Panaceum Duszy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Panaceum Duszy to podkast skierowany do osób, które poszukują inspirującej literatury sprzyjającej rozwojowi osobistemu. Podkast o książkach, które dotykają ludzkich problemów, książkach które skłaniają do refleksji. Książkach, które rozwijają zagadnienia akceptacji siebie, radzenia sobie z chorobą, radzenia sobie z emocjami, poczucia własnej wartości, znalezienia sensu w tym co robimy, odnalezienia pasji, budowania relacji ze sobą samym i z innymi ludźmi, radzenia sobie ze stratą, z przemocą i jej skutkami, z wewnętrznym krytykiem i krytyką z zewnątrz. To podkast o książkach, które pomagają odnaleźć drogę do siebie. Podkast o książkach, które są lekarstwem dla duszy i ukojeniem w trudnych chwilach. Literatura pomaga w odnalezieniu drogi do siebie, a rozmowy z ludźmi kształcą. Dlatego znajdziesz w podkaście Panaceum Duszy inspirujące książki, wywiady z autorami i ciekawe rozmowy. Zapraszam do słuchania! Podkast prowadzi: Kinga Mzyk Strona główna podkastu: https://panaceumduszy.pl/
Data dodania: 2020-02-09 16:59:31
Data aktualizacji: 2020-12-18 21:15:03
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 3 lata temu
« © Kinga Mzyk »
“Nie musisz być perfekcyjna! Zostań Mistrzynią Swojego Życia” – wywiad z Kingą Bogdańską
Jak myślisz czy można być szczęśliwą spełnioną kobietą, nie dążąc do doskonałości? Na to pytanie odpowiada Gość piątego odcinka podkastu Panaceum Duszy. W tym odcinku rozmawiam … Zobacz więcej... Artykuł “Nie musisz być perfekcyjna! Zostań Mistrzynią Swojego Życia” – wywiad z Kingą Bogdańską pochodzi z serwisu Panaceum Duszy .
pobierz 94.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« © Kinga Mzyk »
“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” – wywiad z Anetą Mazur
Zachęcam Cię do wysłuchania wywiadu z Anetą Mazur, autorką książki “Jednooka Wojowniczka”. W tym odcinku rozmawiamy o: Jednookiej Wojowniczce, tym jak zaakceptować chorobę, samoakceptacji siebie pomimo … Zobacz więcej... Artykuł “Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” – wywiad z Anetą Mazur pochodzi z serwisu Panaceum Duszy .
pobierz 55.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« © Kinga Mzyk »
Nie walcz ze sobą! Walcz o siebie! – wywiad z Magdaleną Adamowską
Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania wywiadu z Magdą, który dedykuję każdej kobiecie na świecie. Każdej! Życie w zgodzie ze sobą otwiera nas na nowe doświadczenia i tym odcinkiem … Zobacz więcej... Artykuł Nie walcz ze sobą! Walcz o siebie! – wywiad z Magdaleną Adamowską pochodzi z serwisu Panaceum Duszy .
pobierz 72.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
« © Kinga Mzyk »
Literatura jest lekarstwem dla duszy
Podkast: Otwórz w nowym oknie  |  Pobierz plik mp3 Subskrybuj:  RSS |  iTunes  |  Android Artykuł Literatura jest lekarstwem dla duszy pochodzi z serwisu Panaceum Duszy .
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek