Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2019-12-07 00:35:44
Audycji w katalogu: 526
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie sobą w czasie - Marina Vitovtova |#501
Marina Vitovtova Pasjonatka planowania. Od ponad 5 lat zajmuje się tematem zarządzania sobą w czasie. Testuje różne metody i sprawdza je w praktyce. Marina opracowała własny system zarządzania sobą w czasie. Jest organizatorką cyklicznych wydarzeń „Zaplanuj Marzenie", które odbywają się co kwartał w Warszawie. Równolegle zawodowo zajmuje się marketingiem oraz organizacją wydarzeń. Wypracowane metody planowania bardzo jej w tym pomagają. W przyszłości planuje stworzenie własnego planera w wersji papierowej oraz online, a także organizowanie szkoleń z udziałem ekspertów.
pobierz 80.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
« Kamil Cebulski »
Sektor finansowy - Artur Mojecki #500
Artur Mojecki Specjalista w sektorze finansów i bankowości, od ponad 20 lat. Absolwent studiów MBA na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Nottingham Trent University. Od lat współpracuje z grupą TROP, największą szkołą trenerów w Polsce. Organizuje panele dyskusyjne podczas konferencji branżowych, zajmuje się również prowadzeniem szkoleń biznesowych. Artur jest autorem pionierskiego projektu przeniesienia modelu relacyjnego "face to face" z oddziałów banku do świata nowych technologii, gdzie doradca banku rozmawia z klientem w technologii video. Jest zwolennikiem tej technologii i wykorzystania video w biznesie. Specjalizuje się w zarządzaniu kanałami dystrybucji, budowie multikanałowego modelu pozyskania i obsługi klienta, zarządzaniu relacjami z klientem, tworzeniu efektywnych struktur biznesowych.
pobierz 86.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
« Kamil Cebulski »
SEO- Pozycjonowanie stron www – Sławomir Gdak |#499
Sławomir Gdak Przedsiębiorca, bloger. Specjalista SEO, autor seo bloga, publikacji branżowych i artykułów. Od 2006 roku prowadzi własną firmę GDAQ.PL. Od 2009 roku prowadzi bloga na temat pozycjonowania stron www, który jest podstawą funkcjonowania firmy. Sławek jest webdesignerem, grafikiem ze znajomością wielu programów SEO. Poza pozycjonowaniem interesuje się e-biznesem, rozwojem osobistym oraz motywacją. Pomaga ludziom, udzielając konsultacji. Publikuje też szkolenia.
pobierz 90.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
« Kamil Cebulski »
Księgowość i nieruchomości - Karol Bauer |#498
Karol Bauer Prezes biura rachunkowego, przedsiębiorąca i udziałowiec. Założyciel spółki GIT oraz GIT house, w której pomaga przedsiębiorcom zmniejszać koszty firmy oraz zajmuje się flipami. Od 2010 roku przez 7 lat był związany z branżą MLM, w której osiągnął poziom dyrektora. Promuje postawę aktywną i przedsiębiorczą. Prowadzi klub ASBiRO w Trójmieście. Miłośnik długich spacerów. W niedalekiej przyszłości planuje stworzenie parku sportów ekstremalnych.
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
« Kamil Cebulski »
Coaching transakcyjny - Piotr Jusik |#497
Piotr Jusik Doświadczony trener. Jego obszary działań to coaching w edukacji oraz praca międzykulturowa. Piotr specjalizuje się w zakresie coachingu, doradztwa edukacyjnego, psychologii edukacyjnej. Obecnie mieszka w Gwatemali i od 5 lat prowadzi swój gabinet coachingu i terapii w miejscowości Panajachel nad Jeziorem Atitlan. Piotr wcześniej przez 10 lat pracował jako nauczyciel trudnej młodzieży a także w jednostkach psychiatrycznych. Pracuje po polsku, angielsku, francusku i hiszpańsku.
pobierz 84.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Synergia w biznesie - Jacek Błaszczak |#496
Jacek Błaszczak Od blisko 20 lat zajmuje się kontrolingiem i rachunkowością zarządczą. Początkowo w sektorze MŚP, a od kilkunastu lat w dużym polskim koncernie (Biuro Planowania i Raportowania Zarządczego). Widząc jak dobrze zorganizowana informacja zarządcza pomaga w zarządzaniu biznesem w wolnych chwilach wspiera firmy sektora MŚP w uporządkowaniu ewidencji i budowie systemu kontrolingu biznesowego. Jacek uważa, że we wszystkich działaniach nic nie zastąpi intuicji w biznesie.
pobierz 101.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Edukacja z Wartościami - Jacek Weigl |#495
Jacek Weigl Wizjoner, mentor, działacz społeczny, doradca, mówca inspiracyjny. Ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w finansach i bankowości, ale ma na sercu rozwój edukacji w duchu wartości takich jak odpowiedzialność, wzajemna pomoc, szacunek, uczciwość. Jest jednym z pionierów edukacji chrześcijańskiej w Polsce. W 2003 roku stworzył Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, które prowadziło Szkołę „Samuel”. Do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora. Zainspirował wizją edukacji chrześcijańskiej ponad 30 placówek edukacyjnych w całej Polsce. Twórca Fundacji „Edukacja z Wartościami”, której misją jest promowanie edukacji chrześcijańskiej wpływającej na budowanie odpowiedzialnego młodego pokolenia. Ma na sercu nowoczesną edukację z wartościami, dlatego koncentruje się na stworzeniu centrum edukacyjnego, które służyłoby całemu społeczeństwu, kształtowało charakter dzieci i młodzieży oraz wzmacniało kompetencje dorosłych. Jacek zrzesza ludzi z wartościami i pasją do działania. Organizuje konferencje i szkolenia. Obecnie wspólnie z Pawłem Pewnym tworząc edukacyjne filmy animowane, które przetłumaczone na wiele języków mają docelowo trafić do międzynarodowej widowni.
pobierz 71.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Rynek kryptowalut - Janusz Zieliński #494
Janusz Zieliński Od 2012 roku interesuje się bitcoinem. Posiada kantor wymiany bitcoinów na gotówkę i gotówki na bitcoiny w Poznaniu. Janusz przekazuje nabytą wiedzę na portalu BITHUB.PL. Organizator i prelegent konferencji i szkoleń branżowych FlyingAtom i regionalnych wielkopolskich spotkań Bitcoin Tej. Business developer projektu Pacific oraz doradca projetków ICO. Obecnie Janusz planuje zbudowanie społeczności osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku kryptowalut w Polsce.
pobierz 78.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie po Ludzku - Agnieszka Chmielowiec |#493
Agnieszka Chmielowiec Współwłaścicielka firmy Zarządzanie po ludzku. Prelegentka, konsultantka, headhunter, mentorka. Ukończyła Prawo i Administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Agnieszka ma doświadczenie pracy z kadrą kierowniczą w różnych firmach i branżach. Doradza co działa, szuka rozwiązań, które mogą pomóc Klientowi. Obecnie jest w trakcie wydawania książki swojego autorstwa. Od lat zajmuje się relacjami między pracownikami a pracodawcami, budowaniem zespołu i wizerunku, komunikacją.
pobierz 142.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Nieruchomości w Dublinie - Michał i Marzena |#492
Michał Zduńczyk Praktyk w dziedzinie finansów oraz planowania biznesowego. Absolwent Akademii Morskiej oraz Politechniki Szczecińskiej. Pochodzi ze Świnoujścia. W Irlandii mieszka od 2005 roku. Michał prowadzi Mieszkanicznika w Dublinie. Zajmuje się pozyskiwaniem i sprzedażą nieruchomości z innymi inwestorami na większą skalę. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży lotniczej oraz w największych firmach z sektora IT. Dyrektor dwóch spółek. Marzena Zawadzka Dyrektor i współzałożycielka firmy Optima Property Management, zarządzającej nieruchomościami. W czasie kryzysu w 2008 r. wyjechała do Irlandii i pracowała jako sprzątaczka. Obecnie działa kompleksowo na rynku nieruchomości w podnajmie. Marzena głównie zajmuje się najmem krótkoterminowym specjalizuje się również w kredytach.
pobierz 117.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Druk firmowy - Jacek Michalak |#491
Jacek Michalak Dyrektor ds. Rozwoju i właściciel firmy Druk Firmowy. Firma Jacka od 14 lat oferuje internetowy system do zamawiania druków firmowych [link], za pomocą którego skracane są terminy produkcji akcydensów i wyeliminowana zostaje możliwości pomyłek i żmudnych korekt. W planach jest rozbudowa funkcjonalności systemu o moduł magazynowy, rozwój sprzedaży w sektorze automotive oraz sprzedaży w sektorze horeca. Ponadto Jacek działa w organizacji BNI, gdzie chce dzielić się swoim doświadczeniem, rozwijać siebie i grupę, wspierać biznesy innych.
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Elektronika, nieruchomości I Startupy w Anglii - Paweł Trofimiuk |#490
Paweł Trofimiuk Przedsiębiorca mieszkający od 9 lat w Anglii. Absolwent Politechniki Białostockiej, Wydziału Elektrycznego. Przez całe studia prowadził własną firmę. Zakładał osiedlowe sieci komputerowe oraz pracował jako główny informatyk administrator w Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Na ostatnim roku studiów wyjechał do Hiszpanii, następnie na pół roku do Danii, a finalnie do Anglii. W 2012 roku otworzył własną działalność, naprawiał elektronikę i komputery. W wolnym czasie Paweł inwestował na rynku kryptowalut. Trafił na stowarzyszenie Fridomiacy, na którym zainteresował się nieruchomościami. Od 2019 r. prowadzi oddział Asbiro Investors Liverpool. Posiada 5 apartamentów w podnajmie oraz zarządza innymi nieruchomościami w Liverpoolu.
pobierz 66.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Flipy w nieruchomościach - Michał Szulc |#489
Michał Szulc Inwestor na rynku nieruchomości. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Pracował kilka lat w korporacjach na stanowisku managera. W nieruchomości zaczął inwestować 9 lat temu. Michał głównie działa na rynku poznańskim- nieruchomości w klasie średniej i wyższej. Ponadto w mniejszym stopniu zajmuje się najmem i podnajmem, który pozwala zapewnić stałe przepływy. Michał rozważa także działalność na rynku developerskim. Wraz z Markiem Nowakowskim, Bartkiem Langą i kilkoma osobami prowadzi Lokalny Klub ASBiRO w Poznaniu, rozwijając przedsiębiorczość w swoim regionie.
pobierz 67.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
SmartLive i biznes w Bentley’u - Kacper Bisanz |#488
Kacper Bisanz Przedsiębiorca, pasjonat i trener biznesu. Programista, specjalista od marketingu internetowego. Właściciel jednej z pierwszej w Polsce firmy hostingowej. Stworzył serwis z aktualizacjami map do nawigacji samochodowych: NawigacjePro. Producent kanałów na Youtube: SmartLive, Biznes 2.0., Expert w Bentley’u. Zdobywca tytułu najlepszego mówcy w Polsce na mistrzostwach organizowanych przez ToastMasters. Autor licznych kursów na temat biznesu, przedsiębiorczości, osobistej efektywności oraz książki pt. „Life Hacks. Czyli jak mieć więcej czasu i pieniędzy. Wraz ze wspólnikiem stworzył wydawnictwo książkowe.
pobierz 98.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie zasobami ludzkimi - Grażyna Jaworska-Piotrowska |#487
Grażyna Jaworska-Piotrowska Coach, mentor, trenerka biznesu, mediatorka z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych firmach. Specjalizuje się w budowaniu modeli zarządzania i struktur organizacyjnych, zarządzaniu zmianą oraz rozwoju przywództwa. Jako mediatorka od 2010 r. pomaga rozwiązywać spory pracownicze i biznesowe. Wyróżniona nagrodą Neptuna za działania CSR. Autorka wielu programów mentoringowych i coachingowych w organizacjach. Jako doradca, mentor i trener wspiera zarządy i działy HR w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej. Specjalizuje się w budowaniu modeli zarządzania, struktur organizacyjnych oraz rozwoju przywództwa. Realizuje projekty doradcze, coaching’owe oraz warsztaty i programy rozwojowe dla kadry zarządzającej.
pobierz 112.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Expert w Bentley'u - Maciej Wieczorek |#486
Maciej Wieczorek Autor książek, przedsiębiorca, mówca. Studiował psychologię. Praktyczną wiedzę uzyskał na wielu kursach rozwoju osobistego. Jest jednym z kilkudziesięciu certyfikowanych w Europie Praktyków Integral Eye Movement Therapy oraz jedną z kilkudziesięciu osób na świecie, posiadających tytuł Zaawansowanego Mastera NLP. Stworzył autorską metodę nauki LangPOWER, dzięki której podstaw języka można nauczyć się w kilka dni. Założył Business Support Group oraz Marketing Pro, których uczestnicy otrzymują wiedzę i wsparcie w uzyskaniu dochodu pasywnego. Współpracuje z FM Group, w którym jest liderem na poziomie Złotej Orchidei. Powołał też do życia charytatywną grupę International Charity Team. Od wielu lat tworzy różne projekty biznesowe, głównie w branży edukacyjnej. Od 2015 roku zajmuje się przede wszystkim rozwojem dwóch firm, są nimi Instytut Lingwistyki, czyli internetowa szkoła efektywnej nauki języków obcych oraz Agencja Personal Brandingowa „Experia”, budująca w sposób profesjonalny wizerunek Ekspertów w internecie. Obecnie na YouTube prowadzi Kanał: „Expert w Bentley"u", gdzie rozmawia z ekspertami z różnych dziedzin.
pobierz 91.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Opowieści z Zambii - Agnieszka Goleniowska |#485
Agnieszka Goleniowska Ukończyła wydział lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny. W sierpniu 2015 roku dzięki Fundacji ASBiRO Agnieszka wyruszyła na wolontariat medyczny do Zambii. Przez kilka tygodni pracowała w Lusace jako lekarz w klinice, popołudniami zajmując się remontem tamtejszego przedszkola. Jak sama twierdzi, pobyt w Afryce miał ogromny wpływ na jej życie. Wydała własną książkę na temat kultury, tradycji i wierzeń Zambijczyków - „Mzungu. Opowieści z Zambii". To zbiór historii z czasu, kiedy Agnieszka była na wolontariacie medycznym. Przedstawia obraz społeczeństwa afrykańskiego oraz tamtejszego systemu ochrony zdrowia. Aktualnie Agnieszka mieszka w Polsce, ale rozważa powrót do Zambii, być może osiedli się tam na stałe.
pobierz 115.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Biznes po niemiecku - Jarosław Betlej |#484
Jarosław Betlej New Business Manager. Absolwent Akademii Komunikacji Marketingowej w Düsseldorfie. Od 25 lat pracuje w międzynarodowych i polskich agencjach reklamowych (Düsseldorf, Barcelona, Frankfurt, Londyn, Warszawa, Praga, Bratysława). Od 2011 roku specjalizuje się w Creative Business Development. Międzynarodowy Doradca Marketingowy specjalizujący się w rozwoju biznesu, doradztwie i usługach B2B. Założyciel 11 kreatywnych firm w 7 krajach Europy, były Dyrektor Europy Wschodniej w amerykańskiej korporacji reklamowej Foote, Cone & Belding. Doświadczony w zadaniach pionierskich, przedsiębiorczych start-upach i nowych biznesach. Jego agencje zostały kilkukrotnie wyróżnione na „The New York Festivals” czy Festiwalu KTR. W 2010 roku jego firma doceniona została jako najlepsza nie sieciowa agencja reklamowa w Polsce w 5 parametrach (Media&Marketing, Millward Brown). W Visualcom od 2016 pełni rolę Doradcy Klientów rynku niemieckiego. Prywatnie to fascynat podróży, kinematografii, literatury i starych samochodów oraz artysta, którego nowoczesne obrazy olejne były wystawiane w Warszawie, New Jersey, New Jorku, Bern i Rydze. Regularnie jeździ na rowerze i uprawia narciarstwo alpejskie.
pobierz 97.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Psychologia strategiczna w biznesie - Adam Dębowski |#483
Adam Dębowski Psycholog Strategiczny. Od 2005 roku pomaga w pokonywaniu oporu, dokonywaniu zmian i zwiększaniu skuteczności i efektywności osobistej, biznesowej, kompetencji miękkich, uwalnianiu się od wewnętrznych blokad i emocji, a firmom i menadżerom w zmianie i zarządzaniu zespołem. Szkolił się w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Specjalizuje się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Adam stworzył autorską filozofię i metodologię zarządzania zmianą i oporem. Prowadzi szkolenia z liderami z takich firm jak: Śnieżka, Orange, Samsung Google, Allegro, Alshaya, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers czy ING. Wspiera ludzi w trzech obszarach: mentalność i emocje, komunikacja i zarządzanie, strategia.
pobierz 163.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Szkolenia Agile & Scrum - Mateusz Żeromski #482
Mateusz Żeromski Praktyk biznesu z 19 letnim doświadczeniem. Mateusz działał w wielu branżach. Obecnie zajmuje się warsztatami i wyjaśnianiem zagadnień Agile i Scrum. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszkolił kilkaset osób. Uważa, że Scrum i wartości Agile są jasną i pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu. Dlatego też stworzył platformę e- learningową Agile & Scrum. Od roku 2019 jest organizatorem meetup Scrum Warsaw. Stawia na praktykę i skuteczne przekazywanie wiedzy.
pobierz 82.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek