Biznes W Kieszeni

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Biznes W Kieszeni jest o: Sztuce skutecznej komunikacji i budowania wartościowych relacji. Efektywnym prowadzeniu i rozwijaniu firmy w zgodzie ze swoimi wartościami. Promowaniu swych działań. Nie tylko atrakcyjnie i skutecznie, ale też z radością. To wszystko na wyciągnięcie ręki. W Twojej kieszeni. Jeśli chcesz się rozwijać i czerpać więcej satysfakcji z prowadzenia biznesu, witaj na pokładzie! Poznawaj oraz doceniaj siebie i innych, by korzystać z mocy interakcji. Twórz biznes w zgodzie ze sobą. Dokonuj wyborów, które wpłyną na rozwój i poczucie satysfakcji. Zawodowej i prywatnej.
Data dodania: 2020-02-11 20:38:07
Data aktualizacji: 2020-02-22 06:30:04
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#010 Jak pracować nad nastawieniem, by lepiej prowadzić biznes? Rozmowa z Piotrem Cyganem z Mindset Academy
Jak zaczynać dzień, by był bardziej efektywny? W jaki sposób wyrabiać dobre nawyki związane z wdzięcznością i docenianiem swoich sukcesów? O tym i wielu innych ciekawych tematach rozmaiwiałam z Piotrem Cyganem, coachem, trenerem i czarodziejem z Mindset Academy
pobierz 35.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#009 Dziewięć Wniosków Z Prowadzenia Firmy Na Jej Dziewiąte Urodziny
Co się okazało najważniejsze po 9 latach prowadzenia firmy? Czy działalność Gospodarcza to tylko wysiłek, wyrzeczenia i brak czasu na sen? Okazuje się, że wcale nie. O ile... No własnie moje wnioski
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#008 Fundamenty Marketingu Interakcyjnego
Marketing Interakcyjny? A co to takiego? Zapraszam Cię do poznania jego fundamentów oraz do innych miejsc w sieci, w których możemy wejść w interakcje. Wyjątkowy odcinek będący równocześnie nagraniem Spotkania Przy Filiżance, które prowadzę w każdy poniedziałek o 9.00 na swoim FanPage. Oto link do wspominanego ćwiczenia związanego z wartościami: [link]
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#007 Promocja Biznesu W Formule PRO-MOC-JA Nowe Spojrzenie na bycie PRO
Dlaczego obecne spojrzenie na "promocję" nie ma sensu? Jak podejść do swego biznesu, by jego pokazywanie było spójne z Tobą i sprawiało Ci przyjemność? Jak wdrożyć ideę "Just think PRO" oraz odłożyć na bok szkodliwy perfekcjonizm?
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#006 Biznes rękodzielniczy online? I to z sukcesem! - Rozmowa z Euniką Jedynak z Artemisji
Czy da się osiągnąć sukces w świecie online robiąc rękodzieło? Jak branża DIY radzi sobie w internecie? Jak dzielić się swoją pasją i na tym zarabiać? O tym, w rozmowie z Euniką Jedynak, która zajmuje się scrapbookingiem i uczy innych jak zrobić z tego prosperujący biznes.
pobierz 33.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#005 Profil Prywatny Na Facebooku Też Jest Twoją Wizytówką. Jak o niego zadbać?
Dlaczego warto zadbać o profil prywatny i umieszczać w nim także informacje zawodowe? Zobacz jak można stracić szanse na zlecenia nie dbając o to miejsce. Dowiedz się co możesz zrobić już dziś, by Twój profil prywatny na Facebooku był atrakcyjny.
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#004 Atrakcyjny I Przyciągający Klientów Biznes. Czyli Jaki?
Jak warto postrzegać atrakcyjność biznesu i jego strony wizualnej? Czy musimy naciskać na każdego, by kupił? Obniżając ceny i działając wbrew wartościom naszego biznesu? Jak możesz poczuć ulgę w sytuacji, gdy Klient idzie do konkurencji?
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#003 Marketing Interakcyjny W Radio Akadera - Audycja Z Cyklu Nauka Dobrze Rokuje
Czym jest marketing interakcyjny? Jak go stosować? Jak jego filary przyprowadziły mnie do studia Radia Akadera? Co warto wprowadzić do swego biznesu, by dawał więcej satysfakcji, Klientów i zarobków?  Podziękowania za Rozmowę Natalii i za wsparcie techniczne Mateuszowi. Więcej o tym co dzieje się na falach tej rozgłośni na: [link]
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#002 Czy Znasz Swój Biznes Jak Własną Kieszeń?
Dlaczego warto zgłębiać tematy związane z osobowością na równi z analizą zasobów Twojego biznesu? Biznes to ludzie. Dzięki dobrym relacjom i znajomości mocnych stron swojej firmy możesz ją rozwijać i zmieniać na lepsze. Polecam kilka testów i dwa narzędzia do analizy biznesowej.
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BWK#001 Dlaczego Biznes W Kieszeni? Jaka idea stoi za tytułem tego podcastu?
Sprawdź czy wykorzystujesz możliwości posiadania biznesu w kieszeni i dowiedz się skąd wziął się tytuł podcastu.
pobierz 5.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek