Olek Wandzel

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: https://www.instagram.com/olekwandzel/ https://twitter.com/olekwandzel Kocham sport, książki i dobre jedzenie! Prowadzę podcast, w którym co tydzień rozmawiam z ciekawymi i inspirującymi ludźmi na tematy sportowe i nie tylko.
Data dodania: 2020-02-09 17:23:42
Data aktualizacji: 2020-07-02 13:40:08
Audycji w katalogu: 122
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
#120 - Magda Linke-Koszek (Co-Founder, Her Impact)
#120 - Magda Linke-Koszek (Co-Founder, Her Impact) by Olek Wandzel
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
#119 - Mikołaj Małaczyński (CEO, Legimi)
LI: [link] Więcej o platformie na [link]
pobierz 144.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#118 - Tomasz Gielo
Tomasz Gielo to polski koszykarz, występujący na pozycji niskiego lub silnego skrzydłowego, reprezentant Polski, obecnie występujący w barwach Iberostar Tenerifa. Z Tomkiem rozmawialiśmy o byciu "młodym i perspektywicznym", o powrocie do zdrowia po kontuzji, edukacji i rozwoju osobistym oraz o doświadczeniach wyniesionych z amerykańskich uczelni. Miłego słuchania! :)
pobierz 142.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#117 - Marek Jankowski (Mała Wielka Firma)
#117 - Marek Jankowski (Mała Wielka Firma) by Olek Wandzel
pobierz 143.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#116 - Jakub Roskosz
#116 - Jakub Roskosz by Olek Wandzel
pobierz 100.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#115 - Alek Tarkowski
Jakie wyzwania stoją przed dzisiejszym społeczeństwem? Czy internet na pewno jest dla nas taki dobry? Kogo możemy definiować twórcą w dzisiejszych czasach? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku "Olek Wandzel Podcast" Moim gościem był Alek Tarkowski - prezes fundacji Centrum Cyfrowe. Z wykształcenia socjolog. Zajmuje się tworzeniem cyfrowych strategii i polityk publicznych, orzecznictwem oraz badaniem społeczeństwa cyfrowego. Od 2004 roku działa, w Polsce i na świecie, w organizacjach i ruchach społecznych działających na rzecz otwartego internetu, specjalizując się w kwestiach związanych z prawem autorskim i własnością intelektualną. Zajmuje się również regulacją nowych technologii, rozwojem kompetencji cyfrowych oraz otwartością zasobów publicznych. Jest współtwórcą Creative Commons Polska, Koalicji Otwartej Edukacji (KOED) oraz europejskiego stowarzyszenia Communia, działającego na rzecz cyfrowej domeny publicznej. Tweetuje jako @atarkowski.
pobierz 135.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#114 - Szymon Jadczak
#114 - Szymon Jadczak by Olek Wandzel
pobierz 116.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#113 - Rafał Agnieszczak
#113 - Rafał Agnieszczak by Olek Wandzel
pobierz 167.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#112 - Michał Sadowski(Brand24)
#112 - Michał Sadowski(Brand24) by Olek Wandzel
pobierz 141.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#111 - Dr. Witold Jankowski
Witold Jankowski to konsultant strategiczny z ogromnym doświadczeniem. Założycie ICAN Institute oraz redaktor naczelny Harvard Business Review Polska. Oprócz działalności doradczej oraz wydawniczej współpracuje ze światowymi autorytetami zarządzania i leadershipu przy organizacji tematycznych eventów oraz konferencji. Studiował zarządzanie i ekonomię w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ukończył również programy executive education w obszarze sprzedaży w Kellogg School of Management „Accelerating Sales Force Performance” i High-Impact Sales Strategy. Gorący zwolennik i propagator koncepcji evidence based management Zapraszam Was do wysłuchania tej rozmowy.
pobierz 144.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#110 - Tomasz "Gimper" Działowy
Tomek "Gimper" Działowy to polski youtuber, influencer i osobowość medialna, twórca wielu kanałów na YouTuber oraz prowadzący programu internetowego Lekko nie będzie. ✔SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ: [link]
pobierz 107.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#109 - Dariusz Żuk
Dzisiejszym gościem Olek Wandzel Podcast jest Dariusz Żuk współtwórca Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz sukcesu Business Linka, który na początku 2019 roku przejęła Skanska. Darek swoje zawodowe życie poświęcił budowaniu środowiska wspierającego ekosystem startupów w Polsce. Dzięki jego pomocy, w ciągu ostatnich 13 lat istnienia AIP wsparcie otrzymało 14 tys. start-upów. Rocznie w organizacji, którą kieruje Darek - powstaje prawie 1 proc. nowych firm w Polsce, których obroty przekraczają już 3 mld zł i zatrudniają ponad 100 tys. osób. Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy, w której szukamy odpowiedzi na pytanie - czy przedsiębiorczości można się nauczyć?
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#108 - Mateusz Gessler
Dlaczego nie powinieneś otwierać restauracji? Czego brakuje dzisiejszym restauratorom? Dlaczego stół jest najważniejszym meblem w Twoim domu? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Mateusz Gessler to jeden z najbardziej uznanych polskich restauratorów i kucharzy. Twórca restauracji Warszawa Wschodnia oraz wielu innych konceptów gastronomicznych w Warszawie. Wielu z nas kojarzy go również z telewizyjnego show MasterChef Junior, w którym jest jednym z jurorów.
pobierz 110.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#107 - Kasia Młynarczyk(Socjomania)
Czy można projektować doświadczenia? Czym jest netnografia? Co decyduje o sukcesie procesu kreatywnego? Czy można sobie wyhodować biznes z probówki? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Kasia Młynarczyk to ekspert w dziedzinie digital marketingu. Od lat współtworzy i zarządza(CEO) Socjomanią, czyli firmę doradczą specjalizującą się w szkoleniach i konsultingu w zakresie marketingu internetowego. Szkoli oraz wspomaga firmy w zakresie budowania i wdrażania strategii produktów i usług. Ogromna entuzjastka service design. W ramach zamiłowania do tej dziedziny stworzyła Handelek, czyli unikalny koncept gastronomiczny, który rozwija w Krakowie.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#106 - Paweł Leks
Czego powinniśmy uczyć naszych pracowników? Jak budować biznes oparty na ludziach? Jak działa Pracuj Ventures? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w najnowszym odcinku Olek Wandzel Podcast. Paweł Leks to współzałożyciel Grupy Pracuj oraz partner zarządzający Pracuj Ventures, czyli jednego z pierwszych w Polsce i w regionie CEE funduszu CVC(corporate venture capital), który koncentruje się na inwestowaniu w młode firmy zajmujące się technologiami wspierającymi HR oraz learning & development.
pobierz 93.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#105 - Kacper Sawicki
Jak tworzyć dobre treści? Gdzie szukać inspiracji? Dlaczego w filmie i reklamie najważniejszy jest kontekst?Jak skutecznie zarządzać zespołem? Odpowiedzi na te pytania i wiele wiele innych znajdziecie w mojej rozmowie z Kacprem Sawickim, założycielem Papaya Films Kacper Sawicki - Założyciel i partner zarządzający Papaya Films - kreatywnej firmy produkcyjnej z biurami w Warszawie, Londynie i Nowym Jorku. Dotychczasowo wyprodukował i nadzorował ponad 1800 kampanii w 28 krajach, wyróżniony 87 nagrodami branżowymi, w tym Firmą Produkcyjną Roku 2012, 2016, 2017, 2018 i 2019, Grand Prix, Złotą, Srebrną i Brązową Lwą na festiwalu w Cannes i prestiżową nagrodą SHOTS. Założyciel i lider najbardziej uznanego konkursu dla młodych twórców filmowych - Papaya Young Directors. ✔SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ: [link]
pobierz 146.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#104 - Łukasz Grass
Łukasz Grass – dziennikarz od kilkunastu lat związany z mediami elektronicznymi i online. Członek rady programowej Business Insider Trends Festival. Zapalony triathlonista. Współzałożyciel i redaktor naczelny Akademii Triathlonu, największego w Polsce portalu internetowego dla amatorów trenujących tę dyscyplinę sportu. Z Łukaszem rozmawialiśmy o osiągnięciach polaków w sportach ultra, życiu triathlonisty amatora, doświadczeniach z wprowadzaniem Business Insidera do Polski oraz o nadchodzącej konferencji Business Insider Trends, na której będę miał okazję wystąpić jako jeden z prelegentów. Jak chcecie się dowiedzieć więcej to wszystko znajdziecie pod linkiem [link]"
pobierz 126.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#103 - Katarzyna Szymielewicz
Jaką cenę płacimy za korzystanie z social mediów? Jak możemy dbać o swoje dane? Czy technologia kontroluje nasz umysł? Wysłuchaj najnowszego odcinka „Olek Wandzel Podcast”. Moim gościem była Kasia Szymielewicz, współzałożycielka i prezeska Fundacji Panoptykon – organizacji broniącej praw człowieka w kontekście współczesnych form nadzoru nad społeczeństwem. W kontekście zbliżających wyborów parlamentarnych zachęcam was również do sprawdzenia ostatniego projektu Fundacji Panoptykon, czyli „wtyczki” pozwalającej sprawdzić czy jesteśmy targetowani przez organizacje i partie polityczne [link]. Więcej o projekcie możecie przeczytać w tym artykule: [link]. oraz na [link]
pobierz 76.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#102 - Lech Kaniuk
Lech Kaniuk to seryjny przedsiębiorca i inwestor. Współtwórca Delivery Hero, PizzaPortal.pl, Bean&Buddies, SunRoof czy iTaxi. Autor książki "Siła Pędu", którą możesz sprawdzić i kupić na stronie silapedu.pl/. Z kodem "OW" dostaniesz 30% zniżki. Z Lechem rozmawialiśmy o blaskach i cieniach własnego biznesu, największych problemach młodych przedsiębiorców oraz o najtrudniejszych momentach w jego dotychczasowej karierze. Miłego słuchania! O.
pobierz 116.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#101 - Kasia Godlewska
Kasia Godlewska to CEO Kiwi Jobs(platforma i aplikacja do szukania pracy na tak zwanym rynku "blue collar" - pracowników fizycznych, w branży gastronomii czy administracji niższego szczebla)oraz współzałożycielka Grupy Absolvent.pl(czyli wiodącej polskiej platformy rekrutacyjnej dedykowanej studentom, absolwentom i młodym profesjonalistom). Absolwentka Warwick University (Wielka Brytania) oraz Szkoły Główny Handlowej. Założycielka i pierwsza kuratorka warszawskiego oddziału Global Shapers Community, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego, aktywizującej młodych ludzi.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek