Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2020-07-13 23:00:47
Audycji w katalogu: 566
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 dni temu
« Kamil Cebulski »
Finanse i nieruchomości - Daniel Makowski |#541
Daniel Makowski Przez kilka lat działał w branży finansowo- kredytowej. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się przygotowaniem gotowców inwestycyjnych mieszkaniowych dla inwestorów , projektowaniem tych mieszkań, remontowaniem z własną ekipę remontową i firmą zarządzającą, najmem oraz kwaterami pracowniczymi. Daniel bardzo dużo czasu poświęca na swój rozwój i na działania rozwijające jego firmę.
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
« Kamil Cebulski »
Zasięgi na YoTube - Grzegorz Pietras |#540
Grzegorz Pietras Od 7 lat tworzy na YouTube. Współpracuje z przedsiębiorcami i pomaga im zwiększać zasięgi. Uczy jak optymalizować swój kanał, aby stał się dźwignią dla biznesu i zapewnił twórcom przychody. Grzegorz opublikował ok. tysiąca filmów, do których sam stworzył miniatury. Międzynarodowy kanał dla dzieci binkie.tv przekroczył 1000000 subskrypcji. Specjalizuje się w analityce, strategii i optymalizowaniu filmów. Hobbystycznie grywa w gry planszowe, a po godzinach zdarza mu się też coś samemu projektować. [link]
pobierz 87.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
« Kamil Cebulski »
Etykieta i savoir-vivre - Leszek Kazimierski |#539
Leszek Kazimierski Trener, doradca, menager projektów szkoleniowych i doradczych. Leszek prowadzi szkolenia i konsultacje m.in. z zakresu etykiety, savoir-vivre, wystąpień publicznych czy organizacji pracy. Wiedzę praktyczną zdobywał pracując jako: dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń, dyrektor ds. eksportu w firmie Reporter, dyrektor ds. kontaktów zagranicznych w firmie Geo Globe Polska, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie i zastępca dyrektora Instytutu Polskiego w Moskwie (Ambasada RP w Moskwie). Tłumacz przysięgły i poliglota, włada 8 językami. Autor fachowych artykułów i porad w czasopismach
pobierz 87.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« Kamil Cebulski »
Branża drzewna - Marcin Ujejski |#538
Marcin Ujejski Prezes zarządu grupy kapitałowej Blue Timber S A. w skład której wchodzą: spółka TIMBER TRADERS INVESTMENT z sektora zajmującego się obrotem drewna na rynku wschodnim i polskim, spółka z branży nieruchomości TIMBER ESTATES, marka DREWNO DLA DOMU działająca w sprzedaży detalicznej wyrobów z drewna oraz OXYGEN FOREST POLAND zajmująca się sadzeniem drzew szybko rosnących na terenie Polski. Marcin w wieku 20 lat zbudował liczącą się markę w branży drzewnej. Autor bloga Biznesjestprosty.com. Założyciel fundacji Polski Instytut Przedsiębiorczości wspierającej środowisko start-upowe i start w biznesie.
pobierz 98.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Strategiczna komunikacja - Piotr Dominik |#537
Piotr Dominik Właściciel Agencji Doradczej Huee, która zajmuje się tworzeniem marek, transformacją oraz ich rozwojem. Najczęściej klientem agencji jest firma, która osiągając sukces lokalny dojrzewa do decyzji przebudowy core marki. Huee pomaga kompleksowo, zarówno małym firmom, dużym, startupom, konceptom we wczesnych fazach i tym już będącym na rynku. Piotr zajmuje się tworzeniem komunikacji marek konkurencyjnych zarówno na rynkach polskich, jak i zachodnich. Należy do tej grupy ludzi, która lubi człowieka i szuka jego wartości w otaczającym świecie, stara się zrozumieć jego potrzeby.
pobierz 88.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Nieruchomości komercyjne - Adrian Majsterek |#536
Adrian Majsterek Inwestor, developer. Właściciel Łódzkiego Pałacyku. Reprezentuje firmę A&A-Nieruchomości, która zajmuje się powierzchniami biurowymi, produkcyjnymi, przestrzeniami magazynowymi oraz gruntami komercyjnymi. Adrian stworzył pierwsze w Pabianicach Centrum Handlowo- Rozrywkowe Tkalnia na terenie dawnej fabryki Krusche- Ender. Prywatnie największą pasją Adriana są podróże.
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Agencja digital marketingu - Monika Kołodziejczyk |#535
Monika Kołodziejczyk Dynamiczny i kreatywny manager z 7-letnim doświadczeniem w branży online, z szeroką wiedzą i doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych, tworzeniu rozwiązań biznesowych, raportów i analiz z różnych dziedzin. Z powodzeniem rozwija strategię komunikacji i buduje wizerunek marki. Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, Zrealizowała z sukcesami liczne projekty z zakresu działań online. Monika prowadzi szkolenia oraz jest prelegentem na konferencjach branżowych. Od ponad 7 lat obecna w branży marketingu internetowego. Obecnie CEO agencji #ThinkDigital.
pobierz 84.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Analizy finansowe i Gastronomia - Bartosz Grosicki |#534
Bartosz Grosicki Pasjonat finansów. Od 9 lat działa zawodowo oraz naukowo, a od ponad 5 lat prowadzi firmę. Przeprowadza zaawansowane Analizy Excel, Analizy Rynkowe i Sprzedażowe, Analizy Finansowe oraz Audyty Ewaluacja Projektów i Spółek. Bartosz posiada również doświadczenie w branży gastronomicznej. Jego celem jest ciągłe poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności, a poprzez efektywne wykorzystanie ich w praktyce - kreowanie nowych rozwiązań i możliwości.
pobierz 87.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Skating School - Damian Nawa |#533
Damian Nawa Mikroprzedsiębiorca, prowadzi biznes usługowy i sklep online ze sprzętem sportowym. Założyciel Skating School. Instruktor łyżwiarstwa, wrotkarstwa, piłki nożnej oraz fitnessu. Od 2007 roku trenuje hokej na lodzie, na rolkach jeździ od lat 90', od 4 roku życia na łyżwach. Trener dziecięcych grup hokejowych oraz zawodnik drużyny hokejowej. Prowadzi lekcje indywidualne, grupowe oraz warsztaty. Lekcje Damiana są dla ludzi bez ograniczeń wiekowych. Najmłodszy kursant miał 3 lata, najstarszy 68 lat. Damian stworzył jedyny w Polsce kurs jazdy on-line na rolkach, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Prowadzi ekspercki kanał na YT.
pobierz 75.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Marka osobista - Joanna Malinowska-Parzydło|#532
Joanna Malinowska-Parzydło Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w butiku doradczym Younicorn (do grudnia 2018 Personal Brand Institute). Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania i zaangażowania, budowaniu strategii komunikacji, kultur firm wokół wartości i marki (kobiecego) przywództwa. Architekt marki zarządów, zespołów oraz programów mentoringowych. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych. Prekursorka zarządzania reputacją i marką osobistą w Polsce.
pobierz 85.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branża muzyczna - Tommy Zee |#531
Tomy Zee Producent muzyczny i właściciel firmy, która dostarcza muzykę i tożsamość dźwiękową dla dużych zachodnich reklam i marek. Przed laty rzucił karierę bankiera i globalnego DJ-a, aby tworzyć muzykę. Od 15 lat tworzy muzykę dla największych marek na świecie i szkoli innych utalentowanych muzyków. Tommy wykłada na prestiżowych, międzynarodowych festiwalach. Jest kreatywnym, nagradzanym producentem muzycznym, muzykiem, kompozytorem i dyrektorem kreatywnym.
pobierz 92.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Wystąpienia publiczne - Paweł Antoniak |#530
Paweł Antoniak Pasjonat wystąpień publicznych oraz działalności szkoleniowej. Właściciel firmy Słowna ManuFaktura™ Paweł Antoniak. Paweł prowadzeni warsztaty z zakresu wystąpień publicznych, technik autoprezentacji, wykorzystywania systemów informatycznych i narzędzi analitycznych w codziennej pracy, skutecznej komunikacji w przedsiębiorstwie, efektywnej sprzedaży oraz budowania pewności siebie i strategii negocjacyjnych. Działalność Pawła to także mentoring indywidualny oraz nagrania i usługi lektorskie. Prywatnie interesuje się psychologią i filozofią.
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Tworzenie marki na Amazonie - Wojciech Władziński |#529
Wojciech Władziński Zawodowo związany z hotelarstwem i gastronomią. Prywatnie miłośnik australijskiego jedzenia, wina i stylu życia. Autor bloga [link] . W trakcie pisania poradnika o wyjeździe do Australii.Aktualnie: Wojtek zajmuję się sprzedażą na Amazonie.jest to świerzy biznes trwa od 1,5 roku i jest to dodatkowy biznes Wojtka. Oprócz tego zajmuję się nieruchomościami komercyjnymi.
pobierz 79.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Przedszkola | Szkoła językowa dla dzieci- Beata Chaczko |#528
Beata Chaczko Przedsiębiorca, Dyrektor i właścicielka dwujęzycznego przedszkola, szkoły języka angielskiego dla dzieci- Magic School i Klubu Malucha. Ukończyła filologię angielską, studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz liczne kursy metodyczne w kraju i za granicą. Beata już prawie połowę swojego życia pracuje z dziećmi i to właśnie zajęcia z nimi pobudzają jej kreatywność oraz dają ogromną satysfakcję. Beata jak sama mówi zawdzięcza swoj sukces ciężkiej pracy, wytrwałości, poświeceniu a przede wszystkim pasją.
pobierz 82.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Biznes edukacyjny i wolontariat - Agnieszka Pietraszek |#527
Agnieszka Pietraszek Business Educator, pedagog, trener, konsultantka biznesowa, działaczka charytatywna, content designer. Zarządza projektami na skalę międzynarodową. Specjalizuje się w inspirowaniu innych, rozwijaniu pomysłów i dzieleniu się wiedzą. Rozwija biznesy online. Od wielu lat związana z działalnością charytatywną. Jej życiową misją jest pomaganie innym w odkrywaniu ich potencjału.
pobierz 78.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Biznes po szwedzku - Joanna Kalinowska |#526
Joanna Kalinowska Właśćcielka kilku przedsiębiorstw szukająca inspiracji i fachowej wiedzy. Od 17 lat mieszka w Szwecji. Wraz z mężem prowadzi kilka firm: siłownię, usługi budowlane, aktywnie inwestują w nieruchomości na rynku szwedzkim i polskim. Asia biznes zaczynała od firmy sprzątającej. Kupiła 600-metrowy budynek, który przekształciła w osiem mieszkań pod wynajem. Absolwentka oraz Wykładowca Uczelni ASBiRO. Pomysłodawczyni i założycielka ASBiRO Investors w Szwecji. Asia stawia na nieustanny rozwój. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
pobierz 118.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Agencja kreatywna i Marketing internetowy - Anna Ledwoń blacha |#525
Anna Ledwoń-Blacha Miłośniczka mediów społecznościowych oraz marketingu. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w dwóch krakowskich agencjach marketingowych. Autorka licznych tekstów branżowych, szkoleniowiec, blogerka. Współwłaścicielka More Bananas. Fanka książek fantasy, melomanka, kolekcjonerka gier planszowych. Największą pasją Ani jest ciągłe odkrywanie nowych rzeczy, które pozwala spełniać się również w marketingową.
pobierz 82.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Firma technologiczna w sektorze IT - Marcin Ruman |#525
Marcin Ruman Przedsiębiorca. Prowadzi nowoczesną firmę technologiczną o nazwie Emersoft. Jako dziecko trafił do domu dziecka w Krakowie, gdzie zaangażował się w edukację i kierowanie swoim życiem. W wieku 19 lat pracował na trzech stanowiskach i z sukcesem ukończył technikum. W 2013 roku wyjechał do Londynu. Znajomość podstaw tworzenia stron internetowych była dla Marcina ogromną szansą na nowe lepsze i niezależne życie dlatego rozpoczął działania w tym zakresie. Mimo wszelkich przeciwności Marcin się nie poddał. Podjął decyzję, że założy własny biznes. Jego firma się rozwija i odnosi sukcesy. Misją Marcina jest szerzenie świadomości na temat budowania marki osobistej wśród osób pracujących w sektorze IT. Pomaga również dzieciom w trudnej sytuacji z domów dziecka poprzez nauczanie i wzmacnianie ich zdolności do samokształcenia, wyznaczania celów życiowych i ciężkiej pracy.
pobierz 130.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sprzedaż automatyki przemysłowej i inwestycje w nieruchomości - Konrad Kunka |#523
pobierz 85.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Consulting biznesowy i neurocoaching - Anna Urbańska |#522
Anna Urbańska Neurocoach, przedsiębiorca od 22 lat. Ania zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – szkół językowych. Master Trenerka STRUCTOGRAMu- metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. W pracy z ludźmi Ania efektywnie wykorzystuje wiedzę o mózgu. Planuje wydanie komiksu i marzy o wydaniu własnej gry planszowej o tematyce funkcjonowania ludzkiego mózgu.
pobierz 89.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek