Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2020-01-19 21:35:44
Audycji w katalogu: 536
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
« Kamil Cebulski »
Biznes w Izraelu - Karolina Mints |#511
Karolina Mints Karolina Mints jest psychologiem społecznym i coachem. Z zamiłowania dziennikarka i blogerka, która po kilku latach pracy w telewizji, w 2014 roku wyjechała do Izraela, by w trakcie trwającej tam wojny opowiedzieć historię o współczesnym Izraelu. Karolina pisze bloga oraz kręci filmy na YouTube, dokumentując i tłumacząc najciekawsze aspekty izraelskiej kultury i tamtejszego życia codziennego. Prowadzi agencję turystyczną Israel Friendly Travel. Żyje i pracuje w Izraelu ze swoim aszkenazyjskim mężem. Uwielbia izraelską muzykę. Znając coraz lepiej język hebrajski, nagrywa filmiki także po hebrajsku dla tych, którzy uczą się tego języka.
pobierz 80.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
« Kamil Cebulski »
Wyjazd ASBiRO do Zambii - Monika Wojtoń, Fundacja ASBiRO |#510
Monika Wojtoń Wolontariuszka i koordynator Fundacji ASBIRO Organizujemy wyjazd do ZAMBII, gdzie Uczelnia ASBIRO prowadzi Fundację- dzięki której pomaga w edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży. Co zobaczysz i kogo poznasz podczas wyjazdu do Afryki? Spotkamy się z Johem, dyrektorem szkoły w Lindzie. Odwiedzimy lokalne firmy i przekonamy się na własne oczy jak funkcjonuje biznes w Afryce. Odwiedzimy szkołę, gdzie poznamy uczniów, a może nawet przeprowadzimy Lekcję Przedsiębiorczości Odbędziemy 2 dniową podróży do Botswany na Safari Odwiedzimy jedną z największych atrakcji regionu, czyli Wodospady Wiktorii.
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
« Kamil Cebulski »
Szkolenia dla firm - Aneta Gawlas |#509
Aneta Gawlas Aneta Gawlas – coach i trener biznesu. Z wykształcenia pedagog. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Brainstorm Group. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji miękkich pracowników każdego szczebla – z pasją obserwuje dalszą drogę swoich podopiecznych. Aneta promuje ideę edukacji przez całe życie. Od 15 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców oraz współpracuje z firmami zewnętrznymi jako doradca biznesowy w zakresie prawnych aspektów prowadzenia działalności. Specjalista z zakresu kadr i BHP.
pobierz 81.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
« Kamil Cebulski »
Sklep z butami - Artur Melka |#508
pobierz 81.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
« Kamil Cebulski »
Podnajem i zarządzanie nieruchomościami – Grzegorz Kusz |#507
Grzegorz Kusz Inwestor w nieruchomości. Pasjonat piłki nożnej z doświadczeniem dziennikarskim. Od kilkunastu lat działa w branży nieruchomości. Zajmuje się sprzedażą, zarządzaniem, wynajmem, podnajmem. W 2019r. postanowił otworzyć swój kanał na YouTube- Agent Specjalny- aby dzielić się swoją wiedzą z zakresu inwestowania w nieruchomości. Obecnie zajmuje się przede wszystkim podnajmem.
pobierz 88.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
« Kamil Cebulski »
Branża nieruchomości – Paweł koronkiewicz |#506
Paweł Koronkiewicz Ekspert ds. nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem w branży, licencjonowany pośrednik nieruchomości. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku: Ekonomia. Od ponad dwóch i pół roku Paweł prowadzi przedsiębiorstwo- Estate Polska sp. z o.o. (biuro nieruchomości) oraz od kwietnia przedsiębiorstwo zajmujące się zarządzaniem mieszkaniami i wynajmem krótkoterminowym - Perspektywa.
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« Kamil Cebulski »
Turystyka zimowa - Marcin Dziurny |#505
Marcin Dziurny Właściciel firmy w branży turystycznej, zatrudniającej 100 osób sezonowo. Specjalista ds. marketingu. Absolwent AWF oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Współzałożyciel centrum narciarstwa i snowboardu „Fun School". Pasjonat najbardziej radykalnej formy narciarstwa- fun carvingu. Instruktor PZN, instruktor snowboardu, pilot wycieczek, żeglarz jachtowy. Marcin uważa że najważniejsze jest pogodzenie prowadzenia biznesu z życiem prywatnym. Główny logistyk firmy.
pobierz 82.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Księgowość i Mieszkanicznik w Berlinie – Dariusz Lockau #504
Dariusz Lockau Właściciel największego w Niemczech biura księgowego dla polskich przedsiębiorców. Na rynku niemieckim działa od 1999 roku. Jego główną misją jest wspieranie i doradzanie polskim przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki na rynku niemieckim. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kontakty na licznych szkoleniach i kongresach. Współwłaściciel firmy zwrotpodatku.info zajmującej się głównie rozliczaniem podatków polskich i niemieckich firm, osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością niemieckich przedsiębiorców. Współwłaściciel spółki Easy-Office działającej na terenie Niemiec, oferującej wirtualnie biuro dla przedsiębiorców. Od 2016 roku systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Lider oddziału Mieszkanicznika w Berlinie i wicelider oddziału w Gorzowie Wielkopolskim.
pobierz 105.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Nieruchomości i biura rachunkowe - Magdalena Żuchowska #503
Magdalena Żuchowska Magdalena Żuchowska – Aktywny inwestor na rynku polskim. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła w 2016 roku i od tego czasu stale poszerza swój portfel inwestycyjny o nowe perełki i doświadczenia. Aktualnie posiada na własność 16 nieruchomości. Wynajmuje je długoterminowo i sama nimi zarządza. Lider oddziału Mieszkanicznika w Gorzowie Wielkopolskim i wicelider oddziału w Berlinie. Inwestowanie w nieruchomości – jak sama mówi – to jej pasja. Autorka książki „Z głową w chmurach z kasą w murach" jak (nie) inwestować w nieruchomości. Z partnerem prowadzi w Berlinie największe biuro księgowości dla polskich przedsiębiorców działających na terenie Niemiec oraz jego oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Jej misją jest zapewnienie opieki ludziom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla firm budowlanych. Współwłaściciel spółki Easy-Office działającej na terenie Niemiec, oferującej wirtualnie biuro dla przedsiębiorców.
pobierz 100.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Fundacja Pro Spe dla Gruzji - Maciej Gierula #502
Maciej Gierula Ksiądz z Rzeszowa, fundator i pomysłodawca Fundacji Pro Spe. Wielki miłośnik podróży. Pierwszy raz pojechał do Gruzji tylko dlatego, że Gruzja zniosła wizy. Natomiast szybko to miejsce zrobiło na nim ogromne wrażenie i go oczarowało. Pomysł na Fundację powstał właśnie w skutek częstszych wyjazdów do Gruzji, która jest dobrym natchnieniem do tego typu działalności. Fundacja pomaga dzieciom, dorosłym i samotnym, starszym ludziom. Pro Spe ma wielu ambasadorów w Gruzji. Są nimi księża misjonarze, a także wielu odważnych wolontariuszy. Nazwa Fundacji oznacza: „ku nadziei”. Maciej mieszka w Polsce i należy do wspólnoty gruzińskiego duchowieństwa. Prowadzi również biuro podróży Matteo Travel.
pobierz 97.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie sobą w czasie - Marina Vitovtova |#501
Marina Vitovtova Pasjonatka planowania. Od ponad 5 lat zajmuje się tematem zarządzania sobą w czasie. Testuje różne metody i sprawdza je w praktyce. Marina opracowała własny system zarządzania sobą w czasie. Jest organizatorką cyklicznych wydarzeń „Zaplanuj Marzenie", które odbywają się co kwartał w Warszawie. Równolegle zawodowo zajmuje się marketingiem oraz organizacją wydarzeń. Wypracowane metody planowania bardzo jej w tym pomagają. W przyszłości planuje stworzenie własnego planera w wersji papierowej oraz online, a także organizowanie szkoleń z udziałem ekspertów.
pobierz 80.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sektor finansowy - Artur Mojecki #500
Artur Mojecki Specjalista w sektorze finansów i bankowości, od ponad 20 lat. Absolwent studiów MBA na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Nottingham Trent University. Od lat współpracuje z grupą TROP, największą szkołą trenerów w Polsce. Organizuje panele dyskusyjne podczas konferencji branżowych, zajmuje się również prowadzeniem szkoleń biznesowych. Artur jest autorem pionierskiego projektu przeniesienia modelu relacyjnego "face to face" z oddziałów banku do świata nowych technologii, gdzie doradca banku rozmawia z klientem w technologii video. Jest zwolennikiem tej technologii i wykorzystania video w biznesie. Specjalizuje się w zarządzaniu kanałami dystrybucji, budowie multikanałowego modelu pozyskania i obsługi klienta, zarządzaniu relacjami z klientem, tworzeniu efektywnych struktur biznesowych.
pobierz 86.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
SEO- Pozycjonowanie stron www – Sławomir Gdak |#499
Sławomir Gdak Przedsiębiorca, bloger. Specjalista SEO, autor seo bloga, publikacji branżowych i artykułów. Od 2006 roku prowadzi własną firmę GDAQ.PL. Od 2009 roku prowadzi bloga na temat pozycjonowania stron www, który jest podstawą funkcjonowania firmy. Sławek jest webdesignerem, grafikiem ze znajomością wielu programów SEO. Poza pozycjonowaniem interesuje się e-biznesem, rozwojem osobistym oraz motywacją. Pomaga ludziom, udzielając konsultacji. Publikuje też szkolenia.
pobierz 90.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Księgowość i nieruchomości - Karol Bauer |#498
Karol Bauer Prezes biura rachunkowego, przedsiębiorąca i udziałowiec. Założyciel spółki GIT oraz GIT house, w której pomaga przedsiębiorcom zmniejszać koszty firmy oraz zajmuje się flipami. Od 2010 roku przez 7 lat był związany z branżą MLM, w której osiągnął poziom dyrektora. Promuje postawę aktywną i przedsiębiorczą. Prowadzi klub ASBiRO w Trójmieście. Miłośnik długich spacerów. W niedalekiej przyszłości planuje stworzenie parku sportów ekstremalnych.
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Coaching transakcyjny - Piotr Jusik |#497
Piotr Jusik Doświadczony trener. Jego obszary działań to coaching w edukacji oraz praca międzykulturowa. Piotr specjalizuje się w zakresie coachingu, doradztwa edukacyjnego, psychologii edukacyjnej. Obecnie mieszka w Gwatemali i od 5 lat prowadzi swój gabinet coachingu i terapii w miejscowości Panajachel nad Jeziorem Atitlan. Piotr wcześniej przez 10 lat pracował jako nauczyciel trudnej młodzieży a także w jednostkach psychiatrycznych. Pracuje po polsku, angielsku, francusku i hiszpańsku.
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Synergia w biznesie - Jacek Błaszczak |#496
Jacek Błaszczak Od blisko 20 lat zajmuje się kontrolingiem i rachunkowością zarządczą. Początkowo w sektorze MŚP, a od kilkunastu lat w dużym polskim koncernie (Biuro Planowania i Raportowania Zarządczego). Widząc jak dobrze zorganizowana informacja zarządcza pomaga w zarządzaniu biznesem w wolnych chwilach wspiera firmy sektora MŚP w uporządkowaniu ewidencji i budowie systemu kontrolingu biznesowego. Jacek uważa, że we wszystkich działaniach nic nie zastąpi intuicji w biznesie.
pobierz 101.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Edukacja z Wartościami - Jacek Weigl |#495
Jacek Weigl Wizjoner, mentor, działacz społeczny, doradca, mówca inspiracyjny. Ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w finansach i bankowości, ale ma na sercu rozwój edukacji w duchu wartości takich jak odpowiedzialność, wzajemna pomoc, szacunek, uczciwość. Jest jednym z pionierów edukacji chrześcijańskiej w Polsce. W 2003 roku stworzył Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, które prowadziło Szkołę „Samuel”. Do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora. Zainspirował wizją edukacji chrześcijańskiej ponad 30 placówek edukacyjnych w całej Polsce. Twórca Fundacji „Edukacja z Wartościami”, której misją jest promowanie edukacji chrześcijańskiej wpływającej na budowanie odpowiedzialnego młodego pokolenia. Ma na sercu nowoczesną edukację z wartościami, dlatego koncentruje się na stworzeniu centrum edukacyjnego, które służyłoby całemu społeczeństwu, kształtowało charakter dzieci i młodzieży oraz wzmacniało kompetencje dorosłych. Jacek zrzesza ludzi z wartościami i pasją do działania. Organizuje konferencje i szkolenia. Obecnie wspólnie z Pawłem Pewnym tworząc edukacyjne filmy animowane, które przetłumaczone na wiele języków mają docelowo trafić do międzynarodowej widowni.
pobierz 71.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Rynek kryptowalut - Janusz Zieliński #494
Janusz Zieliński Od 2012 roku interesuje się bitcoinem. Posiada kantor wymiany bitcoinów na gotówkę i gotówki na bitcoiny w Poznaniu. Janusz przekazuje nabytą wiedzę na portalu BITHUB.PL. Organizator i prelegent konferencji i szkoleń branżowych FlyingAtom i regionalnych wielkopolskich spotkań Bitcoin Tej. Business developer projektu Pacific oraz doradca projetków ICO. Obecnie Janusz planuje zbudowanie społeczności osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku kryptowalut w Polsce.
pobierz 78.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie po Ludzku - Agnieszka Chmielowiec |#493
Agnieszka Chmielowiec Współwłaścicielka firmy Zarządzanie po ludzku. Prelegentka, konsultantka, headhunter, mentorka. Ukończyła Prawo i Administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Agnieszka ma doświadczenie pracy z kadrą kierowniczą w różnych firmach i branżach. Doradza co działa, szuka rozwiązań, które mogą pomóc Klientowi. Obecnie jest w trakcie wydawania książki swojego autorstwa. Od lat zajmuje się relacjami między pracownikami a pracodawcami, budowaniem zespołu i wizerunku, komunikacją.
pobierz 142.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Nieruchomości w Dublinie - Michał i Marzena |#492
Michał Zduńczyk Praktyk w dziedzinie finansów oraz planowania biznesowego. Absolwent Akademii Morskiej oraz Politechniki Szczecińskiej. Pochodzi ze Świnoujścia. W Irlandii mieszka od 2005 roku. Michał prowadzi Mieszkanicznika w Dublinie. Zajmuje się pozyskiwaniem i sprzedażą nieruchomości z innymi inwestorami na większą skalę. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży lotniczej oraz w największych firmach z sektora IT. Dyrektor dwóch spółek. Marzena Zawadzka Dyrektor i współzałożycielka firmy Optima Property Management, zarządzającej nieruchomościami. W czasie kryzysu w 2008 r. wyjechała do Irlandii i pracowała jako sprzątaczka. Obecnie działa kompleksowo na rynku nieruchomości w podnajmie. Marzena głównie zajmuje się najmem krótkoterminowym specjalizuje się również w kredytach.
pobierz 117.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek