Prosperuj jako Coach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast dla coachów, konsultantów i mentorów, którzy chcą dobrze zarabiać zmieniając ludzkie życia i zbudować stabilny biznes, który przyciąga klientów z łatwością.
Data dodania: 2020-02-09 17:00:58
Data aktualizacji: 2021-01-22 18:10:10
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Coach — przedsiębiorczyni. Wywiad z Joanną Baranowską
Znasz schemat rozwoju biznesu coachingowego (lub konsultingowego, mentorskiego, etc.) - 7 ŻYĆ COACHA? Pokazuje, przez jakie etapy rozwoju przechodzimy — od Studenta, przez Stażystę, Praktykanta, Coacha z Praktyką, Mistrza, Przywódcę, aż po Przedsiębiorcę. Nie wszystkim jest nam dane przejść przez cały komplet żyć, ale mam dla Ciebie wywiad z taką właśnie osobą — Przedsiębiorczynią Joanną Baranowską. Jeżeli jej nie znasz, to przedstawiam Ci ją z wielką dumą, bo Asia brała udział w najpierwszej edycji programu PROSPERUJ JAKO COACH!, 9 lat temu. Znamy się więc od zarania dziejów i z ogromną przyjemnością obserwuję rozwój jej firmy. Kibicuję jej całym sercem, bo Asia robi ważną rzecz — pomaga rodzicom wychowywać dzieci w nurcie Pozytywnej Dyscypliny, czyli „spokojnie i stanowczo” (kto z rodziców by nie chciał tak umieć?). Asia opowiada o biznesie. O swoich początkach. O tym, jak rozwijała się z firmą. O tym, gdzie jest dzisiaj. I oczywiście o wychowywaniu, bo nie mogłoby się bez tego obejść. Bardzo zapraszam Cię do tego wywiadu, bo to rewelacyjna historia osoby, która zaczynała od poszukiwania siebie i swojego miejsca na rynku rozwojowym jeszcze kilka lat temu, a dzisiaj jest w 7 ŻYCIU COACHA. I w siódmym niebie.
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Wywiad Kasi Jarząbek
O tym, jak doszłam tam, gdzie jestem.
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Wywiad z Sarah Marshank
Sarah Marshank jest jedną z moich ulubionych nauczycielek duchowych (chociaż sama nie lubi się tak nazywać). Znamy się od lat, przyjaźnimy. Kiedy się spotykamy, nigdy jakoś nie wychodzą nam rozmowy o sprawach małych - zawsze schodzi na sens, piękno i tajemnicę tego naszego życia w tym naszym Wszechświecie. Pandemia skłoniła mnie do nagrania wywiadu z Sarah. O tym, jak odnaleźć w tym sens i siebie.  Sarah jest twórczynią Selfistry - systemu transformującej pracy wewnętrznej. Tutaj dowiesz się więcej: [link]
pobierz 75.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Praktyka za granicą - wywiad z Iwoną Rogowską-Widacką
Iwona Rogowska-Widacka jest praktykującą terapeutką i coachem w Belgii. Jej klienci to Polacy mieszkający za granicą. Iwona stworzyła prosperującą praktykę. W tym wywiadzie opowie Ci, jak tego dokonała.
pobierz 28.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Coaching czy terapia? Rozmowa z Agnieszką Paprocką - psychologiem
Nie dla wszystkich klientów zaintereowanych coachingiem z Tobą jest on najlepszym wyjściem. Dla niektórych z nich wręcz jest przeciwskazany. Wstępna konsultacja z każdym klientem stanowi świetny moment na zmierzenie się z pytaniem: czy to jest właściwa osoba na coaching? Czy raczej na psychoterapię? Coaching czy terapia? O tym, jak rozpoznać, czy osoba zgłaszająca się na coaching powinna raczej skorzystać z pracy z psychologiem, terapeutą lub psychiatrą, rozmawiam z Agnieszką Paprocką, psychologiem, właścicielką Tandem Psycholog. Agnieszka brała udział w moim programie PROSPERUJ JAKO COACH!, gdzie pracowała nad zbudowaniem wyspecjalizowanej, dobrze zarabiającej praktyki terapeutecznej. Podczas programu poznała wielu coachów i metody ich pracy. Dzisiaj rozmawiamy o tym, dla kogo coaching, dla kogo terapia, jak to rozpoznać i jak taktownie i delikatnie przekierować osobę na właściwszą dla niej drogę pracy nad sobą. PS. Sprawdź, jaką ciekawą specjalizację psychologiczną ma Agnieszka:)
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Powrót coacha do siebie.
Coach, terapeuta, psycholog, osoba wspierająca innych w rozwoju codziennie przebywa w wielu światach. W światach swoich klientów - każdy z nich z osobnymi wyzwaniami, historiami, przekonaniami, potrzebami. Jest to pasjonująca podróż i praca, wykonujemy ją z radością i oddaniem. Ale wymaga ona od nas ciągłego skupienia uwagi na potrzebach innych, pomocy innym w ich wyzwaniach i może sprawiać, że nie do końca pamiętamy o sobie i własnym dobrostanie. O tym, jak zadbać o siebie i swój świat rozmawiam z Anną Rogowską, psycholożką, coachką specjalizującą się we wspieraniu kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem w wywiadzie "Powrót coacha do siebie". 
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek