Mój przepis na zdrowie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zamień chemię na jedzenie. Blog Julity Bator
Data dodania: 2020-02-09 16:47:44
Data aktualizacji: 2021-03-06 13:40:06
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
Dlaczego w Hiszpanii dzieci nie wierzą w Mikołaja?
W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam o świątecznych zwyczajach w Hiszpanii oraz o tamtejszej kuchni z Pedro Escudero González. Pedro jest Hiszpanem, pochodzi z Valencji. Ma 31 lat i od sześciu… Artykuł Dlaczego w Hiszpanii dzieci nie wierzą w Mikołaja? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 37.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak skutecznie zmienić nawyki żywieniowe?
W dzisiejszym odcinku podcastu poruszamy temat zdrowych nawyków i profilaktyki zdrowotnej. Moim rozmówcą jest  psychodietetyk, Mikołaj Choroszyński. Aktualnie pracuje on nad doktoratem o związku między dietą, a chorobą Alzheimera. Jest… Artykuł Jak skutecznie zmienić nawyki żywieniowe? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 57.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Szampon bez chemii. Jak zacząć i po co?
W dzisiejszym odcinku podcastu dzielimy włos na czworo razem z moją rozmówczynią panią Edytą Starzyk – twórczynią ekologicznej drogerii Kopalnia-Zdrowia.pl. Edyta Starzyk ze względu na liczne problemy zdrowotne i pielęgnacyjne, od dzieciństwa zgłębiała wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania i naturalnej pielęgnacji. Po latach rozwijania swojej pasji i zainteresowań, zrezygnowała z pracy w korporacji na rzecz... Read More Artykuł Szampon bez chemii. Jak zacząć i po co? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 39.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
SIBO – jak diagnozować, leczyć i z tym żyć?
W dzisiejszym odcinku podcastu poruszamy temat, który dotyka coraz większej ilości osób. Mowa o chorobach jelit. Moją rozmówczynią jest pani Justyna Pampuch – dyplomowana dietetyczka kliniczna, która jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, bazującego na szczegółowej diagnostyce. Jest także orędowniczką medycyny funkcjonalnej, która odnosi się do przyczyny choroby, a nie tylko do jej skutków. Stara... Read More Artykuł SIBO – jak diagnozować, leczyć i z tym żyć? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 57.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Kobido – liftingujący masaż twarzy
Na czym polega fenomen masażu Kobido? Dlaczego może być on alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej? O niezwykłym działaniu liftingującego masażu twarzy Kobido rozmawiam w najnowszym podcaście z kosmetolożką – panią Anną Kamińską. Pani Ania jest z wykształcenia magistrem kosmetologii oraz terapeutką spa&wellness o specjalizacji masaże orientalne. Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie... Read More Artykuł Kobido – liftingujący masaż twarzy pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Odcinek świąteczny
Jak przeżyć przygotowania do świąt i nie zwariować? Czym słodzić, jakie łakocie powiesić na choince, jak kupić dobrą rybę? Dzisiejszy odcinek podcastu Artykuł Odcinek świąteczny pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak się nie dać przeziębieniu?
Co jeść, a czego nie jeść, żeby nie chorować, jak w naturalny sposób zwalczać infekcje i pasożyty, jakie leki z Bożej apteki możemy sami przygotować? W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam z lekarzem medycyny, panią Agnieszką Musiałek – z zawodu i zamiłowania pediatrą. Pani Agnieszka czynnie propaguje zdrowy styl życia jako najlepszą profilaktykę prozdrowotną. Żyje zgodnie... Read More Artykuł Jak się nie dać przeziębieniu? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz?
Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz?Jak pomóc dziecku z dysleksją, jak w przyjemny sposób nauczyć je ortografii, zwiększyć tempo czytania i poprawić wyniki z języków obcych? Jest to fragment rozmowy z panią prof. Jagodą Cieszyńską, twórczynią Metody Krakowskiej na temat dysleksji u dzieci, jaką przeprowadziłam na potrzeby mojej najnowszej książki „Przepis na zdrowie”. JULITA... Read More Artykuł Moje dziecko ma dysleksję. I co teraz? pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Mój przepis na zdrowie – startuję z podcastem.
PRZEPIS NA ZDROWIE to podcasty w formie rozmów ze specjalistami na tematy szeroko pojętego zdrowia, samopoczucia i dobrostanu. Ciągle się odchudzasz i nie możesz schudnąć? Twoje dziecko bywa nieznośne bez (widocznego) powodu? A może to insulinooporność? Dzisiejszy odcinek podcastu jest nietypowy. Jest to fragment zapisu rozmowy z wybitnym lekarzem, internistą, endokrynologiem i diabetologiem, dr n.med.... Read More Artykuł Mój przepis na zdrowie – startuję z podcastem. pochodzi z serwisu Julita Bator - Blog .
pobierz 11.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek