Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2021-03-04 02:55:52
Audycji w katalogu: 603
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 21 dni temu
« Kamil Cebulski »
Branża budowlana - Łukasz Marut |#568
Łukasz Marut Przedsiębiorca, przygodę z biznesem rozpoczął prawie 12 lat temu. Aktualnie działa w sektorze zamówień publicznych. Są to projekty infrastrukturalne, głównie budowa chodników, dróg, nawierzchni asfaltowych, przestrzeni międzyblokowych. Zespół Łukasza projektuje przebudowę infrastruktury miejskiej, łącznie z wszystkimi elementami takimi jak: place zabaw, siłownie zewnętrzne, skałki wspinaczkowe, wszystkie sieci podziemne itp. Jak to w biznesie nie obyło się bez żadnych potyczek, z którymi Łukasz sobie świetnie poradził i firma się pięknie rozwija.
pobierz 90.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« Kamil Cebulski »
Branża nieruchomości - Paweł Preisner |#577
Paweł Preisner Przedsiębiorca z wykształcenia ekonomista. W deweloperce od 18 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje były wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” Prelegent wielu konferencji i kongresów branżowych. Pomysłodawca pierwszej w Polsce aplikacji budowlanej MOJAINWESTYCJA.PL. Każdą nieruchomość traktuje z indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.
pobierz 92.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Branża mebli dedykowanych - Jakub Pyrek |#576
Jakub Pyrek Przedsiębiorca działający w branży meblowej. Firma Jakuba zajmuje się realizacją mebli na zamówienie. Odrębną gałęzią tej działalności jest produkcja stołów na potrzeby gier planszowych / RPG. Praca, którą Jakub włożył w swój biznes owocuje i pojawia się coraz więcej zleceń. Jakub cały czas rozwija firmę. Obecnie poszukuje hali pod produkcję i będzie zatrudniał pracowników. Jakub został zwycięzcą zeszłorocznej edycji Konkursu dla Startupów na Uczelni ASBiRO: Plan na Start, gdzie jego pomysł na biznes został najwyżej oceniony przez Jurorów- doświadczonych Przedsiębiorców.
pobierz 82.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Kancelaria Adwokacka - Paweł Bała |#575
Paweł Bała Adwokat, założyciel Kancelarii, doktor nauk prawnych KUL w Lublinie. Ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek sektora publicznego, przedsiębiorców oraz podmiotów prowadzących działalność leczniczą. Autor szeregu analiz i ekspertyz prawnych z zakresu prawa publicznego i systemów zarządzenia. Współpracował przy wdrażaniu licznych projektów (budowa dróg, wiaduktów, budynków użyteczności publicznej, modernizacja oczyszczalni ścieków, obiektów kubaturowych dużych rozmiarów, także projektów telekomunikacyjnych, obsługa projektów budowy infrastruktury zapewniającej dostęp do Internetu). W 2020 r. została ukończona inwestycja budowy obwodnicy m. Sanoka, gdzie prowadził samodzielną obsługę prawną procesu inwestycyjnego. Przed uzyskaniem uprawnień adwokata Paweł zdobywał doświadczenie w tworzeniu prawa jako opiniujący doradca w procesie legislacyjnym prowadzonym na poziomie Senatu RP. Kancelaria Pawła prowadzi obsługę w języku polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.
pobierz 96.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: [link]. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez zwiększanie przychodów oraz rozsądne wydawanie pieniędzy. Twórca grupy na Facebooku: "Skuteczne sposoby na więcej pieniędzy", w której znajduje się aktualny zbiór praktycznych wskazówek na temat oszczędzania oraz osiągania dodatkowych dochodów. Jacek ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim: Finanse i rachunkowość oraz studia menedżerskie. Uczęszczał także na studia podyplomowe dla analityków bankowych. Prywatnie Jacek jest miłośnikiem tańca latino, aktywnego trybu życia (siłownia, rower, basen, stretching), zdrowego odżywiania oraz czytania książek o tematyce biznesu i rozwoju osobistego. JakDorobic.pl - Zwiększanie dochodów i promocje [link]
pobierz 94.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Inwestowanie w srebro i złoto - Łukasz Chojnacki |#573
Łukasz Chojnacki Ekspert i pasjonat. Trader i technolog. Historyk i analityk rynku. Absolwent Wydziału Psychologii UW. Od 2010 pracujący w branży metali szlachetnych. W latach 2010-2015 prowadził swoją pierwszą firmę (Mazowiecka Mennica Inwestycyjna), która zajmowała się głównie produkcją sztabek srebra. W toku jej działania Łukasz zdobywał doświadczenie związane z technologią produkcji sztabek oraz monet. W latach 2016-2018 pracował dla Mennicy Wrocławskiej/Grupa Goldenmark, w której poszerzał swoje doświadczenie, zwłaszcza w zakresie działań logistycznych i produktowych. Od 2018 roku prowadzi ze wspólnikiem firmę Chojnacki & Kwiecień, która zajmuje się dystrybucją metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet, działalnością edukacyjną w zakresie inwestowania w kruszce szlachetne, produkcją sztabek srebra, również w zakresie usługi tzw. recyklingu inwestycyjnego, polegającego na przerobie złomu srebra na sztabki inwestycyjne. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu Łukasz wydał książkę, która jest rezultatem 5-letnich studiów nad rozmaitymi aspektami rynku złota. Na kanale YT Łukasz edukuje i doradza w zakresie inwestycji i wartości posiadania srebra i złota inwestycyjnego w formie sztab i monet.
pobierz 103.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Hybrydowa profesjonalizacja - Piotr Janulek |#572
Piotr Janulek Kilka lat na uczelni, ponad 20 lat jako przedsiębiorca. Poświęcony pasji podnoszenia świadomości najpierw swojej, a potem także innych. Pyta bez uprzedzenia i w kłopotliwej sytuacji: why? who? what? Specjalista w dziedzinie rachunkowości oraz e-learningu. Członek Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. Współautor wielu wartościowych pomysłów i projektów przyczyniających się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Prezes Zarządu Śląskiej Akademii Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie. Naukowo zgłębia fenomen modeli biznesu usług profesjonalnych w mediach społecznościowych. Dodatkowo jest orędownikiem #TurkusoweŚniadania. W skrócie: Strateg usług. [link] & [link] - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju.
pobierz 82.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Relacje międzyludzkie - Kornel Tomicki #571
Kornel Tomicki Trener relacji damsko- męskich z ponad 7 letnim doświadczeniem. Pomaga w budowaniu świadomych relacji. Autor książki o atrakcyjności, poradników dla kobiet i mężczyzn oraz bloga. Prowadzi kanał na YT, gdzie uczy jak zwiększać swoją atrakcyjność i pewność siebie. Pokazuje techniki flirtu, budowania długotrwałych i szczęśliwych związków oraz psychologiczne triki. Kornel lubi podejmować wyzwania i rozwiązywać złożone problemy. Zgłębia psychologię.
pobierz 91.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Coraz lepsza strategia - Anna Pudło |#570
Anna Pudło Dyrektor operacyjny. Nadzoruje realizację strategii w Coraz Lepszej Firmie. Doradza klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Mocne strony Ani to: potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy. Z zawodu jest polonistką, z pasji – absolwentką studiów MBA na Uczelni Łazarskiego (ASBiRO). Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego i produktywności. Uwielbia podróżować- marzy o tym, by odwiedzić większość krajów świata.
pobierz 96.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie i rozwój organizacji - Waldemar Kozłowski #569
Waldemar Kozłowski Praktyk zarządzania odpowiedzialny za rekrutowanie, wdrożenie i budowanie zespołów sprzedaży. Zwolennik maksymy, że „najlepszym kontrolerem” jakości pracy i wydajności jest sam dobrze zmotywowany pracownik. Prekursor nowoczesnych stylów zarządzania i rozwoju organizacji. Zbudował od podstaw firmę handlową, tworząc całą strukturę: dział handlowy, magazyn z częścią produkcyjną, księgowość. Od 20 lat w branży finansowej. W pracy z klientami stosuje sprawdzone procesy.
pobierz 95.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branża budowlana - Łukasz Murat |#568
Łukasz Murat Przedsiębiorca, przygodę z biznesem rozpoczął prawie 12 lat temu. Aktualnie działa w sektorze zamówień publicznych. Są to projekty infrastrukturalne, głównie budowa chodników, dróg, nawierzchni asfaltowych, przestrzeni międzyblokowych. Zespół Łukasza projektuje przebudowę infrastruktury miejskiej, łącznie z wszystkimi elementami takimi jak: place zabaw, siłownie zewnętrzne, skałki wspinaczkowe, wszystkie sieci podziemne itp. Jak to w biznesie nie obyło się bez żadnych potyczek, z którymi Łukasz sobie świetnie poradził i firma się pięknie rozwija.
pobierz 90.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sprzedaż online - Basia piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których zmieniła sposób funkcjonowania, na taki, który powoduje przewidywalne i powtarzalne generowanie dochodów. Autorka książki "Sales Gate" i ”Jak Pozyskiwać Klientów”. Aktywnie wdraża procesy sprzedażowe do firm, które służą do pozyskania nowych klientów, a także rozpowszechnienia rozpoznawalności marki oraz budowaniu relacji na podstawie społecznego dowodu słuszności. Basia występuje również w roli prelegenta dzieląc się swoim doświadczeniem na różnych konferencjach.
pobierz 92.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Prawo i pasja do muzyki - Krzysztof Wilkiel |#566
Krzysztof Wilkiel Radca prawny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego Chicago Kent-College of Law. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać jeszcze w czasie studiów, pracując w renomowanych kancelariach prawnych. Obecnie w ramach prowadzonej kancelarii zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przede wszystkim szeroko pojętym prawem cywilnym i karnym, w szczególności w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, inwestycji, procesów biznesowych, zarządzania przedsiębiorstwem. Krzysztof udziela się także charytatywnie, biorąc udział w akcjach udzielania bezpłatnej pomocy prawnej osobom najbiedniejszym, a także wspierając inicjatywy udzielające wsparcia finansowego i personalnego niepełnosprawnym dzieciom.
pobierz 91.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Doradca biznesowy - Artur Szmiłyk |#565
Artur Szmiłyk
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Prawo upadadłościowe - Kamil Perlik |#564
Kamil Perlik Przedsiębiorca, założyciel Kancelarii Prawnej LIBERO z siedzibą w Zielonej Górze. W branży finansowo- prawnej pracuje od 13 lat. Jest specjalistą w dziedzinie upadłości konsumenckiej przedsiębiorców jak i osób nie posiadających firm. Domeną Kamila jest również restrukturyzacja przedsiębiorstw, zobowiązań i negocjacji w przedmiocie zmniejszania sald zadłużenia. Kancelaria zapewnia kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu, poprzez napisanie wniosku o upadłość, po końcowe oddłużenie. Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów: adwokatów, prawników specjalistów z zakresu finansów.
pobierz 96.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Coraz lepsza sprzedaż - Kamila Młodzianko |#563
Kamila Młodzianko Dyrektor Sprzedaży w Coraz Lepsza Firma. Współtworzy procesy sprzedażowe i pracuje z handlowcami nad doskonaleniem ich rozmów. Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Jako pasjonatka obsługi klienta szkoli z tego zakresu przedsiębiorców i pracowników.
pobierz 86.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Wynajem długoterminowy - Kacper Kaczmarek |#562
Kacper Kaczmarek Branża nieruchomości. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Studium Podyplomowego Gospodarka Nieruchomościami i Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena na Politechnice Wrocławskiej. W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Od 2012 związany ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik. W Mieszkaniczniku pełni rolę Lidera oddziału Wrocław oraz eksperta ds. prawa budowlanego. Obecnie współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI oraz zajmuje się najmem pokojów we Wrocławiu.
pobierz 85.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Projekty deweloperskie - Paweł Górski |#561
Paweł Górski Z wykształcenia prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz menedżer inwestycji deweloperskich. W wieku 18 lat dostał od ojca książkę Roberta Kiyosakiego, „Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec”, od tego czasu marzył by być niezależnym finansowo. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął 10 lat temu jako agent nieruchomości. W ciągu 6 lat zbudował od zera ogólnopolską sieć ponad 40 biur Freedom Nieruchomości. Od 2017 aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Zrealizował z sukcesami kilkanaście flipów oraz projekty deweloperskie. Obecnie skupia swoje działania właśnie na deweloperce. Uważa, że jego sukces oparty jest na wytrwałości, pełnym zaangażowaniu w to, co robi oraz dotrzymywaniu zobowiązań.
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i bezpiecznie unikać ryzyka w inwestowaniu w nieruchomości. Maciej świadczy usługi wsparcia inwestycyjnego na poziomie strategicznym, analitycznym i prawnym. Organizuje webinary i konsultacje.
pobierz 83.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« Kamil Cebulski »
Komunikacja w relacjach - Konrad Gładyszek |#559
Konrad Gładyszek Autor kursów i spotkań indywidualnych z mowy ciała, relacji, pierwszego wrażenia oraz perswazji. Autor kanału na Youtube: ,,Między Słowami” o mowie ciała, analizie zachowania, mikroekspresjach. Konrad przekazuje wiedzę jak wykrywać nieszczerość oraz jakie gesty mówią o pewności siebie.
pobierz 91.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek