Mój przepis na zdrowie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zamień chemię na jedzenie. Blog Julity Bator
Data dodania: 2020-02-09 16:47:44
Data aktualizacji: 2020-03-28 12:30:03
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Kobido – liftingujący masaż twarzy
Na czym polega fenomen masażu Kobido? Dlaczego może być on alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej? O niezwykłym działaniu liftingującego masażu twarzy Kobido rozmawiam w najnowszym podcaście z kosmetolożką – panią Anną Kamińską. Pani Ania jest z wykształcenia magistrem kosmetologii oraz terapeutką spa&wellness o specjalizacji masaże orientalne. Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie... Read More Artykuł Kobido – liftingujący masaż twarzy pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek świąteczny
Jak przeżyć przygotowania do świąt i nie zwariować? Czym słodzić, jakie łakocie powiesić na choince, jak kupić dobrą rybę? Dzisiejszy odcinek podcastu Artykuł Odcinek świąteczny pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak się nie dać przeziębieniu?
Co jeść, a czego nie jeść, żeby nie chorować, jak w naturalny sposób zwalczać infekcje i pasożyty, jakie leki z Bożej apteki możemy sami przygotować? W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam z lekarzem medycyny, panią Agnieszką Musiałek – z zawodu i zamiłowania pediatrą. Pani Agnieszka czynnie propaguje zdrowy styl życia jako najlepszą profilaktykę prozdrowotną. Żyje zgodnie... Read More Artykuł Jak się nie dać przeziębieniu? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz?
Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz?Jak pomóc dziecku z dysleksją, jak w przyjemny sposób nauczyć je ortografii, zwiększyć tempo czytania i poprawić wyniki z języków obcych? Jest to fragment rozmowy z panią prof. Jagodą Cieszyńską, twórczynią Metody Krakowskiej na temat dysleksji u dzieci, jaką przeprowadziłam na potrzeby mojej najnowszej książki „Przepis na zdrowie”. JULITA... Read More Artykuł Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Mój przepis na zdrowie – startuję z podcastem.
PRZEPIS NA ZDROWIE to podcasty w formie rozmów ze specjalistami na tematy szeroko pojętego zdrowia, samopoczucia i dobrostanu. Ciągle się odchudzasz i nie możesz schudnąć? Twoje dziecko bywa nieznośne bez (widocznego) powodu? A może to insulinooporność? Dzisiejszy odcinek podcastu jest nietypowy. Jest to fragment zapisu rozmowy z wybitnym lekarzem, internistą, endokrynologiem i diabetologiem, dr n.med.... Read More Artykuł Mój przepis na zdrowie – startuję z podcastem. pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 11.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek