Prosperuj jako Coach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast dla coachów, konsultantów i mentorów, którzy chcą dobrze zarabiać zmieniając ludzkie życia i zbudować stabilny biznes, który przyciąga klientów z łatwością.
Data dodania: 2020-02-09 17:00:58
Data aktualizacji: 2020-02-25 04:20:05
Audycji w katalogu: 2
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
Coaching czy terapia? Rozmowa z Agnieszką Paprocką - psychologiem
Nie dla wszystkich klientów zaintereowanych coachingiem z Tobą jest on najlepszym wyjściem. Dla niektórych z nich wręcz jest przeciwskazany. Wstępna konsultacja z każdym klientem stanowi świetny moment na zmierzenie się z pytaniem: czy to jest właściwa osoba na coaching? Czy raczej na psychoterapię? Coaching czy terapia? O tym, jak rozpoznać, czy osoba zgłaszająca się na coaching powinna raczej skorzystać z pracy z psychologiem, terapeutą lub psychiatrą, rozmawiam z Agnieszką Paprocką, psychologiem, właścicielką Tandem Psycholog. Agnieszka brała udział w moim programie PROSPERUJ JAKO COACH!, gdzie pracowała nad zbudowaniem wyspecjalizowanej, dobrze zarabiającej praktyki terapeutecznej. Podczas programu poznała wielu coachów i metody ich pracy. Dzisiaj rozmawiamy o tym, dla kogo coaching, dla kogo terapia, jak to rozpoznać i jak taktownie i delikatnie przekierować osobę na właściwszą dla niej drogę pracy nad sobą. PS. Sprawdź, jaką ciekawą specjalizację psychologiczną ma Agnieszka:)
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Powrót coacha do siebie.
Coach, terapeuta, psycholog, osoba wspierająca innych w rozwoju codziennie przebywa w wielu światach. W światach swoich klientów - każdy z nich z osobnymi wyzwaniami, historiami, przekonaniami, potrzebami. Jest to pasjonująca podróż i praca, wykonujemy ją z radością i oddaniem. Ale wymaga ona od nas ciągłego skupienia uwagi na potrzebach innych, pomocy innym w ich wyzwaniach i może sprawiać, że nie do końca pamiętamy o sobie i własnym dobrostanie. O tym, jak zadbać o siebie i swój świat rozmawiam z Anną Rogowską, psycholożką, coachką specjalizującą się we wspieraniu kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem w wywiadzie "Powrót coacha do siebie". 
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek