia może pomóc parze leczącej niepłodność?” . Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Anną Janik odbyła się 18 października 2017 r w Łodzi.
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Jak razem, jak osobno - po co jest psychoterapia par?"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Jak razem, jak osobno - po co jest psychoterapia par?". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Lucyną Lipman odbyła się 18 września 2017 r w Łodzi.
pobierz 48.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Projektowanie przestrzeni życia - co wspólnego ma architektura i psychologia?"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Projektowanie przestrzeni życia - co wspólnego ma architektura i psychologia?". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Katarzyną Zaborską odbyła się 26 czerwca 2017 r.
pobierz 50.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Sen jako drogowskaz"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Sen jako drogowskaz". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Violettą Ambroziak-Krzysztofowicz odbyła się 29 maja 2017 r.
pobierz 43.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Tabu seksualności - w jaki sposób rozmawiać o "tych sprawach" z dziećmi?
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Tabu seksualności - w jaki sposób rozmawiać o "tych sprawach" z dziećmi?. Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Biancą-Beatą Kotoro odbyła się 17 grudnia 2018r w Łodzi.
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Człowiek rodzi się dwa razy - adopcja, rodziny zastępcze, wyzwania dla rodziców"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Człowiek rodzi się dwa razy - adopcja, rodziny zastępcze, wyzwania dla rodziców". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Katarzyną Szymańską odbyła się 24 kwietnia 2017 r w Łodzi.
pobierz 55.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
"Smaki Psychoterapii - praca z osobami z nadwagą"
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Smaki Psychoterapii- praca z osobami z nadwagą". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Jolantą Berezowską odbyła się 20 marca 2017 r w Łodzi.
pobierz 59.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Twarze psychoterapii - rola psychologa w procesie transplantacji
Nagranie spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Twarze psychoterapii - rola psychologa w procesie transplantacji." Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Martą Nowak-Kulpą odbyła się 20 lutego 2017 r w Łodzi.
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Milczenie dzieci, milczenie rodziców - po co jest psychoterapia rodzinna ?
Nagranie ze spotkania Poniedziałki z Psychoterapią "Milczenie dzieci, milczenie rodziców - po co jest psychoterapia rodzinna?". Rozmowa Krzysztofa Klajsa z Anną Wierzbowską odbyła się 23 stycznia 2017 w Łodzi.
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek