Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2020-04-05 02:40:53
Audycji w katalogu: 550
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
« Kamil Cebulski »
Agencja kreatywna i Marketing internetowy - Anna Ledwoń blacha |#525
Anna Ledwoń-Blacha Miłośniczka mediów społecznościowych oraz marketingu. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w dwóch krakowskich agencjach marketingowych. Autorka licznych tekstów branżowych, szkoleniowiec, blogerka. Współwłaścicielka More Bananas. Fanka książek fantasy, melomanka, kolekcjonerka gier planszowych. Największą pasją Ani jest ciągłe odkrywanie nowych rzeczy, które pozwala spełniać się również w marketingową.
pobierz 82.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
« Kamil Cebulski »
Firma technologiczna w sektorze IT - Marcin Ruman |#525
Marcin Ruman Przedsiębiorca. Prowadzi nowoczesną firmę technologiczną o nazwie Emersoft. Jako dziecko trafił do domu dziecka w Krakowie, gdzie zaangażował się w edukację i kierowanie swoim życiem. W wieku 19 lat pracował na trzech stanowiskach i z sukcesem ukończył technikum. W 2013 roku wyjechał do Londynu. Znajomość podstaw tworzenia stron internetowych była dla Marcina ogromną szansą na nowe lepsze i niezależne życie dlatego rozpoczął działania w tym zakresie. Mimo wszelkich przeciwności Marcin się nie poddał. Podjął decyzję, że założy własny biznes. Jego firma się rozwija i odnosi sukcesy. Misją Marcina jest szerzenie świadomości na temat budowania marki osobistej wśród osób pracujących w sektorze IT. Pomaga również dzieciom w trudnej sytuacji z domów dziecka poprzez nauczanie i wzmacnianie ich zdolności do samokształcenia, wyznaczania celów życiowych i ciężkiej pracy.
pobierz 130.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
« Kamil Cebulski »
Sprzedaż automatyki przemysłowej i inwestycje w nieruchomości - Konrad Kunka |#523
pobierz 85.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
« Kamil Cebulski »
Consulting biznesowy i neurocoaching - Anna Urbańska |#522
Anna Urbańska Neurocoach, przedsiębiorca od 22 lat. Ania zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – szkół językowych. Master Trenerka STRUCTOGRAMu- metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. W pracy z ludźmi Ania efektywnie wykorzystuje wiedzę o mózgu. Planuje wydanie komiksu i marzy o wydaniu własnej gry planszowej o tematyce funkcjonowania ludzkiego mózgu.
pobierz 89.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
« Kamil Cebulski »
Rynek inwestycji w nieruchomości - Tomasz Stawiarz |#521
Tomasz Stawiarz Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji. Absolwent Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą firmę zajmującącą się nieruchomościami założył w roku 2009. Tomasz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym w obszarach na rynku nieruchomości od gruntów po flipy, aż do dewloperki. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Twórca Akademii Deweloperów, która powstała z myślą o inwestorach, fliperach oraz osobach, które chcą wejść level wyżej i rozpocząć swój projekt deweloperski. Prywatnie prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami.
pobierz 94.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Udane Życie w Niemczech – Sylwia Ammon |# 520
Sylwia Ammon Działa jako rekruterka. Pomaga Polakom na emigracji w realizacji planów udanego życia w Niemczech. Sylwia pisze bloga Życie w Niemczech oraz prowadzi kanał na YT. Po wyjeździe do Niemiec początkowo pracowała w McDonald’s. Następnie ukończyła germanistykę. Robiła również kursy z ekonomii. Obecnie Sylwia wspiera ludzi w nauce języka, rozwiązywaniu problemów urzędowych, Jest tłumaczką, znajduję ludziom pracę i mieszkania.
pobierz 100.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Budowanie silnej firmy – Grzegorz Blaut |# 519
Grzegorz Blaut Twórca i lider zespołu, konsultant biznesowy. Doradza, szkoli- kładąc nacisk na efekty. Jego podstawą wartości we współpracy z klientem jest partnerstwo i konkretne rezultaty. Specjalizuje się w takich tematach jak: budowanie efektywnej kultury organizacyjnej, zarządzanie, przywództwo, motywowanie pozafinansowe, budowanie silnych i efektywnych zespołów oraz profesjonalny handel i obsługa klienta. W swojej działalności mocno akcentuje "work-life balance". Właściciel i twórca morsowego klubu SPOKO TATO. Od 20 lat zajmujący się tworzeniem i rozwijaniem zespołów, praktyk biznesu i pasjonat zarządzania w oparciu o przywództwo organiczne.
pobierz 87.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Pomoc w ekspansji polskich firm na Europę - Alina i Piotr |#518
Alina i Piotr Małżeństwo z Polski mieszkające na stałe w Berlinie. Założyciele firmy konsultingowej tradeoffice24.com WINIARSKI, która wprowadza polskie firmy do UE i kompleksowo obsługuje ten proces. Dostarcza niezbędne dane i wspomaga decyzje zarządów, działów marketingu i eksportu firm polskich w podejmowaniu trafnych decyzji na tynkach zagranicznych. Zespół tradeoffice24.com WINIARSKI dysponuje rozległą wiedzą w dziedzinach wspomagających główną strategię działania na rynku zagranicznym. Alina i Piotr poza indywidualnym konsultingiem oferują ścisłą współpracę z ich wypróbowanymi partnerami.
pobierz 94.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Wsparcie Polskich firm w USA - Agnes Pawelkowska |#517
Agnes Pawelkowska Prezes i założycielka Green Gate Consulting. GGC wspiera polskie firmy w ekspansji na rynek amerykański i nawiązaniu kontaktów biznesowych. Agnes posiada bogate doświadczenie zawodowe i wykształcenie w handlu międzynarodowym, gospodarce krajów rozwijających się, mikrofinansach i międzynarodowej polityce. Green Gate Consulting służy jako łącznik i reprezentuje polskie firmy zainteresowane wejściem na rynek amerykański i budowaniem partnerstw biznesowych w Stanach Zjednoczonych. Przed założeniem GGC Agnieszka pracowała jako konsultant w sektorze handlu i rozwoju międzynarodowego podróżując po Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Agnieszka obecnie z sukcesem przewodzi licznymi projektami międzynarodowymi dla amerykańskich i europejskich klientów swojej firmy.
pobierz 69.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
E-commerce & Online Marketing- Agata Chmielewska |#516
Agata Chmielewska Specjalistka z ponad 12-letnim doświadczeniem w e-commerce i marketingu internetowym. Zajmuje się szeroko rozumianym content marketingiem. Tworzy także podcasty o tematyce branżowej. Aktualnie doradza i pomaga markom oraz sklepom internetowym zwiększać konwersję swoich działań, m.in. ustalając strategię i przeprowadzając kampanie marketingowe. W wolnym czasie gotuje i pisze bloga kulinarnego.
pobierz 95.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Komunikacja medialna firm - Anita Kijanka |#515
Anita Kijanka Właścicielka Come Creations Group, która zajmuje się budowaniem marek i komunikacją firm z branży nowych technologii. Ma 8 zawodów, z czego 7 wykorzystuje w pracy w swojej firmie. Na co dzień wkłada swoje serce w komunikację medialną firm zajmujących się najnowszymi technologiami. Z wykształcenia doktor nauk społecznych. W wolnych chwilach zajmuje się fitnessem i wspinaczką górską. Jest pasjonatką życia, rozmów z ludźmi i sztuki. Marzy o domu we Włoszech. Jest otwarta na nowe pomysły i czeka na to, czym życie ją jeszcze zaskoczy.
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie Kryzysowe Przedsiębiorstwem – Igor Gielniak |#514
Igor Gielniak Specjalista z zarządzania kryzysowego przedsiębiorstwem. Rozwinął swoją pierwszą firmę do pozycji lidera w branży w ciągu 5 lat. Igor posiada 33-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 25 lat jako manager firm w branżach IT, produkcji mebli biurowych, wentylatorów przemysłowych, głównie rynki B2B. Po przejściu bardzo poważnego kryzysu we własnym przedsiębiorstwie od 2002 roku pomaga przeprowadzać restrukturyzację w firmach, które tego potrzebują. Przeprowadził kilkanaście przedsiębiorstw przez najtrudniejszy okres często u progu bankructwa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, nartach, żegluje.
pobierz 103.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sukcesje spadkowe - Łukasz Martyniec |#513
Łukasz Martyniec Doradca sukcesyjny, prawnik i wykładowca z 19-letnim doświadczeniem. Łukasz jest doradcą sukcesyjnym, który prowadzi szkolenia z zakresu sukcesji dla radców prawnych. Doradza tak, by plan sukcesji kompleksowo obejmował swym działaniem powiązane ze sobą testamenty, konstrukcję prawną biznesu oraz właściwie dopasowany plan finansowy. Opracował i wdrożył ponad 350 kompleksowych planów sukcesji. Pomaga podejmować najważniejsze życiowe decyzje. Wspiera rodziny i firmy w wypracowaniu skutecznych rozwiązań sukcesyjnych.
pobierz 87.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Podróże Biznesowe z Uczelnią ASBIRO – Iwona Jabczyk |#512
pobierz 65.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Biznes w Izraelu - Karolina Mints |#511
Karolina Mints Karolina Mints jest psychologiem społecznym i coachem. Z zamiłowania dziennikarka i blogerka, która po kilku latach pracy w telewizji, w 2014 roku wyjechała do Izraela, by w trakcie trwającej tam wojny opowiedzieć historię o współczesnym Izraelu. Karolina pisze bloga oraz kręci filmy na YouTube, dokumentując i tłumacząc najciekawsze aspekty izraelskiej kultury i tamtejszego życia codziennego. Prowadzi agencję turystyczną Israel Friendly Travel. Żyje i pracuje w Izraelu ze swoim aszkenazyjskim mężem. Uwielbia izraelską muzykę. Znając coraz lepiej język hebrajski, nagrywa filmiki także po hebrajsku dla tych, którzy uczą się tego języka.
pobierz 80.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Wyjazd ASBiRO do Zambii - Monika Wojtoń, Fundacja ASBiRO |#510
Monika Wojtoń Wolontariuszka i koordynator Fundacji ASBIRO Organizujemy wyjazd do ZAMBII, gdzie Uczelnia ASBIRO prowadzi Fundację- dzięki której pomaga w edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży. Co zobaczysz i kogo poznasz podczas wyjazdu do Afryki? Spotkamy się z Johem, dyrektorem szkoły w Lindzie. Odwiedzimy lokalne firmy i przekonamy się na własne oczy jak funkcjonuje biznes w Afryce. Odwiedzimy szkołę, gdzie poznamy uczniów, a może nawet przeprowadzimy Lekcję Przedsiębiorczości Odbędziemy 2 dniową podróży do Botswany na Safari Odwiedzimy jedną z największych atrakcji regionu, czyli Wodospady Wiktorii.
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Szkolenia dla firm - Aneta Gawlas |#509
Aneta Gawlas Aneta Gawlas – coach i trener biznesu. Z wykształcenia pedagog. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Brainstorm Group. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji miękkich pracowników każdego szczebla – z pasją obserwuje dalszą drogę swoich podopiecznych. Aneta promuje ideę edukacji przez całe życie. Od 15 lat prowadzi swoją firmę, w ramach której szkoli i trenuje przedsiębiorców oraz współpracuje z firmami zewnętrznymi jako doradca biznesowy w zakresie prawnych aspektów prowadzenia działalności. Specjalista z zakresu kadr i BHP.
pobierz 81.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Sklep z butami - Artur Melka |#508
pobierz 81.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Podnajem i zarządzanie nieruchomościami – Grzegorz Kusz |#507
Grzegorz Kusz Inwestor w nieruchomości. Pasjonat piłki nożnej z doświadczeniem dziennikarskim. Od kilkunastu lat działa w branży nieruchomości. Zajmuje się sprzedażą, zarządzaniem, wynajmem, podnajmem. W 2019r. postanowił otworzyć swój kanał na YouTube- Agent Specjalny- aby dzielić się swoją wiedzą z zakresu inwestowania w nieruchomości. Obecnie zajmuje się przede wszystkim podnajmem.
pobierz 88.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branża nieruchomości – Paweł koronkiewicz |#506
Paweł Koronkiewicz Ekspert ds. nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem w branży, licencjonowany pośrednik nieruchomości. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku: Ekonomia. Od ponad dwóch i pół roku Paweł prowadzi przedsiębiorstwo- Estate Polska sp. z o.o. (biuro nieruchomości) oraz od kwietnia przedsiębiorstwo zajmujące się zarządzaniem mieszkaniami i wynajmem krótkoterminowym - Perspektywa.
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek