Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2020-12-03 06:30:49
Audycji w katalogu: 593
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
« Kamil Cebulski »
Branża budowlana - Łukasz Murat |#568
Łukasz Murat Przedsiębiorca, przygodę z biznesem rozpoczął prawie 12 lat temu. Aktualnie działa w sektorze zamówień publicznych. Są to projekty infrastrukturalne, głównie budowa chodników, dróg, nawierzchni asfaltowych, przestrzeni międzyblokowych. Zespół Łukasza projektuje przebudowę infrastruktury miejskiej, łącznie z wszystkimi elementami takimi jak: place zabaw, siłownie zewnętrzne, skałki wspinaczkowe, wszystkie sieci podziemne itp. Jak to w biznesie nie obyło się bez żadnych potyczek, z którymi Łukasz sobie świetnie poradził i firma się pięknie rozwija.
pobierz 90.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
« Kamil Cebulski »
Sprzedaż online - Basia piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których zmieniła sposób funkcjonowania, na taki, który powoduje przewidywalne i powtarzalne generowanie dochodów. Autorka książki "Sales Gate" i ”Jak Pozyskiwać Klientów”. Aktywnie wdraża procesy sprzedażowe do firm, które służą do pozyskania nowych klientów, a także rozpowszechnienia rozpoznawalności marki oraz budowaniu relacji na podstawie społecznego dowodu słuszności. Basia występuje również w roli prelegenta dzieląc się swoim doświadczeniem na różnych konferencjach.
pobierz 92.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
« Kamil Cebulski »
Prawo i pasja do muzyki - Krzysztof Wilkiel |#566
Krzysztof Wilkiel Radca prawny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego Chicago Kent-College of Law. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać jeszcze w czasie studiów, pracując w renomowanych kancelariach prawnych. Obecnie w ramach prowadzonej kancelarii zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przede wszystkim szeroko pojętym prawem cywilnym i karnym, w szczególności w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, inwestycji, procesów biznesowych, zarządzania przedsiębiorstwem. Krzysztof udziela się także charytatywnie, biorąc udział w akcjach udzielania bezpłatnej pomocy prawnej osobom najbiedniejszym, a także wspierając inicjatywy udzielające wsparcia finansowego i personalnego niepełnosprawnym dzieciom.
pobierz 91.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
« Kamil Cebulski »
Doradca biznesowy - Artur Szmiłyk |#565
Artur Szmiłyk
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
« Kamil Cebulski »
Prawo upadadłościowe - Kamil Perlik |#564
Kamil Perlik Przedsiębiorca, założyciel Kancelarii Prawnej LIBERO z siedzibą w Zielonej Górze. W branży finansowo- prawnej pracuje od 13 lat. Jest specjalistą w dziedzinie upadłości konsumenckiej przedsiębiorców jak i osób nie posiadających firm. Domeną Kamila jest również restrukturyzacja przedsiębiorstw, zobowiązań i negocjacji w przedmiocie zmniejszania sald zadłużenia. Kancelaria zapewnia kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu, poprzez napisanie wniosku o upadłość, po końcowe oddłużenie. Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów: adwokatów, prawników specjalistów z zakresu finansów.
pobierz 96.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
« Kamil Cebulski »
Coraz lepsza sprzedaż - Kamila Młodzianko |#563
Kamila Młodzianko Dyrektor Sprzedaży w Coraz Lepsza Firma. Współtworzy procesy sprzedażowe i pracuje z handlowcami nad doskonaleniem ich rozmów. Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Jako pasjonatka obsługi klienta szkoli z tego zakresu przedsiębiorców i pracowników.
pobierz 86.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Wynajem długoterminowy - Kacper Kaczmarek |#562
Kacper Kaczmarek Branża nieruchomości. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Studium Podyplomowego Gospodarka Nieruchomościami i Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena na Politechnice Wrocławskiej. W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Od 2012 związany ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik. W Mieszkaniczniku pełni rolę Lidera oddziału Wrocław oraz eksperta ds. prawa budowlanego. Obecnie współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI oraz zajmuje się najmem pokojów we Wrocławiu.
pobierz 85.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Projekty deweloperskie - Paweł Górski |#561
Paweł Górski Z wykształcenia prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz menedżer inwestycji deweloperskich. W wieku 18 lat dostał od ojca książkę Roberta Kiyosakiego, „Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec”, od tego czasu marzył by być niezależnym finansowo. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął 10 lat temu jako agent nieruchomości. W ciągu 6 lat zbudował od zera ogólnopolską sieć ponad 40 biur Freedom Nieruchomości. Od 2017 aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Zrealizował z sukcesami kilkanaście flipów oraz projekty deweloperskie. Obecnie skupia swoje działania właśnie na deweloperce. Uważa, że jego sukces oparty jest na wytrwałości, pełnym zaangażowaniu w to, co robi oraz dotrzymywaniu zobowiązań.
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i bezpiecznie unikać ryzyka w inwestowaniu w nieruchomości. Maciej świadczy usługi wsparcia inwestycyjnego na poziomie strategicznym, analitycznym i prawnym. Organizuje webinary i konsultacje.
pobierz 83.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Komunikacja w relacjach - Konrad Gładyszek |#559
Konrad Gładyszek Autor kursów i spotkań indywidualnych z mowy ciała, relacji, pierwszego wrażenia oraz perswazji. Autor kanału na Youtube: ,,Między Słowami” o mowie ciała, analizie zachowania, mikroekspresjach. Konrad przekazuje wiedzę jak wykrywać nieszczerość oraz jakie gesty mówią o pewności siebie.
pobierz 91.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Firma patentowa - Dawid Pijanka |#558
Dawid Pijanka CEO- Właściciel Wynalazca.TV. Pochodzi z rodziny przedsiębiorców, związany z rodzinnym Biurem Patentowym INICJATOR Sp. z o.o. W 2015 roku Dawid założył bloga biznesowego, od 2016 prowadzi biuro projektowe- CSTNG.pl specjalizujące się w projektowaniu wynalazków oraz technologiach 3d. W 2017 roku założył markę techmedia i akcelerację pomysłów na portalu internetowym WynalazcaTV (z kanałem na YouTube). Dziś Dawid pomaga wynalazcom, młodym przedsiębiorcom i startupom prawnie chronić swoje innowacyjne pomysły, grafiki i marki, zaprojektować i prototypować przyspieszać wdrażanie ich pomysłów.
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Rekrutacja pracowników - Agnieszka Prokopczuk |#557
Agnieszka Prokopczuk Przedsiębiorca, Specjalistka ds. Rekrutacji. Członek Zarządu, Konsultant HR w PROGUEST Sp. z o.o. Wspólnie z mężem od lat prowadzi firmę zajmującą się: szkoleniami, rekrutacją, marketingiem internetowym, doradztwem. Agnieszka specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, badań marketingowych oraz szkoleń z zakresu motywacji dla kadry managerskiej. Prowadzi projekty rekrutacyjne w branży budowlanej/ instalacyjnej.
pobierz 78.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Gabinet Dietetyczny we franczyzie - Monika Frank |#556
Monika Frank Konsultant w zakresie budowania franczyzy oraz procesów i procedur w firmach usługowych. Absolwentka Dietetyki oraz Fizjoterapii. Monika doświadczenie we franczyzie zdobyła prowadząc firmę dietetyczną, która sama oferuje współpracę franczyzową. Dzięki próbom i błędom dowiedziała się, jakie są dokładne potrzeby franczyzodawcy i franczyzy. Monika zajmuje się również poprawą porządku i efektywności w firmach poprzez przygotowywanie dla nich procedur, procesów, systemów i instrukcji w możliwie najwyższej jakości. Doradza firmom w tworzeniu sieci franczyzowych w wielu branżach. Obecnie zajmuje się projektami trzech ofert franczyzowych: sklepu z zabawkami, sprzedaży maszyn rolniczych oraz smart home.
pobierz 86.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Targ internetowy - Adrian Piwko |#555
Adrian Piwko Założyciel internetowego targu naturalnego jedzenia PORA NA POLA, który łączy zaufanych rolników i małych wytwórców z klientami oczekującymi lokalnej żywności o unikalnym charakterze. Pora na Pola świadczy wygodną usługę dostawy do domu, specjalizując się w świeżej żywności z organicznych upraw. Adrian jest z wykształcenia inżynierem budownictwa. Obecny biznes stworzył tak, żeby klienci nie musieli poświęcać czasu na zastanawianie się, czy oferowane produkty są lepsze od tych z supermarketu. Adrian cały czas pracuje nad rozwojem działań i nad nowymi projektami.
pobierz 99.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Ubezpieczenia, Budowlanka i Gastrononia - Krzysztof chmura |#554
Krzysztof Chmura Przedsiębiorca. Agent ubezpieczeniowy. Pracuje w UFC Group. Współwłaściciel firmy budowlanej, która wykonuje prace w zakresie brukarstwa, chodników, podjazdów, dróg, murów oporowych, wykopów i kanalizacji. Krzysztof jest także właścicielem restauracji „U Starosty" z nowoczesnymi i tradycyjnymi daniami kuchni polskiej. W Niemczech Krzysztof wraz z bratem zajmuje się zalesianiem.
pobierz 81.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Home staging - Martyna Szczawińska |#553
Martyna Szczawińska Home stager. Certyfikowana specjalistka od home stagingu. Aktywnie inwestuje w nieruchomości, doskonale zna toruński rynek. Specjalnością Martyny jest home staging – przygotowanie domów i dużych mieszkań do sprzedaży. Na co dzień współpracuje z firmą Metr kwadratowy, która pomaga inwestować innym w nieruchomości oraz kompleksowo zajmuje się opieką i bezpiecznym wynajmem mieszkań. Martyna od kilku lat z sukcesem prowadzi spotkania Mieszkanicznika w Toruniu i Bydgoszczy dla osób zainteresowanych inwestowaniem.
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Digitalizacja walut i wartości - Tomasz Waszczyk |#552
Tomasz Waszczyk Programista. Zajmuje się cyfrowymi walutami i digitalizacją kontroli i monitoringu łańcucha dostaw. Posiada doświadczenie w pracy w banku (grupa Tier1). Po trzecim roku studiów informatyki Tomek wyjechał na staż i dalsze studia do Niemiec. Następnie pracował jako „quant” w Szwecji oraz Singapurze. Jakiś czas temu jedną nogą wrócił do Polski działa z nowymi projektami.
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Edukacja dziecięca - Sylwia Wojciechowska |#551
Sylwia Wojciechowska Autorka książek dla dzieci. Założycielka wydawnictwa Mali Moi. Sylwia prowadzi blog. Kocha podróże bliższe i dalsze. To, co robi w życiu jest pełne zaangażowania i pasji. Marzeniem Sylwii jest pisanie i wydawanie dla dzieci do późnej starości. Są to nie tylko książki dotyczące finansów osobistych i przedsiębiorczości jak "Julek i dziura w budżecie". Pisze również o ekologii, edukacji ("Ada i Romek. Ekomisja", "Nowy dom misia Ludwiczka"). Sylwia zanim zajęła się pisaniem, wydawaniem i publikowaniem, pracowałam w branży nieruchomości. Prywatnie żona i mama dwóch chłopców
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Marketing i firma szkoleniowa - Wojciech Kurzyk |#550
Wojciech Kurzyk Praktyk biznesu, certyfikowany trener wg Akademii Marschalla, mentor, wykładowca. Od prawie 10 lat właściciel agencji reklamowej Vibematters. Pracując z firmami głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, doradza przedsiębiorcom przede wszystkim w obszarze szeroko pojętej obsługi klienta, a więc zdobywania go i utrzymania, oraz usprawnianiu działań operacyjnych w budowaniu kultury organizacyjnej.
pobierz 85.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Konsulting biznesowy - Andrzej Cichocki |#549
Andrzej Cichocki Menedżer w największych polskich i międzynarodowych korporacjach z sektora finansowego łącznie z byciem Członkiem Zarządów tych podmiotów. Przeszkolił około 30.000 osób. Praktyk Życia i Biznesu, kapelan więzienny. Pracuje, opierając się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach. Andrzej posiada doświadczenia międzynarodowe: USA, Ukraina, Rosja, Polska. Autor Książki Pokonać Siebie. Wspiera organizacje i biznesy w dążeniu do realizacji ich celów i pokonywaniu wyzwań, które przed nimi stoją.
pobierz 75.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek