Świat Kamila C.

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.
Data dodania: 2012-04-15 00:00:00
Data aktualizacji: 2018-12-11 17:45:03
Audycji w katalogu: 702
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
« Kamil Cebulski »
Bezpieczeństwo Informatyczne - Marcin Pieleszek |#447
Marcin Pieleszek absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zabezpieczaniu systemów informatycznych. Prowadzi zajęcia na Uczelniach biznesowych oraz pomaga jako przedsiębiorca w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. Twórca projektów, przybliżających wiedzę z dziedziny funkcjonalności i bezpieczeństwa technologii IT. Pomaga uświadomić klientom że są narażeni przy codziennym korzystaniu np. z komunikacji mailowej przez phishing , czy wyłudzanie haseł do bankowości elektronicznej poprzez stosowanie praktyk socjotechnicznych, Dobrą wiadomością jest jednak to przed tego typu oszustwami można i trzeba się skutecznie chronić.
pobierz 105.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
« Kamil Cebulski »
Doradztwo biznesowe - Jacek Mleczko |#446
Jacek Mleczko. Absolwent Oxford Brookes University Pracował na stanowiskach kierowniczych w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski założył duży sklep ogrodniczy. Następnym krokiem były studia w wyższej szkole zarządzania w Krakowie. Fascynacja biznesem, ludźmi i relacji między nimi , powoduje że od lat zajmuje się działalnością doradczą, mentoringową i consultingową, której celem jest wskazywanie i rozwiązywanie wszelakich problemów biznesowych, z którymi może zetrzeć się początkujący przedsiębiorca.
pobierz 100.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
« Kamil Cebulski »
Nowoczesna kancelaria prawna - Michał Górecki |#445
Michał Górecki. Prawnik, Specjalista do spraw ochrony własności intelektualnej. Przed ukończeniem studiów miał wizję własnego biznesu. Przez 10 lat pracował w korporacji jako in house. Po wielu doświadczeniach w pracy prawnika ze wspólnikiem założył nowoczesną kancelarię prawną by pomagać głównie przedsiębiorcom, Uważa że firmy często zapominają o tym jak ważna jest znajomość prawa biznesowego i pomoc w tym zakresie.
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
« Kamil Cebulski »
Agencja Pijarowa - Joanna Kowalska-Cherek | #444
Joanna Kowalska - Cherek. Studiowała na Filologii Polskiej. Przez jakiś czas pracowała jako Dziennikarka w lokalnych mediach w Bydgoszczy. Kilka miesięcy pracowała w agencji Pijarowej w Warszawie. Zafascynowana public relations, założyła własną działalność. Po dwóch miesiącach zorganizowała z sukcesem konferencję dotyczącą relacji w komunikowaniu się dla przedsiębiorców. Po za pijarem planuje otwarcie firmy tworzącej wysokiej jakości ubrania dla biznes woman. Uważa że w branży biznesowej niezbędne jest zbudowanie marki osobistej.
pobierz 92.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
« Kamil Cebulski »
Agencja pracy - Artur Wrocławski | #443
Artur Wrocławski. Przedsiębiorca przez 11 lat ,stworzył kilka biznesów. Pierwszy pomysł na biznes to założenie działalności gospodarczej z własną firmą kurierską w trakcie nauki, co było bardzo trudno pogodzić i biznes nie wypalił. Następnym pomysłem na zarabianie było tworzenie ogrodów, i dodatkowo organizowanie przeprowadzek ,firma jednak nie przynosiła dużego dochodu. Pojawił się kolejny pomysł na stworzenie wraz ze wspólnikiem dużej drukarni realizującej zlecenia reklamowe dla dużych firm i koncernów. Po siedmiu latach dobrego prosperowania, nastąpiło Bankructwo z powodu walki z machiną urzędniczą. Jednak po upadku, nie zawsze warto się poddawać. Obecnie z sukcesem prowadzi Agencję pracy rekrutującą pracowników z różnych rejonów świata która liczy 350 pracowników i ma szerszą perspektywę rozwoju.
pobierz 129.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
« Kamil Cebulski »
Biznes po Norwesku - Aleksandra F. Eriksen | #442
Aleksandra F. Eriksen. Studiowała psychologię na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wyemigrowała z Polski do Norwegii, przez kilka lat pracowała w administracji państwowej. Nie posiada wykształcenia ekonomicznego, co nie jest przeszkodą w prowadzeniu z sukcesem własnego biura rachunkowo – podatkowego. Uwielbia kontakty z klientami w każdej dostępnej formie. Uważa że urzędy w Norwegii są przyjazne i stosują zasadę domniemania niewinności.
pobierz 104.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« Kamil Cebulski »
Kompleksowe doradztwo finansowe - Dariusz Halczok | #441
Dariusz Halczok. Doświadczony doradca finansowy. Pochodzi z ubogiej rodziny, jako 8 letni chłopiec podjął pracę jako organista w kościele. Od 17 lat działa w branży finansowej. Prowadzi także program telewizyjny w którym opowiada o finansach prostym zrozumiałym językiem. Uważa że rynku finansów nie należy się obawiać. Warto jednak być świadomym Jakie zagrożenia i pułapki czyhają na nas na rynkach finansowych.
pobierz 103.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Warsztaty dla przedsiębiorców - Richard Lukas | #440
Richard Lucas doświadczony przedsiębiorca z Anglii ukończył uczelnię w Oxfordzie, studiował ekonomię na uniwersytecie w Cambridge. Po ukończeniu uczelni handlował rowerami. Mieszka w Polsce od 1991 roku .Pracował w firmie konsultingowej. Obecnie jest kuratorem w TEDx Kazimierz, prowadzi warsztaty na temat przedsiębiorczości dla ludzi chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat prowadzenia biznesu. Zatrudnia zespół siedmiuset pracowników w firmach na całym świecie.
pobierz 111.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Mobilne ubezpieczenia komunikacyjne - Rafał Kalicki | #439
Rafał Kalicki. Absolwent studiów ekonomicznych. W swoim dotychczasowym życiu stworzył kilka udanych biznesów. Pierwszy poważny biznes to handel tekstyliami. Jakiś czas pracował w korporacji sprzedającej produkty finansowe. Kolejnym pomysłem było stworzenie wszechstronnej kancelarii sprzedającej wiele usług, od kredytów po ubezpieczenia. Obecnie posiada rewolucyjną firmę Asekuro, sprzedającą ubezpieczenia przy pomocy aplikacji mobilnej na smartphone
pobierz 91.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Biznes Skandynawski czyli przedsiębiorczość w Norwegii - Krystian Barwiński 438
Krystian Barwiński. Od 12 lat prowadzi biznes w Norwegii. Motywacją do wyjazdu było marzenie stworzenia własnej firmy, bez względu na branżę. Zaczynał w branży budowlanej, jednocześnie cały czas podnosząc swoje kwalifikacje. W Skandynawii w biznesie kluczowy jest rozwój osobisty. Obecnie inwestuje w nieruchomości. W przyszłości planuje poszerzyć działalność o branżę deweloperską.
pobierz 111.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Własna firma Call Center - Karolina froń 437
Karolina Froń. Od 10 ego roku życia wiedziała że będzie zajmowała się biznesem, Jako młoda dziewczyna zajmowała się sprzedażą wielu produktów w sprzedaży bezpośredniej. Przez jakiś czas pracowała jako zarządzająca Call Center nabierała doświadczenia. Zakładając własną firmę, przeprowadziła rekrutację 140 pracowników w 2 miesiące. Obecnie obsługuje samodzielnie sprzedaż usług sieci komórkowej.
pobierz 87.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« Kamil Cebulski »
Szkolenia dla zarządzających biurami nieruchomości - Ewa Wilczewska 436
Ewa Wilczewska. Pierwszy biznes rozpoczęła jako bardzo młoda dziewczyna otworzyła własną pracownię protetyczną. Po kilku latach zajęła się pośrednictwem sprzedaży nieruchomości. Obecnie najchętniej zajmuje się szkoleniem sprzedawców nieruchomości komercyjnych. Stworzyła swój program autorski dotyczący komunikacji. We współpracy z psychologiem skonstruowała odpowiednie testy osobowości aby zwiększyć skuteczność szkolenia agentów nieruchomości.
pobierz 101.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Branża edukacyjna - Adam Kamiński 435
Adam Kamiński, programista po długoletniej pracy w korporacji założył platformę edukacyjną, ze swoim przyjacielem lekarzem. Firma zajmuje się dokształcaniem studentów medycyny online na kilka miesięcy przed egzaminami. Projekt został skonstruowany w taki sposób aby był dostosowany indywidualnie do trybu życia zainteresowanych klientów. Pomysł ma bardzo wysoką skuteczność 98% korzystających zdaje egzamin na przyszłych lekarzy.
pobierz 86.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Chinski raport. Weryfikacja firm z Chin - Dominik Błędzki 434
Dominik Błędzki. Założyciel firmy która zajmuje się weryfikacją uczciwości Chińskich firm z którymi chcą handlować i współpracować firmy. Handel z Chinami jest bardzo opłacalny, niestety często polscy przedsiębiorcy powinni je sprawdzać ze względu ogromną ilość firm. Metody na oszustwa nieuczciwych kontrahentów są bardzo wyrafinowane. Większości z nich dałoby się uniknąć. Z tego powodu weryfikacja chińskich firm jest tak bardzo ważna. Warto sprawdzać ich rzetelność ze względu na to że handlując w chinach należy płacić 100% wartości towaru z góry. Każdy raport zawiera opinię ekspertów na temat sprawdzanej chińskiej firmy i jest całkowicie Anonimowy. Firma zajmuje się też pomocą w rejestracji znaków towarowych na terenie Chin.
pobierz 91.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Budowa składanych domków na kółkach (Tiny House) - Krystian Scheurer 433
Krystian Scheurer. Właściciel Firmy Tiny House Company, kilka lat temu wpadł na pomysł budowy małych mobilnych domków na kółkach, Tiny House jedną z wielu zalet takiego rozwiązania jest możliwość postawienia domku zarówno na swojej działce,jak i na terenie wydzierżawionym. Metraż umeblowanego domku to do 20m2 powierzchni użytkowej zgodnie z dzisiejszymi trendami panującymi na zachodzie. Koszt jednego Tiny house wynosi 50% ceny kawalerki w Warszawie. Za kilka miesięcy planuje otwarcie Campusu pod Wynajem Tiny House na Bielanach.
pobierz 95.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Zarządzanie nowoczesną galerią sztuki - Agnieszka Gniotek | #432
Agnieszka Gniotek. Właścicielka współczesnej galerii sztuki Xanadu, zajmuje się inwestowaniem w obrazy i młodego malarstwa, których zakup nie zawsze wymaga zbyt dużych nakładów finansowych. Należy pamiętać że inwestycja w sztukę jest długoterminowa. W sztukę raczej należy inwestować nie więcej niż 10-15% portfela inwestycyjnego.Galeria zajmuję się także wynajmowaniem powierzchni pod wystawę oraz wynajmowaniem i sprzedażą swoich produktów dla przestrzeni biznesowych co pomaga znacząco podnieść prestiż prowadzonego biznesu. Sztuka może też być ciekawym pomysłem na prezent.
pobierz 102.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Liczba aresztowań przedsiębiorców rośnie tak jak w 2001 roku - [Kamil Cebulski]
Przeglądając dzisiejszą prasę trafiłem na kilka ciekawych informacji jeżeli chodzi o statystykę prokuratury i jej podejście do stosowania aresztu tymczasowego. Okazuje się, że utrzymująca się od dłuższego czasu na poziomie 4,5 tys. liczba osób tymczasowo aresztowanych, po zmianach w kwietniu 2016 roku szybuje do góry i tylko w pierwszym roku urosła o 35% do ok 6 tys. osób i wszystko wskazuje, że będzie tak źle jak w 2001 roku, kiedy to był największy pik i 24 tys. osób w aresztach tymczasowych, głównie w sprawach gospodarczych. ➡ Kiedy były największe prześladowania przedsiębiorców? ➡ Dwa druzgocące rozporządzenia Lecha Kaczyńskiego. ➡ Co to jest instancja pozioma? ➡ Trybunał Praw Człowieka gani Polskę za prześladowania przedsiębiorców! ➡ Statystyka aresztowań przedsiębiorców w Polsce po 2016 roku
pobierz 38.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Deweloperka Domków Szeregowych - Konrad Szczypczyk | #431
Jarosław Gulewski .przedsiębiorca od 10 lat zajmuje się budowaniem małych kondygnacji szeregowych w małych miastach i dodatkowo inwestowaniem w mieszkania pod wynajem jako dodatkowego źródła zarabiania w biznesie.Przez 5 lat pracował w korporacji,jednocześnie działał w swoim biznesie. głównie buduje dla ludzi którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie. Biznes jest w tej branży jest dla niego pasją.
pobierz 105.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Otwarcie Roku 2018/2019
Kilka myśli o rozpoczynającym się roku akademickim 2018/2019 i nowym modelu naszego Seminarium.
pobierz 41.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« Kamil Cebulski »
Konrad Szczypczyk - Zarządzanie galerią handlową
Od marketingu przeszedł drogę do dyrektora zarządzającego, który poza zarządzaniem galerią zajmował się takimi biznesami jak: restauracja, supermarket, bankowa placówka franczyzowa, kub, siłownia, biuro coworkingowe. Dba o to by biznesy w galerii dobrze się rozwijały.
pobierz 97.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek