Prosperuj jako Coach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast dla coachów, konsultantów i mentorów, którzy chcą dobrze zarabiać zmieniając ludzkie życia i zbudować stabilny biznes, który przyciąga klientów z łatwością.
Data dodania: 2020-02-09 17:00:58
Data aktualizacji: 2020-05-27 13:05:10
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
Wywiad Kasi Jarząbek
O tym, jak doszłam tam, gdzie jestem.
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Wywiad z Sarah Marshank
Sarah Marshank jest jedną z moich ulubionych nauczycielek duchowych (chociaż sama nie lubi się tak nazywać). Znamy się od lat, przyjaźnimy. Kiedy się spotykamy, nigdy jakoś nie wychodzą nam rozmowy o sprawach małych - zawsze schodzi na sens, piękno i tajemnicę tego naszego życia w tym naszym Wszechświecie. Pandemia skłoniła mnie do nagrania wywiadu z Sarah. O tym, jak odnaleźć w tym sens i siebie.  Sarah jest twórczynią Selfistry - systemu transformującej pracy wewnętrznej. Tutaj dowiesz się więcej: [link]
pobierz 75.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Praktyka za granicą - wywiad z Iwoną Rogowską-Widacką
Iwona Rogowska-Widacka jest praktykującą terapeutką i coachem w Belgii. Jej klienci to Polacy mieszkający za granicą. Iwona stworzyła prosperującą praktykę. W tym wywiadzie opowie Ci, jak tego dokonała.
pobierz 28.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Coaching czy terapia? Rozmowa z Agnieszką Paprocką - psychologiem
Nie dla wszystkich klientów zaintereowanych coachingiem z Tobą jest on najlepszym wyjściem. Dla niektórych z nich wręcz jest przeciwskazany. Wstępna konsultacja z każdym klientem stanowi świetny moment na zmierzenie się z pytaniem: czy to jest właściwa osoba na coaching? Czy raczej na psychoterapię? Coaching czy terapia? O tym, jak rozpoznać, czy osoba zgłaszająca się na coaching powinna raczej skorzystać z pracy z psychologiem, terapeutą lub psychiatrą, rozmawiam z Agnieszką Paprocką, psychologiem, właścicielką Tandem Psycholog. Agnieszka brała udział w moim programie PROSPERUJ JAKO COACH!, gdzie pracowała nad zbudowaniem wyspecjalizowanej, dobrze zarabiającej praktyki terapeutecznej. Podczas programu poznała wielu coachów i metody ich pracy. Dzisiaj rozmawiamy o tym, dla kogo coaching, dla kogo terapia, jak to rozpoznać i jak taktownie i delikatnie przekierować osobę na właściwszą dla niej drogę pracy nad sobą. PS. Sprawdź, jaką ciekawą specjalizację psychologiczną ma Agnieszka:)
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Powrót coacha do siebie.
Coach, terapeuta, psycholog, osoba wspierająca innych w rozwoju codziennie przebywa w wielu światach. W światach swoich klientów - każdy z nich z osobnymi wyzwaniami, historiami, przekonaniami, potrzebami. Jest to pasjonująca podróż i praca, wykonujemy ją z radością i oddaniem. Ale wymaga ona od nas ciągłego skupienia uwagi na potrzebach innych, pomocy innym w ich wyzwaniach i może sprawiać, że nie do końca pamiętamy o sobie i własnym dobrostanie. O tym, jak zadbać o siebie i swój świat rozmawiam z Anną Rogowską, psycholożką, coachką specjalizującą się we wspieraniu kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem w wywiadzie "Powrót coacha do siebie". 
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek