Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2020-09-22 06:30:47
Audycji w katalogu: 582
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 dni temu
« Kamil Cebulski »
Rekrutacja pracowników - Agnieszka Prokopczuk |#557
Agnieszka Prokopczuk Przedsiębiorca, Specjalistka ds. Rekrutacji. Członek Zarządu, Konsultant HR w PROGUEST Sp. z o.o. Wspólnie z mężem od lat prowadzi firmę zajmującą się: szkoleniami, rekrutacją, marketingiem internetowym, doradztwem. Agnieszka specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, badań marketingowych oraz szkoleń z zakresu motywacji dla kadry managerskiej. Prowadzi projekty rekrutacyjne w branży budowlanej/ instalacyjnej.
pobierz 78.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
« Kamil Cebulski »
Gabinet Dietetyczny we franczyzie - Monika Frank |#556
Monika Frank Konsultant w zakresie budowania franczyzy oraz procesów i procedur w firmach usługowych. Absolwentka Dietetyki oraz Fizjoterapii. Monika doświadczenie we franczyzie zdobyła prowadząc firmę dietetyczną, która sama oferuje współpracę franczyzową. Dzięki próbom i błędom dowiedziała się, jakie są dokładne potrzeby franczyzodawcy i franczyzy. Monika zajmuje się również poprawą porządku i efektywności w firmach poprzez przygotowywanie dla nich procedur, procesów, systemów i instrukcji w możliwie najwyższej jakości. Doradza firmom w tworzeniu sieci franczyzowych w wielu branżach. Obecnie zajmuje się projektami trzech ofert franczyzowych: sklepu z zabawkami, sprzedaży maszyn rolniczych oraz smart home.
pobierz 86.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
« Kamil Cebulski »
Targ internetowy - Adrian Piwko |#555
Adrian Piwko Założyciel internetowego targu naturalnego jedzenia PORA NA POLA, który łączy zaufanych rolników i małych wytwórców z klientami oczekującymi lokalnej żywności o unikalnym charakterze. Pora na Pola świadczy wygodną usługę dostawy do domu, specjalizując się w świeżej żywności z organicznych upraw. Adrian jest z wykształcenia inżynierem budownictwa. Obecny biznes stworzył tak, żeby klienci nie musieli poświęcać czasu na zastanawianie się, czy oferowane produkty są lepsze od tych z supermarketu. Adrian cały czas pracuje nad rozwojem działań i nad nowymi projektami.
pobierz 99.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
« Kamil Cebulski »
Ubezpieczenia, Budowlanka i Gastrononia - Krzysztof chmura |#554
Krzysztof Chmura Przedsiębiorca. Agent ubezpieczeniowy. Pracuje w UFC Group. Współwłaściciel firmy budowlanej, która wykonuje prace w zakresie brukarstwa, chodników, podjazdów, dróg, murów oporowych, wykopów i kanalizacji. Krzysztof jest także właścicielem restauracji „U Starosty" z nowoczesnymi i tradycyjnymi daniami kuchni polskiej. W Niemczech Krzysztof wraz z bratem zajmuje się zalesianiem.
pobierz 81.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
« Kamil Cebulski »
Home staging - Martyna Szczawińska |#553
Martyna Szczawińska Home stager. Certyfikowana specjalistka od home stagingu. Aktywnie inwestuje w nieruchomości, doskonale zna toruński rynek. Specjalnością Martyny jest home staging – przygotowanie domów i dużych mieszkań do sprzedaży. Na co dzień współpracuje z firmą Metr kwadratowy, która pomaga inwestować innym w nieruchomości oraz kompleksowo zajmuje się opieką i bezpiecznym wynajmem mieszkań. Martyna od kilku lat z sukcesem prowadzi spotkania Mieszkanicznika w Toruniu i Bydgoszczy dla osób zainteresowanych inwestowaniem.
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« Kamil Cebulski »
Digitalizacja walut i wartości - Tomasz Waszczyk |#552
Tomasz Waszczyk Programista. Zajmuje się cyfrowymi walutami i digitalizacją kontroli i monitoringu łańcucha dostaw. Posiada doświadczenie w pracy w banku (grupa Tier1). Po trzecim roku studiów informatyki Tomek wyjechał na staż i dalsze studia do Niemiec. Następnie pracował jako „quant” w Szwecji oraz Singapurze. Jakiś czas temu jedną nogą wrócił do Polski działa z nowymi projektami.
pobierz 94.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Edukacja dziecięca - Sylwia Wojciechowska |#551
Sylwia Wojciechowska Autorka książek dla dzieci. Założycielka wydawnictwa Mali Moi. Sylwia prowadzi blog. Kocha podróże bliższe i dalsze. To, co robi w życiu jest pełne zaangażowania i pasji. Marzeniem Sylwii jest pisanie i wydawanie dla dzieci do późnej starości. Są to nie tylko książki dotyczące finansów osobistych i przedsiębiorczości jak "Julek i dziura w budżecie". Pisze również o ekologii, edukacji ("Ada i Romek. Ekomisja", "Nowy dom misia Ludwiczka"). Sylwia zanim zajęła się pisaniem, wydawaniem i publikowaniem, pracowałam w branży nieruchomości. Prywatnie żona i mama dwóch chłopców
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Marketing i firma szkoleniowa - Wojciech Kurzyk |#550
Wojciech Kurzyk Praktyk biznesu, certyfikowany trener wg Akademii Marschalla, mentor, wykładowca. Od prawie 10 lat właściciel agencji reklamowej Vibematters. Pracując z firmami głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, doradza przedsiębiorcom przede wszystkim w obszarze szeroko pojętej obsługi klienta, a więc zdobywania go i utrzymania, oraz usprawnianiu działań operacyjnych w budowaniu kultury organizacyjnej.
pobierz 85.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Konsulting biznesowy - Andrzej Cichocki |#549
Andrzej Cichocki Menedżer w największych polskich i międzynarodowych korporacjach z sektora finansowego łącznie z byciem Członkiem Zarządów tych podmiotów. Przeszkolił około 30.000 osób. Praktyk Życia i Biznesu, kapelan więzienny. Pracuje, opierając się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach. Andrzej posiada doświadczenia międzynarodowe: USA, Ukraina, Rosja, Polska. Autor Książki Pokonać Siebie. Wspiera organizacje i biznesy w dążeniu do realizacji ich celów i pokonywaniu wyzwań, które przed nimi stoją.
pobierz 75.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sklep z grami - Kamil Sokołowski |#548
Kamil Sokołowski Przedsiębiorca. Właściciel Shop Gracz- sklepu z grami. W ofercie znajduje się setki gier nowych oraz używanych na wszelkiego rodzaju konsole oraz gry planszowe. Po kilku wzlotach i upadkach, jak to w biznesie, Kamil się nie poddał, dzięki czemu sprzedaż zaczęła rosnąć a działalność poszerzył o organizowanie turniejów dla graczy.
pobierz 79.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branding i Strategia komunikacji- Łukasz Murawski |#547
Łukasz Murawski Specjalista w dziedzinie tworzenia wizerunku i strategii komunikacji marki. Pomaga firmom wyróżnić się na rynku i wypracować założenia komunikacji. Zwolennik upraszczania skomplikowanych teorii – po ludzku tłumaczy zagadnienia związane z tworzeniem wizerunku. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Od początku drogi zawodowej związany z brandingiem. Jako doradca podpowiada startupom jak zrealizować pomysł i stworzyć silną markę. Współwłaściciel agencji reklamowej Studio 102.
pobierz 90.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Akademia online dla przedsiębiorców - Mirek Burnejko |#546
Akademia online dla przedsiębiorców Mirek Burnejko Szkoleniowiec. Buduje zyskowne firmy. Doradza przedsiębiorcom na YouTube, na kanale MiroBurn, blogu i podcastach. Występuje na konferencjach dzieląc się swoim doświadczeniem. Głównym biznesem Mirka jest płatna platforma szkoleniowa online: akademia.pl. Mirek stworzył także platformę Chmurowisko jako odpowiedź na wyzwania dotykające przedsiębiorstwa przy wdrażaniu nowych technologii. Mirek działa aktywnie w social mediach, jest
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Artykuły do wystroju wnętrz -Radosław Gierasimczyk |#545
Radosław Gierasimczyk Właściciel firmy Radimar (www.sklepwnetrz.pl) zajmującej się sprzedażą fototapet, obrazów i zegarów dekoracyjnych. Radek Posiada sklep stacjonarny w Stargardzie oraz sklep internetowy. Od kilku lat lokalnie pomaga bliskim oraz znajomym w otwieraniu firm. W przyszłości Radek Planuje zajmować się produkcją oraz otworzyć sklep z winami.
pobierz 75.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Outlet elektroniki - Marek Nowakowski |#544
Marek Nowakowski Przedsiębiorca. Zaczynał swój biznes od importu chemii gospodarczej z Niemiec, obecnie wraz z braćmi prowadzi firmę Brothers Trade Company Sp. z o.o., która zajmuje się handlem produktami, które potocznie nazywane są powystawowymi. Głównie jest to elektronika użytkowa z własnym serwisem gwarancyjnym: [link]. Poza biznesem pasjami Marka są sporty siłowe, perkusja i muzyka rockowa.
pobierz 81.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie Pracą zdalną - Michał Śliwiński |#543
Michał Śliwiński Twórca Nozbe – firmy, w której powstają dwa narzędzia zwiększające produktywność: Nozbe Teams-funkcjonalna aplikacja do zarządzania projektami i skutecznej komunikacji w małych i średnich zespołach oraz Nozbe- programu do zarządzania czasem i zadaniami przeznaczonego dla profesjonalistów ze wszystkich branż. Nozbe nie posiada fizycznego biura (#NoOffice), a piątki (#TGIF) przeznaczone są na przegląd tygodnia i rozwój osobisty pracowników. Michał jest również prelegentem, autorem kilku bestsellerowych książek, gospodarzem podcastu i blogerem, a w życiu prywatnym szczęśliwym mężem i ojcem trzech córek.
pobierz 87.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Doradztwo Personalne - Agata Hagno |#542
Agata Hagno Specjalistka z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 22 lat prowadzi rodzinną firmę DPM Doradztwo Personalne sp. z o.o. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja. Agata jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Akademii Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika. Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości. Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.
pobierz 78.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Finanse i nieruchomości - Daniel Makowski |#541
Daniel Makowski Przez kilka lat działał w branży finansowo- kredytowej. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się przygotowaniem gotowców inwestycyjnych mieszkaniowych dla inwestorów , projektowaniem tych mieszkań, remontowaniem z własną ekipę remontową i firmą zarządzającą, najmem oraz kwaterami pracowniczymi. Daniel bardzo dużo czasu poświęca na swój rozwój i na działania rozwijające jego firmę.
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zasięgi na YoTube - Grzegorz Pietras |#540
Grzegorz Pietras Od 7 lat tworzy na YouTube. Współpracuje z przedsiębiorcami i pomaga im zwiększać zasięgi. Uczy jak optymalizować swój kanał, aby stał się dźwignią dla biznesu i zapewnił twórcom przychody. Grzegorz opublikował ok. tysiąca filmów, do których sam stworzył miniatury. Międzynarodowy kanał dla dzieci binkie.tv przekroczył 1000000 subskrypcji. Specjalizuje się w analityce, strategii i optymalizowaniu filmów. Hobbystycznie grywa w gry planszowe, a po godzinach zdarza mu się też coś samemu projektować. [link]
pobierz 87.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Etykieta i savoir-vivre - Leszek Kazimierski |#539
Leszek Kazimierski Trener, doradca, menager projektów szkoleniowych i doradczych. Leszek prowadzi szkolenia i konsultacje m.in. z zakresu etykiety, savoir-vivre, wystąpień publicznych czy organizacji pracy. Wiedzę praktyczną zdobywał pracując jako: dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń, dyrektor ds. eksportu w firmie Reporter, dyrektor ds. kontaktów zagranicznych w firmie Geo Globe Polska, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie i zastępca dyrektora Instytutu Polskiego w Moskwie (Ambasada RP w Moskwie). Tłumacz przysięgły i poliglota, włada 8 językami. Autor fachowych artykułów i porad w czasopismach
pobierz 87.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branża drzewna - Marcin Ujejski |#538
Marcin Ujejski Prezes zarządu grupy kapitałowej Blue Timber S A. w skład której wchodzą: spółka TIMBER TRADERS INVESTMENT z sektora zajmującego się obrotem drewna na rynku wschodnim i polskim, spółka z branży nieruchomości TIMBER ESTATES, marka DREWNO DLA DOMU działająca w sprzedaży detalicznej wyrobów z drewna oraz OXYGEN FOREST POLAND zajmująca się sadzeniem drzew szybko rosnących na terenie Polski. Marcin w wieku 20 lat zbudował liczącą się markę w branży drzewnej. Autor bloga Biznesjestprosty.com. Założyciel fundacji Polski Instytut Przedsiębiorczości wspierającej środowisko start-upowe i start w biznesie.
pobierz 98.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek