Olek Wandzel

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: https://www.instagram.com/olekwandzel/ https://twitter.com/olekwandzel Kocham sport, książki i dobre jedzenie! Prowadzę podcast, w którym co tydzień rozmawiam z ciekawymi i inspirującymi ludźmi na tematy sportowe i nie tylko.
Data dodania: 2020-02-09 17:23:42
Data aktualizacji: 2021-01-20 06:05:05
Audycji w katalogu: 127
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
#125 - Tomek Czudowski (co-founder alewino, Forty, Tuba Smaku; ex-Google)
#125 - Tomek Czudowski (co-founder alewino, Forty, Tuba Smaku; ex-Google) by Olek Wandzel
pobierz 112.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#124 - Przemek Gdański (CEO, BNP Paribas)
Moim gościem w najnowszym odcinku podcastu był Przemek Gdański, CEO banku BNP Paribas. Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim. Z bankowością jest związany od ponad 25 lat, a od 2 listopada 2017 roku kieruje Bankiem BNP Paribas oraz pełni funkcję Territory Head nadzorując spółki Grupy BNP Paribas działające w Polsce. Od wielu lat konsekwentnie patronuje inicjatywom na rzecz propagowania różnorodności, równości płci oraz wspierania działalności przedsiębiorczych kobiet. W marcu 2018 r. otrzymał nagrodę specjalną Male Champion of Change, Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, w uznaniu za całokształt działań na rzecz promowania i rozwoju zawodowego kobiet. W naszej audycji rozmawialiśmy m.in. o wyzwaniach, które stoją przed prezesem banku, dynamicznie zmieniającej się branży finansowej, widocznych już następstwach covid-19 oraz przeróżnych inicjatywach BNP Paribas, które mają na celu edukowanie i wspieranie Polaków. Miłego słuchania! :)
pobierz 146.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#123 - Karol Stryja
#123 - Karol Stryja by Olek Wandzel
pobierz 117.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#122 - Tomek Chłodecki (CEO, Just Tag Group)
#122 - Tomek Chłodecki (CEO, Just Tag Group) by Olek Wandzel
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#121 - Your KAYA (Kaja Rybicka & Marek Gut)
#121 - Your KAYA (Kaja Rybicka & Marek Gut) by Olek Wandzel
pobierz 84.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#120 - Magda Linke-Koszek (Co-Founder, Her Impact)
#120 - Magda Linke-Koszek (Co-Founder, Her Impact) by Olek Wandzel
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#119 - Mikołaj Małaczyński (CEO, Legimi)
LI: [link] Więcej o platformie na [link]
pobierz 144.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#118 - Tomasz Gielo
Tomasz Gielo to polski koszykarz, występujący na pozycji niskiego lub silnego skrzydłowego, reprezentant Polski, obecnie występujący w barwach Iberostar Tenerifa. Z Tomkiem rozmawialiśmy o byciu "młodym i perspektywicznym", o powrocie do zdrowia po kontuzji, edukacji i rozwoju osobistym oraz o doświadczeniach wyniesionych z amerykańskich uczelni. Miłego słuchania! :)
pobierz 142.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#117 - Marek Jankowski (Mała Wielka Firma)
#117 - Marek Jankowski (Mała Wielka Firma) by Olek Wandzel
pobierz 143.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#116 - Jakub Roskosz
#116 - Jakub Roskosz by Olek Wandzel
pobierz 100.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#115 - Alek Tarkowski
Jakie wyzwania stoją przed dzisiejszym społeczeństwem? Czy internet na pewno jest dla nas taki dobry? Kogo możemy definiować twórcą w dzisiejszych czasach? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku "Olek Wandzel Podcast" Moim gościem był Alek Tarkowski - prezes fundacji Centrum Cyfrowe. Z wykształcenia socjolog. Zajmuje się tworzeniem cyfrowych strategii i polityk publicznych, orzecznictwem oraz badaniem społeczeństwa cyfrowego. Od 2004 roku działa, w Polsce i na świecie, w organizacjach i ruchach społecznych działających na rzecz otwartego internetu, specjalizując się w kwestiach związanych z prawem autorskim i własnością intelektualną. Zajmuje się również regulacją nowych technologii, rozwojem kompetencji cyfrowych oraz otwartością zasobów publicznych. Jest współtwórcą Creative Commons Polska, Koalicji Otwartej Edukacji (KOED) oraz europejskiego stowarzyszenia Communia, działającego na rzecz cyfrowej domeny publicznej. Tweetuje jako @atarkowski.
pobierz 135.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#114 - Szymon Jadczak
#114 - Szymon Jadczak by Olek Wandzel
pobierz 116.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#113 - Rafał Agnieszczak
#113 - Rafał Agnieszczak by Olek Wandzel
pobierz 167.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#112 - Michał Sadowski(Brand24)
#112 - Michał Sadowski(Brand24) by Olek Wandzel
pobierz 141.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#111 - Dr. Witold Jankowski
Witold Jankowski to konsultant strategiczny z ogromnym doświadczeniem. Założycie ICAN Institute oraz redaktor naczelny Harvard Business Review Polska. Oprócz działalności doradczej oraz wydawniczej współpracuje ze światowymi autorytetami zarządzania i leadershipu przy organizacji tematycznych eventów oraz konferencji. Studiował zarządzanie i ekonomię w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ukończył również programy executive education w obszarze sprzedaży w Kellogg School of Management „Accelerating Sales Force Performance” i High-Impact Sales Strategy. Gorący zwolennik i propagator koncepcji evidence based management Zapraszam Was do wysłuchania tej rozmowy.
pobierz 144.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#110 - Tomasz "Gimper" Działowy
Tomek "Gimper" Działowy to polski youtuber, influencer i osobowość medialna, twórca wielu kanałów na YouTuber oraz prowadzący programu internetowego Lekko nie będzie. ✔SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ: [link]
pobierz 107.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#109 - Dariusz Żuk
Dzisiejszym gościem Olek Wandzel Podcast jest Dariusz Żuk współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz sukcesu Business Linka, który na początku 2019 roku przejęła Skanska. Darek swoje zawodowe życie poświęcił budowaniu środowiska wspierającego ekosystem startupów w Polsce. Dzięki jego pomocy, w ciągu ostatnich 13 lat istnienia AIP wsparcie otrzymało 14 tys. start-upów. Rocznie w organizacji, którą kieruje Darek - powstaje prawie 1 proc. nowych firm w Polsce, których obroty przekraczają już 3 mld zł i zatrudniają ponad 100 tys. osób. Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy, w której szukamy odpowiedzi na pytanie - czy przedsiębiorczości można się nauczyć?
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#108 - Mateusz Gessler
Dlaczego nie powinieneś otwierać restauracji? Czego brakuje dzisiejszym restauratorom? Dlaczego stół jest najważniejszym meblem w Twoim domu? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Mateusz Gessler to jeden z najbardziej uznanych polskich restauratorów i kucharzy. Twórca restauracji Warszawa Wschodnia oraz wielu innych konceptów gastronomicznych w Warszawie. Wielu z nas kojarzy go również z telewizyjnego show MasterChef Junior, w którym jest jednym z jurorów.
pobierz 110.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#107 - Kasia Młynarczyk(Socjomania)
Czy można projektować doświadczenia? Czym jest netnografia? Co decyduje o sukcesie procesu kreatywnego? Czy można sobie wyhodować biznes z probówki? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Kasia Młynarczyk to ekspert w dziedzinie digital marketingu. Od lat współtworzy i zarządza(CEO) Socjomanią, czyli firmę doradczą specjalizującą się w szkoleniach i konsultingu w zakresie marketingu internetowego. Szkoli oraz wspomaga firmy w zakresie budowania i wdrażania strategii produktów i usług. Ogromna entuzjastka service design. W ramach zamiłowania do tej dziedziny stworzyła Handelek, czyli unikalny koncept gastronomiczny, który rozwija w Krakowie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#106 - Paweł Leks
Czego powinniśmy uczyć naszych pracowników? Jak budować biznes oparty na ludziach? Jak działa Pracuj Ventures? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Paweł Leks to współzałożyciel Grupy Pracuj oraz partner zarządzający Pracuj Ventures, czyli jednego z pierwszych w Polsce i w regionie CEE funduszu CVC(corporate venture capital), który koncentruje się na inwestowaniu w młode firmy zajmujące się technologiami wspierającymi HR oraz learning & development.
pobierz 93.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek