QuestionArt

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast poświęcony tematyce rozwoju osobistego, wzmacniających nawyków, oraz wiedzy która pomoże Ci skutecznie zadbać o swoje zdrowie i codzienne relacje. Zapraszam ekspertów z różnych dziedzin, aby mogli się podzielić swoim doświadczeniem i perspektywami, które pomogły im osiągnąć sukces.
Data dodania: 2020-02-09 17:45:43
Data aktualizacji: 2020-05-05 14:40:08
Audycji w katalogu: 14
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany ponad rok temu
014. Ciało - świątynia naszej duszy. Wywiad z Mateuszem Jasińskim
Ostatnio miałem przyjemność porozmawiać z człowiekiem, którego z pewnością można nazwać ekspertem w dziedzinie sportu i zdrowego trybu życia. Moim gościem był Mateusz Jasiński - założyciel jednego z największych serwisów dla biegaczy w Polsce. Brał udział w największych maratonach na świecie, ale również pomagał innym osiągnąć sukcesy w ich przygotowaniach. Jednakże, najbardziej ujmujące w osobie Mateusza jest jego podejście do życia oraz rodziny. Serdecznie zapraszam Cię na wywiad w którym dowiesz się czym jest movement i jak należy prawidłowo dbać o rozwój swojego ciała? Jakie nawyki dodają motywacji i energii do codziennych działań? Czym jest medycyna chińska i jak może Ci pomóc? To tylko pare pytań, które z pewnością wprowadzą nowe perspektywy do Twojego życia. Zapraszam!
pobierz 95.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
013. Czy duchowość wyklucza psychologię?
Niesamowity, zabawny, a przede wszystkim inspirujący wywiad z Tomaszem Bruchem - autorem książki “Wrota Mordoru”, redaktorem portalu worldmaster.pl oraz studentem psychologii. Tomek swój sukces zawdzięcza otwartości, dyscyplinie oraz wsparciu bliskich osób. Jak radzić sobie w chwilach zwątpienia? Jaką drogę obrać w swoim rozwoju? Czy psychologia wyklucza duchowość? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w dzisiejszym wywiadzie. Zapraszam!
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
012. Perspektywy, które wzmacniają cz. 3
Ostatni odcinek cyklu “Perspektywy które wzmacniają”. Cykl ten ma na celu przybliżyć perspektywy ludzi którzy odnoszą sukces na polu zawodowym jak i personalnym. Poprzez wnikliwą analizę każdej z perspektyw postaram się wytłumaczyć oraz podać zastosowania tak abyś mógł je praktykować w swoim codziennym życiu. Dziś zaczniemy od pierwszych pięciu perspektyw które są fundamentami dla Twojego personalnego wzrostu. Inspiracją do stworzenia tego cyklu jest Grant Cardone - autor bestsellerowej pozycji według New york times: “The 10x Rule”, trener sprzedaży oraz mówca.
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
011. Perspektywy, które wzmacniają cz. 2
Drugi odcinek cyklu “Perspektywy które wzmacniają”. Cykl ten ma na celu przybliżyć perspektywy ludzi którzy odnoszą sukces na polu zawodowym jak i personalnym. Poprzez wnikliwą analizę każdej z perspektyw postaram się wytłumaczyć oraz podać zastosowania tak abyś mógł je praktykować w swoim codziennym życiu. Dziś zaczniemy od pierwszych pięciu perspektyw które są fundamentami dla Twojego personalnego wzrostu. Inspiracją do stworzenia tego cyklu jest Grant Cardone - autor bestsellerowej pozycji według New york times: “The 10x Rule”, trener sprzedaży oraz mówca.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
010. Potęga wiedzy
Dzisiejsze czasy dają nam dostęp do niesamowitych zasobów wiedzy. Dzięki technologii mamy możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. Czy zatem miejsce urodzenia odgrywa w dalszym ciągu tak ważną rolę? Czy każdy może obrać własny kierunek nie zważając na swoje otoczenie? Jak skutecznie zintegrować wiedzę teoretyczną z praktyką? O tym w dzisiejszym odcinku. Zapraszam!
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
009. Perspektywy, które wzmacniają cz. 1
Pierwszy odcinek cyklu “Perspektywy, które wzmacniają”. Cykl ten ma na celu przybliżyć perspektywy ludzi którzy odnoszą sukces na polu zawodowym jak i personalnym. Poprzez wnikliwą analizę każdej z perspektyw postaram się wytłumaczyć oraz podać zastosowania tak abyś mógł je praktykować w swoim codziennym życiu. Dziś zaczniemy od pierwszych pięciu perspektyw które są fundamentami dla Twojego person alnego wzrostu. Inspiracją do stworzenia tego cyklu jest Grant Cardone- autor bestsellerowej pozycji według The New York Times: “The 10x Rule”, trener sprzedaży oraz mówca.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
008. Jak otworzyć się na zmiany?
Zmiana towarzyszy nam na każdym kroku w naszym życiu. Zmieniamy partnerów, pracę, miejsce zamieszkania. Jednakże zmiany mogą dotyczyć również codziennych czynności, które zmuszają nas do podejmowania decyzji. Jak zatem należałoby podchodzić do zmiany jako do czegoś naturalnego? Bez zbędnych nerwów i stresu? Jeżeli temat Cię interesuje - Zapraszam do kolejnego odcinka QuestionArt - Sztuki pytań.
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
007. Jak uwolnić się od traumy? Wywiad z Anną Płuciennik
Czym jest trauma i jak wpływa na nasze codzienne życie? Często nie zdajemy sobie sprawy jaki bagaż przeżyć nosimy nie tylko w swoim umyślę, ale również ciele. Okazuje się, że nasze ciało jest w stanie zapisać i wytowrzyć emocjonalne spięcie które może towarzyszyć nam przez całe życie. Ciekawym odkryciem jest również fakt, że traumy które w sobie nosimy nie koniecznie muszą być nasze, ich początki  mogą sięgać okresu prenatalnego, a nawet wcześniejszych pokoleń. Jednakże istnieje metoda na to aby pozbyć się negatywnych napięć i uwolnić swój umysł jak i ciało od przeszłości. Serdecznie zapraszam do wywiadu z osobą która na codzień zajmuje się zabiegami TRE i posiada niesamowitą wiedzę w zakresie traum i emocji.
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
006. Emocje - Kompas dla Twoich działań
Często jesteśmy zdziwieni czemu wybuchnęliśmy podczas rozmowy z bliską osobą, mówimy sobie "nie byłem wtedy sobą". Co zatem stanowi o naszym niekontrolowanym zachowaniu? W dużej mierze są to emocje, które podczas niewygodnych dla nas sytuacji biorą górę i niejednokrotnie stanowią zagrożenie dla naszego otoczenia. Jak zatem sobie radzić z emocjami? Jak je zrozumieć? Co dana emocja chce Ci przekazać? Jeżeli temat Cię interesuje - Zapraszam do kolejnego odcinka QuestionArt.
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
005. Czym są przekonania i jak na nas wpływają?
Przekonania kształtują nasz światopogląd i sposób w jaki odbieramy sytuację, które mają miejsce w naszym codziennym życiu. Przekonania mogą być budujące, wzmacniające, inspirujące do działania. Niestety wiele perspektyw którymi się kierujemy w życiu, nie koniecznie muszą być nasze. Wzięliśmy je jako swoje obserwując rodziców czy najbliższe otoczenie. Jeżeli chcesz wiedzieć jak kształtować swoje własne przekonania tak, aby działały na Twoją korzyść - zapraszam do kolejnego odcinka QuestionArt - Sztuki pytań.
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
004. Pierwszy krok - początek spełnienia
Czy miałeś w swoim życiu świetny pomysł, ale nigdy nie ujrzał światła dziennego i na zawsze pozostał wyłącznie w Twojej głowie? To właśnie pierwszy krok często decyduje o tym czy osiągamy sukces oraz czy potrafimy wprowadzić swoją wizje do naszej codzienności. Jak wykonać pierwszy krok i dlaczego jest taki ważny? Co często stoi nam na przeszkodzie? O tym w dzisiejszym odcinku QuestionArt-sztuki pytań. Zapraszam!
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
003. Jak odnaleźć pasję w życiu i na niej zarabiać?
Pasja,hobby,spełnienie. Jakby tego nie nazwać, zawsze chodzi o to samo.O Coś co wprowadza nas w stan uniesienia i najwyższej kreatywności. Coś przy czym zatracamy czas i zapominamy o codziennych zmartwieniach. Jak odnaleźć swoją pasję i czy można na niej zarobić? Czy nasza pasja musi z nami zostać już do końca? Jakie przeszkody musimy wziąć pod uwagę w momencie podążania własną ścieżką? Jeżeli tak jak ja również zadajesz sobie te pytania to doskonale trafiłeś. Zajmiemy się tym tematem w dzisiejszym odcinku i szczegółowo omówimy skąd się bierze pasja i czy zawsze jest nasza, oraz jak skutecznie ją spieniężyć. Zapraszam Cię już do czwartego odcinka QuestionArt-Sztuki pytań.
pobierz 25.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
002. Sztuka tworzenia trwałych rezultatów - Kaizen
Zabieranie się za noworoczne postanowienia u większości ludzi wygląda tak samo: Ambitny cel, skok na głęboką wodę i porzucenie postanowienia po paru tygodniach. Brzmi znajomo? Natomiast okazuje się, że można w sposób skuteczny i praktyczny wytrwać przy zamierzonym celu i nie mowa tu o silnej woli, ale o Japońskiej sztuce małych kroków- Kaizen. Jeżeli jesteś ciekaw, jak w praktyczny sposób możesz zaplanować swoją ścieżkę która w sposób przemyślany i bezpieczny prowadzi do zrealizowania swojego postanowienia- doskonale trafiłeś. Zapraszam Cię do drugiego odcinka serii QuestionArt-Sztuki pytań.
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
001. Wprowadzenie do QuestionArt
Często pod natłokiem wydarzeń pojawiają nam się różne pytania, na które ciężko znaleźć odpowiedzi, a nawet jak nam się to udaje to nie wiemy do końca jak ją rozumieć. Miałem przyjemność poszukiwać odpowiedzi na mnóstwo pytań i wybierać te które umożliwiają praktyczne zastosowanie w codziennym świecie. Chciałbym Cię zaprosić do niesamowitej podróży w które będziemy odkrywać tajemnice ludzkiego umysłu oraz wprowadzać realne zmiany w życiu poprzez wnikliwe pytania i skuteczne narzędzia. Jeżeli interesuje Cię rozkładanie mechanizmu emocji na czynniki pierwsze lub tworzenie wartościowych relacji między ludźmi-doskonale trafiłeś! Zapraszam Cię do pierwszego odcinka QuestionArt.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek